Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Hirachan / 2021-03-29 10:06
    Ocena: 1.00 / 5
    One of the worst Kurier in Poland. Never send via DPD.
  • ~Hiumen / 2020-10-28 17:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałem sms-a że kurier Nikogo nie zastał. BZDURA i KŁAMSTWO !!! Cały czas ktoś jest bo jest to biuro czynne od 9,00 do 17,00 !!! Mało tego to PSEŁDO kURIER zostawił moją paczkę za którą ZAPŁACIŁEM z DOSTAWĄ do wskazanego miejsca A NIE jakiegoś sklepu 3 kilometry dalej !!! Dzwoniąc do DPD i chcąc złożyć reklamacje i dowiedzieć się kiedy przywiozą ci paczkę To słyszysz odpowiedź że paczkę MUSISZ już sobie sam odebrać !!! TRAGEDIA - TRAGEDIA - TRAGEDIA z taką PSEUDO firmą gdzie PSEUDO kURIER ma Ciebie w D...E !!!!!!!
    ZaletyBRAK !!!
    WadykURIERZY co KŁAMIĄ i mają Cię w D...E !!!
  • ~Hlena / 2024-08-26 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD Pickup Rybnik nie działa dobrze, nie otrzymałam powiadomienia, że przesyłka jest już w punkcie, musiałam dzwonić i dowiadywać się że została uszkodzona i ja mając do punktu odbioru ma na piwchotę iść po uszkodzoną paczkę i sobie ją przynieść do domu. To jest ostatnie zdarzenie a wcześniej,bez kontaktu ze mną pozostawił w Żabce a miała być dostarczona od nadawcy do odbiorcy gdyż tak była opłacona.a kurier nie pofatygował się do domu, gdzie cz
    czekałam na paczkę tylko zostawił ją w Żabce a zopłacona była z dostarczeniem pod drzwo odbiorcy.natomiast innym razem na odbiór paczki miałam sobie odebrać z punktu odbioru i iś po nią 6 km na piechotę i ją sobie przynieść bo się kurierowi nie chce pracować. Obsluga telefoniczna w DPD Warszawa też jest tragiczna i po ostatnim zdarzeniu nie polecam tej firmy kurierskiel, lepiej omijać ją z daleka.
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarczają paczek do odbiorcy, na dodatek paczka oznaczona znakiem szkła została uszkodzpna i została wylana zawartość????????????
  • ~Hmmm... / 2022-06-15 13:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Siedzę właśnie w domu czekając na przesyłkę,zdając sobie jednocześnie sprawę,że nie dotrze ona do mnie dzisiaj jak obiecano ...mimo zmiany adresu dostawy zaraz po informacji od dpd o nadaniu przesyłki , w statusie istnieje pierwotny adres( więc mimo wszystko postarałam się dotrzeć pod ten pierwszy).Już nie wspomnę,że kontakt telefoniczny ,to porażka,bo jak tu naświetlić problem gadającemu robotowi,to napisałam maila i nawet dostałam odpowiedź ...,że mam być cierpliwa,bo przesyłka dotrze zgodnie z wytycznymi...No to czekam,bo była informacja,że próba dostarczenia nastąpi dzisiaj( w opcjach był czas dostarczenie między 10.00 a 14.00) , tyle ,że własnie w statusie ukazało się powiadomienie,że paczka została prze chwilą przyjęta w odziale 0076 w Strykowie,a ja sobie cierpliwie czekam w Gdańsku. Chyba tylko cudem do 14.00 dotrze z okolic Łodzi.Obaeiałam się takiego obrotu spraw po przeczytaniu opinii i niestety obawy właśnie się spełniają. Ponownie wysłałam maila,ale nie wiem czy otrzymam odpowiedź zwrotną i nie wiem kiedy i czy w ogóle paczka do mnie dotrze. Poczekam,zobaczę...
  • ~holah / 2022-11-17 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam, w dniu dzisiejszym powinienem dostać paczkę od dpd, zadzwoniłem na infolinię tam dowiedziałem się, że paczka jednak dzisiaj nie dojdzie, pani była bardzo nieprzyjemna wręcz mnie odrzucała i dalej nie wiem co z moją paczką.
  • ~hotspot / 2021-10-19 14:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Strona wprowadza w błąd. Włącza się autouzupełnianie.
    Nie można sprawdzić wpisanych danych jakie mają być na etykiecie - dopiero po opłacie przez co brak jest możliwości poprawy.
  • ~Hrabia / 2023-09-26 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaką znam. Radzę omijać szerokim łukiem. Paczka do odebrania w punkcie, w punkcie paczki brak, pomimo tego że chcialem ja odebrac na drugi dzień. Robią z ludzi idiotów.
