Poziom obsługi kurierów i przez centralę tej formy to dno. Nie odpowiadają na reklamacje. W mojej dzielnicy jeździ kurier, który ma siebie wyraźnie za Pana życia i śmierci. Traktując nie tylko mnie, ale też innych klientów jak śmieci. Jedyne o czym myśli to o końcu pracy o czym sam mi powiedział. Centrala nie reaguje. Unikam podczas zamawiania tej formy kurierskiej i informuję sklepy, które lubią a jeszcze z nimi współpracują, że jest wiele innych firm przewozowych jak, np. InPost z którym mam tylko same pozytywne doświadczenia i pracują tam normalni ludzie z którymi idzie się dogadać. DPD to dno. Niech ta firma razem z tymi polaczkami swoimi znika z tego kraju.ZaletyTylko same wady
WadyŻenujący poziom obsługi kurierów i centrali; brak odpowiedzi na reklamacje; brak kontaktu ze strony centrali mimo jego obiecana; forma wydmuszka, której życzę upadku i zawinięcia się ze swoimi pracownikami z tego kraju - jak najbardziej śmiało DPD tych zabieraj ze sobą oni i tak tutaj tylko przeszkadzają