Uwaga na zawieranie umów abonamentowych z dod. Przez 2 lata nie można wypowiedzieć umowy. Firma stosuje nieuczciwe praktyki. Szantażuje zapisami nie istniejącymi w regulaminie oraz bezprawnie wpisuje do krd.
ZaletyBrak
WadyNieuczciwe praktyki
~GM / 2021-06-07 18:12
Ocena: 1.00 / 5
Zostawiają paczki w punktach do 15 czynnych to jest żart. NIGDY WIĘCEJ DPD
Zaletybrak
WadyPunkty Pickup do niczego
~Goaia / 2020-12-04 17:58
Ocena: 1.00 / 5
Po zmianie kuriera w rejonie dramat. Widziałam dziada jak podjechał wyszedł przeszedł się z paczka po podwórku i poszedł. Po czy zrobił zwrot paczki do magazynu. Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo.
ZaletyBrak
WadyDużo by pisać.
~gocek / 2019-08-13 15:14
Ocena: 1.00 / 5
kurier podpisał się za mnie na dodatek nie dostarczył paczki - wg bok wszystko jest ok bo mu się auto zepsuło i paczkę zostawił w jakiś sklepie i mam sobie podjechać. Paczka od 5 dni tam leży
~Gocha / 2022-03-23 10:54
Ocena: 1.00 / 5
To co się dzieje ostatnio z dpd to masakra. Doręczenie ponad 3 dni - transport pomiędzy dużymi miastami, przesyłki mają status doręczonych choć ich nie dostałam. Najgorsza firma kurierską.
~Godiw / 2022-10-11 10:11
Ocena: 1.00 / 5
Dramat dramat i jeszcze raz dramat brak możliwości kontaktu telefonicznego brak informacji o przesyłce towar zamówiony 3 październik dzisiaj 11 kurier ustala kolejny termin nie wiadomo z kim czekam na oficjalna odpowiedz e-mail z DPD. Tu nie chodzi o stratę czasu tylko o nerwy i bezradność w stosunku do firmy DPD za którą ja PŁACE !!!
~Gogol / 2021-04-07 17:12
Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska dramatyczna powinni ją zlikwidować. Na infolinii nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytanie które brzmi: czemu kurier wbił status "niedoręczona z powodu nieobecności odbiorcy-brak możliwości zostawienia awizo". Już ie wspomnę ze na płycie jest powieszona skrzynka na listy.
ZaletyTa firma nie ma zalet.
WadyBrak łączności z kurierem, nawet nie potrafi oddzwonić. Kłamliwa historia doręczenia paczki. Brak podjazdu pod adres wbija awizo a w domu są 4 osoby. Ludzie wzięci z ulicy
~Gola153 / 2023-05-18 18:43
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia!!!
Cały dzień byłam w domu bo rzekomo kurier miał dostarczyć miał dostarczyć mi w ten dzień paczkę!!!
Wieczorem dostałam SMS że paczka jest w automacie paczkowym i jak będę gotowa ją odebrać to mam sobie ściągnąć aplikacje Dpd!!!
Po ściągnięciu i zarejestrowaniu konta okazało się że ja żadnej paczki nie śledzę! Dopiero po telefonach do Dpd jest w automacie paczkowym 5 km od domu!!!
Najgorsza firma kurierska! Niedowiary że jeszcze w ogóle istnieje!!!!
ZaletyNie ma zalet!
WadyNie chce mi się nawet wymieniać bo za długo by zeszło!
~Goldbaum1 / 2018-11-19 17:18
Ocena: 1.00 / 5
Po to jest podany numer telefonu na liście przewozowym ,żeby ułatwić dostarczenie przesyłki. W firmie DPD nie stosuje się tej prostej metody,żeby ułatwić życie. Ja mam być w domu bo kurier przyjedzie. Kiedy? Za bardzo nie wiadomo. Słaba firma. Utrudniająca życie swoim klientom.
ZaletyJakie zalety? Raczej tylko problemy.
WadyWadą jest sama firma.
~Golden / 2021-11-04 11:20
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, robią co chcą zamiast dostarczyć paczki zmieniono sobie status na odbiór osobisty w oddziale . Kpiny i żenada. Najgorsza firma kurierska jaką znam.
ZaletyBrak
WadySame
~goldilock / 2019-07-16 13:41
Ocena: 1.00 / 5
Mój chłopak zamówił coś co zostało przesłane za pomocą DPD (pomijam fakt że prosił sprzedającego o przesłanie to pocztą, bo nie jest to istotne dla opinii). Kurier próbował dostarczyć przesyłkę gdy nie było nikogo w domu, i wyznaczył kolejny termin na dzień gdy także nikogo nie byłoby (ze względu na godziny pracy). Skontaktowanie się z kurierem nie dało rezultatów, ponieważ stwierdził on że nie dopasuje w żaden sposób ani godzin ani dnia doręczenia, nie dostarczy przesyłki w miejsce pracy ani nie przekaże jej innemu kurierowi który mógłby to zrobić, i w ogóle to nie jego problem bo on tylko wykonuje pracę.
W związku z tym paczka została przekierowana do punktu pobrań (ponieważ jeśli kurier jej de facto nie dostarczy to nie było innej możliwości). Kolejnego dnia próba sprawdzenia co stało się z paczką za pomocą strony DPD skończyła się tym że na podstronie wyskakiwał błąd i zostaliśmy skierowani na infolinię, na której zostaliśmy poinformowani (po podaniu numeru przesyłki) że paczka na pewno została już przekazana, wjedzie do punktu, i będzie tam gotowa do odbioru kolejnego dnia z samego rana.
