Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~grek / 2021-09-29 09:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Szok. Kurier dpd miał odebrać paczkę. Zadzwonił lecz nie mogłem odebrać ponieważ byłem w pracy (nauczyciel)więc oddzwoniłem. Poinformował mnie że już jest na mojej ulicy. Zaproponowałem późniejszą godzinę lub następny dzień. I cóż usłyszałem "dzisiaj już nie wraca w to miejsce a w dniu następnym nie wie jakie będzie miał paczki i jaką trasę". A teraz najważniejsze!!! obiekt dystrybucji paczek dpd znajduje się w miejscowości obok (Dorotowo) - 4 km od mojego miejsca zamieszczania. Niedługo kurier powie o której będzie w bazie i żeby mu przynieść tę paczkę.
    ZaletyNiestety nie znajdę żadnej.
    WadyNajgorszy standard obsługi klienta.
  • ~Grg / 2022-06-14 12:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Obiecywałem sobie, że już nie skorzystam więcej z tej firmy i niestety nierozważnie znów to zrobiłem. Ciężko trafić z obecnością w przyjazd kuriera, brak powiadomień. Przy ostatnich komplikacjach i próbie przekierowania przesyłki zaznaczyłem na ich oficjalnej stronie w rubryce przez którą musiałem przejść, preferowany przedział godzin doręczenia a przesyłka przyjechała i tak gdy mnie nie było. Kurier odparł, że takiej opcji wyboru u nich na pewno nie było i nie ma. A dziś powtórka z rozrywki, mimo, że jestem w domu widnieje status na stronie jako niedostarczona i brak jakiegokolwiek powiadomienia i numeru kontaktowego do kuriera!!!!! K...wa!!!
    ZaletyJakie k...wa zalety?
    WadySame niemożliwości i utrudnienia.
  • ~Grigi / 2024-07-05 14:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Od dwóch dni kurier nie odebrał przesyłki nie polecam firmy DPD omijajcie ją z daleka żenada
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~grinngo82 / 2022-08-18 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd to jest jakaś patologia niedośc że system przysłał mi numer telefonu do kuriera który nie ma mojej paczki
    i nic o niej nie wie to na dodatek gościu który ma mi ją dostarczyc wymyślił sobie godzine w której nie jestem w stanie jej odebrac.... To całe DPD to kupa gówna odradzam z całego serca współprace z nimi....
    Zaletyżadne
    Wadysame
  • ~Grisza / 2023-11-11 18:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to parodia. Nie dodzwonisz się bo możesz tylko z botem pogadać a kurierom nie chce dupy się ruszyć z auta i zaznaczają ze adresat nie obecny
  • ~grn / 2023-07-21 09:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wysłana z Częstochowy do Katowic (ok 80km gdyby ktoś nie kojarzył) - utknęła w.... Poznaniu. Połączenia infolinii odbiera bot, ciężko połączyć się z żywym interfejsem białkowym. Gdy w końcu uda się przekonać bota żeby połączył z człowiekiem, kilkanaście minut na muzyczce. Dodatkowo reklamy w czasie czekania.
  • ~Groszek / 2023-06-06 23:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja to mało powiedziane. Numer telefonu do kuriera to ściema albo jest nieosiągalny lub nie odbiera WCALE. Czekając na kuriera z paczką (pół dnia w domu), dostaję bezczelną wiadomość, że przesyłka niedoręczona bo niby nieobecność moja w domu, a specjalnie czekałam. To w DPD standard! Konktakt z centralą to ściema nr 2 i pseudogadka z botem, próba połączenia z konsultantem dopiero po kilkunastu!! minutach-gdy cierpliwość moja wygrała. Najlepsze jest to, że powtarza się za każdym razem gdy mam dostac przesyłkę z DPD w Sopocie.
    ZaletyW aptekach wzrośnie sprzedaż nerwosolu
    WadyWszystko! DPD to masakra, a nie firma kurierska
  • ~Gruber / 2019-08-21 09:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Tv 65" dostarczony po 8 dniach od nadania w zamoczonym kartonie. W historii zamówienia dwukrotnie nieprawdziwych wpis iż umówiono inny termin dostawy. Nie polecam tej firmy kurierskiej.
    WadyBardzo długi czas dostawy, złe ob chodzenie się z towarem, brak kontaktu z kurierem, brak jakiejkolwiek informacji po złożeniu reklamacji.
  • ~Grudziadz / 2019-12-19 19:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier z Kwidzyna dwa razy podobno nie zastał mnie w domu, wykazuje to w wyszukiwarce przesyłki , a guwno prawda,. Od 3 dni leżę w domu chory. Niemożna znaleźć numeru kuriera. Najgorszy dostawca. To już drugi taki przypadek z od.Kwidzyn
  • ~Grudziadz / 2023-02-24 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD #DPDPIASECZNO #DPD #PIASECZNO

