Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~HW / 2019-11-18 11:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Chciałam wysłać paczkę a że za duża , to żaden kurier nie chce odebrać do czego oni są ,ten tez mi odmówił .
    Jestem wściekła , kupiłam popsutą maszynę dziewiarską i nie mogę jej zwrócić ,bo za duża paczka od czego oni są.
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie
  • ~HWD DPD / 2022-04-01 11:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Właśnie siedząc w domu otrzymałem drugą odmowę kolejny dzień z rzędu :) Żadnego telefonu, oczywiście brak próby dostarczenia, nic :) Nie polecam zj3bów
    ZaletyXD
    WadyWszystko ?
  • ~hwdpd / 2023-08-03 12:20
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie powinien pracować z ludźmi a raczej gnój przewalać
    Zaletybrak
    Wadypaczki nie są dostarczane
  • ~Hyc / 2022-04-29 21:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier uparcie i z premedytacją nie dostarcza przesyłki pod wskazany adres. Umieszcza adnotację niezgodną ze stanem faktycznym o nieobecności adresata. Firma nie reaguje w żaden sposób na reklamację.
    ZaletyBrak
    WadyZa mało miejsca na opisywanie karygodne go podejścia do obsługi klienta.
  • ~i / 2022-06-17 14:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarny przewoźnik!!!! Kurier sam zmienia termin dostawy. Nie odbiera telefonu. A na infolinii nie ma szansy porozmawiać z żywym człowiekiem. Dno i wodorosty. Nie polecam.
    ZaletyNie ma
    WadyBrak kontaktu na infolinii, niekompetentni kurierzy, paczki porozrywane
  • ~I love DPD / 2023-09-11 23:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, Dramat, Dramat
    Itd ... co za debile pracują u Was albo nie kto ich zatrudnia? Dramat .
    Jeszcze nigdy bez problemu nie otrzymałam od tej pseudo firmy przesylki, w sumie jeszcze nigdy nie otrzymalam żadnej przesylki, bo mimo tego że człowiek siedzi i czeka to i tak dostaje nagle informację ze "biedny" kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem, co za ściemy... nasłuchali się o zdalnym systemie ale ktoś im chyba zapomniał powiedzieć że: "Was to nie dotyczy" ... hello
    Kurierzy - brak ambicji, brak perspektyw, "dałeś Boże dzień Dasz i noc" więc mścimy się w ten sposób za swoj los.
    Nic tylko pożałować takich pracowników.
  • ~i po prezencie... / 2019-10-31 13:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada... Kurier miał się zjawić między 10 a 14. Pojawił się "podobno" o 18 i wszyscy domownicy byli w domu w tym ja i mój działający telefon oraz dzwonek do drzwi.
    Infolinia też nic nie może zrobić jak tylko powiedzieć, że mogę przecież złożyć reklamację.
    Oczywiście numeru do kuriera także nie ma.
    WadyKurier opisuje paczkę jako "Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny", nie kontaktuje się z klientem, nie informuje go, ani centrala co się dzieje z paczką i co dalej należy zrobić, Chociaż BYŁAM w domu
  • ~I. / 2021-12-22 20:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, Damian kurier na Targówku najgorszy ze wszystkich, unikam tej firmy jak mogę robiąc zakupy online.Kurier każdej innej firmy zadzwoni zapyta o której może przyjść a ten żadnego telefonu, pozniej tylko widzę info " nieudana próba doręczenia" koleś myśli, że ludzie siedzą w domu cały dzień i czekają aż on się pojawi. Nie polecam!
    ZaletyŻadnych
  • ~Ickxs / 2021-11-18 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedną przesyłkę podzielili na 4. 2 połączone krążyły po Polsce przez 4 dni i znienacka zadzwonił kurier, że dostarczy za 5 min. Był skrajnie chamski i silnie pobudzony emocjonalnie. Pozostałe 2 rozjechały się do dwóch miast, różnych od celu: jedna pozostała w mieście nadania, druga trafiła do Strykowa, oddalonego kilkaset kilometrów od celu. Od tej pory DPD nie umiało ich odnaleźć. Na szukanie zarezerwowali sobie 30 dni. Po ich bezskutecznym upływie pozwalają złożyć reklamację, na rozpatrzenie której pozostawiają sobie kolejne 30 dni. Trzeba siebie samego nienawidzić, żeby korzystać z usług bezużytecznych kretynów.
    ZaletyInfolinia przeprasza, choć w niczym nie pomaga
    WadyNie potrafią dostarczyć najprostszej przesyłki
  • ~IddQde / 2023-07-22 16:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy w tej gówno fiermce muszą mieć super moce, na podglądzie statusu paczki, między otrzymaniem paczki przez kuriera, a rzekomą próbą doręczenia minęło dokładnie 8 sekund, według strony dpd do śledzenia paczki, kurier otrzymał paczkę o godzinie 06:45:08 a próbował ją doręczyć o 06:45:16, chyba nie muszę mówić, że pod moim domem nie było żadnego kuriera o tej porze. Specjalnie dopłaciłem w sklepie, w którym dokonałem zakupu za dostawę następnego dnia ale jak widać kurier ma to gdzieś.
