Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Grzegorz / 2026-06-15 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma a szczególnie pan Kacper co miał mi dostarczyć paczek na adres D.G Szałsza
    Nie dostarczył prosiłem kuriera aby dostarczył w poniedziałek
    Zamiast dostarczyć to zrobił zwrot dostawcy
    Już kilka razy tak mi się zdarzyło
  • ~Grzegorz J / 2026-01-07 09:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam już po dziurki w nosie kurierów DPD. Kilka razy zamawiałem paczki do domu, staram się brać z InPostu, no ale nie było możliwości. Trzy paczki do domu nie zostały dostarczone w różnych terminach, bo mnie ponoć nie było i od razu poszły do Żabki. A teraz ja wysyłałem paczkomatem, bo akurat oni mają taką wielkość. W domu ważyłem wagą, którą mam do ważenia walizek, jak lecę samolotem i wiem, że dobrze działa, bo zawsze tyle, ile pokazuje, tyle jest na lotnisku, a tu waga pokazała 17.1 kg, a u nich, co śmieszne, przejechała całą Polskę 20.2 kg, gdzie nie mogła przekroczyć 20 kg i wraca ponownie przez całą Polskę. Dolny Śląsk Legnica na Mazury Mrągowo. Paranoja
    ZaletyBrak
    WadySame wady nigdy nie dostarczyli do domu
  • ~Grzerog / 2022-01-19 11:42
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD Krakow. Chyba najgorsi z najgorszych. Brak kontaktu, jeżą kiedy chcą.
  • ~Grzesiek / 2020-08-11 10:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Byłem odbiorcą paczki.
    Paczka miała być pozostawiona w punkcie odbioru. W dniu doręczenia status na stronie "adresata nie było w domu". Telefon na infolinię - tam nic nie wiedzą, dzwonić za godzinę. Kolejny telefon, rozmowa z innym konsultantem, on nic nie wie, dzwonić za godzinę.
    Chcę odebrać paczkę osobiście z magazynu - nie wiadomo gdzie jest paczka, kurier chyba jej nie zdał i ma w swoim aucie. Drugi dzień. Poprosiłem konsultanta o zmianę sposobu odbioru - odbiorę z magazynu w Gliwicach. Paczka nie wiadomo czemu jest w Katowicach. Ok, to odbiorę z Katowic - niestety jest wydana do doręczenia na mój adres domowy (!). Na stronie status "zmiana sposobu doręczenia". Infolinia, czat na stronie - nikt nic nie wie.
    Dzień trzeci. Paczka w magazynie w Gliwicach - mogę odebrać osobiście, ale muszę się pospieszyć, bo nie wiadomo, czy nie wydadzą znowu kurierowi do doręczenia (pomimo zmiany sposobu i adresu doręczenia!). Normalnie cyrk na kółkach.
    Takiego burdelu nie widziałem nigdy.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko po kolei - obsługa klienta, czas obsługi, koszty ponoszone przez Klienta.
  • ~Grzesiek / 2021-05-13 11:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Przecież to jest jakaś komedia a nie firma kurierska.Nigdy więcej nie skorzystam z tej pseudo firmy.
    ZaletyBrak zalet
    WadyDno
  • ~Grzesiek / 2021-06-17 07:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Niemal co dostawa to problemy. Ostatnia przesyłka nie dotarła, bo pdobno kurier zostawił ją pod drzwiami.
    A reklamacja - miał ktoś od nich do mnie zadzwonić i cisza.
  • ~Grzesiek / 2023-01-13 13:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Okradziona paczka o numerze 1000547938482U. 28 grudnia złożone zamówienie na transport 2 paczek 31 kilogramowych z książkami . Paczki miały być zabrane od nadawcy 29 w czwartek ale kuriera nie było, był dopiero w piątek 3o grudnia. Paczki dostarczone w poniedziałek 2 stycznia. Jedna duża i ciężka, druga duża ale zamiast 31 kg ważyła może ze 3 kilogramy - praktycznie pusta w środku i do tego oklejona taśma DPD. Od razu za telefon do Nadawcy - Nadawca przesłał listę wysłanych książek - brakuje 29 pozycji. Spisałem protokół szkody, wysłana Reklamacja . Firma Furgonetka [zamawiane przez furgonetka] dzisiaj odpisała że DPD nie wie co się stało z zawartością okradzionej przesyłki. brakuje 29 książek, prawie całe pudełko i oni nic nie wiedzą. Czekam na rozpatrzenie Reklamacji i zgłoszę sprawę na Policji. Nie dam się okradać. Odradzam każdemu jakikolwiek kontakt z firmą DPD bo po prostu szkoda nerwów. Na infolinii BOT , a gdy łaskawie ktoś odbierze telefon to niestety niewiele potrafią pomóc. Ja już nigdy nie skorzystam z DPD a sprawę okradzionej przesyłki z zawartością ponad 1000 zł zgłoszę na Policji. Mam nadzieję że ta Firma niedługo padnie.