    Poziom kultury, zaangażowania w pracę a także standardy obsługi kurierów DPD POLSKA ponizej krytyki.
    Przepraszam ale jak zatrudniacie obcokrajowców ( ukr/rus ) to uczcie isch standardów europejskich.
    W przeciwnym razie szybko spadnie Wam sprzedaż usług.
    Osobiście nie polecam korzystać z kurierów. Moze wasze paczkoDPD zastąpią ich właściwie.
    Uczcie sie od konkurencji!
  • ~gryficjanin / 2020-12-14 19:33
    Ocena: 1.00 / 5
    zostal mi wysłany z dolu polski siedzenia do kanapy do sprintera, wysłany na palecie zapakowny prawidlowo, na drugi otrzymalem tel z DPD SZCZECIN ze musze sam odebrac bo wystaja ostre elementy( jak moga byc ostre siedzenia bez stelarza :-) ),i kurier nie dowiezie z szczecina do gryfic przesylki za ktora zaplacilem 110 zł. po przyjezdzie do szczecina gdy odbieralem przesylke magazynier powiedzial ze kurier nie chcial jechac z jedna paczka do gryfic bo mu sie nie oplaca.
    to firma bez zasad a pracownik na trasie szczecin gryfice to smiec ktory oszukuje a taka firma DPD GO KRYJE, zenada po calosci zeby placic i jeszcze drugie tyle wydac by odebrac, to kur...a zenada!!!!zlozylem reklamacje i co nie zasadna :-))) kur...wa banda dpd
    Zaletybrak
    Wadyzlodzieje
  • ~grysek / 2023-04-24 11:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka kiedykolwiek istniała. Kłamią, że nikogo w domu nie zastali, a w ogóle ich nie było.
    Kurierzy, żeby mieć wolne to nie dostarczają przesyłek i jadą do domu.
    Nigdy więcej nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego.
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~Grzegorz / 2019-02-27 10:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Po pierwszej nieudanej próbie dostarczenia przesyłki odesłano przesyłkę. Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyOlewanie klienta
  • ~GRZEGORZ / 2019-10-17 15:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Czytając komentarze innych osób niestety potwierdzam. Kurier zamieszcza nieprawdziwe dane w historii przesyłki,że był i nikogo nie zastał. Widocznie w tej firmie, celowo przez małe f to norma. Od dziś będę sprawdzał z jakiej firmy kurierskiej korzysta mój kontrahent.
    ZaletyBRAK
    WadyWady to motto tej firmy
  • ~Grzegorz / 2019-10-28 20:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Miałem dobra opinie o DPD ale musiałem ja dzisiaj zmienić ponieważ kurier Przemysław tel 509896147 to zwykły oszust i kłamcą. Nie był wcale z przesyłka ale wpisuje nieskuteczne doręczenie przesyłki mimo iż w mieszkaniu były trzy osoby. A wystarczyło powiadomić że nie da rady dotyczyć. WSTYD ŻENADA I OSZUSTWO. Pisze o informacji że otrzymał wiadomość o nieobecności telefonicznie a to idzie udowodnić że nie było takiego kontaktu a w dokumentach zaznacza brak odbiorcy. Zwykły oszust.
    WadyOszukują co do wizyty
  • ~Grzegorz / 2019-12-03 21:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Podczas dostawy przesyłki nie potrafi powiadomić odbiorcy o brzybyciu pod wskazany adres gdzie od nadawcy ma też numer telefonu. Dla mnie ta firma to zero ,a dlatego ze przyjmują niekompetentniakow którzy mają w dupie klijenta to jest odbiorce paczki. Przyjeżdżają w innym czasie który maja podany na dostarczenie paczki . Nie informują odbiorcy o próbie dostarczenia, i odsylaja paczke do nadawcy. Zenada, brakuje w tej firmie dpd ozob ktore to sprawdzają...
    ZaletyBrak zalet. Same minusy
    WadySame wady
  • ~Grzegorz / 2019-12-10 20:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Data Godzina Opis Oddział
    2019-12-04 03:37:21 Przekazano za granicę
    POZ
    2019-12-04 03:34:33 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD POZ
    2019-12-03 17:11:57 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KT2
    2019-12-03 15:44:05 Przesyłka odebrana przez Kuriera KT2
    2019-12-02 21:32:11 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana


    czekam do dzis i dalej ten sam status jedzenie juz dawno sie zepsuło dzwoniąc pod informacje każą czekac na informacje a paczka warta 730zl
  • ~Grzegorz / 2019-12-13 20:43
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie dzwoni przez przyjazdem z tego powodu iż nie przyjeżdża. z góry zakłada iż nie ma nikomu w domu. nie polecam tej firmy. banda nierobów.
    ZaletyBrak zalet
    Wadyoszuści, kłamcy, lenie
  • ~Grzegorz / 2020-03-06 12:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, kurier nie potrafił trafić na ulice w centrum Katowic, twierdził żebym mu podał adres firmy bo nie może trafić, mówię to jest adres prywatny jaka firma, tydzień czekam na przesyłkę, zarzekali się że dzisiaj ja dostanę, poczym okazało się że zapomnieli wydać kurierowi, zakończyłem z nimi współprace i mają ja odesłać do nadawcy, nadawca wyśle do mnie inna firma, NIE POLECAM
  • ~Grzegorz / 2020-03-17 08:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Korzystamy z dpd jako firma do obslugi paczek i palet.

    Nagminnie zdarzaja sie paczki uszkodzone, procedura reklamacyjna trwa w nieskonczonosc. Okolo tygodnic dla kazdej paczki.

    Bez kontaktu z odbiorca, zwracaja paczki do nadawcy bez podania przyczyny.

    Infolina niby jest dostepna ale ich interwencje sa w 90% bezskuteczne
    ZaletyOdbieraja telefony na infolini
    WadyNie pomagaja na infolini
    Czeste uszkodzenia przesylek
    Brak prob doreczenia
    Zwroty przesylek bez podania przyczyny
Dodaj własną opinię »