Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia .Służą usługi dla emerytów i nie pracujących,eśli pracujesz to nie masz szans na odebranie swojej przesyłki ,bo kurier w mojej dzielnicy jest zawsze około godz. 13 ,a ja wracam z pracy o 15.A jeśli próbujesz negocjować z kurierem to następnego dnia dostajesz wiadomość ,że przesyłka została odesłana do nadawcy .Pracownicy tej firmy chyba zapominają że wykonują usługi dla ludzi chyba że pracują tam za karę.
Zalety brak
Wadybrak profesjonalizmu i empatii
~IWO / 2022-06-24 12:42
Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKA SIE DO TEJ PORY SPOTKALAM. KURIERZY NIEMILI, OPRYSKLIWI JAKBY WYKONYWALI SWOJA PRACE ZA KARE
~Iwo / 2023-08-17 15:51
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka dotarła uszkodzona, chociaż miała nalepkę "Uwaga szkło" Na komentarz przesyłka jest uszkodzona, kurier odpowiedział, że taka otrzymał.
ZaletyBrak
WadySama musiałam sobie wziąć towar z samochodu stojącego na parkingu i wnieść do budynku.
~Iwo / 2024-02-08 18:01
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam przesyłek DPD. Czekałam 3 dni na paczkę w końcu na statusie przesyłek widniała że jest w drodze a na infolinii, że jest w paczkomacie. Wydzwanianie do centrali kilka razy nic nie dało, oni sami nie wiedzieli gdzie jest ta przesyłka w końcu po tygodniu czekania odesłali ją do nadawcy. A bardzo mi zależało na tej paczce w tym konkretnym terminie.
ZaletyŻadnych
WadyZły kontakt z infolinią i odesłanie przesyłki do nadawcy
~Iwona / 2020-01-30 12:57
Ocena: 1.00 / 5
Niestety musiałam skorzystać z usług DPD. Problem z dostarczeniem nawet pomimo rozmowy telefonicznej z kurierem. Przekierowanie na inny adres się nie powiodło bo źle wpisali kod pocztowy. Infolinia na tragicznym poziomie, niczego nie da się dowiedzieć bo tu cytuję: "nie mogę gwarantować że SMS z numerem do kuriera dojdzie bo smsy wysyła system a system może się pomylić" cała DPD FIRMA TO POMYŁKA!!!
WadyNiekompetentni pracownicy
~Iwona / 2020-02-27 16:10
Ocena: 1.00 / 5
Kurier oznajmił, że jest pod wskazanym adresem i jak nikogo nie ma to przekazuje paczkę do punktu odbioru. Nie było mowy o umówieniu się np. za 10 minut, tak jak jest to w przypadku innych firm kurierskich. Na infolinii dowiedziałam się, że jak kurier tak zdecydował to nic nie mogę z tym zrobić. Szkoda, że tacy kurierzy psują opinię nie tylko firmie kurierskiej ale również firmie, która korzysta z ich usług. Ja nie zamierzam korzystać z usług firmy DPD jak również kupować w sklepach, które wysyłają za pośrednictwem DPD.
ZaletyBRAK ZALET
WadyAroganccy kurierzy, brak współpracy z klientem
~Iwona / 2020-05-04 10:59
Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie doszła za 70 zł.Pan dostawca nie odbiera telefonu ani pieniędzy ani paczki. Nie polecam tej firmy
~Iwona / 2020-12-14 17:17
Ocena: 1.00 / 5
Próby kontaktu z kurierem nieskuteczne. Ponoć w chwili doręczenia przesyłki nikogo nie było w domu (w rzeczywistości były obecne aż 3 osoby). Na infolinii kazano mi samej sobie odebrać przesyłkę w punkcie DPD. Nie polecam.
~Iwona / 2021-01-14 09:54
Ocena: 1.00 / 5
Paczki nie dostarczone, jak człowiek nie zadzwoni to jej nie dostanie. Inne firmy nie mają problemu.A oni albo adres zły albo nie zdążyli dowieść.Raz po telefonie paczka została dowieziona ale oczywiście zostawiona za płotem bez jakiegokolwiek poinformowania odbiorcy gdyby nie to że przez przypadek wyjrzałam przez okno...
Iryrujace jest też nie powiadamianie SMS czy e-mail co się dzieje z przesyłką... Beznadzieja nie polecam...!!!
~Iwona / 2021-02-01 08:15
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na rynku! Nie dość, że nie kontaktują się w dniach nadania, to po powrocie na magazyn i informacji, że może zostać stamtąd odebrana osobiście następnego dnia roboczego, zostaje odesłana do nadawcy. I nic na to poradzić nie mogą.
~Iwona / 2021-02-16 15:57
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska . Kurierzy lenie nie zadzwonią nawet ze jadą a pisza ze nikogo nie było albo zly adres nigdy wiecej DPD
ZaletyBrak
WadyZa duzo by pisać
~Iwona / 2021-03-25 12:43
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została doręczona z winy firmy Dpd i dostarczona od razu do punktu odbioru.kontakt z kurierem mającym dostarczyć przesyłkę nieprzyjemny. Wyjaśnienia z powodu braku dostarczenia bardzo pokrętne ma) o wiarygodne. Oczekiwać) am przesyłki ale mi jej nie dostarczono. Nie zamieżam wi~cej korzystać z US) UG tej firmy i stanowczo odradzam.
~Iwona / 2021-08-30 14:58
Ocena: 1.00 / 5
Kurier się nie kontaktował, nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości, zostawił przesyłkę w pick up point. Nie byłoby tak źle, gdyby nie fakt, że to MATERAC, a ja jestem w ciąży i nie uśmiecha mi się taszczenie niezrolowanego materaca przez kilka ulic do mieszkania. Infolinia nie jest w stanie nic pomóc.
