Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Iza / 2022-05-20 09:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kogucik człowiek 2 dni siedzi w domu czeka na przesyłkę zero odzewu kurier twierdzi że był pod moim adresem co jest nie możliwe bo byłam w domu kłamcy i tyle z daleka od tej firmy !!!!!! Dno !!!!!
    ZaletyZero zalet
    WadyBrak kontaktu brak przesyłki
  • ~Iza / 2022-07-03 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek przyszło mi wysyłać jakiekolwiek dokumenty. Gwarantują ze paczka będzie kolejnego dnia po czym w ogóle nie zostaje dostarczona a na infolinii twierdzą że mają 5 dni ...... serio ?
    Totalny dramat
  • ~Iza / 2022-07-14 08:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Bezczelny kurier na Śląsku
    Dziwie się ze Wy jako firma jeszcze macie klientów
    NIE POKECAM TEJ FIRMY
    ZATRUDNIA BEZCZELNYCH PRACOWNIKOW
  • ~Iza / 2023-02-14 14:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na świecie. Zasłaniają się procedurami i robią wszystko żeby nie pomoc klientowi. Nie można nadawać paczek za pomocą numeru przesyłki, trzeba mieć etykietę, której mieć nie mogę, dlatego ze mój e-mail został zhakowany
  • ~Iza / 2023-03-21 15:29
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorsza firma kurierska. Zamówiony towar co inne firmy kurierskie przywożą następnego dnia to DPD po trzech dniach. Masakra
  • ~iZA / 2023-05-08 17:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś porażka. Bezczelność i pełna ignoranacja klienta. Nie dzwonią w ogóle do klienta tylko przyjeżdżają w ciemno 2x jak kogoś nie ma w domu to przesyłka znika i ślad po niej ginie. Tak kurier Marek zrobił z moją przesyłką w marcu. Nawet nie dostałam jednego smsa i maila co się stało dalej z przesyłką. Jak można być takim ignorantem i olewusem, żeby nawet nie zadzwonić do klienta i ustalić czas dostarczenia. Tak jakby wszyscy siedzieli w domu całe dnie, nie chodzili do pracy i czekali na paczki dpd. W innych towarzystwach kurierskich dzwonią kurierzy do klientów i ustalają terminy, czasem nawet do pracy podwiozą a tutaj nie pełne arogancja i olewajstwo klienta. PRACUJĄ ŻEBY ODWALIĆ SWOJĄ ROBOTĘ A NIE DLA KLIENTA.
    Zaletyżadnych
  • ~Iza / 2024-02-25 10:52
    Ocena: 1.00 / 5
    brak powiadomienia SMS
    w powiadomieniu na pocztę brak numeru PIN oraz kodu QR
    co bardzo przedłuża i utrudnia szybkie odebrania paczki
    NIE POLECAM
  • ~Iza / 2024-06-29 12:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! Cały dzień zmarnowany. Dostawa 9-19. Siedzę cały dzień w domu. Następnie, ok.18.50 ze strony DPD dowiaduje się że kurier był o 14.19 i nikogo nie zastał. Nie odbiera telefonu, nie odpowiada na smsy. Łaskawie odezwał się po informacji o skardze jaką na niego złożę. Że był i dzwonił domofonem. Kłamstwo! 3 osoby były w tym czasie w domu. Przesyłkę odbiorę dopiero w poniedziałek, bo w sobotę i niedzielę nie pracują. GPS pokaże że był w tej lokalizacji i tyle w temacie. Żadnej innej weryfikacji nie ma. Nigdy więcej DPD i nie polecam!!!
  • ~Iza88 / 2021-02-03 20:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka znam. Kurier zmienia sobie sam datę dostawy nawet nie racząc podjąć próbę doręczenia
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Izabela / 2019-09-13 22:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam ponad tydzień na umowę z Orange i telefon,dzwonie do kuriera nie odbiera.podobno umowa juz podpisana nie wiem przez kogo telefon zaginął Złodzieje! !!
  • ~Izabela / 2019-10-04 19:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka może być. Na paczkę czekam cały dzień i zero kontaktu.
  • ~Izabela / 2020-06-26 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Już nigdy nie zamówię nic przez ta firmę. Z kurierem z którym miałam do czynienia jedna wielka porażka i totalne dno!!!!chamski,arogancki i bezczelny !!!! Zwalniać takich popaprancow!!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko co możliwe!!!!
