Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Izi / 2020-07-08 10:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam , słuchaj jeśli chcesz schodzić po paczkę pod klatkę Schodową bo kurier mam zapis ze nie musi wchodzić I dostarczyć ja pod drzwi to proszę bardzo
    ZaletyNie ma zalet
    WadyMusisz zejść po paczkę
  • ~Izis / 2022-11-17 19:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno. Obsługa reklamacji dno. Okradają przesyłki , potem odmawiają odszkodowań. Dno i dwa metry mułu. Banda złodziei. Żądają dokumentów, który nie przewiduje regulamin reklamacji
    ZaletyBrak
    WadyZlodzieje
  • ~Izisshe / 2022-06-07 16:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma krzak. Zawsze są z nią problemy... utrzymają się na rynku chyba tylko dzięki niskim ceną. Można siedzieć i czekać w domu, a kurier i tak odwiezie paczkę do punktu. Jeszcze żeby wybrał jakiś blisko, to nie, wybiera drugi koniec miasta. Pisanie reklamacji psu na budę, bo klient ich nie interesuje. Dziwie się, że allegro tak chętnie z nimi współpracuje. Życzę im by skończyli jak 7
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Izka / 2022-08-05 11:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier paczki nie dostarczył, mimo że dostawałam informacje o próbie doręczenia przesyłki. Kłamstwo! Moja mama, która jest osoba niewychodzącą, była cały czas w domu, paczkę mogła odebrać i czekała na nią. Przesyłka została zwrócona do nadawcy, o czym dowiedziałam się ze strony DPD. Tak się nie robi! NIE POLECAM! Nigdy wiecej.
  • ~IzzBela / 2022-06-14 08:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki nie dochodzą w terminie, statusy paczki kurierzy zmieniają jak im się podoba. Przychodzi mail powiadamiający , że w dniu dzisiejszym dostarczymy paczkę, więc siedzę w domu tym bardziej że, pracuję zdalnie i czekam na swoją przesyłkę, po czym pojawia się status że, paczka niedoreczona bo nie było nikogo w domu. Najlepsze z ostatniej chwili - paczka zaginęła a status jest doręczony ( w międzyczasie paczka zmieniała kilkakrotnie statusy w doreczeniu, bądż doręczona z datami wstecznymi) Kontakt z firmą niemożliwy, reklamacje jedynie mailem, poprzez formularz reklamacyjny - z którego nic sobie nie robią ( brak kontaktu ze strony dpd w celu wyjaśnienia zaginionej paczki ). Ja nie mam pojęcia co się w tej firmie dzieje, wszyscy pracują tam za karę.
    Zaletybrak jakichkolwiek zalet
    Wadybrak terminowości dostaw, kurierzy nie dostarczają paczek a statusy zmienione na dostarczone, brak możliwości kontaktu
  • ~Izzy / 2022-01-14 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na rynku. Uważajcie bo chcą wyciągnąć podwójnie kasę od nadawcy i od odbiorcy. Wszystko stanowi dla nich problem. Moja paczka czekała kilka dni w punkcie choć błagałam o dostawę bo miałam wykutą dziurę na drzwi w środku mroźnej zimy. Nie bo nie. Nawet za dodatkową opłatą. Przestrzegam , nie korzystajcie!
    Zaletyzero
    Wadyproblemy z dostawą, komunikacją, czas oczekiwania, kultura osobista konsultantki Edyty, zero empatii
  • ~J / 2019-04-24 18:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Bez kontaktu, rzekoma próba doręczenia. Telefon fo kuriera - poczta głosowa. Forlularz zgłoszenia reklamacji nie działą.
  • ~j / 2020-07-10 18:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier kłamie, że nie zastał odbiorcy, kontkat z bok praktycznie niemozliwy pod żadnym z podanych numerow telefonów
  • ~J / 2020-07-24 11:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Żal. Najgorsza firma. Kurierowi nawet nie chce się podejść pod drzwi. Najłatwiej zostawić w punkcie odbioru...
  • ~J / 2020-11-18 22:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier tej firmy okazał się bardzo niegrzeczny, żeby nie powiedzieć arogancki. Paczka miała być dostarczona do domu, ale nikogo nie zastał (co może się przecież zdarzyć). Niestety wcześniej nie otrzymałam żadnego smsa z informacją, że akurat w tym dniu będzie planowane doręczenie. Kurier zadzwonił chyba tylko po to, żeby poinformować mnie o nieudanej próbie doręczenia i podnieść mi ciśnienie tonem rozmowy. Prosiłam go grzecznie, czy wobec tego mógłby dowieźć mi paczkę do pracy, na terenie miasta. Nadmieniam, że było to niedaleko adresu pod który była zamówiona paczka. Niestety usłyszałam, że mogłam sobie zamówić paczkę do pracy jak jestem w pracy. Ja rozumiem, że każdy człowiek może mieć lepsze i gorsze dni, ale to nie upoważnia do tego, aby być aroganckim wobec klienta.
  • ~J / 2023-08-11 14:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo informacji aby kurier był po 13 kurier kontaktował się o 12 i powiedział,że już go nie ma na osiedlu. Powiedział, że ponownie dostarczy paczkę następnego dnia.
    Następnego dnia została wygenerowana wiadomość aby paczkę odebrać z oddziału DPD osobiście.
    Skoro opłacony jest kurier z dostawą do domu z zastrzezeniem aby dostawa odbyła się po danej godzinie to nie po to aby jeździć bo zamkniętych ulicach Białołęki i odbierać paczkę osobiście.
