Paczki nie są doręczane na czas. Długi wyczekiwania, niewywiązywanie się z umowy, brak pomocy. Już 3 moja paczka ma opóźnienia. Tragedia! To nie jest firma kurierska godna polecenie. Logistyka u nich całkowicie leży. Zaletypięknie wyglądają i to tyle
Wadyopóźnienia,
brak pomocy,
cena nie jest adekwatna do usług