  • ~IddQde / 2023-07-22 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeszcze dodam, że chciałem zadzwonić do kuriera zapytać się o co chodzi ale nie dostałem żadnej wiadomości z jego numerem telefonu, ich infolinia to jakiś żart.
  • ~if / 2022-10-14 10:00
    Ocena: 1.00 / 5
    usługi ostatnio bardzo się zepsuły kilka lat korzystam z usług ale czas na zmiany - kurierzy nieogarnięci nic nie wie nic nie rozumie a to nie ma jak wydać a to nie ma terminala a to przesyłka zamiast do Białegostoku pojechała do Lublina masakra
    Zaletyzero
    Wadybałagan
  • ~Iff / 2022-04-25 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Umówiłam kuriera na sobotę, przyjechał w piątek o 11.00 kiedy byłam w pracy. Nie zadzwonił do mnie, choć miał mój telefon, nie zostawił awiza. Zmieniłam termin dostawy na poniedziałek miedzy godz. 14-16, przyjechał o 10.00, kiedy byłam w pracy. Ponownie nie zostawił awiza i nie zadzwonił. Czy w ogóle był u mnie? Po interwencji na infolinii dowiedziałam się, że kurier nie ma obowiązku do mnie dzwonić i przyjeżdżać w umówionych godzinach. Czy powinnam się zwolnić z pracy w oczekiwaniu na przyjazd kuriera? To już kolejny raz, kiedy przesyłki nie są dostarczane, terminy przesuwane i w efekcie końcowym po paczkę muszę chodzić do punku odbioru. Jak to możliwe, że ta firma ciągle jeszcze funkcjonuje na rynku.
  • ~IG / 2022-07-04 14:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Zwykle wystawiam opinie pozytywne, nie lubię jadu i hejtu, ale za złodziejstwo, kombinatorstwoi i umywanie rąk opinia zasłużona poniżej.
    Paczka nie doręczona. Wg DPD z odczytu GPS wynika, że kurier był pod adresem doręczenia. W czasie gdy wszyscy domownicy byli w pracy (udokumentowane). Odbiór poswiadczony podpisem (elektronicznym), żadnych dokumentów z podpisem, który byłaby w stanie zweryfikować policja. Podpis nazwiskiem, którego mógł użyć wyłącznie któryś z domowników. Paczka nadana, nadawca zrobił co mógł by wyjaśnić sprawę, niestety bez skutku. Policja umorzyła sprawę, bo brak możliwości weryfikacji podpisu. Kurier w DPD już nie pracuje a odpowiedzialnych brak.
    Przestrzegam przed korzystaniem z usług DPD. Chyba, że macie monitoring na zewnątrz budynku. Tak odzyskała przesyłkę pewna Pani, która wykazała, że kurier podjechał i nie wysiadajac z auta odjechał z paczką. W DPD odbiór potwierdzony elektronicznym podpisem. Gdy nagranie trafiło na policję, nocą podjechał pod posesję prywatny samochod, ktoś wysiadł i przeżucił paczkę przez ogrodzenie. To była podobno odebrana już wcześniej przesyłka z DPD.
    Nigdy więcej DPD!
    Zaletybrak
    WadyNieuczciwość
    Brak odpowiedzialnych za pracowników oraz za szkody poniesione przez klientów
    Brak rzetelnego monitorowania doręczeń
  • ~Iga / 2021-06-11 17:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, płacisz za kuriera po to zeby pozniej samej odebrac paczke w innym miescie, obsługa nie profesjonalna.
  • ~Iga / 2021-10-22 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy . Kurier zamiast podjąć druga próbę dostarczenia przesyłki ( nie było mnie w domu ) anulował przesyłkę ( odmowa przyjęcia przesyłki)samowolnie wystawił mi odmowę!! Ja na pewno już z tej firmy nie skorzystam.!!!
    WadyNiedostarczenie przesyłki
  • ~iga / 2022-03-18 21:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, paczka "w doręczeniu" od 3dni, informacji zero, tylko bot powtarzający "nie rozumiem", no ja też NIE ROZUMIEM. Mam wrażenie, że to celowe działanie kuriera, żeby ograniczyć ilość przesyłek, mnie na pewno mają z głowy. Hallo kurier Hubert, ogarnij się chłopie.
    Zaletybrak, bo paczki nadal nie mam
    WadySame wady
  • ~Iga / 2022-08-30 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia. Zgubiono paczkę zagraniczną, kontakt z obsługą fatalny i bardzo powolny, reklamacja dalej rozpatrywana, choć wina leży po stronie przewoźnika, a paczka była ubezpieczona. Niekompetencja na każdym kroku. Odradzam korzystanie z usług DPD.
  • ~Iga / 2023-03-17 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Odnośnie ciężaru paczek do 30 kg kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę pod drzwi, dlaczego więc tego nie robi?albo zmieńcie wewnętrzny regulamin albo pracowników arogancko podchodzących do ludzi, odrobina życzliwości i ton rozmowy ma ogromne znaczenie
    ZaletyBrak
    WadyLekceważące podejście do klienta
  • ~Ignac7 / 2022-05-26 20:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, przesyłkę oddają komukolwiek dorosłem pod danym adresem,nie informują o tym, infolinia totalne dno, co chwilę mówią coś innego
    ZaletyBra
    WadySame wady
Dodaj własną opinię »