Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Iwona / 2022-12-21 09:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier prawie nigdy nie dostarcza przesyłki tylko zostawia w punkcie pomimo ze w dzień dostawy ZAWSZE pracuje z domu żeby moc odebrać paczke. Po skargach rzuca paczke na wycieraczkę. DPD umywa ręce maja klienta gdzieś.
    Krakow Siewna
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarczanie przesyłek, rzucanie paczka, zero reakcji firmy na bezczelność kuriera
  • ~Iwona / 2022-12-30 23:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Piszą przed 7 nie odzywają się przez cały dzień niby zarobieni mają pretensje że człowiek chce się umówić na daną godz a oficjalnie nie zjawiają się i odsyłają paczkę bez uprzedzenia ale też nigdy nie mają drobnych,,,,cóż jaka firma tacy pracownicy a to już nie pierwszy raz Tylko Wstyd Robią
    ZaletyZero
    WadyZero
  • ~Iwona / 2023-09-19 14:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie zadzwonił do mnie. Tylko przyszło powiadomienie, że nie było mnie pod wskazanym adresem, co nie było prawdą. Nie wiem teraz gdzie szukać mojej paczki.
    WadySame wady.
  • ~Iwona / 2023-10-24 15:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie skorzystam z usług DPD i odradzam innym. Nie każdy śledzi pocztę mailową, nie zawsze można odebrać telefon. Paczka jest jeszcze w moim mieście, ale nawet sama nie mogę jej odebrać, bo zapadła decyzja o zwrocie. Konsultant nie może mi pomóc. A kurier nie odbiera telefonu.
    ZaletyŻadnych
    WadyBrak awozacji do punktów. Konsultant bez mocy sprawczej. Właściwie po co on tam jest?
  • ~Iwona / 2024-01-03 17:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamawiając paczkę, kurier nie skontaktował się ze mną. Byłam w domu, a paczka leżała pod bramą. To już kolejny raz, więc jak będę miała możliwość wyboru inego przewoźnika to napewno tak zrobię. Nie zamówię już przez DPD.
  • ~Iwona / 2024-11-21 15:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd - 2 tygodnie obsuwy. Zniszczone opakowanie. Zenafa. Nigdy więcej
  • ~Iwona / 2025-02-14 19:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie została dostarczona, pomimo wcześniejszych sms-ów i rozmowy telefonicznej z kurierem. Przyczyna niedostarczenia paczki podana przez kuriera w dziale reklamacji był błędny adres. Po sprawdzeniu okazało się, że adres był właściwy a ja nie ma paczki i pieniędzy.
    Zaletybrak
  • ~Iwona / 2025-07-14 14:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarcza paczek. Droga jest w budowie trzeba poprosić budowlańców żeby zrobili mu przejazd - albo ja podejdę do niego -

    W piątek miałam 400 metrów do podejścia nie poczekał - bo powiedział że nie będzie czekał
    Droga musi być zbudowana
    Nie raczy poczekać aż budowlańcy mu ustąpią miejsca
    Nie poczeka też żebym ja podeszła
    Kłamie że nikogo w domu nie było
    Jedna skarga z piątku

