Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ireneusz / 2022-10-03 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie odbiera telefonu, nie dostarczył paczki a napisał że ja odmówiłem przyjęcia paczki. Porażka. Nie polecam tej firmy
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~IRENEUSZ / 2022-10-20 19:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia stracone dwa dni na czekanie na kuriera który pisze ze nikogo nie zastał a w rzeczywistości go nie było.
  • ~Ireneusz / 2024-07-16 18:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczona paczka nie polecam tej firmy nikomu.
  • ~Iris / 2020-06-29 20:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Za każdym razem gdy ma przyjść mi paczka od DPD tracę nerwy. Albo czekam cały dzień w domu i wieczorem pokazuje mi, że umówiłam późniejszy termin dostawy (a nic takiego nie robiłam) albo kurier zaznacza, że mnie nie zastał. Same problemy są z tą firmą. Jeszcze nigdy bezproblemowo nie otrzymałam przesyłki. Kurierzy są bezczelni. Kurier nigdy nie odbiera telefonu. Przy aktualizacjach mojej przesyłki pokazuje, że wysłali mi powiadomienie mail, a nic nie otrzymałam. Czekałam cały dzień w domu i kurier się nie pojawił. Tak jest za każdym razem! Niestety nie zawsze sklepy internetowe piszą jakim kurierem zostanie wysłana paczka i zdarza się, że niestety wybierają usługi DPD.
    ZaletyNie ma żadnych zalet
    WadySame wady. Kurierzy są bezczelni, przesyłki idą bardzo długo i bez kłótni z infolinią nie otrzyma się przesyłki
  • ~irja85 / 2023-02-23 14:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, kłamstwa na temat doręczenia paczek i kurierzy nie kompetentni. Firma nie godna polecenia !!!!!!
    Zaletyżadnych
  • ~Irma / 2021-05-24 18:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalnie nie polecam!!!!!!!
    Jak można zgubić 2 paczki w ciągu tygodnia!!! No to już jest kpina. Nie polecam najgorsza firma kurierska
  • ~Irma / 2023-12-22 07:54
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier po prostu nie nawiedzi swoją prace i nie umie rozmawiać z ludźmi ,chamskie rozmowy , a jak dzwoni, to prosisz o powtórzenie pytania, a on mówi, że to nie ma znaczenia i rzuca telefonem, a przesyłka nie jest doręczona i blokuje mój numer i nie da się do niego dodzwonić, za co płacić pieniądze, za jaką pracę, żeby marnować nerwy klientowi??kurjer Janusz ,ostatnie cyfry telefonu 265
  • ~Irmina / 2019-11-25 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłki nigdzie nie wyszła bo pracownik punktu Pickup przyjął paczkę, której wg ich polityki nie można nadać z tego punktu czyli człowiek musi dwa razy do nich jechać po to by nadać paczkę i by ją odebrać bo do odbiorcy paczka od nich w ogóle nie wyjeżdża! Nie polecam punktu Pickup w Mikołowie na Krzywej 1 w sklepie meblowym. Pan niekompetentny i wprowadza ludzi w błąd! A strona internetowa przepuszcza paczki, które nie można nadać w ich punkcie!
    Zaletybrak
    Wadysame
  • ~Iron1000 / 2022-08-26 12:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz jak zawiodłem się na DPD.
    Po kilku doręczeniach uszkodzonych paczek przyszedł czas na brak dotrzymania terminu.
    W skrócie, zamówienie w czwartek, wysyłka ze sklepu w czwartek o 11:24 i co bym dostał to na pewno na drugi dzień dopłaciłem do usługi NEXT DAY. no niestety w piątek dowiaduję się że moja paczka zawisła gdzieś w środku polski w sortowni.
    Pani na infolini po sprawdzeniu poinformowała mnie że otrzymam paczkę w poniedziałek i że mogę złożyć reklamację.
    Niestety ale dostarczenie na sobotę to kolejna dopłata.
    Zero zobowiązania się do przestrzegania swoich zasad.
    Beznadzieja i tragedia.
    Zaletybrak. Czasami trafi się fajny kurier ale taki pracuje krótko i znika (pewnie do konkurencji)
    WadyNieterminowość, uszkodzenia przesyłek, brak płatności kartą choć teoretycznie jest taka możliwość, problemy z infolinią, niekompetentni konsultanci, ogólnie firma do d....y
  • ~Iryna / 2022-03-11 17:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo zła obsługa, kurierzy nie przyjeżdżają w dniu wysłania e-maila, że ​​paczka zostanie dostarczona dzisiaj.
