Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ewa / 2021-02-17 14:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada.. Najpierw zgubiliście moja paczę międzynarodową i przez tydzień nie mogliście znaleźć. Teraz dostałam informację na maila, że obie paczki na które czekałam, zostały dostarczone, jednak kuriera nie było. Dodzwoniłam się do konsultantki DPD, powiedziała, że nie może się dodzwonić do kuriera, po 40 minutach odebrał i powiedział, że rzucił paczki przez domem. Tak, były tam, całe mokre leżały w śniegu. Niestety towar, który zamówiłam jest do wyrzucenia. Napisze o Was wszędzie gdzie się da i będę ostrzegała przez Wami.
    Lubię to!
    Zaletyżadnych
    Wadyobsługa infolinii, obsługa kurierska, czas dostawy, generalnie wszytsko
  • ~Ewa / 2021-03-12 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam kuriera Krystiana z Katowic. Nie komunikatywny, robi na złość i specjalnie nie dostarcza paczki. Nie odbiera telefonów, jego wymówką w niedostarczeniu paczki jest nie działający domofon, o którym przed dostawą został poinformowany. Miał mój numer telefonu, mimo to zawiózł paczkę do punktu odbioru. Samowolka. Porażka. Następnych paczek też nie dostarczył, nawet nie zadzwonił że jest pod domem. Trzy paczki przez niego przetrzymane.
    WadyKurier
  • ~Ewa / 2021-05-18 07:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś kpina. Mail z czasem dostawy na jeden dzień, przesyłka spóźniona o bagatela jedyne 24h. Nie polecam nikomu korzystania z tej firmy która urządza sobie kpiny z klientów.
    ZaletyBrak
    WadyCzas dostawy
    Uzyskiwanie Informacji w oddziałach
    Aktualizacje o przesyłce na stronie
  • ~ewa / 2021-06-11 10:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Zmieniłam termin dostawy.Paczka została zwrócona do nadawcy. Nikt nic nie wie dlaczego.
  • ~Ewa / 2021-06-21 10:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Mało profesjonalni, nieprzyjemna obsługa, trudność w umówieniu terminu.
  • ~Ewa / 2021-07-29 10:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wegług informacji na stronie śledzenia miala przyjść 27.07, wczoraj (28.07) po kontakcie z infolinią dostałam informację, że paczka została niepoprawnie przekierowana ale jest w pobliżu miejsca odbioru i powinna być doreczona dnia następnego. Dziś z koleji (29.07) na stronie śledzenia widnieje inofrmacja ze paczka zostala prekierowana do centralnej sortowni w Łodzi a Pan z inoflini poinformował mnie, że jednak dotrze jutro. Zaznaczę ze jest to duza i droga paczka do obioru ktorej musze byc w domu wiec przez te 3 dni kombinuje jak moge zeby ktoś był w ciagu dnia w domu a paczki dalej nie ma. Chaos i jeszce raz chaos. Mam nadzieję, że ostatecznie paczka zostanie doręczona chociaż zaczynam miec wątpliowści. Nie polecam! Nigdy wiecej DPD.
    WadyNIeprofesjonalizm, nieterminowe doreczenie, sprzeczne informacje
  • ~Ewa / 2021-08-04 13:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie dostarczyła paczki, która została zamówiona z gwarantem na dzisiaj. I uwaga - z Łodzi paczka zamiast w Częstochowie, wylądowała w Rudzie Śląskiej i dowiedziałam się, że jej sama nie odbiorę i ze bedzie jutro. Zamawiam komponenty medyczne, pacjent czekać akurat nie może, bo jutro wyjeżdża. Brawo dpd. Gorszej firmy od Was, obecnie na rynku nie ma.
    ZaletyBrak!!
    WadyNieodpowiedzialni, zero pomocy, firma bagatelizuje potrzeby klienta i powagę sytuacji. Zero profesjonalizmu.
  • ~Ewa / 2021-11-26 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier ever! Bez żadnego kontaktu zwrócił paczkę do punktu odbioru, bo rzekomo nikogo nie było w domu...
    Nieuprzejmy i bezczelny. Po moim tel, że czekałam w domu cały dzień, stwierdził, że on nie ma obowiązku telefonować wcześniej, a domofonu nikt nie odebrał...
    Żenujący poziom zarówno rozmowy jak i wykonanej ( a raczej niewykonanej) usługi.
    Nigdy więcej DPD.
    Szczerze odradzam tego przewoźnika. Już lepiej od razu zaznaczyć odbiór w punkcie. Finalnie na tym się skończy.
    ZaletyBrak
  • ~Ewa / 2021-12-09 20:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zgłosił nieobecność odbiorcy w domu napiszę tak byłam w domu cały dzień bo i tak siedzę na kwarantannie kuriera nie było nie dzwonił na tel.ani na dzwonek do drzwi a zgłoszenie zrobił niby nikogo nie zastał...kłamstwo...niezetelna firma...

