Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Em-jot / 2020-12-17 08:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero kontaktu ze strony kuriera, paczki dostarczane bez wcześniejszego powiadomienia, wybór dostawy paczki w innym dniu niemożliwy. Dopiero dzwoniąc na infolinię w niezbyt miły sposób zostałam poinf9rmaowana że podobno kurier dwa razy próbował dostarczyć paczkę więc skierowano ja do zwrotu. Chciałam odebrać w magazynie jednak pan z infolinię nie potrafił przekazać informacji czy można ją odebrać.
    Porażka, nigdy więcej nie zamówię przedmiotów gdzie dostawca ma być kurier DPD.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu
    Niezetelne podejście do klienta
    Brak informacji o stanie paczki
    Brak możliwości przekierowania na inny adres
  • ~EMAM / 2022-08-26 19:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejna taka sytuacja, po całym dniu siedzenia w domu w oczekiwaniu na kuriera po południu przychodzi informacja o nieudanej próbie doręczenia- kurier nie zastał odbiorcy !! Paczka ( kilkanaście kg ) pozostawiona w punkcie odbioru, skąd mogę ją sobie przynieść. Kurier nie odbiera telefonu, panienka w biurze obsługi po długim oczekiwaniu na połączenie klepie wyuczone formułki. Czyli problem już wyłącznie mój. I teraz najlepsze, w punkcie odbioru sterta paczek i komentarz pań z obsługi, że to norma zwłaszcza w piątki. Kurier zostawia w punkcie i ma wywalone, fajrant.
    Żenada, ciekawe jak ustosunkują się do złożonej pisemnej reklamacji.
  • ~Emeryt / 2023-11-30 22:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem emerytem i cały dzień spędziłem w domu w oczekiwaniu na dostarczenie paczki. Otrzymałem sms z informacją, że paczka będzie dostarczona przez kuriera i podany został telefon do niego. Niestety telefoniczne połączenie z kurierem nie było możliwe. Po pewnym czasie ustaliłem, że paczka jest do odbioru w siedzibie Dpd. Tym razem można było telefonicznie skontaktować się z kurierem, który stwierdził, że nikogo nie zastał w domu. Nie wiem za co zapłacono firmie, zlecając jej dostarczenie paczki do klienta. Nie wiem gdzie jest konkurencja i dlaczego jeszcze ta firma funkcjonuje na rynku.
  • ~EMI / 2019-12-11 13:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwukrotna próba dostarczenia przesyłki niepowiodla się w godzinach ustalonych w @, brak kontaktu z kurierem, nie odbiera telefonu, a w informacji podane że kurier był ale nie zastał odbiorcy. Kpina. Nie polecam. Zawsze jakieś problemy.
  • ~Emi / 2020-04-30 20:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej!!!!!!! Najgorsza firma!!! Dzisiaj wiadomość że między godz 16 a 18 zostanie doręczona paczka. Jest godzina 21 paczki nie ma. Zapewne będzie dopiero w poniedziałek. Dodzwonienie się do kuriera graniczy z cudem. Poprzedni kurier nie miły obrócił się na piecie wraz z moją paczka. Do dzisiaj paczki nie dostałam. Z żadna inna firma kurierska nigdy nie było takich problemów. Będę odradzała każdemu!!
  • ~emi / 2020-08-14 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś masakra.Nie było mnie wczoraj w domu,ale kurier w historii przesyłek podał,że "odebrał ode mnie przesyłkę". Normalnie CUDA ! Nawet do mnie nie zadzwonił.
    Paczka nadal jest w domu. Straciłam dzisiaj cały dzień na telefony do DPD,gdzie poinformowano mnie,że kurier będzie o 15:30.Ale nie dojechał i nie zadzwonił.Ponownie telefon do firmy,gdzie dowiaduję się,że zlecenie zostało przełożone po weekendzie.Tak się nie traktuje klientów !!! Straciłam cały dzień
    WadyLekceważenie klientów.Kurierzy nie informują o godzinach przybycia.
  • ~emi / 2023-11-29 10:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropna firma, w ciągu miesiąca, kurierowi ukradziono jedną moją paczkę, a po drugą nie dotarł, wystawiając w systemie informację, ze paczka niegotowa. Pomimo wiadomości e-mail, że otrzymam nr tel. do kuriera nic takiego do mnie nie dotarło. Skontaktowanie się z biurem obsługi nierealne.
    DPD to gwarancja braku przesyłki.
  • ~Emil / 2021-04-30 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam i ostrzegam, druga sytuacja gdzie planowany termin dostarczenia jest na następny dzień roboczy a paczka przychodzi z 1 dniem opóźnienia. Kolejna taka sytuacja. Paczka sobie leży na sortowni w Warszawie i się nie rusza przez 1 dzień. Śmieszne tłumaczenie konsultanta, że paczka może sobie leżeć bo oni gwarantują doręczenie w 3 dni robocze. Żenada.
    WadyKłamliwe informacje o planowanym terminie doręczenia (2 przypadek z rzędu)
  • ~Emil / 2023-05-11 18:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dojeżdża na określony dzień jak wysyłają wiadomość SMS lub email
    Zalety???
    Wady???
  • ~Emil / 2025-06-24 12:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie potrafi dostarczyć przesyłki, za każdym razem jest jakiś problem i to nie do rozwiązania. Infolnia życzę powodzenia w rozmowe z botem.
