Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Grzegorz / 2020-04-29 09:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo przez tydzień co inna osoba mówi o przesyłce, następną sprawa kontakt z kurierem po co ma telefon skoro dostajesz numer do kuriera dzwonisz i zero odzewu a co kurier on woli SMS że mną pisać na pewno nigdy nie skorzystam z ich usług
    ZaletyŻadnych
    WadyNiedpowiedzialni ,kłamią, dużo wymieniać
  • ~Grzegorz / 2020-05-04 11:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostrzegam .
    Przesyłka nadana 18.04.2020 do Holandii do dnia dzisiejszego 4. 05.2020 nie została doręczona .
    DPD zagubiło paczkę o wadze 13.5 kg .
    Z informacji uzyskanej na infolinii nie są w stanie powiedzieć dlaczego przesyłka dotarła do punktu doręczenia i od tygodnia nie została przekazana do doręczenia .
    Na maila otrzymałem ifo że paczka nie ma żadnego statusu dla tego proszą o dane paczki waga , rozmiar ,opakowanie , zawartość .
    Zacząłem sam szukać na własną rękę I znalazłem ją . Jest w innym oddziale DPD ale nie mogę jej odebrać .
    ZaletyBrak słów ‼️
    WadySzkoda na rzecz potencjalnych klientów
  • ~Grzegorz / 2020-05-12 12:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd do dno i resztę mułu, kurierzy to banda kretaczy, każą za sobą jeździć i czekać nawet godzinę na siebie, jak ta firma ma celność jeszcze istnieć???Z dala od DPD ostrzegam wszystkich bo szkoda waszych nerwów
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyNie terminowo, każą za sobą jeździć bo im nie po drodze, wystawiają klienta do wiatru, ta firma powinna być ukarana finansowo za to jak oszukuje klientow
  • ~Grzegorz / 2020-05-21 12:32
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier wyjątkowo chamski, paczka rozerwana , omijać z daleka
  • ~Grzegorz / 2020-10-13 18:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie raz miałem z tą firmą kurierską doczynienia,to jest tragedia jak oszukują ,ze odbiorcy nie ma w domu,czekałem na przesyłkę danego dnia odbioru to nie było kuriiera -do tego monitoring 24h prześledziłem,nie wyrabiają sie z towrem to winę zwalają na odbiorce.
    ZaletyBrak
    WadyOszukują.
  • ~Grzegorz / 2021-08-25 12:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, dno, dno. Po 3 akcjach pod rząd stwierdzam, że na opinię zebrały się:
    1. "Sztuczna inteligencja" na BOKu, która uparcie odmawia połączenia z prawdziwym konsultantem.
    2. Konsultant, który jak bot rzuca zapisami pokrętnego regulaminu.
    3. Robienie ludzi w konia przy użyciu słówka "planowany" przy terminie 1-dniowego doręczenia. (Napiszcie, k...a!, uczciwie, że dostawa do 3 dni!)
    4. Ograniczanie prawa do złożenia skargi przez jej ograniczanie do formularza na stronie internetowej (zgłaszam klauzulę do UOKiK). Może siedzę w lesie, czekam w nim na paczkę z prowiantem i mam telefon, ale nie mam w nim Internetu, i co? Nie mam należnych mi praw?
    5. Kurier, który dzwoni, żebym chodził po paczkę. Chodzę do paczkomatu, od kuriera wymagam, że ruszy zad.
    ZaletyBrak.
    WadyWszystko, a głównie to, że panoszą się coraz bardziej w zakupach internetowych np. na Allegro.
  • ~Grzegorz / 2021-08-27 12:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier sądząc po akcencie Ukrainiec chamski opryskliwy z pretensjami o dostarczenie paczki , to ja mam się do niego czasowo dostosować tak ordynarnego faceta dawno nie widzalem
  • ~Grzegorz / 2021-09-13 20:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak mi słów żeby opisać jak kurierzy (nie) dostarczają przesyłek. Czekam 8 dni na przesyłkę A oni nic nie robią żeby ja dostarczyć.
    A obsługa klienta to drugi temat. Również na minus. Żenada
  • ~Grzegorz / 2021-11-10 07:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier wprowadził do systemu śledzenia przesyłek nieprawdziwą informację o odmowie przyjęcia przesyłki. Gdy niezwłocznie próbowałem się do niego dodzwonić w celu wyjaśnienia sytuacji to nie odebrał mojego telefonu ani nie oddzwonił. Odradzam.