    293983 Nie zajęliście się tą skargą
    Druga z dzisiaj

    296264 - chyba bo końcówki nie usłyszałam

    Napisał mi żebym sobie składała skargi Ile chce

    No to ja napiszę jak traktuje ludzi na publicznych stronach
    Kurier Paweł

    ZaletyBrak
    WadyBezczelność i klamstwa
  • ~IWONA / 2025-10-16 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Najbardziej niekompetentna firma z jaką się spotkałam. Paczka wysłana miała być dostarczona przez kuriera Michała, kurier stwierdził, że nie będzie się fatygował pod adres i bez jakiegokolwiek kontaktu przekierował ją do paczkomatu, stwierdzając w aplikacji, że adres jest błędny, a na stronie przewoźnika, że nikogo nie było w domu (dwie dorosłe osoby czekały na tą paczkę w domu.) Ja rozumiem, że ciężka(kocie jedzenie na miesiąc), ale nie dla dorosłego faceta. Teraz ja kobieta która nie może dźwigać, mam sobie po nią iść. Napisałam skargę, to dostałam odpowiedź że mam zarejestrować OD NOWA jeszcze jedną skargę, bo nie podałam numeru listu przewozowego... tak?... bez numeru listu przewozowego, nie przejdzie się dalej w formularzu i nie wyśle się skargi, dostałam nawet maila z potwierdzeniem i widocznym NUMEREM LISTU PRZEWOZOWEGO i moimi danymi. Serio? Wy się dobrze czujecie?
    ZaletyBRAK
    WadyBARDZO WIELE
  • ~Iwona W. / 2019-08-28 15:14
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier robi co chce, paczka przychodzi nie na czas , kurier nie odbiera telefonu , kłamie jeśli chodzi o powiadomienia (2 razy) o przesyłce , robi z czasem co chce w ogòle nie kierując sie potrzebami klienta tylko własnymi.( dotyczy dolnego śląska) .
    nie polecam
    nie polecam
    nie polecam
    w ten sposòb potracicie klientòw
  • ~Iza / 2018-12-13 21:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie pojawia się na miejscu, nie odbiera telefonu tylko wrzuca wszystko żeby odebrać w punkcie odbioru.
  • ~iza / 2019-12-03 11:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza z firm kurierskich z jakimi miałam do czynienia. Zawsze są jakieś problemy. A to przyjechał i nikogo nie zastał - wiadomo, jak się spodziewasz paczki z dpd to powinieneś całą dobę warować w domu, bo kurier może się zjawić w każdej chwili z zaskoczenia, bo jedyna informacja to mail z rana, że paczka dotrze danego dnia.
    Kurier dzwoni spod drzwi, nie ma mowy, by chwilę zaczekał, by gdzieś podjechał - nie ma to albo szukaj po mieście dostawcę z dpd albo paczka na zwrot idzie. Kontakt nieprzyjemny - żaden z kurierów, z którymi miałam "przyjemność" nie był zwyczajnie, po ludzku uprzejmy - pracują za karę! Kto ich do tego zmusza?
    Nie polecam!
    Każda inna firma. Wolę dopłacić parę zł i mieć spokój.
    Zaletyżadnych
    Wadywszystko
  • ~Iza / 2020-01-13 12:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna obsługa, nie dotrzymywanie terminów, brak szacunku do klienta. Zdecydowanie nie polecam zamawiania przesyłek przez tę firmę.
  • ~Iza / 2020-09-04 02:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Byłam zmuszona przekierowac paczkę do miejsca pracy w sąsiednim mieście. Kurier przez tel zapewnił że tak bedzie. Potwierdziłam adres, nr tel... Na drugi dzien nic się nie wydarzyło. Żadnego kontaktu. W kolejnym dniu rano okazało się że paczka została odesłana ze względu na nieprawidłowy adres. Grunt że paczkę powozili a ze nie dostarczyli - co tam. Za to kasa się zgadza
  • ~Iza / 2021-02-18 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Od dwóch miesięcy czekam na dostarczenie paczki z Polski do Londynu. Paczka 20.12.2020 była na granicy polsko-niemieckiej, następny ślad to Dobra k/Strykowa czyli magazyn DPD.Miesiac temu złożyłam reklamacje po 30 dniach nie otrzymałam żadnej informacji, emaila, tel, listu itp. Po moim telefonie z działem reklamacji okazało się że moja reklamacja została odrzucona - z jakiego powodu i dlaczego nie wiem, pani z DPD też nie wie. Wg działu reklamacji mogę złożyć reklamacje reklamacji?????? I czekać kolejne 30 dni.
    To już nie jest żenada to dno dna. Unikajcie tej firmy jak ognia.
    ZaletyBrak
    WadyCała ta firma to jedna wielka zenada
  • ~Iza / 2021-06-15 09:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Chyba najgorsza dostępna firma kurierska. Brak możliwości dostosowania godziny dostawy, pomimo opcji widniejącej na stronie. Zmiana terminu dostawy także jest ignorowana (pomimo zmiany widocznej w systemie przesyłka jest wydawana kurierowi). Kurierzy nieprzyjemni, ostentacyjnie oświadczający, że pracują do godz. 12.00!!! Nie polecam!!!
    ZaletyBrak
  • ~Iza / 2021-12-30 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Dotarła do mnie paczka ,która zamówiłam w Rossmanie. Z czterech butelek, które były zawartością paczki ,dwie potłuczone . Masakra.
  • ~Iza / 2022-01-26 18:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier wszechczasów!!! Uwaga to zlodzieje! Kradną przesyłki klientów, kłamią że dostarczają i zawożą w inne miejsca, na infolini można porozmawiać z...botem! Tak oszczędzają na pracownikach, że bot od 4 dni czyta ten sam komunikat i powtarza że przesylke dostarczali. Mają pecha- cały czas ktoś był w domu bo był chory. Kłamią oszukują to są zlodzieje! Nikomu nie polecam tej firmy, sami nigdy nie kupimy nic od sklepu który przez nich dostarcza przesyłki. Od 2 lat tyle przesylek zamawiane i dostarczane przez innych kurierów, nawet przez zwykłą pocztę i żadnych problemow. Zasługują na zgłoszenie na policję o oszustwo. Ktoś powinien tych złodzieji skontrolować. Nigdy wiecej. Uciekajcie od DPD jak najdalej, czy jako klient czy jako sklep. Każdy inny normalny kurier tylko nie ci oszuści!!! Powiem każdemu komu zdolam o moich doswiadczrniach z nimi i ostrzegę każdego
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko to jedna wielka wada w tej firmie. Klamiący kurierzy, obsluga klienta przez robota, zero pomocy przy niedostarczeniu przez tydzien paczki, stracony czas i pieniądze. Składają się tylko na wad!
  • ~iza / 2022-03-28 18:21
    Ocena: 1.00 / 5
    trzy dni przywiązana jak pies do budy, bo rano przysyłają maila ze dziś doreczenie, i nastepne dni to samo. Kontakt telefoniczny z kurierem nic nie wnosi,ściemnia że przywiezie, a jak pózniej dzwoniłam to powiedział że przekazał innemu kurierowi. Mimo to czekałam, ale totalne przegiecie gdy przychodzi wiadomość że nie zastał mnie w domu
  • ~Iza / 2022-05-10 20:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsze paczkomaty ever. Jeden się połączył to nie otwiera się okno. Dwa następne w ogóle nie chciały się połączyć.Gorszych paczkomatów nie spotkałam
    ZaletyBrak
Dodaj własną opinię »