specjalnie wybrałam opcję wybierz pozniejszy termin doręczenia, bo wiedziałam że rano nie będzie mnie w domu. ustawiłam godziny 15-17, natomiast kurier był z paczką o godzinie 9.00. nastepnie oddał paczkę do punktu odbioru. Paczka waż y 17 kg, ja nie mam samochodu i nie jestem w stanie jej sama przyniesc do domu. zadzwoniłam na infolinie spytac co w tej sytuacji zamierzaja zrobic, to pan powiedział ze mam sobie sama poradzić i nie obchodzi go że paczka jest taka ciezka. po co dają możliwość zmiany terminu doręcznie, skoro i tak dostarczają o której chcą??? absurd!!!
Zaletybrak!
Wadynie stosują się do umówionego terminu doręczenia
brak jakiegokolwiek poszanowania klienta
brak pomocy ze strony konsultanta
~Hania / 2020-04-23 10:03
Ocena: 1.00 / 5
Nie mogę inaczej,nie polecam.
Dostałam przesyłkę uszkodzoną,zegar poczaskany ,maszyna dziewiarska,poczaskana.
Spisywał protokół do reklamacji i na tym koniec.
Żadnej odpowiedź.
Druga przesyłka to samo,suwak od maszyny dziewiarkiej poczaskany w drobny mak.
Sprzedawca zrobił reklamację i nic cisza.
Kurierzy nie odbierają telefonu.
Najgorszy kurier,omijać dalekko
ZaletyŻadnych
WadyWszystkie ,nie zmieściła bym tutaj
~hanka126 / 2019-07-22 18:20
Ocena: 1.00 / 5
Jak zwykle ta firma to pomyłka, paczka wydana do doręczenia a po paru godzinach notatka, że ustalono inny termin doręczenia. Kłamią ludzi na żywca i to nie pierwszy raz.
Zaletybrak
Wadynieterminowość, oszukiwanie klijenta
~Hanna / 2019-01-04 15:52
Ocena: 1.00 / 5
Totalny bałagan. Dostałam SMS w piątek 28.12, że tego dnia zostanie doręczona przesyłka, a chwilę potem drugi SMS z informacją, że mogę wygodnie zapłacić kartą u kuriera. Kurier zadzwonił spod drzwi, że już jest - i oczywiście nie miał terminala, żeby przyjąć płatność kartą. Zasugerował, że zostawi przesyłkę w punkcie odbioru - był piątek, w sobotę punkt odbioru nieczynny, w poniedziałek (31.12) nie miałam możliwości odebrać paczki, wtorek było święto, a w środę (2.01) z rana zadzwonił ktoś z DPD, że paczki już nie ma w punkcie odbioru. Kurierzy pracują tylko do 17.00, czyli w godzinach, w których jestem w pracy, więc umówiłam się z panią, że kurier dostarczy przesyłkę w piątek, 4.01, na adres firmy, gdzie pracuję, bo pod adresem domowym nikogo nie będzie. Okazało się jednak, że nikt się nie zjawił, a przesyłka została zwrócona jeszcze w czwartek z powrotem do nadawcy. Oczywiście bez żadnego telefonu, SMS-a czy innego kontaktu. Najwyraźniej przepływ informacji wśród pracowników DPD mocno zawodzi. Za to do tej jednej przesyłki dostałam aż TRZY SMS-y o możliwości zapłacenia kartą, z której to możliwości nie można było jednakowoż skorzystać.
~Hanna / 2020-04-30 11:44
Ocena: 1.00 / 5
Uważam ,że ta Firma powinna być zamknięta i pod prokuratora się nadaje ,oni się nikogo nie boją.
Każdy płaci i chce mieć towar dostarczony .
Dostałam przesyłkę maszynę dziewiarską i zegar ,wszystko potrzaskane , reklamacja nic nie dała. W tym miesiącu dostałam też maszynę dziewiarską ,cały zamek potrzaskany w drobny mak.
Jak by ktoś skakał.
Na wszystkich przesyłkach były naklejki ,że ostrożnie, nic to nie dało.
Mówię sprzedawcą ,żeby mi nie przysyłali tym kurierem ,bo nie chcę płacić ,za złom ,który będzie w paczce.
Nie polecam ,omijać daleko.
ZaletyŻadnych
WadyŻadnych i za dużo żeby pisać
~Hanna / 2021-11-30 09:43
Ocena: 1.00 / 5
Koszmar! Kurier dwa razy nie odebrał paczki w terminie narzuconym przez DPD! Gdy w końcu udało się skontaktować z kurierem to stwierdził, że "dziś nie da rady". Jedna wielka kpina. Jestem w tej sytuacji osobą sprzedajacą towar i przez niekompetencje firmy mogę być odebrana jako osoba nierzetelna. Ostatni raz korzystam z usług DPD! Nie polecam!!!
