Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Grzegorz / 2023-03-22 20:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier sam przełożył sobie przesyłkę na następny dzień (przesyłka w termosie wrazliwa na temperaturę) a kolejnego dnia w przypadku niedodzwonienia na numer telefonu nie podjeżdża pod adres tylko przekazuje od razu do zwrotu do nadawcy i mija kolejny dzień. Dzwoniąc na infolinię irytujący boot, który zaprogramonano na przekazywanie nieprawdy, że nie może połączyć z konsultantem a za trzecim razem po powtorzeniu "połącz z konsultantem" dopiero łączy. Gratuluję polityki nieuczciwych praktyk i zniechęcenia do korzystania z dpd.
  • ~Grzegorz / 2023-04-29 06:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsze dziadostwo jakie tylko moze być na polskim rynku , na przesyłkę z Torunia do Bytomia czekam 4 dzień , dzisiaj sobota więc juz nie dojdzie , niedziela również czyli można sie spodziewać około tygodnia po majówce ,warunek ze jej nie zgubią gdzies po drodze W tej firmia chyba nikt za nic nie odpowiada , idą na zywioł każdy robi co chce . Nigdzie się nie dodzwonisz bo wszędzie pier.... bot !!! DPD to chyba jakaś pomyłka bo raczej w cyrku powinni pracować a nie jako firma kurierska . Paczka gdzie nie dojedzie a to już chyba 5 sortownia leze wszędzie co najmniej 24 godziny czyli jezdzi po całej Polsce tylko do celu nie może trafić bo w DPD nie wiedzą gdzie jest Bytom . To już trzecia z kolei porażka z DPD i nigdy WIĘCEJ , nie chce widzieć tej firmy na oczy Dodatkowo przeczytałem opinie o kurierach więc dopasowali się do firmy W DPD ROBIĄ SOBIE CO CHCĄ ZADNYCH KONTROLI , WNISKÓW WYCIĄGNIETYCH CO PRACOWNIKÓW , po prostu róbta sobie co chceta . TA FIRMA POWINNA ZNIKNĄĆ Z RYNKU Z PONIESIENIEM ODPOWIEDNICH KONSEKWENCJI !!! Urząd ochrony konsumenta miał by so robić w DPD .
    ZaletyCzekanie w nieskończoność na kuriera !!!!! Jeszcze bezczelnie dają rubrykę zalety !!!!
    WadyOd gory do dołu same wady .
  • ~Grzegorz / 2023-06-14 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dpd o imieniu Paweł rozwożący paczki na terenie 43-460 Wisła , totalne dno , paczka nie trafiaja pod adres , zostawia paczki gdzie popadnie , brak kontaktu z nim nie dzwoni , nie odbiera tel , jest bezczelny i w efekcie odsyła do nadawcy . Nie polecam tej firmy , totalne dno .
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Grzegorz / 2023-07-25 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak najdalej od nich. Problem z doręczeniem a o dodzwonienia się do działu obsługi i kuriera można zapomnieć.
  • ~Grzegorz / 2023-07-25 17:58
    Ocena: 1.00 / 5
    To i tak mieliście Państwo zaszczyt skontaktować się z kurierem. Ja próbowałem 20 razy aż w końcu wyłączył telefon.
    ZaletyBrak
    WadySzkoda słow
  • ~Grzegorz / 2023-09-13 19:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra kurierzy niekompetętni paczki zamieniane w skrytkach paczkomatu po czym okazuje się że zaginęły imbecyle co poniektórzy
    ZaletyŻadnych
    WadyIdioci tam pracują
  • ~Grzegorz / 2023-09-15 17:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzidoska firma, brak jakiejkolwiek odpowiedzalności, za dostarczenie paczki, paczki niszczone w transporcie, brak informacji o miejscu danej przesyłce, nie poleca nikomu skorzystania z tej firmy transportowe Dpd.
