Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~J23 / 2022-02-11 17:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma 10 dzień dostarcza przesyłkę
    5 krotnie ustala nowy termin ja czekam w domu i nic z tego, żadnej informacji, że nie będzie dostawy.
    codziennie na stronie śledzenia moja paczka pojawia się komunikat "magazynowanie w oddziale"

    TO nie JEST Firma Kurierska to MAGAZYN!!!!!!





    Zaletysame wady
    Wadynieterminowość, zbywanie klienta,
  • ~j2356 / 2018-12-05 17:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nie została dostarczona, tylko pozostawiona w magazynie bez poinformowania adresata, bądź nadawcy, że tam się znajduje. Na infolinii dowiedziałem się, że uczyniono tak, bo była uszkodzona... Gdy próbuję dzwonić na numer telefonu do magazynu, w którym paczka powinna się znajdować, a który wskazany jest w internecie, słychać komunikat "nie ma takiego numeru"... Żadnego innego kontaktu do magazynu nie można uzyskać na infolinii. Po prostu masakra.
  • ~J33 / 2021-12-15 10:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, kurier ma gdzieś dostarczanie paczek, wysyła smsa by odebrać ją sobie osobiście. NIGDY WIĘCEJ!!!
    ZaletyBRAK!!!
    WadyMNÓSTWO
  • ~J73 / 2020-03-25 16:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie posiada terminala, mimo, że w zamówieniu jest zaznaczone płatność tylko karta. I w sms o dostarczeniu takze. Jest niegrzeczny. Krzyczy i obraża. W końcu mówi, że ja odmawiam przyjęcia towaru i rozlacza się. Próby kontaktu telefonicznego i SMS są bezskutecznie. Towar nie zostaje dostarczony. Dzwonię do obslugi klienta. Tu sytuacja podobna. Lekceważenie klienta. Traktowanie go jak zło konieczne. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim złym traktowaniem klienta. I to w dobie konkurencji rynkowej. Ogólnie nie polecam. Myślę, że firma Media Markt w której zamówiony został towar powinna się zastanowić nad zmianą dostawcy swoich towarów, ponieważ to nie wpływa dobrze na ich wizerunek.
    ZaletyBrak
    WadyBardzo niegrzeczny kurier i obsluga. Nie posiada terminala mimo, zaznaczonej na zamówieniu opcji płatności kartą.
  • ~JA / 2018-12-31 14:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Przesyłki pozostawiane w punkcie oddalonym o 150 m bez próby podjęcia jej doręczenia!Stracony czas na oczekiwanie kuriera! Przy próbie skontaktowania się z kurierem, połączenia są odrzucane.
  • ~Ja / 2019-05-19 18:04
    Ocena: 1.00 / 5
    3 dni oczekiwania na kuriera nie pojawił się na stronie dowiedziałem się że mnie nie zastał co oczywiście nie jest prawdą 3 dni czekałem na paczkę.Nawet z kurierem rozmawiałem ale on ma w d..ie ze nie dostarcza paczki i wie ze nic mu z tego powodu grozi.Probowalem złożyć skargę niestety polityka firmy jest dość śmieszne i jeżeli ktoś próbował wie że na dobra sprawę jest to niemożliwe a nawet jeżeli już się uda to i tak nic się nie zmieni.Paczka nie została dostarczona.Oddzial w Radomiu totalna zenada
    WadyKontak z biurem obslugi bardzo utrudniony.Kurier ma gdzieś że nie dostarcza paczki.
  • ~ja / 2019-08-26 15:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jaskrawy przykład jak klienta mieć w głębokim poważaniu. Zgodnie z regulaminem kurier nie ma obowiązku dostarczenia przesyłki pod wskazany adres - może sam sobie zrobić co chce (oficjalne stanowisko na infolinii)!!! Na reklamację też nie ma co liczyć - odpowiedź działu reklamacji "Zgodnie z prawem pocztowym ... proszę czekać 30 dni". Po co w takim razie w ogóle wzywać kuriera ... zastanów się zanim się skusisz.
    Uwaga: Trzymaj się z dala od tej firmy!!!
    Zaletybrak
    Wadywszystko najgorsze, co sobie wymyślisz
  • ~Ja / 2019-10-04 23:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma.
    Kurierzy to buraki, tylko i wylacznie zle doswiaczenia.
    Nie polecam.
    WadyKurierzy nie mowia po polsku. Brak kultury osobistej.
  • ~ja / 2020-02-11 10:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Praca DPD polega na oszukiwaniu Klienta. Wysyłasz paczkę 1,3kg, dostajesz protokół przeważenia na ponad 14kg i każą dopłacić. Wysyłasz reklamację ze zdjęciem przesyłki (stojącej na wadze z widocznym wynikiem) - reklamacja odrzucona. To zdarza się regularnie, więc zgłoszę do UOKiK. Raz zniszczyli produkt, paczkę zwrócili na mój koszt i reklamację odrzucili. Stwierdzili, że moja wina, bo przyjąłem i nie domyśliłem się, że towar uszkodzony. NIE POLECAM!!!!!!!!!