  • ~Grzegorz / 2021-12-29 15:58
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD TO DNO Z MULEM ZMIESZANE.jedna próba doręczenia i od razu zwrot .na infolinię debil na debilu nic się nie dowiesz.reklamacja rozpatrywana 30 dni.NIGDY WIECEJ TYCH CYMBALÓW z dpd
    ZaletyBrak
    WadyWszystko co mozliwe
  • ~Grzegorz / 2022-02-17 10:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia... kuriera w ogóle nie było u mnie kuriera, pomimo że jestem na kwarantannie kurier wystawia awizo, a na allegro napisal, że paczka w doręczeniu i ze sklepu oraz,ze dzwonil. nie otrzymalem paczki do dnia dzisiejszego (18.02.22). A paczka jest w doręczeniu od 11.02.22.
    Przedwczoraj inny kurier z innego rewiru omyłkowo też zabrał moja paczkę. A obecny kurier leci w kulki i nawet nie zapukał do drzwi,nie zadzwonił i nie był u mnie.
  • ~Grzegorz / 2022-08-16 18:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak dostarczania przesyłek mam sklep internetowy i zamawiam przesyłki tylko dpd nie dostarcza za zapłaconą przesyłkę na podany adres odrazu do punktu odbioru bez wcześniejszego kontaktu i zawsze ktoś był w domu nigdy kurier z dpd nawet się niepodatygował
    ZaletyZero zalet zaletą było by gdyby ta firma przestała istnieć
    WadyBrak dostaw zamówionego towaru towar wraca do nadawcy
  • ~Grzegorz / 2022-08-17 12:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Beszczelna konsultantka dzisiaj miała paczka dojść i do tej pory niema a konsultantka z ryjem drze mi się do słuchawki beszczelnia
    ZaletyBeszczelnia
    WadyBeszczelnia
  • ~Grzegorz / 2022-08-17 12:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska i beszczelna konsultantka paczka miała być dziś u mnie i niby jutro a z tego co wiem kurierzy do 18 jeżdżą
    ZaletyBeszczelna
    WadyBeszczelna konsultantka
  • ~Grzegorz / 2022-08-17 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam DPD miała być paczka dziś umnie a beszczelna konsultantka drżę mi się do słuchawki jak by miała dziecko nie tym tonem obleśna kobieto
    Zalety????
    Wady????
  • ~Grzegorz / 2022-10-17 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy dostawca. Brakło numeru mieszkania w adresie przesyłki i zamiast zadzwonić (mają nr telefonu) i dopytać odsyłają towar na drugi koniec Polski. Przesyłka była już na miejscu. Czy to jest poważna firma?
  • ~Grzegorz / 2022-11-29 18:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dpd nieuprzejmy, arogancki, pracujący za karę, nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyBrak predyspozycji do wykonywania zawodu kuriera
  • ~Grzegorz / 2023-01-25 20:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna z najgorszych firm kurierskich na rynku. W dniu dzisiejszym zgodnie z informacją mailową/sms kurier miał dostarczyć paczkę, niestety nie pojawił się pod wskazanym adresem pomimo mojej obecności, nie skontaktował się telefonicznie, nie odbierał ode mnie telefonów. W historii przesyłki dokonał wpisu "odmowa" - jest to poświadczenie nieprawdy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, szkoda czasu i nerwów.
    Zaletybrak
  • ~Grzegorz / 2023-02-04 12:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dostarczył przesyłkè nie wiadomo komu a napisał,że doręczył.Zgłaszam sprawę do sądu.Zdecydowanie nie polecam tej firmy
    ZaletyBrak
    WadyNiesolidność niepunktualność olewanie obowiązków nieuprzejma infolinia
  • ~Grzegorz / 2023-02-23 11:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam , przesyłka zamówiona do Wisły ...brak kontaktu z kurierem , brak jakiej kolwiek wiadomości , pozostawiona paczka w sklepie nie pod wskazany adres brak informacji gdzie została porzucona paczka , totalna fuszerka , odradzam wszystkim !
Dodaj własną opinię »