strona 346 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 344
- 345
- 346
- 347
- 348
- nastepna »
-
~Inka / 2020-06-29 20:19Ocena: 1.00 / 5
Dostałam info na telefon, że paczka będzie dostarczona 17:30-18:30. Ok. godz. 16 zadzwoniła pani kurier Justyna i poinformowała mnie, że ona godz. nie ustalała, nikogo nie zastała i zostawi paczkę pod drzwiami. Poprosiłam, żeby zaniosła do klatki obok ale pani stwierdziła, że nie ma takiego obowiązku. Za ok. 15 min. byłam w domu i paczki nie zastałam. Pani Justyna ode mnie nie odbierała więc zadzwoniłam na reklamacje DPD i tam zostałam z nią połączona. Najpierw dowiedziałam się, że paczka jest u sąsiadów a potem sprostowano, że faktycznie została pod drzwiami. Rozmawiano ze mną niegrzecznie. Nie daję żadnej gwiazdki ale zaznaczam jedną bo opinia inaczej nie przechodzi. -
-
~Inka / 2021-05-12 14:28Ocena: 1.00 / 5
Najpierw dostaję sms, że kurier dotrze z przesyłką pod wskazany adres, a dwie godziny później, że mam sobie odebrać przesyłkę w punkcie odbioru, do którego mam 20 km. Dno. -
~Inka / 2021-09-24 13:40Ocena: 1.00 / 5
Nie dostałam mojej przesyłki. Na mejla przyszła informacja, że przesyłka została doręczona. Siedziałam cały dzień w domu żeby odebrać tę przesyłkę i nikt jej nie przywiózł. -
~Inna23 / 2022-02-01 17:54Ocena: 1.00 / 5
Terminowość dostaw dno. Daty doręczenia paczki zmieniają się z dnia na dzień, że paczka zostanie doręczona następnego dnia i tak już któryś raz z kolei. Doręczają sobie te paczki jak im się jawnie podoba. -
~Inpost / 2022-11-02 21:29Ocena: 1.00 / 5
Cale szczescie jest bezproblemowy inpost inpost inpost inpost inpost -
~InspektorKopek / 2022-06-13 21:15Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie zapukał do drzwi nawet nie zadzwonił że jest pod miejscem zamieszkania po czym napisał że odbiorcy nie było pod wskazanym adresem WadyBuraki a nie kurier -
~INVITE / 2021-12-02 19:56Ocena: 1.00 / 5
TO JEDNO WIELKIE DZIADOSTWO.KURIER MICHAŁ NIE PODJĄŁ ZADNEJ PRÓBY DOSTARCZENIA PRZESYŁKI.DWIE ADNITACJE W SYSTEMIE NIE ZASTANO ADRESATA.
JEŻELI CHCESZ KOGOŚ ZROBIĆ W BALONA TO WYŚŁIJ MU PRZESYŁKE PRZEZ DPD.
OBEDNIE ZABLOKOWALI NA STRONIE MOŻŁIWOŚĆ SKŁADANIA REKLAMACJI POD LEGENDĄ AWARII.CAŁA STRONA DZIAŁA.SZYMON
PARAMETRY OCENY 1 GWIAZDKA BO NIE OTRZYMAŁĘM ZAPŁACONEGO PRODUKTUZaletyTOTALNY BRAK.WadyWSZYSTKIE MOŻŁIWE-AMATORSZCZYZNA.PRACOWNICY Z ŁAPANKI . -
~Ip / 2022-10-29 11:31Ocena: 1.00 / 5
Towar zamówiony w sklepie z elektroniką, dodatkowo opłacona przesyłka żeby dostarczyli towar w następnego dnia. Następnego dnia informacja, że towar został wydany kurierowi DPD. Jako że pracują w godzinach 8-18, zadzwoniłam na infolinię chwilę po 17 z zapytaniem czy paczka zostanie dziś dostarczona. Żeby uzyskać konkretną informację trzeba konkretnie nagimnastykować się z botem, bo bardzo niechętnie przełącza na rozmowę z żywą osobą. W końcu po 3 powtórzeniach że chcę porozmawiać z konsultantem łaskawie mnie przełączyło. Paniusia, która chyba siedzi tam za karę wytłumaczyła mi, że paczka jest na sortowni a skoro kurier odebrał paczkę po godzinie 23 to przesyłka jest traktowana jakby była nadana następnego dnia więc dostanę ją dopiero w poniedziałek. Na nic zdały się tłumaczenia, że zapłaciłam dodatkowe pieniądze, żeby paczka do mnie dotarła w piątek i skoro już zapłaciłam to powinna do mnie przyjechać w sobotę, bo to jest następny dzień. Oczywiście nie ma takiej opcji, bo wykupiona została usługa "Next day" a nie "Dostawa w sobotę" więc mam czekać do poniedziałku. Szkoda tylko, że nigdzie nie ma o tym informacji i musisz męczyć się z botem na infolinii żeby pozyskać jakąkolwiek informację. Nie pomijając faktu, że za połączenie nabijają koszta "według taryfy operatora" mimo bezpłatnych rozmów na stacjonarne i komórkowe, więc traci się czas i pieniądza na przepychanki z automatem. ZaletyBrakWady- infolinia w postaci bota
- konsultanci
- podejście do klienta
- cwaniactwo -
-
~Ir. / 2022-12-19 17:17Ocena: 1.00 / 5
Kurier wybrał opcję "Odmowa przyjęcia paczki" i nie dostarczył jej, chociaż czekałam cały czas w domu i to była ważna dla mnie paczka. Nie polecam! Paczka odesłana do nadawcy, muszę czekać na ponowne nadanie. Oczywiście już z pomocą innej firmy.
