strona 343 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 341
- 342
- 343
- 344
- 345
- nastepna »
-
~Hirachan / 2021-03-29 10:06Ocena: 1.00 / 5
One of the worst Kurier in Poland. Never send via DPD. -
-
~Hiumen / 2020-10-28 17:39Ocena: 1.00 / 5
Dostałem sms-a że kurier Nikogo nie zastał. BZDURA i KŁAMSTWO !!! Cały czas ktoś jest bo jest to biuro czynne od 9,00 do 17,00 !!! Mało tego to PSEŁDO kURIER zostawił moją paczkę za którą ZAPŁACIŁEM z DOSTAWĄ do wskazanego miejsca A NIE jakiegoś sklepu 3 kilometry dalej !!! Dzwoniąc do DPD i chcąc złożyć reklamacje i dowiedzieć się kiedy przywiozą ci paczkę To słyszysz odpowiedź że paczkę MUSISZ już sobie sam odebrać !!! TRAGEDIA - TRAGEDIA - TRAGEDIA z taką PSEUDO firmą gdzie PSEUDO kURIER ma Ciebie w D...E !!!!!!! ZaletyBRAK !!!WadykURIERZY co KŁAMIĄ i mają Cię w D...E !!! -
~Hlena / 2024-08-26 17:11Ocena: 1.00 / 5
DPD Pickup Rybnik nie działa dobrze, nie otrzymałam powiadomienia, że przesyłka jest już w punkcie, musiałam dzwonić i dowiadywać się że została uszkodzona i ja mając do punktu odbioru ma na piwchotę iść po uszkodzoną paczkę i sobie ją przynieść do domu. To jest ostatnie zdarzenie a wcześniej,bez kontaktu ze mną pozostawił w Żabce a miała być dostarczona od nadawcy do odbiorcy gdyż tak była opłacona.a kurier nie pofatygował się do domu, gdzie cz
czekałam na paczkę tylko zostawił ją w Żabce a zopłacona była z dostarczeniem pod drzwo odbiorcy.natomiast innym razem na odbiór paczki miałam sobie odebrać z punktu odbioru i iś po nią 6 km na piechotę i ją sobie przynieść bo się kurierowi nie chce pracować. Obsluga telefoniczna w DPD Warszawa też jest tragiczna i po ostatnim zdarzeniu nie polecam tej firmy kurierskiel, lepiej omijać ją z daleka.ZaletyBrakWadyNie dostarczają paczek do odbiorcy, na dodatek paczka oznaczona znakiem szkła została uszkodzpna i została wylana zawartość???????????? -
~Hmmm... / 2022-06-15 13:32Ocena: 1.00 / 5
Siedzę właśnie w domu czekając na przesyłkę,zdając sobie jednocześnie sprawę,że nie dotrze ona do mnie dzisiaj jak obiecano ...mimo zmiany adresu dostawy zaraz po informacji od dpd o nadaniu przesyłki , w statusie istnieje pierwotny adres( więc mimo wszystko postarałam się dotrzeć pod ten pierwszy).Już nie wspomnę,że kontakt telefoniczny ,to porażka,bo jak tu naświetlić problem gadającemu robotowi,to napisałam maila i nawet dostałam odpowiedź ...,że mam być cierpliwa,bo przesyłka dotrze zgodnie z wytycznymi...No to czekam,bo była informacja,że próba dostarczenia nastąpi dzisiaj( w opcjach był czas dostarczenie między 10.00 a 14.00) , tyle ,że własnie w statusie ukazało się powiadomienie,że paczka została prze chwilą przyjęta w odziale 0076 w Strykowie,a ja sobie cierpliwie czekam w Gdańsku. Chyba tylko cudem do 14.00 dotrze z okolic Łodzi.Obaeiałam się takiego obrotu spraw po przeczytaniu opinii i niestety obawy właśnie się spełniają. Ponownie wysłałam maila,ale nie wiem czy otrzymam odpowiedź zwrotną i nie wiem kiedy i czy w ogóle paczka do mnie dotrze. Poczekam,zobaczę...
-
~holah / 2022-11-17 14:12Ocena: 1.00 / 5
Witam, w dniu dzisiejszym powinienem dostać paczkę od dpd, zadzwoniłem na infolinię tam dowiedziałem się, że paczka jednak dzisiaj nie dojdzie, pani była bardzo nieprzyjemna wręcz mnie odrzucała i dalej nie wiem co z moją paczką. -
~hotspot / 2021-10-19 14:18Ocena: 1.00 / 5
Strona wprowadza w błąd. Włącza się autouzupełnianie.
