strona 332 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 330
- 331
- 332
- 333
- 334
- nastepna »
-
~GOSIA / 2020-02-21 14:13Ocena: 1.00 / 5
Kurier , teoretycznie! W praktyce wygląda to tak że leniwy pan nie ruszy dupska pod podany adres tylko zostawia paczkę w jakimś kiosku ruchu bo to podobno jest w regulaminie A w jego adnotacji próba dostarczenia paczki nie udana . Masakra nie polecam . Mogłam wybrać opcję paczkomatu, szybciej , taniej i przynajmniej wiedzialabym gdzie dokładnie znajduje się moja paczka ! -
-
~Gosia / 2020-04-21 10:02Ocena: 1.00 / 5
Kurier ..... kulturysta. Probowal dostarczyc przesylke 1.04 ale podobno nie bylo mnie w domu godziny dostarczenia fikcja. Nastepnego dnia przyjechal laskawie po 14 w stroju prywatnym samochod nieopisany bez rekawic maseczki (choc juz wtedy istnial obowiazek zapewnienia przez pracodawce srodkow ochrony) w systemie paczke odebralam o godz 10.45 :) polozyl paczuszke szybko odjecha po otwarciu spore uszkodzenia szybki telefon do kuriera nie bede cytowac ale uzywajac innego slownictwa stwierdzil spadaj ...kobieto blokujesz mi telefeon. Oczywiscie protokolu szkody nie spisal kolejnego dnia od 15 do 20 oczekiwalam na kogos kto spisze protokol niestety nikt sie nie pojawil. Szanowni Panstwo robmy wszystko zeby takie firmy jak ta nie mialy racji bytu. Nie jestesmy skazani na firme dpd i takie traktowanie. Oczywiscie skladanie reklamacji to droga dluga i wyboista. Zdecydowanie nie polecam. Sprawdzajcie paczki. Zadajcie identyfikatora. Dbajcie o swoje prawa. ZaletyBRAKWadyFIRMA NISZCZY MIENIE NISKI POZIOM OBSLUGI KURIERZY BRAK MOZLIWOSCI ZWERYFIKOWANIA CZY TO FAKTYCZNIE OSOBA ZATRUDNIONA CZY WSPOLPRACUJACA Z DPD -
~Gosia / 2020-06-24 19:14Ocena: 1.00 / 5
Okropna firma,
Kurier przyjechał z przesyłką, w godzinach porannych wcześniej nie zadzwonił i nie powiedział o której będzie, po czym nikogo nie zastał, dopiero po powrocie z pracy po godzinie 17 przeczytałam e-maila i dowiedziałam w jakich godzinach był .Nie odbierał telefonu, który został podany do kontaktu w e-mailu . Na następny dzień skontaktowałam się z Firmą DPD obsługa Klienta i poprosiłam Konsultanta o przekierowanie przesyłki na inny adres - to drugi dzień walki z DPD niestety przesyłki dalej nie otrzymałam z raportu śledzenia przesyłki wynika, że przesyłka sobie jeździła w tą i z powrotem, a wystarczyło zadzwonić,ale to już by było za dużo w dobie rozwiniętej telekomunikacji ,a w szczególności telefonów komórkowych , Polska to nie kraj trzeciego świata po czym otrzymałam informację z Firmy DPD ,że kurier nie ma obowiązku dzwonić i informować o terminie przybycia na wskazany adres ,podsumowując powyższe jak zamówiłeś przesyłkę przez Firmę DPD to weź urlop i cały dzień siedź w domu i czekaj na kuriera. Trzeci dzień walki z DPD, po rozmowie z konsultantem dowiaduję się, że DPD przesyłkę zwróciło do nadawcy to już przesada ze strony DPD za co ja zapłaciłam,za dostarczenie przesyłki czy za to,że przesyłka sobie pojeździła i z tego co wiem od Nadawcy, wróciła w opłakanym stanie. Usługa DPD to brak szacunku do klienta.Najgorsza Firma dostawcza z której dotychczas skorzystałam. Nie polecam .ZaletybrakWadywszystkie możliwe szkoda czasu na wymienianie -
~Gosia / 2020-07-13 12:26Ocena: 1.00 / 5
Dramat i nieporozumienie - kurierzy robią co chcą, nie dostarczają paczek, po czym wpisują że klient odmówił przyjęcia. Nie polecam za żadne pieniądze. Tylko nerwy i stres i wściekli klienci. Wadyporażka -
~Gosia / 2020-07-30 14:15Ocena: 1.00 / 5
W dniu 28 lipca kurier mnie nie zastał, dzwonił niestety nie moglam odebrać, oddzwoniłam po około 3 godzinach podczas przerwy w pracy. Podczas rozmowy w niemiły sposób powiedział mi że zostawił awizo bo mnie nie zastał (Nie dostałam nic w formie papierowej ani sms, czy e-mail). Następnie 29 lipca pracowałam w domu, wyszłam tylko 30-40 minut podczas których podobno był kurier, niestety jednak nie dostałam żadnego telefonu na ten temat oraz awiza, a gdybym wiedziała podjechałabym do niego odebrać paczkę.