ZaletyBRAK
WadyMuszę dodatkowo załatwiać transport
~Iwona / 2021-11-23 18:22
Ocena: 1.00 / 5
Dostałam maila od DPD o dniu doręczenia i nr tel kuriera. Kurier telefonu nie odbiera, a jego skrzynka odbiorcza jest przepełniona. Po całym dniu oczekiwania dostałam SMSa o 17 że mnie nie było w domu. Złożyć reklamacji mi się nie udało bo strona DPD z reklamacjami ma nieprawidłowy format email. Do numeru telefonu ze strony DPD podpięty jest BOT który bardzo ładnie rozpoznaje numer telefonu i podaje numer przesyłki, ale niestety na tym jego możliwości się kończą i rozmowa zostaje przerwana. To już moja kolejna przygoda z firmą DPD i kolejnej będę unikała. Nigdy więcej tej firmy kurierskiej nie wybiorę.
Zaletysame wady
Wadybrak możliwości odbioru przesyłki pomimo czekania na nią przez cały dzień
~Iwona / 2021-12-01 17:12
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka przyszła w kartonie z dwóch stron otwarta. A karton wygląda jakby był rzucany
ZaletyBrak
~Iwona / 2022-02-22 08:48
Ocena: 1.00 / 5
DPD zasługuje na NOBLA. Dlaczego? Franz Kafka by nie wymyślił. A DPD potrafiło.
było to tak...
Zakupiony na Ebayu przedmiot nie dotarł do mnie. Ktoś z DPD podpisał odebranie paczki, w moim imieniu... Automat zgłasza, że moja paczka dotarła do mnie.
W mailu tego samego dnia otrzymałam wiadomość, że kurier mnie nie zastał w domu(byłam w domu cały czas), i paczkę, że mogę sobie odebrać w punkcie odbioru DPD. Pojechałam na drugi koniec Warszawy, miły pan w okienku oznajmił, że to fałszywy meil. I że oni nie mają żadnej paczki o numerze ani z maila ani z nadania. Myślę, ze jeżeli paczka została odebrana w moim imieniu przez pracownika DPD, to numer znika z systemu, i nie widać już niczego o losie tej przesyłki. A powinno się pojawiać, że np "paczka została odebrana", przynajmniej przez tydzień.
KPINY TOTALNE. NIE MAM ANI NUMERU PACZKI, BO GDY PACZKA WCHODZI DO POLSKI, DOSTAJE CHYBA POLSKI NUMER. A TEGO NIKT MI NIE PODAŁ. NIE MAM SIĘ GDZIE POSKARŻYĆ, BO BRAK NUMERU, INFOLINIA NIE ŁĄCZY Z KONSULTANTEM TYLKO BOTEM EWĄ. Bot nie rozumie zdania złożonego. TO SKANDAL TAKA POCZTA. SKANDAL WSTYD I DZIWIĘ SIĘ TYLKO, ŻE PAŃSTWO POLSKIE, PAŃSTWO ŁADU I PORZĄDKU, z PRĘŻNĄ PROKURATURĄ, POLICJĄ I INNYMI ORGANAMI ŚCIGANIA,TOLERUJE TAKIE COS.
Nawet ewentualne REKLAMACJE do DPD są utrudnione, bo nie mogę złożyć skargi jako odbierająca przesyłkę.
Nie mam numeru paczki, nie mam paczki, nie mam możliwości poskarżenia się w firmie DPD.
Nie mam słów...
ZaletyZalety? Kpicie sobie?
WadyWSZYSTKO- WSZYSTKO W DPD JEST WADLIWE
~Iwona / 2022-05-06 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny dpd nie dostarczył przesyłki!! Wielka porażka nikomu NIE POLECAM!! Przesyłka opłacona expresowa TO ZNACZY W TEJ FIRMIE 5 DNI.
ZaletyŻADNEJ
WadyWSZYSTKIE
~Iwona / 2022-07-07 18:36
Ocena: 1.00 / 5
To chyba najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Okropna aplikacja,na której nic można zrobić. Pomimo przekierowania paczki przez ich aplikację do paczkomatu, po całym dniu oczekiwania na realizację tego zlecenia, znowu widnieje informacja, że kurier zawiezie mi ją do domu w czasie w którym mnie tam nie będzie!! Na infolinii twierdzą,że nie mogą tego zmienić mogą jedynie zmienić adres dostawy, a zmiana na paczkomat tylko przez stronę. A na stronie z kolei informacja, że żadna zmiana na cokolwiek jest niedostępna. Czeski film! I totalnie nieogarnięty kurier, który zamiast zostawić mi ją w ktorymś paczkomacie albo punkcie odbioru, ktorych mamy na osiedlu aż dwa, chciał ją zostawić w jakimś serwisie komputerowym....
ZaletyBrak
~Iwona / 2022-11-23 18:39
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia najgorsza firma kurierska na rynku kurier bezczelny nie dostarcza paczek odsyła je do adresata pani z centrali oświadczyła że nie muszą dzwonić z wcześniejszym uprzedzeniem o paczce
ZaletyBrak
WadySame wady
~Iwona / 2022-12-20 15:20
Ocena: 1.00 / 5
Masakra, na infolinie nie można się dodzwonić, w kolejce do rozmowy z konsultantem jesteś 20, a jak dojdzie do pierwszego miejsca rozmowa jest rozlączana. Nie polecam ????