    Zaletybrak zalet
    Wadyokradziona/zagubiona zawartość przesyłki
    brak kontaktu z firmą DPD -na Infolinii Bot - trzeba mieć anielską cierpliwość żeby się dodzwonić
    Regulamin Firmy skonstruowany tak żeby w razie kradzieży paczki PRZEZ NICH nic nie można było robić.
    Zero szacunku do Klienta - traktują ludzi jak debili
    Zero odpowiedzialności z ich strony
  • ~Grzesiek / 2023-06-07 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Krzysztof 573430210, obszar Lublin chamski I arogancki. Nie poinformował o planowanych godzinach dostawy paczki. Podczas rozmowy telefonicznej stwierdził że nie poczeka 10 min na odbiór paczki co jest jego obowiązkiem. Nie polecam. Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.
  • ~Grzesiek / 2023-11-08 15:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada kurier nie podjął żadnej próby dostarczenia i zwrócił paczkę do nadawcy kurier z Będzina zadzwonil że będzie za 10 min po czym nie przyjechał oddzwoniłem do niego powiedział że auto mu się zepsuło i czeka na serwis co za koleś omijać dpd z daleka po takim czymś powinni go zwolnić ale zapewne firma się już kruszy zamykają
    ZaletyŻadna
    WadyWszystko
  • ~Grzesiek / 2023-12-28 09:53
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD Jelenia Gora to jakieś totalne dno!!!
    Przesylki zamawiane za dodatkowa oplata (sobota) nie docierają! kurierzy odebrali po czym pozmieniali statusy przesyłek na umówione z odbiorca na inny termin! Wychodzi na to ze najpierw kradną pieniądze a później oszukują zero możliwości kontaktu z oddzialem w którym kierownictwo daje na takie przekręty przyzwolenie chyba ze sa takimi idiotami ze kurierzy takie myki za plecami ich robią!
    WadyOkradanie, okłamywanie, oszustwo, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu ze strony oddziału , żenada!
  • ~Grzeslaw / 2021-11-05 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo ustalenia godzin odbioru przyjeżdżają z przesyłką kiedy im pasuje.
  • ~Grześ / 2026-04-08 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie mam pojęcia jakim cudem ta firma istnieje na rynku. Wysłano do mnie ekspres w oryginalnym opakowaniu. Przesyłka ubezpieczona na ponad 2tys. Na paczce naklejone oznakowanie ostrożnie. Paczka dotarła uszkodzona. Firma nie uznała reklamacji. Niestety niektóre sklepy korzystają z usług tej pseudo firmy wiec sytuacja się powtórzyła.
  • ~Grzwas / 2021-09-25 11:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat nadałem przesyłkę z Wrocławia po 2 dniach dzwonią do mnie z rudy Śląskiej ze musze odebrać ja sam bo oni nie przeworza silników jak jej nie odbiorę to pójdzie do utylizacja. W liście przewozowym był opis silnik kurier odebrał sortownia we wro. Wysłała dalej i nagle ktoś stwierdził że nie pojedzie dalej bo jest to silnik nie polecam
  • ~Grzyb / 2026-01-12 15:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem nadawcą kilkunastu, kilkudziesięciu paczek dziennie i to niestety przez DPD, ponieważ takiego przewoźnika wybierają klienci.