Takie zachowanie wykazuje kurier dostarczający paczki do Krzemiennej, woj. PodkarpackieWadypaczka niedostarczona -
~Irek / 2020-09-26 15:32Ocena: 1.00 / 5
Dnia 24 września zamówiłem kuriera do odbioru przesyłki dla klienta w Warszawie. Dotyczyło odesłania sprzętu elektronicznego na gwarancji i na koszt serwisu.
W trakcie rozmowy zostałem poinformowany że kurier odbierze przesyłkę w dniu następnym w piątek 25 września w godzinach 8-12.
Ok godziny 13:30 zadzwoniłem ponownie na infolinię 801400373 z zapytaniem kiedy będzie kurier ponieważ musiałem iść do pracy. Otrzymałem informacje że powinien być do godz 14.
Około godziny 14:40 w końcu kurier dotarł. Popatrzył na przesyłke i powiedział że pójdzie do samochodu sprawdzić czy ma listy przewozowe bo nic o nich nie wie.
Ku mojemu zdumieniu kurier wsiadł do samochodu i odjechał bez słowa!!!
Zadzwoniłem po raz trzeci na infolinie. Ale niestety zostałem zignorowany. Nie otrzymałem żadnej informacji. Złośliwie i celowo byłem przetrzymywany na czekaniu. Po czym tzw. „konsultantka” rozłączyła się.
Nikt nie oddzwonił do mnie z jakąkolwiek informacją. Nie wiedziałem czy mam jeszcze czekac w domu, czy kurier będzie następnego dnia itd. Do teraz (sobota) nie ma żadnej informacji i usługa jest niezrealizowana….
Nie dosyć, że spóźniłem się do pracy to jeszcze zostałem narażony na koszty wydzwaniania na infolinie.
Na podstawie poziomu obsługi stwierdzam ze kultura pracowników tej firmy jest niższa niż bydła w oborze.
Kultury zero, zero zainteresowania klientem. Zero kompetencji. Zero pomocy. Za co bierzecie pieniądze??
Firma która trzeba omijać szerokim łukiem!!ZaletybrakWadybrak kultury, brak kompetencji, zero nastawienia na klienta, arogancja, itd. -
~Iren / 2021-11-16 12:46Ocena: 1.00 / 5
Nie radzę!!!!!!!
Nie dostałam paczki, kurier nawet nie zadzwonił. Później dostałem sms-a, który sama musi odebrać paczkę przed określoną datą. Za co zapłaciłam kurierowi???!! co by się sama odebrałam paczkę?!! Po przyjeździe zapytałam, dlaczego kurier nie zadzwonił. Powiedziano mi, że kurier nie powinien dzwonić, nie mają takiej usługi. A jaka jest?!! Brać pieniądze?! Każdy ma pracę i inne rzeczy do zrobienia i nie siedzi cały dzień w domu. Nawet jeśli kurier będzie codziennie do mnie przychodził, nie ma gwarancji, że się z nim spotkamy . Płacimy firmie i kurierowi za przesyłkę i dostawę paczki , a firma nie może nawet zapłacić kurierowi za dzwon na telefon do swoich klientów, wstyd -
~Irena / 2019-09-09 15:02Ocena: 1.00 / 5
Po długim oczekiwaniu na przesyłkę (żadnego kontaktu z DPD ani linku do śledzenia) otrzymałam wiadomość, że moja przesyłka została dostarczona do jakiegoś punktu. Żadnego nru telefonu ani namiaru na kuriera. Przesyłka nie jest jakaś strasznie ciężka ale duża. I co? Mam ją na plecach przynieść czy opłacić dodatkowy transport? Zaletyżadnej nie widzęWadyNie dostałam przesyłki po długim oczekiwaniu. -
~Irena / 2019-10-02 11:02Ocena: 1.00 / 5
Czwarty dzień czekam na odbiór paczki. Kurier nie odbiera telefonu i nie kontaktuje się na SMS. Ma infolinii ciągle ta sama bajka. Tragedia! -
~Irena / 2020-10-03 09:19Ocena: 1.00 / 5
Oddział kowale kurierzy Kosakowo w Dpd dramat !!!!! Bezczelni młodzi niedoświadczeni !!! Specjalnie nie przywozi paczki miałam sytuacje ze jedna przywiózł a drugiej nie chciało mu się i dostałam e maila ze nie zastal mnie pod wskazanym adresem potem nie przyjeżdżał i walka z wiatrakami kiedy dzwoniłam do centrali zgłoszenie przyjęto ale na kuriera nie ma rady !! Dwa dniu mi zniszczył i tak zdenerwował ze ostatni raz ZaletyNigdy wiecej nie przez te firmęWadyCentrala nie ma władzy nad zachowaniem kurierów dramat -