  • ~Hsbxhucudj / 2021-02-13 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamowilem paczke z przyspieszonym terminem dostawy doliczyli mi dodatkowo 8zl z czego paczka spoznila sie 3 dni dodatkowo zniszczona.. A kurier zaznaczal ze nie bylo nikogo w domu... Jasne jasne czekalem niecierpliwie caly dzien w domu bo to byla mega wazna paczka ale na kurierow z DPD nie ma co juz liczyc
    WadyWszystko co sie tylko da
  • ~Hubercisko / 2022-05-13 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy leca w kulki za kazdym razem, zaznacza sobie ze nikogo nie zastali w domu i trzeba leciec samemu odebrac paczke z punktu
    Nigdy wiecej nie chce miec nic wspolnego z ta firma
    Zaletybrak
    Wadydpd to jedna wielka wada
  • ~Hubert / 2019-10-18 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero kontaktu z kurierami. Nie można odebrać swojej paczki bez jej numeru, kiedy miałem go tylko na kartce, zero SMS i maili (nie wiem po co się je podaje)
    ZaletyBrak
    WadyLudzie nie wykonujący swojej pracy sumiennie
  • ~Hubert / 2019-12-31 14:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Na stronie śledzenia - informacja "Umówiono późniejszy termin doręczenia" - oczywiście bez żadnego poinformowania o takowej sytuacji...
    Totalna żenada - NIE POLECAM
    ZaletyBRAK
    WadyDPD
  • ~Hubert / 2022-10-25 11:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nie dostarczona.kurier twierdzi że nikogo nie było i poszedł zwrot do nadawcy.zero kontaktu z firmą.można pogadać sobie z botem. Dziadostwo jakich mało
    ZaletyŻadne
    WadySame wady
  • ~Hubert / 2023-08-30 14:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo polecam korzystanie z usług DPD działają lepiej niż kawa. Każdemu podniosą ciśnienie. Nie ma przesyłki i już. Możesz pogadać z botem. Nigdy więcej DPD!
  • ~Hubert / 2024-01-10 15:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Do przesylek trzeba dodać 2 dni, ponieważ im się nigdzie nie spieszy
    WadyKontakt jakby się dzwoniło do kogoś na prywatny telefon domowy, a człowiek jakby zarządzał kilkoma kurierami. Jak widzę, że jest tylko dostawca dpd to aż sranie łapie
  • ~HUBERT / 2026-01-02 20:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Pan na infolinii niekompetentny, ciągle się rozłączający. Pomocnik automatyczny, którego funkcjonalność i zdolność rozwiązywania problemów jest na poziomie 0/10 — nie da się z nim skomunikować i nic nie jest w stanie zrobić. Nigdy więcej nie popełnię błędu, jakim była współpraca z tak niekompetentnym podmiotem
    ZaletyBrak
  • ~Hugo / 2019-11-16 16:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia! Dostaje sms że paczka zostanie dziś dostarczona, czekam po czym dowiaduje się że zgodziłem sie na dostawe w innym terminie!!Nie polecam!!!
  • ~Hugo / 2022-02-17 13:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Mówiąc krótko ,źle wydrukowali i nadali moją paczkę po czym ją wysłali po czym przy doręczeniu stwierdzili że ją odsyłają do mnie na mój koszt, gratuluje pomysłowości i ambicji dlatego kto to robił ja w za to straciłem na tej paczce około 50zł i klienta nie wspominając o czasie.
    Wady jest ich wiele
  • ~Husar / 2020-12-16 21:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, bezkonkurencyjne dno !!
    ZaletySame wady
    WadyDługa lista , zero kontaktu , paczki rozwalone , przesyłka miała być w środę przyjechała w piątek, zero jakichkolwiek informacji z ich strony , żenada !!
  • ~HusarzPL / 2022-06-23 15:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka leży ponad 3 dni w punkcie Pickup dpd. Pomimo telefonów o odebraniu paczki nikt się tym nie zajmuje.
    ZaletyNie ma żadnych zalet
    WadyOgromne Opóźnienia
  • ~Husiek / 2023-07-26 16:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostaje informację że paczka nie została doręczona z powodu nieobecności o godzinie 14:25 gdzie specjalnie cały dzień siedziałem w domu by odebrać paczkę i paczka została przekierowana do DPD pickup no dobrze wsiadam do auta jadę do punktu odbioru gdzie marnuje swój czas i paliwo wchodzę i Pani z dino mówi że Pani Dagmara z Kokoszkowy robi tak z wszystkimi paczkami a obok Pani z Dino stos niedorzecznych przesyłek
    ZaletyBrak
Dodaj własną opinię »