    Otrzymałam uszkodzony produkt więcej niż jeden raz i było jasne, że został uszkodzony podczas transportu, ponieważ opakowanie było uszkodzone.
    Zalety- Integralność dostarczonych towarów
    - Praca kurierów
    Wady+ Cena
  • ~Iryna / 2022-10-05 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra… i więcej nie powiem!!!! Nie polecam absolutnie.
  • ~Iryna / 2022-10-22 10:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropna obsługa. Jeżeli jest wybór w życiu nie wybiorę tej firmy
  • ~Isia / 2022-10-25 13:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra!!!! Z przesyłka spóźnili się prawie tydzien. Dodzwonić się nie można ,na maila nie odpowiadają. Nie wiadomo gdzie jest przesyłka . Czat z robotem to jakaś kpina. Zero informacji. W końcu napisali dzień i godzinę ,więc czekałam w domu i czekałam . Ustalona godzina minęła a przesyłki dalej nie ma . Na szczęście wyszłam z domu i okazało się ,że moja przesyłka leży pod głównymi drzwiami w wielkim 25 mieszkaniowym bloku. Masakra. Pan będąc pod drzwiami bloku nawet nie pokusił się żeby zadzwonić dzwonkiem i poinformować mnie że już przesyłka leży pod drzwiami. Lepiej paczkę wysyłać gołębiem niż DPD. Nigdy więcej !!!! Nie polecam nikomu !!! Miałam tylko szczęście że do mnie doszła paczka i że mi jej z pod drzwi nikt nie ukradł.
  • ~iskra / 2022-08-11 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarny punkt DPD. Kobieta przyjmująca paczki nie słucha co się do niej mówi. Błędnie wpisuje w system dane do wysyłki potem paczki jeżdżą po całej Polsce. Problem z komunikacją jest z tymi ludźmi. Literowanie adresu nie pomaga. Z takim słuchem to tylko na emeryturę ktoś taki się nadaje. Chyba za kare ktoś tam wsadził te baby żeby odrabiały pańszczyznę. Jak tak jest to niech idzie do domu odpocząć i ludzi na koszty dodatkowe nie naraża i na stres. Ostatni raz te paczki tam wysyłam. Ten punkt powinni zamknąć albo zmienić ekipę. Zdecydowanie nie polecam tego punktu. Masakra.
    ZaletyBrak
    WadyBrak zalet
  • ~Ita / 2023-07-19 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Że ta firma jeszcze funkcjonuje to jest jakiś cud, ich hasłem reklamowym powinno być "nie dostarczymy waszej paczki"
  • ~Ita / 2023-07-19 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Że ta firma jeszcze funkcjonuje to jest jakiś cud, ich hasłem reklamowym powinno być "nie dostarczymy waszej paczki"
  • ~Ivan / 2023-05-30 22:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie mogę odebrać paczkę. DPD nadal przesyłkę bez żadnych danych osobowych. nie polecam
  • ~Iwa / 2021-08-13 09:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam !!! Byłam w domu poczym pan kurier zaznaczył odmowę przyjęcia przesyłki gdzie taka sytuacja nie miała miejsca dzwoniąc na infolinię zostałam rozłączona przez pana który nie umiał odpowiedzieć na żadne pytanie !
    ZaletyBrak
    WadyKurier obsługa bardzo źle
  • ~Iwan / 2024-01-16 21:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno nad dnem.Kurier podjeżdża pod dom, czeka 10 sekund nie wysiadając nawet z samochodu a następnie wbija odmowę przyjęcia. Podejście infolinii to dopiero jest dno. Jakikolwiek brak chęci załatwienia sprawy. Przesyłka przekazana do zwrotu i ch.. a ty durny kliencie "pałuj" się. DPD nie jest warte określenia najgorszymi epitetami, oni i tak nie wyciągną wniosków. Nigdy ale to nigdy nie skorzystam już z usług i szczerze odradzam
    ZaletyZaletą będzie jak padną
    WadySame wady
  • ~IWE / 2023-05-18 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska-żenada.kurier Krystian dwa razy rzekomo nie zastał mnie w domu pomimo, że byłam całe dwa dni w domu i czekałam na (paczkę) leki, które były potrzebne dla dziecka. Pomimo telefonów do kuriera, który nie odbierał, później odrzucał połączenie, wysłania wiadomości tekstowej i dwukrotnego połączenia z konsultantem z infolinii zrobili zwrot paczki. Tragedia.nie polecam...
    ZaletyŻadne
    WadyStraty czasu, nerwów i pieniędzy
Dodaj własną opinię »