    Zaletybrak
    Wadyczęsto niestety jedyny kurier w cenie przesyłki
  • ~Emil J / 2021-09-21 21:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Chciałbym ostrzec przed tą firmą ???? Paczka wysłana pobraniowo nie została odebrana. W dniu kiedy miała zostać doręczona do nas zwrotnie. Ktoś zadzwonił do kuriera i podał się za nadawcę(informacje z etykiety kurierskiej podał). Kurier nie sprawdzając dowodu, nie biorąc podpisu paczkę o wartości 5000 zł wydał totalnie przypadkowej osobie. Przesylka była na 5000 zł ubezpieczona jednak dziś przyszła nam odmowa reklamacji bez TOTALNIE ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ z ich strony.
    ZaletyBRAK
  • ~Emila / 2023-08-28 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam kuriera z DPD było jasno napisane i powiedziane Że pracuje że jestem dostępny w godzinach co zostały podane .a ten mi wyskakuje że paczki nie dowiezie bo nawet nie jest w pobliżu że pracuje do 13 i nie będzie mu się chciało jechać z paczką .człowieku jak ci się nie chce pracować to się zwolnij
    ZaletyNie ma
    WadyDużo by pisać
  • ~Emilia / 2019-06-24 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    To co się dzieje z przesyłkami w tej firmie to jakaś kpina. Zero kontaktu z kurierem - nie każdy klient siedzi cały dzień w domu w oczekiwaniu na kuriera. Przekierowałeś/zmieniłeś datę dostawy paczki? I co z tego? Zostanie doręczona, wtedy kiedy kurier będzie miał na to ochotę (nie w wyznaczonym dniu). NIE POLECAM!!!
    ZaletyBRAK
    Wadypodejście do klienta
  • ~Emilia / 2020-02-20 08:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Kurier nie dostarcza w ogole przesylek i zaznacza nieobecnosc odbiorcy mimo ze czekam w domu. Mimo zazalenia wciaz pracuje ten sam. Na infolini uslyszalam w nieuprzejmym tonie, ze mimo ze ma komorke to wcale nie ma obowiazku jej odbierac poniewaz jest caly czas wylaczona.
    ZaletyZadne
    WadyBrak dostaw,brak kontaktu
  • ~Emilia / 2020-11-27 19:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Całkowity brak dotrzymywania terminów i szacunku do klienta, gdy podaje się szacowany czas dostawy to powinno się go trzymać... A jeśli nawet nie jest się w stanie tego zrobić wypadałoby chociaż poinformować klienta zamiast robić z ludzi idiotów. Miałam już otrzymać paczkę, tymczasem ostatnia o niej informacja to przyjęcie w oddziale i dalej cisza... Po prostu dno i wodorosty...
  • ~Emilia / 2021-08-04 11:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia dzisiaj miał przyjść telefon z T-mobile kurier zątrabił szybko wyszłam na podwórko byłam jakieś 50metrów od bramy nawet nie minęła minuta od podjechania kuriera on nawet nie wyszedł z busa nie otworzył drzwi i odjechał wybieglam na ulicę żeby zobaczyć czy nie chcę po prostu się gdzieś dalej zatrzymać ale nie pojechał dalej
    Jak zadzwoniłam do tego całego DPD powiedziałam wszystko mieli w dupie jeszcze upoważnienie chcą dac także powiedziałam że opiszę ich w Internecie. no bo tak się nie robi co nie?
    także nie polecam DPD najgorsza firma kurierska kurierzy kłamią oszukują i robią nadzieję że wreszcie coś przyszło
    NIE POLECAM
    ZaletyNie ma zalet
    WadyTe całe DPD To wada
  • ~Emilia / 2022-11-21 08:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia!!!!! Paczki dostarczają kiedy chcą!na swoja czekam ponad tydzien! Jedyna firma która ma w dupie klijenta! Dziwie się firma, ktore zawierają umowy na wysyłki z dpd !! Wg mnie najgorsza firma ! Kontakt ?? ???????? jedynie z botem który piepszy w kółko to samo! Porozmawianie z człowiekiem to cud ! Tragedia !!!!!!!! Nigdy nigdy wiecej !
    Zalety???????? brakkkkkk
    WadyBrak kontaktu z człowiekiem! Połączenie tylko z botem który piepszy w kółko to samo !!
  • ~Emilia / 2023-04-04 16:18
    Ocena: 1.00 / 5
    nie doreczona przesylka. brak kontaktu !!!!!!!!!!!!!!??????????????
  • ~Emilia / 2023-10-04 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, na żadną gwiazdkę szczerze mówiąc nie zasługują. Sklep potrafi wysłać paczkę w ciągu jednego dnia roboczego a kurier mimo otrzymanej wiadomości, że dostarczy paczkę np. Dziś dostarcza ja następnego dnia. Co Wy myślicie, że człowiek będzie czekał na Was 24 h/ dobę? Po to są jakieś mniej więcej terminy, żeby paczkę odebrać. Zero szacunku do klienta.
    ZaletyŻadnych
  • ~Emilia / 2024-01-26 09:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Od trzech dni czekam na kuriera ale jeszcze nie przyjechal. Nie idzie się dodzwonić do kuriera a jak już odebrał telefon to mówił że do godziny bedzie a nadal go nie ma. Nie polecam DPD
Dodaj własną opinię »