Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ignac7 / 2022-05-26 20:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, przesyłkę oddają komukolwiek dorosłem pod danym adresem,nie informują o tym, infolinia totalne dno, co chwilę mówią coś innego
    ZaletyBra
    WadySame wady
  • ~Igor / 2023-04-10 06:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska uważa, że ​​wszyscy odbiorcy przesyłek nie idą do pracy, tylko siedzą w domu. Brak możliwości uzgodnienia terminu dostawy.
    W efekcie przesyłka wróciła do nadawcy
  • ~Igor / 2023-08-09 13:41
    Ocena: 1.00 / 5
    The worst service ever in my opinion.
    Couriers do not call and come at any time. You should sit and wait all day at home. In case of an error contacting support is difficult and the bot is so annoying and not helpful slowly repeating the full package number each time
    Wadyplenty
  • ~igorek / 2022-08-05 12:59
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka była odemnie 100 km a dziś jest 400 miała być wczoraj a nie będzie jej pewnie i dzisiaj, beznadziejna firma
    Zaletybrak zalet
  • ~Ika / 2020-05-20 11:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz drugi zgubili paczkę. Nawet nie przeprosili. Ciężko odzyskać pieniądze. Pisałam kilkanaście maili z zapytaniem co się dzieje , zdawkowe odpowiedzi , kopiuj wklej formułkę. Dziwne jest to , że przewoźnik ma list przewozowy , musi się rozliczyć z paczek a jednak paczki giną . Dziwne. Nie polecam firmy DPD .
    ZaletyBrak zalet
    WadyNiemiła obsługa , brak pomocy i zrozumienia, przesyłki znikają i nigdy do klienta nie docierają , brak wytłumaczenia co się dzieje.
  • ~Ika / 2022-12-13 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Jakiś frajer z ich firmy zamiast dostarczyć przesyłkę do mnie dał paczkę do ubezpieczeń koło mojego domu. Szkoda że kurierzy robią łaskę że wgl coś mają dostarczyć takim życzę przbranzowic się i iść ulice zamiatać. Nigdy więcej też dziadowskiej firmy
    ZaletyNie ma
    WadyMnóstwo
  • ~iks / 2023-04-04 09:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zaznaczył że paczka jest doręczona, kiedy wyszedłem przed dom nic nie było, po zgłoszeniu tego na ich infolinii dostałem info że paczka widnieje jako doręczona i będą to wyjaśniać bo czasami kurier zaznacza że paczka jest doręczona ale tak naprawdę doręczy dnia następnego o_O patologia gruba. Okazało się że zostawił to w firmie która znajduję się na ulicy o podobnej nazwie do mojego nazwiska, pracownik firmy widzący że paczka nie jest do nich przywiózł ją nam, co lepsze firma nie znajduję się nawet w tej samej miejscowości co adres dostawy. Na drugi dzień zadzwonili do mnie że kurier dostarczył paczkę prawidłowo i zostawił na hali produkcyjnej xD nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy jeśli tylko będzie inna możliwość dostawy niż przez DPD.
    Zaletyistnieją?
    Wadywszystko, od kurierów po infolinię
  • ~Ilona / 2020-02-04 14:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Jednym słowem każda inna firma tylko nie DPD ponieważ dzwoniłam kilka razy za każdym razem rozmawiałam z inną osobę na infolinii każda mówiła co innego jak pytałam jak to możliwe że jakim prawem nie odbiorą towaru byłam przełączana do kogo innego , brak kompetencji przełączali mnie 5 razy zanim łaskawie odpowiedzieli na moje pytanie . Po uzgodnieniu i pomyślnym zamówieniu kurier nie podjechał pod wskazany adres pod domem było błoto być może bal się że ubrudzi samochód a oficjalnie bo stwierdził że nie było nikogo w domu jednym słowem porażka ponieważ specjalnie cały dzień poświęciłam na czekanie na kuriera tej firmy.
    ZaletyBrak
    WadyCała masa
  • ~ilona / 2020-11-12 13:40
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest samo dno.Himalaje arogancji. Każda inna firma tylko nie ta.
    Zaletyżadne
    Wadyśmierdzące lenie
  • ~Ilona / 2020-12-27 14:33
    Ocena: 1.00 / 5
    W dniu 18.12.2020 o godzinie 13:48 została nam dostarczona przesyłka przez kuriera z firmy DPD do gminy Kondratowice, powiat strzeliński (ten rejon obsługuje oddział Wałbrzych DPD). Za przesyłkę miałam zapłacić 192 zł. Przez moją nieuwagę i pośpiech podałam kurierowi dwa banknoty 200-złotowe, które mąż wcześniej naszykował i zostawił na komodzie. Podziękowałam kurierowi za przesyłkę, a on wziął oba banknoty i odjechał, uśmiechając się. Dopiero po kilku godzinach, jak mąż wrócił z pracy, zorientowałam się co się wydarzyło. Kurier wykorzystał całą sytuację i wziął razem 400 zł nie pytając nawet czy nie zaszła jakaś pomyłka. Na drugi dzień dodzwoniłam się do centrali w Warszawie, która połączyła mnie bezpośrednio z kurierem. Stwierdził on, że nie pamięta tego zdarzenia i musi przeliczyć pieniądze, ponieważ nie zdążył się jeszcze z nich rozliczyć. Potem jeszcze trzy razy zgłaszałam centrali to zdarzenie, ale nikt ostatecznie nie potrafił mi pomóc, a kurier stwierdził, że żadnej nadpłaty nie było. Nigdy więcej nie zamówię towaru, którego dostarczeniem zajmuje się firma DPD. Liczyłam po prostu na odrobinę uczciwości i zrozumienia, a 200 zł, które zabrał kurier miałam przesłać do moich rodziców na święta.
  • ~Ilona / 2022-04-08 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma Dpd jest najgorsza możliwa firma dostarczająca przesyłki. Każdy konsultant na infolinii mówi zupełnie co innego. Chciałam odebrać przesyłkę osobiście z punktu Dpd w Warszawie a odpowiedz Pani mamy za dużo przesyłek na magazynie. Halo o co chodzi ? Drugi konsultant ale Pani przesyłka jest już w innym oddziale w Warszawie i niestety nie może Pani jej odebrać. Rozmowa z kierownikiem nie można mamy za dużo przesyłek na magazynie i proszę czekać na doręczenie w poniedziałek. Kurde o co tak naprawdę chodzi chce odebrać sama a oni robią problem bo nie maja czasu z magazynu jej przewieść do punku odbioru. No jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Szkoda słów - firma z kompletnie beznadziejna obsługa. Nigdy więcej nic nie zamówię przez Dpd.
    ZaletyŻadnych
    WadyBrak wiedzy pracowników i tragiczna obsługa przesyłek
  • ~Ilona / 2022-05-19 12:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma wysylkowa. Jedzisz od punktu do punktu i nikt nie chce przyjac paczki. NIE POLECAM!!
    ZaletyNIE MA
    WadyOPŁACASZ PACZKĘ I ŻADEN PUNKT NIE CHCE JEJ PRZYJĄĆ
  • ~Ilona / 2023-05-05 11:42
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to jest najgorsze co stało.....nigdy niema polanczenija z paczkomatami.......a jak dzwonisz do operatora, to nic nie mogą pomoc....
  • ~Imex / 2022-11-04 11:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Jednoznacznie negatywna nie odbierają telefonów niewiem z kąd mają te 1.5 gwizdki nawet na jedną nie zasługują
    ZaletyNie mają zalet
    WadyBrak kontaktu telefonicznego
  • ~IMPERIAL / 2020-08-28 14:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Po potwierdzeniu terminu odbioru, potwierdzona dodatkowo telefonicznie, przygotowałem paletę do odbioru, z zaznaczeniem że paleta czeka na dworze więc odbiór musi być dzisiejszego dnia.