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyBardzo dużo wad, wielki bałagan
  • ~grzegorz / 2023-10-11 07:01
    Ocena: 1.00 / 5
    NIGDY, ALE TO NIGDY, nie korzystajcie z usług tego czegoś. Zapomnijcie o rozmowie z żywym człowiekiem, jak przebrniecie przez te ich zapowiedzi, ( wybierz to , wybierz tamto ) i po wysłuchaniu reklam ( a chcecie sprawdzić tylko status przesyłki ) a nie wysłuchiwać głupot, to w końcu słyszycie : czy chcesz otrzymać numer do kuriera ?..... powiesz tak i się zacznie, najpierw kod , potem numer przesyłki, i potem ten popier... automat mówi ....nie możemy ci podać numeru do kuriera. A jeśli jakimś cudem uda się połączyć z "konsultantem , tan zapewni Was że przesyłka dziś dotrze. Jaaaaaaaaaaasne . Kłamią, nie dostarczają ( lub w godzinach Waszej pracy, gdzie oczywiście kur.... jesteście gdzie ? no gdzie ? kur.. w pracy. Trzeba zadzwonic to Ci wyjadę na przeciw , a nie pisać : z powodu braku odbiorcy pod wskazanym adresem, przesyłki nie doręczono. Koszmar .Wynocha z rynku
  • ~Grzegorz / 2023-10-24 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z której uslug korzystałem ,kurierzy robia co cha nie dostarczają przesyłek i,piszą ze klient odmowił przyjecia przestłki do mnie juz trzeci w ciagu dwoch tygodni nie dotarła przesylka pomimo moich interwencji ireklamacji
  • ~Grzegorz / 2023-12-07 07:39
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to totalne dziadostwo.
    W dniu 04.12.2023 o godz.9.52 odebrali w castoramie w przemyślu przesyłkę do dębicy.
    Przysłali do mnie e-maila że doŕęczenie planowane w następnym dniu roboczym czyli 05.12.2023.
    O godz 6.04 rano w dniu 05.12.2023 w śledzeniu przesylki na stronie DPD informacja że przyjęto w DPD Tarnów ( około 30km od Dębicy).
    I od tego momentu cisza.
    W dniu 06.12.2023 brak mozliwosci kontaktu mimo moich wielu prób przez infolinię( po wybraniu numeru głos automat mowi: nie mozesz połączyć się z tym numerem)
    Do wieczora tego dni ( 06.12.2023) nie pojawił się żaden komunikat o mojej przesyłce u nich na stronie śledzenia przesyłki( kilka razy sprawdzalem).
    A rano w dniu 07.12.2023 znajduję na stronie śledzenia przesyłki że niby w dniu 06.12.2023 został umieszczony komunikat o godz.13.20 "magazynowanie przesyłki w oddziale"
    Jedno wielkie krętactwo.!
    Aby nie być gołoslownym podaję nr przesyłki:
    1000686832718U
    Trzeba przestać korzystać z DPD bo to niesolidna i niepoważna firma.
    WadyDziadostwo
  • ~gRZEGORZ / 2024-03-02 01:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne lekceważenie klienta
    Kontakt tylko przez ułomnego bota , który ma za zadanie zbyć klientów
    Zakładka śledzenia przesyłki w ogóle nie działa
    informacja z DPD, że przesyłka będzie doręczona 1 marca - faktycznie przez cały dzień brak jakiejkolwiek informacji o przesyłce
    brak numeru do kuriera
    NIE POLECAM
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak normalnego kontaktu z firmą
  • ~grzegorz / 2024-04-25 12:43
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś masakra. Nie dotrzymują yerminów dodatkowo wstawiają kłamliwe statusy. Na przykład ustalony inny termin doręczenia z odbiorcą a tym czasem nikt się nawet nie kontaktuje.
    Zaletybrak
    Wadymnustwo,
  • ~Grzegorz / 2024-06-21 09:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Powiadamiają, że w danym dniu będzie dostarczenie przesyłki a kurier się nie pojawia. Przesyłka leży odłogiem w oddziale i nikt sie nią nie interesuje.
    WadyŻenada!!! Nigdy więcej DPD !!!!!