  • ~j / 2024-08-20 14:01
    Ocena: 1.00 / 5
    przesyłka opóźniona, gdy już doszło do doręczenia kurier nie posiadał terminalu a na stronie i na infolinii usłyszałam ze karta można płacić. wprowadzanie klienta w błąd. zero poczucia winy i totalne wyrąbanie na klienta.
    nie polecam!!
    Zaletybrak!!
    Wadyopóźniona przesyłka, brak terminala!!
  • ~j / 2025-05-19 11:18
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat to najbardziej cenzuralne co mozna o was powiedziec
    Zaletybrak zalet...
    Wadykurier nie przyszedł po odbiór paczki i dlatego ja mam isc zaniesc sobie sam do punktu DPD XD
  • ~J. / 2021-07-15 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    We wtorek czekałam na kuriera z przesyłką - ostatecznie, kiedy się okazało, że może być on dopiero po 17, przełożyłam dostarczenie paczki na czwartek. W czwartek (chcąc wyjść po zakupy i nie chcąc minąć się z kurierem) dzwoniłam do niego, ale nie odbierał, więc twardo siedziałam w domu. Po szesnastej dowiedziałam się, że kurier ...paczki nie doręczył, bo nie zastał mnie w domu i że ...zostanie ona odesłana do nadawcy. W każdym razie tyle powiedział mi bot Ewa(?). Do żywej osoby z obsługi klienta - jak na razie - nie mogę się dodzwonić. Aha, jako, że według moich doświadczeń, odbieranie od kuriera przesyłek w domu to najbardziej kłopotliwa opcja odbioru przesyłki, chciałam - jeszcze przed wtorkiem - przekierować paczkę do punktu odbioru DPD. Niestety, opcja ta na stronie dpd nie działała. NIGDY WIĘCEJ DPD!
    Zaletynie widzę
    Wadybrak kontaktu kurierem, brak kontaktu z realną (tj z człowiekiem, a nie maszyną) obsługą klienta, nie działa przekierowywanie paczki do punktu odbioru za pośrednictwem strony
  • ~J. / 2022-03-02 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie ma w Polsce gorszej firmy kurierskiej. Już kilkukrotnie nie dostarczyli przesyłki, a kurier twierdzi, że dostarczył...
    Zaletybrak
    Wadyoszustwa i kradzież paczek
  • ~J. / 2022-12-16 22:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia! Bez próby doręczenia paczki została ona zwrócona do nadawcy! To jest jakiś żart. Nigdy więcej tego przewoźnika! NIGDY!
    ZaletyCo za pajace!
    WadyZa mało miejsca, aby wszystkie wymienić!
  • ~J. D / 2024-02-19 12:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały piątek czekałam na dostawwę, nie poszłam na rehabilitację, bo miała być dostawa. Kontaktu z firmą nie ma, wyłączony jest telefon kuriera. Jestem samotną inwalidą, mam teraz czekać Bóg wie ile w domu cał dnie? Rozmów z osobą żywą nie ma, a maszyna wciąż mówi to samo. Paczka gdzieś jest. Nie umiem się teraz porozumieć z firmą, operuję tylko jedną ręką. Dlatego przez kuriera kupuję, bo ma być łatwiej. Straciłam pieniądze? To moje ostatnie zakupy.
  • ~J.D / 2022-10-04 19:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Serdecznie NIEPOLECAM.
    Firma dno.
    Kurier nie podjął paczki z rowerem, "bo źle spakowany".
    Teraz czekam na zwrot pieniędzy za nie wykonaną usługę. Mija 3 tydzień i nic.
    Reklamacje tylko przez kwestionariusz.
    Infolinia nic nie pomoże bo mają miesiąc aby rozpatrzyć wniosek reklamacyjny.
    Nawet za niewykonaną usługę trzeba się prosić o zwrot pieniędzy.
    Firma żenada.
    ZaletyBrak
    WadyMyślą że są jedyni na rynku.
  • ~J.J / 2023-10-28 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    W piątek27.X.2023 r . bezczelnie kłamiąc o fakcie uniemożliwienia doręczenia paczki nr. 0000442967937 Kurier Dominik tel.- 797219936 o godz. 18 .15 stwierdził, że nie doręczył paczki z powodu złego adresu . Adres Pobiedziska Ogrodowa 9 był prawidłowy ( a budynek jest opisany cyfrą 9 ) podobnie jak nr telefonu737447121z którego NIE SKORZYSTAŁ. Tel udostępnię do konfrontacji. Na paczkę czekałem w domu jak pies przy drzwiach. Fakt ten były do zaakceptowania gdyby nie zawartość paczki - ryby . I tak dostawa miała nastąpić w czwartek, ale rozumiem problem ew. dowozem. Teraz NIE POTRZEBUJĘ JAKIEJŚ RYBIEJ ZGNILIZNY . Tłumaczenie, ze paczka powinna być dodatkowo opisana i opłacona jest tylko kpiną z mózgu i mojej inteligencji i nie może być w żadnym wypadku przyczynkiem do tolerowania nierzetelności przewoźnika. Tą Info przekażę dalej wystawiając firmie odpowiednią opinię. za 26 zł. opłaty za przesyłkę dostarczaną niby następnego dnia po otrzymaniu zlecenia.
  • ~j23 / 2019-12-27 20:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Już kilka dni czekam na odbiór paczki. Miała dojść na Święta jak mnie zapewniano (pośrednik epaka)Po co współpracować z takimi firmami jak DPD? Jak widać po komentarzach, to chyba firma przewozowa już traci tylu klientów, że zostaną - na razie - tylko ci, którzy jeszcze z nią styczności nie mieli, do czasu aż będą mieli po raz pierwszy.....
    Zaletyżadnych
    Wadyprzykład najgorszej firmy
Dodaj własną opinię »