~Irena / 2022-06-07 11:45Ocena: 1.00 / 5
Od ponad tygodnia nie otrzymałam niby dostarczonej paczki. Najpierw nie udało się jej odebrać z punktu Dpd pickup, milion rozmów z konsultantami, bo nie działała aplikacja (a inaczej nie można). Ostatecznie przekierowano paczkę na mój domowy adres. Kurier nie dojechał, bo wg niego adres nie istnieje. Fakt, mieszkam w szeregowce wybudowanej 3 lata temu, której nadal nie ma na Google, ale jakoś WSZYSCY INNI KURIERZY DOJEŻDŻAJĄ!!!!! Teraz znowu mam czekać, bo przekierowano do punktu odbioru…. -
~Irena / 2023-03-06 21:16Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska,jak ciezka paczka to nawet nie przywoza,nie odbierają telefonów,każą dzwonic po infoliniach,przepakowuja paczki,niszczą,dzięki tej firmie nauczyłam się nie kupować w internecie,a jeśli już to nigdy z kurierami dpd,stres,nerwy i strata czasu i pieniędzy!!! Wadysame wady -
-
~Irena / 2023-12-05 08:36Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie próbuje doręczyć przesyłek, tylko z góry zakłada, że nie ma mnie w domu, a w odpowiedzi na skargę dostaję informację, że zmyślam :)
-
~Irena / 2025-10-06 03:58Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na świecie.
Obsługa i reklamacje 0 gwiazdek
Czas dostawy 0
-
~Irena / 2025-12-16 21:14Ocena: 1.00 / 5
Skrajnie nieprofesjonalna obsługa ze strony DPD. Przesyłka była opłacona z dostawą do domu, a mimo to kurier nie podjął nawet próby doręczenia pod wskazany adres. Paczka została samowolnie przekierowana do sklepu Lidl, a w systemie podano nieprawdziwą informację, że odbiorcy nie było w domu — co jest ewidentnym kłamstwem.
Na paczkę czekali moi starsi rodzice. Zanim zdążyłam sprawdzić status online i ich poinformować, przesyłka została ponownie odebrana przez kuriera DPD i odesłana do nadawcy.
W efekcie nie otrzymałam zamówionego produktu. Z powodu błędów DPD byłam zmuszona ponownie złożyć to samo zamówienie i ponownie obciążyć kartę kredytową, co jest absolutnie niedopuszczalne.
Brak odpowiedzialności, brak komunikacji i całkowity chaos logistyczny. Infolinia DPD to fikcja — obsługiwana wyłącznie przez boty, bez realnej możliwości wyjaśnienia sprawy. Obsługa klienta ogranicza się do odczytywania statusu przesyłki (opartego na nieprawdziwej informacji) i wklejania formułek z regulaminu, bez jakiejkolwiek próby zrozumienia sytuacji. To wygląda na systemowy problem w firmie DPD, którego nikt nie traktuje poważnie.
Zdecydowanie nie polecam usług DPD.ZaletyNie maWadyNieuczciwi kurierzy, brak możliwości kontaktu z firmą, obsluga klienta na najniższym poziomie -
~Ireneusz / 2021-01-29 09:47Ocena: 1.00 / 5
Firma DPD nie realizuje umowy która została zawarta na okres 2 letni
Odbiór paczek odbywa sie w godzinach kiedy sobie wymyślą albo...nie odbierają wcale .
Wszelkie pisma czy reklamacje telefoniczne nie przynoszą skutku dlatego przestrzegam przed współpracą chyba,że nie zależy Wam kiedy ta paczka dotrze na miejsce.
Wszelkie zastrzeżenia podparte są faktami i zleceniami o czy oczywiście firma DPD świetnie się orientuje.
Jestem ciekaw jaki dyletant zarządza tą firmą żeby mieć taki bałagan na swoim podwórku.
Panie prezesie proszę zmienić prace ....zarządzać trzeba umieć !!!!
Pozdrawiam
Ireneusz
strona 346 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 344
- 345
- 346
- 347
- 348
- nastepna »