  • ~Ewa / 2021-12-11 08:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam tej firmy jako przewoźnika przesyłek. Czekałam na kuriera trzy dni w domu, na zmianę z córką, aby zawsze ktoś był gotowy do odebrania paczki. W drugim i trzecim dniu byłam nawet telefonicznie umówiona z kurierem, który obiecał, że przyjedzie z przesyłką. Bardzo zdenerwowałam się, gdy zobaczyłam trzeciego dnia po 18.00, że przesyłka została zwrócona do nadawcy z powodu nieobecności adresata w domu. Farsa!!. Kurier nie pofatygował się nawet do domofonu, prawdopodobnie paczka była zbyt ciężka. Na infolinii niestety nic nie można załatwić. DPD nie przewiduje doręczenia paczek po interwencji adresata. Postaram się więcej nie korzystać z usług tej Firmy.
    Wadybrak próby doręczenia paczki
  • ~Ewa / 2022-01-03 18:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska!!!
    Kurier arogancki,brak informacji,kiedy przesyłka będzie dostarczonaNie .Przesyłka po 7 dniach od wysłania pozostawiona w punkcie beż jakiejkolwiek konsultacji z odbiorcą.Na infolinii nieprzytomny facetz którym nie można się dogadać.Nie polecam!!!
    ZaletyŻadne
    WadyBrak dostarczenia paczki na czas,stwierdzenie kuriera,że jeśli nie ma mnie teraz w domu,to nie będę mieć paczki w ogóle.Kompletny brak kultury i profesjonalizmu
  • ~Ewa / 2022-03-17 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka znam,kurier nie pozwala na otwieranie paczki ,oznaczonej jako szkło!!,klamie pisząc ze odmówiono przyjecia paczki.SKANDAL NAJGORSI KURIERZY
  • ~ewa / 2022-05-18 20:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Po wyborze dostawy do automatu kurier próbował dostarczyć paczkę pod adres domowy. Bez wcześniejszego uprzedzenia, kontaktu telefonicznego, sama próba doręczenia jest wątpliwa, ponieważ ktoś był przez cały dzień w domu i nie zauważył tejże próby.
    Wadybrak kontaktu kuriera, brak realizacji ustalonego sposobu dostawy
  • ~Ewa / 2022-06-02 15:39
    Ocena: 1.00 / 5
    fatalna obsługa Kurier przerzuca paczkę
    niekompletną Konsultanci wprowadzają klienta w błąd Przy paczce podawane są numery referencyjne przesyłek tak samo w mailu jak i na liście wydrukowanym przez dpd Konsultanci twierdzą że nia mają one znaczenia i że te numery podaje nadawca Odmawiaja podania imienia i nazwiska i odmawiaja przyjęcia reklamacji Nie są zainteresowani wyjaśnieniem sprawy Numer podany do kuriera nie odpowiada
  • ~Ewa / 2022-09-06 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam przesyłkę z dostawą na następny dzień, kurier zaznaczył, że przesyłkę dostarczył, a ja otrzymałam ją z opóźnieniem, reklamacji nie przyjmują, mimo, że dzwoniłam na infolinię, ponieważ kurier sobie zaznaczył, że jest dostarczona, jaki jest sens dopłacania do usługi, której nie zamierzają wykonać.
  • ~Ewa / 2022-10-18 17:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka moze byc nie chce im sie dostarczac paczki to pisza ze nikogo nie bylo w domu i do paczkomatu a czlowiek lata jak debil po miescie i szuka paczki gdzie w efekcie zostaje ona odeslana ...masakra jakas
    ZaletyZadnych
  • ~Ewa / 2022-11-15 12:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Dlanich to i tak zadużo jedna gwiazdka
    Totalna pomyłka
    Nawet nie ma komu złożyć skargi bo automat się odzywa.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kompetencji
  • ~Ewa / 2022-12-12 22:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra cały dzień przesiedziałam w domu i czekał na paczkę,po tym jak dostałam sms o jej doręczeniu . Niestety nie doczekał się
    Jak zadzwoniłam na infolinię to się dowiedział że dużo pracy mieli i pewnie to dlatego .Ok wszystko rozumiem,ale wystarczy żeby kurier zadzwonił ,lub ktoś mnie poinformował że owa paczka jednak dziś nie dotrze.Ale po co ,nie polecam
  • ~Ewa / 2023-01-17 18:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie odebrał paczki do wysłania przez 2 dni. Czy jutro odbierze nie wiem. Kilkakrotne interwencje u konsultantów nie dały rezultatu. Brak kontaktu z kurierem.
    Nie polecam.
    ZaletyOoooo
    WadyPomimo zapłaty nie odbierano paczki do nadania przez 2 dni. Nie wiem, czy odbiorą jutro.
  • ~Ewa / 2023-02-15 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. U mnie na "dzielnicy" (Szczecin Warszewo) rozwożą do ok 14stej. Jak się pracuje - to nie jest się w domu ok 14stej. A oni dają do zrozumienia że mają to gdzieś. To mój problem i to mi zależy na odbiorze......
Dodaj własną opinię »