Następnie okazało się że moja paczka o godz. 16 została odesłana do nadawcy i nie miałam mozliwości jej odebrać z magazynu! To jest jakiś żart, żebym nie miała nawet 2 dni na odebranie paczki??? W związku z tym jestem stratna ponad 60zł które musiałam wydać kupując coś na szybko na miejscu 2 razy drożej oraz za podwójną wysyłkę. A paczke na którą czekam też nie moegę zwrócić bo rzeczy były robione dla mnie na specjalne zamóienieZaletybrak!Wady- opryskliwy, niemiły kurier
- dziwny system pracy, po półtora dnia odsyłają paczki do nadawcy nie dając możliwości odebrania w magazynie -
~Gosia / 2020-12-01 16:48Ocena: 1.00 / 5
Uważajcie DPD kradnie i gubi paczki nie polecam od dwóch tygodni walczę z DPD o odzyskanie pieniędzy ZaletyBrakWadyKradzież zgubienie paczek -
~Gosia / 2021-05-02 16:25Ocena: 1.00 / 5
Składałam reklamację 1,5 miesiąca temu zero odpowiedzi. Paczka poprawnie nadana wróciła do mnie pieniędzy nie odzyskalam ZaletyBrakWadyBałagan -
~Gosia / 2021-08-31 11:43Ocena: 1.00 / 5
Okropna firma. Dostawa zaplanowana według tego pasuje kurierowi, wybór opcji terminu na stronie to fikcja. Kurier dzwoni po 20x, o każdej porze która mu pasuje np. o 7 rano. Wybrana opcja dostawy 15-17 - niemożliwa, może być o 12ej. jak mi nie pasuje "to nie dostarczy". I jeszcze powiedział , ze mam mu pomóc rozładowac bo zamówiłam ciężkie rzeczy a on jest sam.
Kompletny brak poszanowania klienta. Koszt przesyłki 120 zł.ZaletybrakWadysame wady -
-
~Gosia / 2022-01-17 20:14Ocena: 1.00 / 5
9 razy nie dostarczono paczek , wpisując wymyślone powody , najczęściej nieobecność odbiorcy , to skandal , że to im uchodzi bezkarnie i płacą im za kursy firmy zlecające . To czyste wyłudzanie pieniędzy , oni w ogóle nie dostarczają przesyłek za pierwszym razem a co dopiero przy drugiej próbie. To oszustwo , ludzie chcą pracować a oni zachowują się jak najgorsze gady . -
~Gosia / 2022-03-15 22:24Ocena: 1.00 / 5
3 paczki przekazane tego samego dnia w ręce pracownika DPD a w terminie dociera tylko jedna paczką -
~Gosia / 2022-05-04 14:37Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie została dostarczona. Kurier Wiesław uważa się za Boga. Twierdzi, że dzwonił i że nikogo nie było w domu a to, że siedzieliśmy i czekaliśmy przed wejściem w ogródku to widzieliśmy wszystko doskonale (kamera też nie zarejestrowała nikogo kto by do nas próbował się dostać). Paczka nie dojechała. Pani na infolinii twierdzi, że to nie jej problem. No hit!!!!! Nigdy więcej!!!! ZaletyBrakWadyWszystko -
~Gosia / 2022-06-09 09:42Ocena: 1.00 / 5
Straszny przewoźnik . Prowadzę sklep internetowy i nigdy nie miałam do czynienia z takim gburostwem. ZaletyBrak -
~Gosia / 2022-06-22 21:18Ocena: 1.00 / 5
Firma nie wywiązuje się z zawartej umowy doręczenia przesyłki. Kurier nawet nie fatyguje się zadzwonić na domofon. Lepiej wrzucić do punktu odbioru. Nie wiem czy wynika to z złej logistyki firmy czy z niewłaściwego podejścia pracownika. Tak czy inaczej klient nie jest tu ewidendentnie najważniejszy bo dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się że mogę kłamać. Obiecano email w ciągu godziny. Minęły już chyba wieki(ładnych kilka godzin) odzewu brak. Powinni pomyśleć o zmianie strategii albo zamknąć najniżej ocenianą firmę przrwozową. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!Współpraca to koszmar. ZaletyBrakWadyJak wyżej -
~Gosia / 2022-09-02 14:16Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZA firma kurierska w Polsce! Kurierzy wręcz krzyczą na klientów kiedy przypadkiem stoją pod ich drzwiami, a osoby nie ma w domu (jakby ludzie całymi dniami siedzieli w mieszkaniu, nie pracowali i czekali na paczkę). Albo przy próbie powiedzenia kurierowi, że w domu się będzie po południu, po pracy - kurier mi mówi, że to mój problem a nie jego! Jak tak można? Po przekierowaniu paczki do punktu Pickup paczka miała być zostawiona w tym punkcie odbioru, a dzień później się okazuje, że kurierowi się nie udało jej tam zostawić (dodam, że był to punkt obsługi klienta w hipermarkecie - cały czas ktoś tam jest!), więc paczka została zwrócona do nadawcy. Chcąc dowiedzieć się czegokolwiek w tej sprawię próbowałam się kontaktować na wszelkie sposoby - niestety BRAK MOŻLIWOŚCI KONTAKTU. Wysłałam więc zgłoszenie reklamacji oczywiście przez formularz na stronie dpd.pl - niestety tutaj również porażka - BAK ODPOWIEDZI NA REKLAMACJĘ co jest niezgodne z prawem. Jest to pierwsza firma gdzie za każdym razem kiedy jestem zmuszona mieć z nią do czynienia - czuję jak bardzo można nie szanować klienta. NIE POLECAM!!!! ZaletybrakWady- utrudniony kontakt