Po przyjechaniu do punktu odbioru, co oznaczało podróż przez pół miasta (przesyłka za pobraniem, co ogranicza ilość punktów w których można ją odebrać), okazało się że przesyłka znajduje się dopiero na sortowni i będzie do odbioru najwcześniej kolejnego dnia. Dodam, że podstrona przez którą kobieta obsługująca nas w biurze sprawdziła lokalizację paczki jest podstroną ogólnie dostępną ale jednocześnie inną podstroną niż ta na którą zostaliśmy przekierowani sprawdzając stan paczki w domu (która to podstrona dalej pokazywała błąd).
Mamy tu więc do czynienia z pewnego rodzaju porażką na więcej niż jednym szczeblu, co według mnie uzasadnia wystawienie firmie oceny negatywnej. Mam świadomość tego że przesyłki za pobraniem są specyficzne i problematyczne, a także że kurierzy to też ludzie i każdy jest inny, ale to w mojej opinii miałoby znaczenie tylko w przypadku gdy coś byłoby nie tak na poziomie jednego szczebla a nie kilku.
ZaletyPani obsługująca nas próbowała nam pomóc i uratować sytuację niezależnie od tego że jej pracodawca ogólnie nawalił.
WadyZachowanie kuriera, brak należytej organizacji oraz komunikacji między infolinią a sortowniami/magazynami, marnowanie czasu klientów.
~Gonia / 2021-07-06 17:12
Ocena: 1.00 / 5
Niegdy więcej od DPD. Kurierzy to uważaja się za królów…Zamowiła kuriera palete a kurier przyjezdzajac paleciakiem powiedzoal ze nie ma obowiazku wjeżdzania do mieszkania a ja mam “koczować” z towarem na niego przed klatka bo on nie wjeżdza do budynków i to czekać we wskazanych godzinach czyt 12-17 (5h). Paleciaka on nie pożyczy mam sobie wypchać przed klatke bo on nie ma obowiazku. Obowiazek to jedno ale kultura i proklienckie podejście to drugie…
ZaletyŻadne
WadyKurierzy
~Gorion / 2023-10-20 19:43
Ocena: 1.00 / 5
Totalne szambo, dno kompetencji!!! Nie rozumiem dlaczego ten syf badziewny funkcjonuje jeszcze na rynku usług. Kolejna przesyłka która nie dotarła w terminie, zero informacji!!!
ZaletyBrak!!!!!!!!
WadyWszystkie możliwe!!!!
~Gorzo / 2021-12-16 08:53
Ocena: 1.00 / 5
Napiszę krótko
Paczka czeka na wysłanie już tydzień w punkcie i czeka na kuriera zero kontaktu na infolini chyba że ktoś umie gadać z robotami porażka
ZaletyBrak
WadyZszargane nerwy
~gos / 2020-01-30 07:42
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.
Miałam dwie nieprzyjemne sytuacje związane ze zmianą czasu i miejsca doręczenia. Na stronie internetowej opcja zmiany a kurier zamiast 14-16 przywozi paczkę na 10. Tak samo z adresem. Wieczorem po odebraniu maila z informacja o planowej dostawie zmieniłam adres dostawy oraz godziny a tu niespodzianka kurier przywozi paczkę pod pierwotny adres (skoro jest coś takiego to po co opcje zmiany na stronie internetowej?)
~gosc / 2019-07-25 10:09
Ocena: 1.00 / 5
odradzam. kurier i spedycja do D.
telefony wylaczone, nie trzymanie sie terminow a sama paczka wyglada jakby z wojny wietnamskiej wrocila.
Zaletyzero
Wadywszystkie
~gosc3 / 2022-06-10 09:39
Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam, straszny bałagan, nie wiadomo gdzie jest przesyłka, cofają paczki w różne miejsca, nie wiadomo kiedy paczka przyjdzie.
~Gosia / 2019-07-22 15:02
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie było w dniu którym miał byc, ale to pół biedy na drugi dzien okazało sie ze moja paczkę odesłali do odbiorcy .. czyli jak w ciagu doby nie odbierzesz to odsyłają , żenada
WadyCała firma
~Gosia / 2020-01-08 21:20
Ocena: 1.00 / 5
Kurier od 6 dni odbiera paczkę (telefon, ktory ma trafić do naprawy więc trochę mi zależy na czasie) W systemie ciągle informacja że ze wzglèdu na brak czasu odbiór paczki przesunięty na kolejny dzień. W końcu zlecenie zawiesiło się w systemie. Na infolinii pani z obsługi obiecuje interwencję i znowu nic. Kurier chyba omija mòj adres szerokim łukiem albo nie potrafi się odnaleźć Porażka
ZaletyBrak
WadySame wady. Brak kontaktu z kurierem Totalne ignorowanie klientów. Nie polecam
~Gosia / 2020-01-30 13:43
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy ponieważ miałam mieć wczoraj przesyłkę i jedna przesyłka z dpd przyszła a moja nie... kiedy sprawdziłam status przesyłki kurier napisał przesyłka niedoręczona- odmowa... to jest śmieszne bo cały dzień ktoś był w domu i ani kurier nie zadzownil ani nic żałosne ... skoro sie kurierą nie chce pracować to niech zmienia prace, a nie oszukują ludzi.