    Zaletybrak zalet
  • ~Ja / 2020-04-21 20:45
    Ocena: 1.00 / 5
    UWAGA na tą firmę, paczka porzucona pod płotem, uszkodzona, rozwalone produkty, kurier nie odbiera telefonu.... zastanówcie się 100 razy zanim zamówicie coś z ich "pomocą"
  • ~Ja / 2020-04-29 17:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier skłamał że był u klienta, podczas gdy klient czekał na niego w domu i nikogo nie było
    WadyNiesłowni kurierzy, słaba dbałość o paczki
  • ~ja / 2020-05-11 20:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Po prostu żenada:(juz 6 raz z kolei paczka nie dostarczona....sms był ale paczki brak!Dbałość o klienta na poziomie zero
    Zaletyzero
    Wadywszystko
  • ~Ja / 2020-05-12 10:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam telefon z plusa i dpd miał mi go przywieźć przywiózł mi go w piątek Ale nie mógł mi go wydać ponieważ nie mam jakiegoś kodu i on go też nie ma i powiedział że przywiezie mi ten telefon w poniedzialek po czym w poniedziałek ponownie przyjechał i znowu chciał jakiś kod Ale ludzie skąd mam mieć jakiś kod skoro DPD mi żadnego kodu nie wysłał no z tyłka go sobie nie wyciągnę dzisiaj przyjechał ponownie i znowu chciał jakiś kod Ale ja mu tłumaczę że żadnego kodu nie dostałam od DPD i powiedział że bez tego kodu nie da mi tego telefonu A w piątek podpisywałam z nim umowę o zawarcie umowy w plusie i dziś nie chciał mi oddać kurier tej umowy.
    OSTATNI RAZ ZAMAWIAM COŚ PRZEZ DPD
    JAKOS ZAWSZE PRZYJEŻDŻAŁ INNY KURIER I PROBLEMU NIE BYŁO.
    NIE POLECAM ZAMAWIAĆ Z DPD
    ZaletyDPD NIE MA ŻADNYCH ZALET
    WadyNIE POLECAM ZAMAWIAĆ Z DPD
  • ~Ja / 2020-12-16 08:19
    Ocena: 1.00 / 5
    To najgorsza firma jaką znam , kurier paczkę zostawił na wycieraczce , dobrze ,że ludzie w bloku uczciwi, nie powiadomił o tym fakcie , a miał numer i mógł sië skontaktować. Druga paczka odesłana do nadawcy , bo nikt nie raczył popatrzeć ,że została przekierowana na inny adres, historia powtarzała się tak dwa razy , pod wskazanym numerem telefonu do dpd Wrocław nikt nie odbiera.Ktoś , kto zarządza tą firmą we Wrocławiu jest niekompetentny i wyraźnie sobie nie radzi.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie wyżej opisane
  • ~Ja / 2020-12-17 10:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra jakaś pisza o czasie dostarczeniu paczki co chcą termin dostawy nie przestrzegany, kurierzy dowozą jak im pasuje nie dzwonią a infolinia totalna porazka trzeba cały tydzień siedzieć w domu i czekać na pana kuriera to jakiś żart.......
    Zaletybrak
    Wadydoa
  • ~Ja / 2021-02-22 10:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy i ostatni raz kupuję żeby dod dostarczało. Obsluga bardzo nie miłą. Nie polecam. Trzymam się od nich z daleka
    ZaletyBrak
    WadyNie miłą obsługą
  • ~Ja / 2021-03-25 09:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dostarczył moją paczkę pod inny adres gdzie pracuje moja mama bo jak to powiedzial: Nie bylo mu do mnie po drodze. Nastepnym razem chciałabym dostac paczke na adres który podałam a nie na adres który ten typ sobie wymyslil.
  • ~Ja / 2021-04-22 21:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył paczki a potwierdził jej odbiór. Infolinia to żenada w niczym nie pomagają, kurier z pretensjami że w ogóle proszę o dostarczenie mojej własności. Tydzień czasu a paczki jak nie było tak nie ma. Nie wiem już do kogo się udać i co zrobić. Jak można tak lekceważyć druga osobę.
    ZaletyBrak
    WadyKurierzy i infolinia
  • ~Ja / 2021-05-18 23:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma beznadziejna, odbierali paczkę 2 tygodnie a nie doręczyli wcale bo ponoc odnowilam odbioru...
    ZaletyBrak zalet
    WadyZero możliwości wspolpracy
  • ~Ja / 2021-07-03 16:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała być na drugi dzień. Po czym przez kolejne 24h była ciągle w tym samym oddziale. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Jeden numer nie istnieje, drugi to bot który odmawia połączenia z konsultantem. Po napisaniu maila z opisaniem niemożności dodzwonienia się do konsultanta i próbie wyjaśnienia sprawy zostaję poinformowana że mam zadzwonić na infolinię i podane te same dwa numery, które opisałam w mailu jako niemożliwe do dodzwonienia się. W końcu telefon na recepcję i udało się, ale konsultant niemiły i arogancki. Często korzystam z usług kurierskich, ale DPD to żenada.
    NIGDY WIĘCEJ
    ZaletyNIC
    WadyWSZYSTKO. Czas dostawy, utrudniony kontakt telefoniczny, arogancka obsługa
Dodaj własną opinię »