  • ~Grzegorz / 2024-06-21 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jedna wielka porażka! Kurier bez braku kontaktu pozostawia przesyłkę pod mieszkaniem nie racząc o tym poinformować adresata! Centrala nie wiedzi w tym nic złego, a na prośbę o wyjaśnienie sprawy odpowiada że paczka została doręczona! Kpina i złodziejstwo!!!! Odradzam każdemu!!!!
    ZaletyBrak
    WadyDużo by wymieniać
  • ~Grzegorz / 2024-07-05 11:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy robią co chcą a długotrwałe oczekiwanie na połączenie z BOK nic nie daje. Koszmarna obsługa.
    Zaletybrak
    WadySame wady
  • ~Grzegorz / 2024-07-19 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie godna polecenia ,Dziwie sie firmom ze jeszcze z nimi wspolprcuja.Przesylka na ktorej bardzo mi zalezalo pocalowala klamke punktu .Pan wziol sobie urlop bez uzgodnien i zapowiedzi.Akurierowi cizko bylo przejsc przez ulice i zostawic przesylke w paczkomacie.Natomiast w dziale interwencji pracuja osoby bez wiedzy i kompetencji nie mowiac juz o dostepie do jasnie pana koordynatora,Cztery godziny pustych dywagacji.
    Zaletyrzadnych
    Wadybrak odpowiedzialnosci i kompetencji.Lenistwo kuriera.
  • ~Grzegorz / 2025-01-13 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówienie specjalnie z tygodniowym wyprzedzeniem, żeby mieć pewność, że dotrze na czas. Dostawa zaplanowana na piątek (sms i email z adresu DPD). W tym dniu około 14 zostałem poinformowany, że paczka nie zostanie przekazana do punktu odbioru, bo nie spełnia parametrów. Jeżeli chcę, to mogę przyjechać do godziny 16 do oddziału na obrzeżach Krakowa. Zmieniłem termin i adres dostawy na poniedziałek. Przesyłka dotarła po południu - uszkodzona. Złożyłem reklamację - opis i zdjęcia. Po 4 tygodniach otrzymałem informację, że nie mogę składać reklamacji, ponieważ zakup w sklepie określiłem na fakturę a zgłaszam reklamację jako osoba fizyczna. Nie polecam, ponieważ nieterminowa i nierzetelna firma, która nie bierze odpowiedzialności za niekompetencje kurierów.
    Wadynieterminowa dostawa, uszkodzona przesyłka, reklamacja nieuwzględniona
  • ~Grzegorz / 2025-01-24 17:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny, chyba szósty, cwany Kurier z okolicy Nadarzyna-Starej Wsi podrzucił paczkę pod bramę, a kopertę wcisnął do skrzynki i nie dał wcale znać - ani nie zadzwonił, ani nie nacisnął na przycisk domofonu. Kiedyś paczki 20 kg były rzucone za bramą wjazdową i mokły do mojego powrotu, żona była w domu, a pod daszek garażu jest 12 m. od bramy! Kolejne reklamacje ze strony internetowej DPD nic nie dają. Inne firmy kurierskie przywożą zawsze na czas i dostarczają pod drzwi. Patrzyłem na opinię o nich na stronie "pl.trustpilot.com" wszystkie są identyczne 1 gwiazdka -dno.
    Zaletybrak
    Wadywszystko powtarzalnie i beznadziejnie, reklamacje to tylko strata czasu i nerwów -nic nie dają.
  • ~Grzegorz / 2025-11-13 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    tak gównianej firmy dawno nie spotkałem . taki kurier powinien być już dawno zlikiwdowany 
    przesyłka która miała być odebrana w dniu 7-11-2025 do dnia dzisiejszego nie została odebrana a mamy 13-11-2025
  • ~grzegorz / 2026-01-05 19:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ma gdzieś dostarczenie paczki pod adres mimo iż została opłacona. Kłamie iż nie zastał nikogo w domu choć czekałem cały dzień. Zostawił paczkę w żabce parę ulic dalej. Firma dno, unikać jak ognia, lepiej zapłacić parę zł więcej innej kompetentnej firmie
    Zaletybrak
    Wadyszkoda pisać
Dodaj własną opinię »