~Hanna / 2022-12-02 13:34
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Siedzisz w domu cały!!!!! dzień, czekasz na kuriera, bo zależy Ci na przesyłce. Nagle godzina 13 otrzymujesz email, że kurier nie mógł dostarczyć paczki, bo nie było Cię w domu. Ku... przecież siedziałam cały dzień. Dzwonisz do gościa, a on mówi, że mu domofon nie działał. I dzisiaj Ci tej paczki nie dostarczy tylko w poniedziałek. Na ch... mi w poniedziałek, jak to walizka, którą miałeś wziąć dzisiaj w podróż. MASAKRA !!!!! Omijac z daleka
Zaletybrak
Wadywszystko
~Hansuxd / 2024-06-05 09:18
Ocena: 1.00 / 5
Brak paczki która miała dotrzeć wczoraj brak kontaktu z kurierem po telefonie na infolinię co mieli to załatwić cisza a dziś SMS że ten sam kurier ma dostarczyć paczkę dzisiaj do końca dnia jaja chyba jakieś i dalej nie odbiera i nie odpisuje infolinia od 9 a o 9 10 brak możliwości dodzwonienia się infolinia off już nie mówię kto mi zwróci koszty przełożenia wyjazdu gdyż z ich winny nie wyjechałem na wakacje bo w paczce jest część do pojazdu
ZaletyBrak
WadySame.wady
~Haosu / 2021-04-07 16:41
Ocena: 1.00 / 5
Jednym słowem dramat, nawet szkoda czasu by opisywać jak ta firma funkcjonuje i jakie ma podejście do odbiorcy
~Hapi / 2022-05-26 15:14
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!!! Nigdy więcej!!! Kurier zawraca przesyłkę zagraniczną bo nie umie zeskanować kodu kreskowego. Nie powiadamiając mailowo ani telefonicznie odbiorcy. Obsługa klienta masakra, Pani która uważa się władcę przesyłek, ma klienta i jego roszczenia gdzieś.
ZaletyBrak
WadyNie doświadczeni kurierzy
~Harcik / 2021-11-09 08:37
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z możliwych.
Paczka uległa zniszczeniu i nawet nas o tym nie poinformowano a minął miesiąc od wysyłki!
Zaletybrak
Wadyjest ich tak wiele, że naprawdę szkoda mi się rozpisywać
~harpia / 2020-03-18 16:50
Ocena: 1.00 / 5
Paczka ciężka (komplet kół) więc szukałam firmy, która dostarcza w późniejszych godzinach niż 12-13 bo wtedy pracuje i w domu zostaje starsza osoba, DPD ma info, że dostarcza do 18 więc ich wybrałam, paczka nadana w poniedziałek, w środę o 7:30 dostaje smsa, że dziś będzie dostarczone, oddzwaniam na podany numer i w słuchawce słyszę mało kulturalne "pracuje od 8" i bach, rozłączył się, po chwili dzwonie znów, odbiera, pytam o której będzie i czy można około 15 jak dojadę do domu, odpowiedź gburowata - nie bo dziś pracuje do 13, pytam zatem nie wchodząc w szczegóły bo mi na paczce zależy, o której będzie, o 12 pada odpowiedź, zagotowałam, w domu kobita przed 70, paczka ciężka jak jasny gwint, ja 30km od domu, koniec końców gość dojechał, matka odebrała paczkę przy której ani palcem nie kiwnął by pomóc choćby przeturlać te koła pod dom, robiła to sama, plus awantura bo mam zablokowaną kartę, jak się okazało nie w karcie był problem ale w porcie do płacenia, facet przy każdej próbie kontaktu niezwykle chamski, antypatyczny, odzywający się jakby był pępkiem świata i najważniejszą personą w okolicy, kompletny brak podstawowego szacunku do drugiej osoby, nie wymagam wiele, ale jak się wybiera pracę w której kontakt z ludźmi jest częsty to trzeba się liczyć z tym faktem. Nigdy więcej takiego cyrku.
Zaletyżadne
WadyBrak szacunku, chamskie podejście do odbiorcy
~Harvi / 2023-01-18 13:15
Ocena: 1.00 / 5
Obsluga klienta jestem na poziomie zerowym.Przekierowania paczki nastąpilo dopiero po 26h????????
Zlozolona reklamacja woogolie nie byla rozpatrzywana,nie przesluchali rozmowy z konsultantem,nie zrobili w ogolie nic.
Pani na infolinii poprostu nie ogarnia regulaminu DPD Polska, i gada takie glupoty ze masakra.