    Napiszę tak... Obsługa kuriera, który obsługuje teren ,na którym mieszkam,to jakiś dramat .Odebranie kilku paczek,kiedy stoi samochodem pod moim blokiem,to jest problem nie do przeskoczenia. Odkąd zlikwidowali punkt odbioru paczek,do którego zjeżdżali ludzie z paczkami z całej okolicy, ponieważ był czynny do 18,to współpraca z DPD jest drogą przez mękę. Na infolinii,pani udaje,że nie słyszy,po czym z uśmiechem stwierdza, że nie słyszy klienta i rozłącza się.Próbowała Pani handlowiec namówić mnie na współpracę,i jakże była zdziwiona, wręcz oburzona, że powiedziałem,że w żaden sposób nie są dla mnie bardziej atakcyjni niż Poczta Polska,z którą również nie chcę mieć nic wspólnego. Ogólnie dramat. Staram się unikać DPD jak ognia ,ale klienci chcą,choć potem niektórzy też narzekają.
    WadyMnóstwo
  • ~Gtg / 2024-02-10 19:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie podjol proby podje ia pac?ki tylko zaznaczym ze mnie nie bylo ty tyle. Doplacilwm do dostawy w sobote i od samego rana probowalem sie do niego dodzwonic. To juz kolejny raz kiedy jest cos nie tak z ta firma
  • ~Gtybhu / 2022-09-09 13:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka przyszła z dużym opóźnieniem. Brak kontaktu z infolinia. Beznadziejny bot. Wszystko na NIE!! Najgorsza firma kurierska. Dodatkowa paczka przyszła uszkodzona.
    ZaletyBrak
  • ~Gucio / 2023-08-08 14:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam ponad 60 lat , wydawało mi się ze już wszystko na tym świecie widziałem. ale to , jakich ludzi zatrudnia DPD jako kurierów, nawet nie śniłem. Zakupiłem online kosiarkę spalinową. przesyłka kurierem DPD , na liście i na opakowaniu był mój nr telefonu. byłem pewien ze kurier przed dostarczeniem paczki zadzwoni. nic z tych rzeczy , ten idiota - kurier Włodymir zaparkował Busa ok. 50m od bloku , potem targał ręcznie do bloku , czekał jak ktoś otworzy mu drzwi , bo domofonu się bał , potem wtargał te ogromne pudło nw pierwsze piętro, i zostawił ta przesyłkę pod drzwiami ? Boże , chroń nas przed takimi idiotami . Obok bloku mam garaż , i to tam miała trafić ta paczka.dzwoniłem do BOK DPD , tam lakoniczna odpowiedz , kurier nie ma obowiązku dzwonić przed dostawą. No tak , jaka firma tacy pracownicy.
    Zaletydo DPD przyjmują każdego do pracy , może być kretyn , byle był silny.
    Wadyrolka panieru toaletowego , aby wypisać wszystkie wady to za mało.
  • ~Gudrun / 2023-05-05 11:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dpd, celowo z małej litery, jest najbardziej niekompetentna, pod każdym względem: kurierów oraz infolini, firmą kurierską w Polsce. Niejasny sposób komunikowania się z odbiorcami przesyłek, wiecznie mylący się kurierzy oraz błędne informacje na temat terminów dostawy to codzienność. Dobrowolnie nigdy nie skorzystałbym z ich usług ale nie mam wpływu na nadających przesyłki.
  • ~GuGu / 2019-11-12 22:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesylka nie zostala odebrana przez klienta i wrocila sobie do magazynu. Nikt mnie nie poiformowal, nikt nie zadzwonil a poniewaz wysylam ich bardzo duzo to takze mi umknela. Zadzwonilam i okazalo sie ze przez to ze sobie sama nie odebralam to ja UTYLIZOWANO!!!! , bylam w szoku, przeciez jedna mala torebeczka wyslana w paczce nie zagrazala niczym i nikomu zeby ja utylizowac. Na stronie widnieje jako PDU gdzie U to chyba utylizacja, albo ukradzenie ?
    ZaletyDobra obsluga w punktach dpd
    WadyBrak profesjonalnej obslugi, nie mile i bezczelne odpowiedzi pani w centrali.
  • ~Guillaume / 2022-06-22 20:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwa tygodnie reklamacji na infolini codziennie ta sama odpowiedz ,dwu krotna proba odebrania paczki w magazynie w kturym powinna sie znajdowac. SZUKAMY!
    ZaletyNiema !!!!
    WadyZaduzo zeby pisac , a muzyka na info lini doprowadza mnie juz do rostroju nerwowego !!!
Dodaj własną opinię »