Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Gustaw / 2024-08-06 12:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Wczoraj dostawca wysłał DPD przesyłkę, tzn. teoretycznie, bo od wczoraj ta przesyłka leży w wysyłającym oddziale DPD ????. dziadostwo i brak kompetencji i odpowiedzialności.
    ZaletyBrak
    WadyBardzo długi czas dostawy.
    Bardzo często uszkodzone paczki.
  • ~Gutek / 2022-10-20 11:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Dodzwonić się do obsługi graniczy z cudem straciłem 1.5 h na samo dodzwonienie się
    Na wyjaśnienie. Kolejne 30 min
    Ludzie aroganccy którzy nie powinni pracować przy obsłudze klienta
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~GW / 2021-01-02 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę, która miała przyjść na następny dzień czyli w sylwestra. Niestety na stronie DPD mój adres jest zupełnie w innej części mojej miejscowości. Gdy weszłam na pocztę pokazuje mail ze jest błędny adres i mam czas do 04.01 na zmianę adresu lub rezygnację. Oczywiście nie można się dodzwonić a co najlepsze do dziś 02.01 usługa aby zmienić cokolwiek jest niedostępna. A Pan kurier zamiast zadzwonić że coś jest nie tak z adresem lub zobaczyć na dowolną inną mapę prawidłową lokalizację ( tylko na mapie DPD jest zła lokalizacja) stwierdził że nie przyjedzie. I po prezencie na nowy rok. Nie polecam
  • ~Gwarna / 2021-06-21 17:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Nie kontaktują się z klientem nie odbierają telefonow.Odebranie paczki dla osoby pracującej graniczy z cudem
    ZaletyNie znalazlam
  • ~H / 2020-12-24 09:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy DPD kłamią wysyłając wiadomości o dostarczeniu bez pojawienia się na miejscu, nie ma możliwości kontaktu z firmą, po złożeniu reklamacji paczka została nam dostarczona po 6 dniach w podartym kartonie z zniszczoną zawartością....
  • ~H / 2023-09-02 23:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra. Ani szybko, ani dobrze. Po prostu porażka.
  • ~H## / 2024-09-12 08:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Po prostu żenada paczka miała być dostarczona dnia wczorajszego kurier nie odbierał infolinia nie wie co się dzieje
    kolejna dostawa dopiero w piątek WITAMY W DPD!
    ZaletyNIE MA
    Wadynieporadna infolinia, kurier nie odbiera telefonu ma wszystko w d .
  • ~hajduk77 / 2021-12-07 13:00
    Ocena: 1.00 / 5
    W jednym czasie zamawiałem 2 paczki, dotarła tylko jedna, Druga zaginęła Według konsultanta magazynierzy wysłali na błędny magazyn. Najpierw miała być w piątek potem w sobotę a następnie w poniedziałek., Czterech konsultantów nie potrafiło stwierdzić gdzie jest paczka pierwszy, że u kuriera drugi w magazynie a trzeci w ogóle nie wiedział gdzie jest paczka, Paczka miała być na Mikołaja dla dziecka, Udałem się po nią na magazyn do Sosnowca. Stwierdzili, że jest na magazynie bo kurier ją zostawił 30 minut szukali i jej nie znaleźli. Po licznych telefonach stwierdzili że jednak ma ją kurier. Kurier po oddzwonieniu do mnie stwierdził, że jej nie ma, ma ją jego kolega w garażu w Szopinicach. Po naleganiu dostarczył ją. Po rozpakowaniu okazało się, że pomylono przesyłki i przysłano zupełnie inną zabawkę dla dziecka "zamiast jęździka dla chłopca w paczce była Kuchnia". Na paczce były przylepione dwa różne listy. Niechlujstwo magazynierów, niekompetencja konsultantów, gapiostwo kurierów. Nie korzystam z waszego formularza reklamacji bo jesteście firmą, która nie potrafi nic załatwić więc szkoda nerwów i mojego czasu, Nadawca prześle mi zaginioną paczkę jeszcze rez. BAJZEL!!! BAŁAGAN!!! NIEUDACZNICTWO!!!.