~Haze / 2022-03-01 20:30
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dzwoni, maile nie przychodzą, paczka wraca, nawet nie mogę z nikim się skontaktować, wszystko utrudnione, porażka dno i jeszcze raz dno! Najgorsza firma ever, problemy już któryś raz
~HejterDPD / 2020-07-17 14:31
Ocena: 1.00 / 5
Szczerze odradzam, drugi dzień już czekam aż kurier łaskawie sie pojawi i odbierze ode mnie paczkę. Dzwoniąc na infolinie DPD nikt nie może się dodzwonić do kuriera, a ja jak debil mam czekać na mieszkaniu cały dzień licząc że sie pojawi. klienta mają głęboko wiadomo gdzie. Ostatni raz skorzystałem z usług tej pseudo kurierskiej firmy
Zaletybrak zalet
WadyNie wykonane zlecenie, zerowy kontakt, zmarnowany czas na oczekiwanie =
~HEJTERDPD / 2025-02-13 19:16
Ocena: 1.00 / 5
Cała ta firma to jakiś nieśmieszny żart, zero kontaktu z obsługą klienta, brak odpowiedzi kuriera na wiadomości i telefony. Czekam na ważną paczkę juz drugi dzień siedząc przy oknie i wypatrując aż jakiś kałmuk raczy mi ją dostarczyć. W pierwszy dzień otrzymałam maila z informacja, że odbiorcy nie było w domu pomimo czekających na kuriera 4 osób, a drugiego, że jest cały czas w doręczeniu a cały dzień nikogo nie było. Widziałam przejeżdżającego kuriera DPD przed moim domem i jeśli to on miał moja moja paczkę to niech wie, że życzę mu jak najgorzej. MOŻNA DOSTAĆ SZAŁU. TOTALNA ŻENADA.
ZaletyBRAK JAK I ICH HONORU
WadyCAŁA TA FIRMA
~Helena / 2020-12-08 17:09
Ocena: 1.00 / 5
DPD Totalna porażka. Wczoraj miałam dostać przesyłkę Po czym dostałam wiadomość że był kurier i odmówiłam przesyłki. Co jest zupełnym kłamstwem ponieważ byłam w domu i nikogo nie było. Gdy zadzwoniłam na infolinię to pani mi powiedziała że przesyłka dotrze dzisiaj. Nikogo nie było. Dzisiaj ponownie dzwoniłam na infolinię i mi powiedziano że przesyłka trafi do mnie dopiero jutro. Totalne dno. Nie polecam
~Helena / 2021-11-11 09:16
Ocena: 1.00 / 5
Potwierdzam wszelkie negatywne opinie. Kurier odesłał moją paczkę do centrali, pomimo dwudniowego oczekiwania bliskich w domu na przesyłkę. Po interwencji telefonicznej, stwierdził (sic!), że widocznie domofon był zepsuty i nic go już to nie obchodzi. Tacy przedstawiciele tej firmy skutecznie odstraszają od zakupów internetowych. Napisałam do internetowego sklepu, opisując sytuację. Przeprosili i będą sytuację wyjaśniać, ale co z tego? Towaru nie dostałam. Odnoszę wrażenie, że w DPD zatrudniają kogo się da (Tak marnie płacą, że nikt nie chce tej roboty?) i nie weryfikują jakości pracy. No cóż, ja więcej nie chcę widzieć żadnego pracownika DPD na progu mojego domu.
ZaletyŻadnych, absolutnie.
WadyBrak empatii i kultury, szacunku dla klienta. Przeinaczanie zaistniałych sytuacji bez żenady i skrupułów.
~Helena / 2022-09-29 18:57
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza usługa świata. Postawili paczkomatu, nie dość że trzeba paczkę odebrać samodzielnie co jest idiotyzmem (in post podaje komuś dane i odbiera ten kto jest najbliżej). Wiecznie paczkomatu mają problem ze sobą. A to nie idzie paczki zeskanować, a to problem z samym paczkomatem. Każą marnować na nich pieniądze aby godzinami czekać na infolini :/ obsługa klienta tragiczna, mają człowieka zwyczajnie w dupie i nie odpisują. Żałośni oszuści...
ZaletyWielki brak zalet
WadyCzas dostawy, działanie aplikacji i paczkomat ów. Największą wada obsługa klienta
~HellNo / 2022-08-12 12:02
Ocena: 1.00 / 5
Dramat. Rzekomo adres nie istnieje, zero kontaktu od kuriera, paczka wsiąkła w czarną dziurę. Dzwonię na infolinie, a tam bot, który mówi, że nie może mi pomóc z moją przesyłką, i pyta się jak mi pomóc, po czym proszę o połączenie mnie z konsultantem, i again on nie może tego zrobić. Więc zostałam zdana na łaskę i niełaskę sama nie wiem kogo. Absolutnie nie polecam, pierwszy i ostatnio raz wybrała dostawę za pomocą DPD (: