Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Heniek / 2020-03-05 09:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia kurierska.
    Przesyłka 300 km idzie trzy doby.
    Dodatkowo w śledzeniu przesyłek całą dobę brak jakichkolwiek ruchów, na domiar złego jakiś tego głowy wymyślił tajne kody oddziałów, i tak ,,Przesyłka jest w oddziale RWC,, i za ,, choinkę,, nie znajdziesz gdzie to jest ????
    ZaletyBrak
    WadyCzas dostawy, no i czytelność śledzenia
  • ~Heniek / 2021-11-18 15:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nie dostarczona w terminie. Bałagan nie wiedzą czy paczka w magazynie czy wozi ją kurier termin dostarczenia też niewiadomy.
  • ~henio / 2022-09-29 15:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma kurierska kłamcy i oszuści. Nie polecam nikomu! Za taką współpracę firma nie powinna istnieć.
    ZaletyBRAK
    WadyKŁAMCY i ZŁODZIEJE OKRADAJĄ PRZESYŁKI
  • ~Henry / 2020-03-04 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Przestaliśmy zamawiać z firm, których dostawca jest DPD, za dużo zdrowia nas kosztowało....
    Zaletyto pojęcie obce dla PDP
    Wadykurierzy nie dostarczają paczek pod wskazany adres, chociaż koszt dostawy to przewiduje
  • ~Henryk / 2019-09-17 17:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to DNO pod kązdym względem. Paczka nieodebrana ,bo wg. pracownika z infolini dyspozytor zapomniał przekazać zlecenie kurierowi. Z kolei przy dostawie brak jakiejkolwiek informacji ,że kurier przyjedzie, żadnego telefonu nic, zero czasu żeby jakoś zorganizować odbiór gdy nie ma nikogo w domu.
    Infolinia totalnie bezużyteczna ,brak jakiejkolwiek chęci pomocy klientowi, ludzie pracujący sa chyba wzięci z jakiejś łapanki, żądnych kompetenecji. NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY.
    ZaletyBRAK
    WadyBRAK
  • ~HENRYK / 2019-10-11 10:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam.
    Czekam na paczkę około 1,5 m-cy. Raz już wróciła do dostawcy. Wiele interwencji telefonicznych i mailowych. Brak kontaktu, na stronie z nr przesyłką pojawia się informacja "Umówiono późniejszy termin doręczenia", co jest bzdurą.
    WadyTO NIE JEST ŹLE, TO FARSA. Ostatni zamówienie z DPD. Wszyscy dostawcy którzy korzystają z DPD, automatycznie są przeze mnie skreślani.
  • ~henryk / 2020-03-08 15:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dostarczona a zapłacić musiałem jeszcze za zwrot Nawet nie było dostarczenia paczki
    ZaletyZadne
    WadyWyłudzanie kasy
  • ~henryk / 2020-05-03 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści wysłałem przesyłke została uszkodzona i nie dostarczona nawet nie było próby dostarcznia Okazało się zeby odzyskać przesyłke uszkodzoną też trzeba zapłacić TO ZłODZIJE
    WadyOMIJAC bandytów
  • ~Henryk / 2021-04-06 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Przetrzymują paczki ma sortowniach. Kurierzy nieuprzejmi, robią łaskę, że dostarczają przesyłkę. Z czystym sumieniem nie polecam.
  • ~Henryk / 2021-06-04 21:52
    Ocena: 1.00 / 5
    ludzie bez wyobrażni bez chęci do pracy robią bo muszą , przepraszam niszczą bo nie chce im się robić powinno się takich ludzi karać za zniszczenia a tu zero odpowiedzialności
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~Henryk / 2021-10-01 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z możliwych kurierzy chamscy pracują za kare na każdym etapie problemy jedne paczki doręczane jako niekompletne drugie nie bo za popraniem czyli regulamin nie pozwala . Żenada
    ZaletyBrak
    WadySposób działania i podejście kurierów
  • ~Henryk / 2022-01-18 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier z okolic Dynowa nie dostarcza przesyłki jest chamski
  • ~Henryk / 2022-06-10 16:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Generalnie żenada .Kurier panisko daje znać że jest na miejscu i nie zaczęka ani 5 minut .Zero SMS że przyjedzie o której po co przesyłka za prawie 200 zł mają gdzieś.Nie poleca i więcej nie skorzystam p
    ZaletyŻadnych
    WadyPorażka
  • ~Henryk / 2022-10-26 22:16
    Ocena: 1.00 / 5
    widze ze spory hejt jest na dpd i sie nie dizwie zlikwidujcie to po co ludziom nerwy niszczyć;)
    Zaletynie ma X dramat D
    Wadyno sporo tragedia
  • ~HENRYK / 2024-06-13 15:51
    Ocena: 1.00 / 5
    katastrofajednym slowem zero kontaktu opuznienie w zyciu juz nie chce nic od DPD




    WadySAME WADY SZKODA SLOW
  • ~Henryk Domian / 2023-04-21 22:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka. Porażka. Porażka. Przesyłki docierają nieterminowo. Pełna chałupa ludzi a oni piszą maila, że nikogo nie było w domu. Umówiona godzina dostawy 15-17. A oni o 18. 09 piszą "radosnego" sms-a paczka do ciebie dzisiaj dotrze. Dziadowska firma i tyle. Mam odwagę podać swoje imię i nazwisko. Na maile nie odpisują. Łaskawie przy reklamacji Pani Anna Czyżewska z działu kontroli jakości obsługi klienta sypnęła paragrafami z których wynikało, że oni mogą mieć klienta w du........ e. Sama nazwa działu w tym przypadku jest zaprzeczeniem jakości obsługi. Z reguły piszę z poważaniem, ale nie w tym przypadku, Henryk Domian
    Zaletytotalny brak zalet
    Wadywszystko - terminowość, kurierzy, czas dostawy, umówione godziny
  • ~Herbert R / 2021-11-23 14:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem plastykiem i niemal cały czas pracuję w domu a mimo to, prawie wszystkie paczki doręczane przez DPD lądują w punkcie, bo rzekomo kurier mnie nie zastał. Dla mnie DPD od dawna nie oferuje usługi kurierskiej tylko odbiór w punkcie :(
  • ~hg / 2019-01-24 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam.Unikac jak tylko sie da!Firma nie dba o klijeta,nie interesuje ich ze ktos czeka na towar!Gdzies ma to kurier jak i infolinia!
  • ~Him / 2018-11-22 16:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce . Nie dotrzymuje terminów, rozdziela przesyłki. Brak spójnych odpowiedzi BOK
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~hir / 2021-08-02 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to dramat. Zamawiam różne rzeczy i wszyscy dają radę. Tylko nie DPD. Mam maila, że dziś będzie kurier. Nikogo nie ma to dzwonię, a gość, że on zlecenia nie ma. To nie wiem kto ma, Jezus Chrystus?!
    Przecież numer do kuriera mam z tego maila gdzie jest podana dzisiejsza data odbioru.
    Jak kiedyś firma wysłała owoce (pandemia na full) to DPD dało radę wywieźć je do innego miasta. Nie miła baba na infolinii nawet przepraszam nie wykrzesała. Odradzam. DPD to taka poczta Polska w przebraniu
Dodaj własną opinię »