    Bardzo słaba obsługa, dzwoniłem w sprawie odbioru 7 razy, za każdym razem podawali inny numer telefonu.
    Na sam koniec dostałem informację że kurier jednak nie przyjedzie.

    Odradzam DPD, nie jest to pierwsza taka sytuacja, miałem podobnych już kilka.
    ODRADZAM

    ZaletyNIE MA
    WadyNISKA JAKOŚĆ
  • ~Imw / 2022-03-25 11:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier na rynku. W sytuacjach pilnych nie ma możliwości nic załatwić! Pani w punkcie obsługi klienta jest do niczego i nie pomocna! A pomocy i tak nie może udzielić bo cały system jest nieprofesjonalny.
  • ~Ina / 2024-01-23 09:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia a nie kurier.Zero poszanowania czasu klienta.
  • ~Inga / 2022-03-11 12:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurier w ogóle nie podjął próby dostarczenia paczki mimo, że byłam w domu cały czas. W następnym dniu miała być kolejna próba dostarczenia, a ja przed czasem w którym planowano dostarczyć paczkę, dostaje powiadomienie ze paczka czeka na odbiór w punkcie. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z kurierem.
    Porażka.
    ZaletyŻadnych
    WadyNierzetelne podejście do klienta
  • ~Inga / 2025-07-02 16:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd uszkodziło i nie dostarczyło przesyłki, która sprzedałam na olx. Odmawia zwrotu wartości przesyłki i kosztów nadania paczki.
    Nie polecam i nigdy już nie skorzystam z jej usług. Piszę skargę do Rzecznika Praw Konsumenta. Czuję się oszukana
  • ~Inka / 2019-11-21 19:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa. Kurier nie przyjechał ani za pierwszym razem ani za drugim. Podał jakoby nikt nie odbierał przesyłek za każdym razem. Co jest absurdem bo na miejscu mieszka osoba która jest zatrudniona w naszej firmie. Paczka wróciła do nadawcy a moja firma straciła zlecenie. Od 4 dni czekam na rozpatrzenie reklamacji.
    Przyszła za to inna paczka a kurier rzucił ja nie czekając chciał wyjść. Była uszkodzona i brakowało zawartości. Z daleka.
    ZaletyBrak
    WadyNierzetelny kurier
Dodaj własną opinię »