- brak odpowiedzialności
- brak szacunku do klienta
- opryskliwi kurierzy -
~Gosia / 2023-05-26 07:24Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. DPD samo zmieniło termin dostawy paczki. Następnie po uzgodnieniu nowego adresu dostawy paczka została zwrócona do nadawcy ! Brak słów -
~Gosia / 2023-08-08 22:19Ocena: 1.00 / 5
Od tygodnia nie moge odebrać paczki. Po smsie ze kurier dostarczy przesyłkę pod moja nieobecność przekierowalam paczkę do punktu pickup. Wydawałoby się ze trafi tam tego samego dnia, ale nic bardziej mylnego. Kurier odwiózł paczkę do centrali, stamtąd następnie musiała zostać nadana. Finalnie z czwartku zrobił się poniedziałek. Ale rewelacji ciąg dalszy; w momencie przekierowania paczki przestałam otrzymywać informacje o jej losach. Śledziłam ja przez stronę DPD i mogłam tam wyczytać ze paczkę jest tu czy siam i ze WYSŁANO WIADOMOŚĆ SMS Z INFORMACJA O DOSTARCZENIU DO PUNKTU. Smsa nie było i nie ma. Kontakt z infolinia to AI wyższego szczebla - nie jest w stanie mi pomoc uzyskać PIN do odbioru paczki. Poszłam wiec do punktu odbioru i mówię do ekspedientki jaka sytuacja. Pani sprawdza czy faktycznie paczka jest no i JEST. Ale nie moge jej odebrać bez kodu PIN. Nie o taka formę dostarczenia paczki mi chodziło, dziękuje DPD. -
-
~Gosia / 2023-09-21 13:31Ocena: 1.00 / 5
Wybrałam opcję paczkomatu i swój numer telefonu, i czekałam. Dostałam wiadomość, że nie można było dostarczyć paczki, bo adres nieprawidłowy (generowany automatycznie). Chciałam zmienić adres, ale już się nie dało, telefoniczny kontakt niemożliwy. Ostatecznie musiałam jechać przez pół miasta do magazynu, żeby odebrać paczkę. A przecież kurier mógł do mnie zadzwonić, kiedy stwierdził, że coś jest nie tak z paczkomatem, miał mój numer telefonu. Nie pierwszy raz mam problem z tą firmą. -
~Gosia / 2023-12-08 18:39Ocena: 1.00 / 5
Pieprzone gnoje od trzech dni czekam na to żeby przyjechali po paczkę i codziennie muszę ją aktualizować z nadzieją że będą na następny dzień a to takie gówno że szkoda czasu. Jakby to była mała wioska albo miejscowość to jeszcze bym zrozumiała ale duże miasto i samo centrum no brak słów
I to nie pierwszy raz taka sytuacjaZaletyZeroWadyTylko wady nic więcej -
~GOSIA / 2024-02-19 15:04Ocena: 1.00 / 5
To jakaś żenada. Kurier odmówił wniesienia 22 kg paczki. Do oddziału wysłał info, że odmówiłam mu pomocy w wniesieniu. Sama paczkę zaniosłam na 4 piętro. Kurier cham i prostak. Zero kontaktu telefonicznego. Łache robią, że przywieźli paczkę. Nigdy więcej DPD. ZaletyBrakWadyWSZYSTKO kontakt z kurierem, kontakt z infolinią, ich praca. -
~Gosia / 2025-02-11 14:34Ocena: 1.00 / 5
Niestety, moje doświadczenie z tą firmą po raz kolejny było bardzo negatywne. Paczka, którą miałem otrzymać, została dostarczona do punktu dpd pickup a nie na wskazany adres na stronie śledzenia widniała informacja że odbiorca jest nieobecny co było oczywiście kłamstwem, kurier nawet się nie pofatygował aby dostarczyć przesyłkę na wskazany adres oraz nie zadzwonił, mimo że cały czas byłem w domu.
Obsługa klienta również pozostawia wiele do życzenia – trudno się dodzwonić, a jeśli już się uda, to odpowiedzi są zdawkowe i mało pomocne. Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy spotykam się z takim poziomem usług w DPD.
Podsumowując – jeśli zależy Wam na terminowej dostawie i rzetelnej obsłudze, warto poszukać innej firmy kurierskiej.
strona 332 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 330
- 331
- 332
- 333
- 334
- nastepna »