Nie można sprawdzić wpisanych danych jakie mają być na etykiecie - dopiero po opłacie przez co brak jest możliwości poprawy. -
~Hrabia / 2023-09-26 13:30Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaką znam. Radzę omijać szerokim łukiem. Paczka do odebrania w punkcie, w punkcie paczki brak, pomimo tego że chcialem ja odebrac na drugi dzień. Robią z ludzi idiotów. -
~Hsbxhucudj / 2021-02-13 14:40Ocena: 1.00 / 5
Zamowilem paczke z przyspieszonym terminem dostawy doliczyli mi dodatkowo 8zl z czego paczka spoznila sie 3 dni dodatkowo zniszczona.. A kurier zaznaczal ze nie bylo nikogo w domu... Jasne jasne czekalem niecierpliwie caly dzien w domu bo to byla mega wazna paczka ale na kurierow z DPD nie ma co juz liczyc WadyWszystko co sie tylko da -
-
~Hubercisko / 2022-05-13 19:43Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy leca w kulki za kazdym razem, zaznacza sobie ze nikogo nie zastali w domu i trzeba leciec samemu odebrac paczke z punktu
Nigdy wiecej nie chce miec nic wspolnego z ta firmaZaletybrakWadydpd to jedna wielka wada -
~Hubert / 2019-10-18 17:15Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierami. Nie można odebrać swojej paczki bez jej numeru, kiedy miałem go tylko na kartce, zero SMS i maili (nie wiem po co się je podaje) ZaletyBrakWadyLudzie nie wykonujący swojej pracy sumiennie -
~Hubert / 2019-12-31 14:45Ocena: 1.00 / 5
Na stronie śledzenia - informacja "Umówiono późniejszy termin doręczenia" - oczywiście bez żadnego poinformowania o takowej sytuacji...
Totalna żenada - NIE POLECAMZaletyBRAKWadyDPD -
~Hubert / 2022-10-25 11:12Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie dostarczona.kurier twierdzi że nikogo nie było i poszedł zwrot do nadawcy.zero kontaktu z firmą.można pogadać sobie z botem. Dziadostwo jakich mało ZaletyŻadneWadySame wady -
~Hubert / 2023-08-30 14:49Ocena: 1.00 / 5
Bardzo polecam korzystanie z usług DPD działają lepiej niż kawa. Każdemu podniosą ciśnienie. Nie ma przesyłki i już. Możesz pogadać z botem. Nigdy więcej DPD! -
~Hubert / 2024-01-10 15:24Ocena: 1.00 / 5
Do przesylek trzeba dodać 2 dni, ponieważ im się nigdzie nie spieszy WadyKontakt jakby się dzwoniło do kogoś na prywatny telefon domowy, a człowiek jakby zarządzał kilkoma kurierami. Jak widzę, że jest tylko dostawca dpd to aż sranie łapie -
~HUBERT / 2026-01-02 20:32Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Pan na infolinii niekompetentny, ciągle się rozłączający. Pomocnik automatyczny, którego funkcjonalność i zdolność rozwiązywania problemów jest na poziomie 0/10 — nie da się z nim skomunikować i nic nie jest w stanie zrobić. Nigdy więcej nie popełnię błędu, jakim była współpraca z tak niekompetentnym podmiotem ZaletyBrak -
~Hugo / 2019-11-16 16:51Ocena: 1.00 / 5
Tragedia! Dostaje sms że paczka zostanie dziś dostarczona, czekam po czym dowiaduje się że zgodziłem sie na dostawe w innym terminie!!Nie polecam!!! -
-
~Hugo / 2022-02-17 13:39Ocena: 1.00 / 5
Mówiąc krótko ,źle wydrukowali i nadali moją paczkę po czym ją wysłali po czym przy doręczeniu stwierdzili że ją odsyłają do mnie na mój koszt, gratuluje pomysłowości i ambicji dlatego kto to robił ja w za to straciłem na tej paczce około 50zł i klienta nie wspominając o czasie. Wady jest ich wiele -
~Husar / 2020-12-16 21:45Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, bezkonkurencyjne dno !! ZaletySame wadyWadyDługa lista , zero kontaktu , paczki rozwalone , przesyłka miała być w środę przyjechała w piątek, zero jakichkolwiek informacji z ich strony , żenada !! -
~HusarzPL / 2022-06-23 15:25Ocena: 1.00 / 5
Paczka leży ponad 3 dni w punkcie Pickup dpd. Pomimo telefonów o odebraniu paczki nikt się tym nie zajmuje. ZaletyNie ma żadnych zaletWadyOgromne Opóźnienia -
~Husiek / 2023-07-26 16:20Ocena: 1.00 / 5
Dostaje informację że paczka nie została doręczona z powodu nieobecności o godzinie 14:25 gdzie specjalnie cały dzień siedziałem w domu by odebrać paczkę i paczka została przekierowana do DPD pickup no dobrze wsiadam do auta jadę do punktu odbioru gdzie marnuje swój czas i paliwo wchodzę i Pani z dino mówi że Pani Dagmara z Kokoszkowy robi tak z wszystkimi paczkami a obok Pani z Dino stos niedorzecznych przesyłek ZaletyBrak
strona 343 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 341
- 342
- 343
- 344
- 345
- nastepna »