    Zaletybrak
    WadyBajzel Bałagan Nieudacznictwo
  • ~Hala / 2020-02-06 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, we wtorek otrzymałam sms że kurier dostarczy paczkę,czekałam cały dzień, dzisiaj czwartek a kuriera ani śladu. Skandal!!!!Omijajcie tą firmę szerokim łukiem
  • ~HALA / 2022-10-21 11:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została przekierowana do paczkomatu 17.10.2022. Do dzisiaj (21.10.) brak jakiejkolwiek informacji. Pani na infolinii pyta czy byłam już w punkcie (przekierowanie było do PACZKOMATU). Ostatecznie otrzymałam informację, ze kurier 20.10.przekazał paczkę na magazyn bo nie było miejsca w paczkomacie. Nie wiadomo, kiedy przesyłka będzie dostarczona,wg pracownika infolinii opóźnienia są normalne i mogą trwać nieokreślony czas, nawet tydzień. Smiech na sali. Dno dna-zarówno kurierzy jak i infolinii.Firma porażka
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Halford / 2022-03-16 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam wrażenie że menadżerowie DPD celują w zatrudnianiu kompletnych idiotów. Doświadczenie sprawia że postrzegam firmę DPD jako synonim arogancji i całkowitej ignorancji. A może to kłopot globalny z młodymi ludźmi...? Nie będę opisywał całego zdarzenia bo długo by pisać. Istotne jest to, że przez głupotę kuriera nie otrzymałem mojej przesyłki. Gdy zwróciłem uwagę na fakt bezmyslności- zostałem odesłany na infolinie. Kurier telefonów nie odbiera, na zapytania odpowiada 2 słowami, nie kojarzy faktów, jest jak golem. Upośledzony golem. Dno, masakra i totalne olewanie klienta. Nie wiem jak w tych czasach taka firma może w ogóle istnieć...? OMIJAC Z DALEKA>
    Zaletybrak
    WadyWadliwy jest cały system - od poczatku przyjęcia zamowienia do realizacji.
  • ~Halina / 2020-08-07 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam negatywną opinię o firmie.Brak rzetelnych informacji , dostawy do 3 dni , to nie jest żadna firma kurierska.
  • ~Halina / 2021-01-21 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, moje zakupy - opłacone niestety, nie dotarły od 5 stycznia(dziś mamy 21), nie dostałam również odpowiedzi na reklamację. Złodzieje i tyle, zdecydowanie najgorsza firma kurierska z którą spotkałam się do tej pory, a zaznaczę że zamawiam często przez internet.
    Zaletyzero
    Wadybrak dostawy, brak kontaktu z kurierem, brak odpowiedzi od firmy w sprawie reklamacji, brak zwrotu pieniędzy za niedostarczoną przesyłkę
  • ~Halina / 2022-04-21 23:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Niekompetentni pracownicy. Nastawieni na zysk. Klient jest dla na ich niczym. Najgorsza firma kurierska.Nie polecam mi
    ZaletyŻadnych
    WadyNiekompetencja,brak profesjonalizmu.Brak szacunku dla klienta.
  • ~Halina / 2022-07-13 00:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejni. Paczka z Niemiec nadana 18.06.do dziś nie dotarła.
    Druga paczka dostarczona 9.07.do shop dpd w ciągu trzech dni jeszcze stamtąd nie wyszła.
    ZaletyBrak
    WadyBardzo długie oczekiwanie na przesyłki, gubienie przrsylek
    Brak kontaktu z konsultantem
  • ~Halina lala / 2021-07-30 08:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Od trzech dni czekam na paczkę pierwszego dnia kurier powiedział że będzie za 15 min nie dojechał do dziś 2 dnia dzwoniliśmy na infolinie DPD konsultant przekazał mi że paczka będzie za 2 godz przyjechał pan z paczkami czekamy na dole poczym mówi ja nie mam tej paczki.to są jakieś kpiny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nie polecam nikomu Nr do kuriera 515502242
    ZaletyOszustwo
    WadyKłamcy
  • ~Halina Malek / 2022-02-19 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie spełnia oczekiwań klientów pracownicy oszukują nie dostarczają przesyłek w dane miejsce trzeba ich szukać płacimy za kłamstwo pracowników
    ZaletyBrak zalet
    WadyKurierzy kłamią nie dostarczają przesyłek do domu trzeba ich szukać za co płacimy to ich praca dostarczyć przesyłkę w dane miejsce a nie podbierać furgonetkę gdy się szuka wyłączają telefon firma nie spełnia oczekiwań pobierając opłaty
  • ~hamada / 2020-12-04 13:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki nie są doręczane na czas. Długi wyczekiwania, niewywiązywanie się z umowy, brak pomocy. Już 3 moja paczka ma opóźnienia. Tragedia! To nie jest firma kurierska godna polecenie. Logistyka u nich całkowicie leży.
    Zaletypięknie wyglądają i to tyle
    Wadyopóźnienia,
    brak pomocy,
    cena nie jest adekwatna do usług
  • ~Han / 2022-06-01 22:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka od 19.05. nie może dotrzeć, chyba po drodze wyparowała.
    Zaletyzero
    Wadysame wady
  • ~Han Ka / 2020-04-09 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zostawił przesyłkę w punkcie odbioru bez próby doręczenia. Podobno jest to zgodne z regulaminem według kobiety na infolinii. Nie bardzo mam pojęcie o cenie i czasie dostawy.
    ZaletyŻadnych zalet
    WadySame wady
Dodaj własną opinię »