  • ~Izabela / 2021-02-01 17:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia. Dzis mieli ostatni dzien na dostarczenie paczki i nic.sms dzis udalo sie dostac i co paczka moja to widmo.jest kwota a gdzie znajduje sie to nie wiem nie ma nic. Infolinia to kpina nie udalo sie dodzwonic.porazka
  • ~Izabela / 2021-06-02 14:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma, której kurier nie potrafi dostarczyć paczki do domu, gdyż nie zastał odbiorcy. Nie potrafi się dogadać jest opryskliwy i niekulturalny, brak jakiego kolwiek rozumu. Zmiana godziny na późniejsza on mówi że później to już nie pracuje a normalni ludzie do 16 prscuja. Żal. Fajnie kończyć pracę o 13..nigdy więcej nie skorzystam i będę wszędzie każdemu odradzać tą firmę. To co się dzieje w tej firmie to jakieś śmiechu Warte. Pan Hubert kurier z Poznania mózgiem się zamienił z małpa chyba
  • ~Izabela / 2021-09-13 21:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie podoba mi sie obsluga nie mili kierowcy i nie szanowanie czyjegos zakupu nie naczas przywozony towar i uszkodzony problem spisaniem protokolu przez niby pandemie zeby zwrocic towar
    ZaletyZero
    WadyZniszczony towar
  • ~Izabela / 2021-10-04 12:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma jest nieprofesjonalna, kurierom nie chce się dostarczać paczek a podawane numery do kurierów nie działają, poza tym kurierzy sąbezczelni i chamscy dla klientów. Nie radzę korzystać z usług tej firmy
    ZaletyNie ma żadnych
  • ~Izabela Anna / 2021-01-07 19:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Skandaliczna obsługa klienta! Totalne DNO,PRYMITYWIZM NIE DO OPISANIa, zarówno pracowników, jak i właścicieli firmy! Kto jest jej właścicielem, jakie środowisko zrzesza? Odnosi się wrażenie, że ma się do czynienia z jakaś BANDYCKĄ firmą, złodziei, oszustów i nieprawdopodobnych manipulantów! W głowie się nie mieści, że coś takiego istnieje w XXI wieku; w państwie, należącym do Unii Europejskiej! Wszystkie zamieszczone poniżej negatwne opinie klientów zgadzają się z moimi doświadczeniami.

    Tych ludzi - zarówno właścicieli firmy, jak i pracowników, należ zgłosić do PROKURATURY!
    ZaletyŻADNE!
    WadyTOTALNE DNO!
  • ~Izabelita / 2023-03-29 17:31
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to jakaś porażka, zamówienie nie dotarło, ponieważ rzekomo kurier nie zastał nikogo pod adresem odbiorcy. Przesyłka była zamówiona na adres biura i po sprawdzeniu godziny w której kurier rzekomo był, okazało się że wszyscy byli obecni w pracy. Infolinia to druga porażka, rozmowa z botem może przyprawić o skok ciśnienia. Za żadne skarby nie można dowiedzieć się o numer do kuriera. Wchodząc na stronę DPD też nie można uzyskać żadnych informacji. Olewanie klienta. NIE POLECAM !!!!!
  • ~Izam / 2020-02-25 15:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka! Konsultanci są nieuprzejmi, rozlaczaja się. Kurier miał 2 razy przyjechać, nie przyjechał ani razu. Z dostarczeniem przesyłki również jest problem. Firma nie poinformowała mnie,że do odbioru jest przesyłka. Kurier nawet nie podjechał Ok to domu, żeby ja dostarczyć. Z żadna firma kurierska nie ma takich problemów jak z dpd. Odradzam!
    ZaletyBrak
    WadyJw
  • ~izazer / 2025-04-10 08:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczkomat nie otwiera się, nie ma możliwości tego nigdzie zgłosić, infolinia wiecznie zajeta, koncowo nie udalo sie odebrac paczki, zostala zwrócona nadawcy a ja straciłam opłate za przesyłke. Nie polecam tych paczkomatow, POMYLKA
    Zaletybrak
    Wadypaczkomat nie działa , nie otwiera się
Dodaj własną opinię »