Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~doro / 2020-04-01 16:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak dla mnie żenada...brak kontaktu..i ogólnie olewanie klienta..
  • ~Doro / 2023-09-14 09:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, zlecenie odb. Paczki, nikt jej nie odebrał, na infolini nic nie mogą zrobić, bo dyspozytor nie odb.tel. Pani nie daje gwarancji, ze paczka zostanie odebrana :( opłacone przez internet i martw się dalej sam, siedz w domu i czekaj codziennie czy odb. paczkę czy nie, BRAK SŁÓW
    ZaletyBrak
    WadyOpisane wyżej
  • ~Dorocianka / 2022-06-30 19:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam zdecydowanie. Bardzo pro fimy zamiast prokonsumenckie potraktowanie klienta. Będąc w sanatorium nad morzem doświadczyłam dobroczynnych skutków okładów borowinowych. Postanowiłam kupić sobie borowine do domu. Z uwagi na to że borowina w wiadrze o wadze 10 kg była korzystna cenowo kupilam na allegro takie wiaderko. Termin dostawy mialam na 30 czerwca. Zaznaczyłam opcję kurier ponieważ kobiecie ciężko jest z paczkomatu nieść taką paczkę. 29 czerwca siedząc w pociągu wracając do domu słyszę ktoś do mnie dzwoni akurat w tym samym czasie konduktor sprawdza bilety. Nie da się wszystkiego zrobić jednocześnie więc chwilę po sprawdzam telefon a tam też I na mailu wiadomość że kurier nr ten i ten będzie się kontaktować i dziś mam do odebrania paczkę. Była 11 rano a ja o 8.15 wsiadłam w Sopocie w pociąg powrotny do domu. Mieszkam w Białymstoku. Na miejsce pociąg zajeżdża 15.15 . Oddzwaniam kilkakrotnie, nikt nie odbiera telefonu ale i nie oddzwania. Wiec wysłałam sms z opisem sytuacji i prośbą o kontakt. O 12.35 dostaję maila że nie powiodła się próba doręczenia i 30.06 ponownie spróbują mi dostarczyć. Ucieszyłam się bardzo. O 17 dostaje drugiego maila że paczka przekierowana do punktu odbioru. Opadły mi już ręce w tym momencie. Jest upał że szok,ja jestem osobą schorowaną ,przed emeryturą i zwyczajnie nosić takie wiadra jest mi ciężko. Z drugiej strony z punktu odbioru jaki ma DPD jest do mnie daleko dość i wychodzi mi że muszę wziąć taksówkę. Więc raz zaplacilam za kuriera a teraz muszę za taksówkę płacić. Innej opcji niestety nie mam. Dzwonię po odczytaniu maila na infolinię DPD i tam opisuję sytuację. A pan od razu mnie uświadamia że firma sobie zastrzega w regulaminie takie rozwiązania. Ale z uwagi że jestem starszą osobą to on napiszę do oddzialu żeby postarali się mi jednak dostarczyć paczkę. Cały 30.06 przesiedziałam w domu i nawet zadzwonić nikt nie raczył.
    WadyZupełnie nie interesuje tej firmy klient
  • ~Dorota / 2019-03-14 19:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Szczególnie nie polecam! Przesyłka zniszczona (połamana szafka, rozbita umywalka), pomimo ostrzeżeń ostrożnie szkło. Już 3 miesiące walczę z reklamacją. Jakaś totalna porażka. Inne zlecenie dla DPD - nie odebrana przesyłka w dniu, w którym miała być odebrana - przez co nie dotrze na czas. Daleko od tej firmy!!!
    ZaletyŻadnych
    WadySame wady
  • ~Dorota / 2019-06-11 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna firma! Nierzetelna, nieterminowa, zatrudnione osoby niekompetentne, bierne.
    19 dni opóźnienia w dostawie, zeto reakcji po licznych nSzych interwencjach.
    Przesyłka dotarła w totalnej rozsypce - 300 kg parkiet.
    Odradzam z całego serca!!!
    ZaletyBrak
    WadyCzas dostarczenia
    Stan przesyłki
    Jakość BOK
    Brak komunikacji i jakiejkolwiek poczucia odpowiedzialności
  • ~Dorota / 2019-10-11 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam usług firmy DPD. Przesyłka dotarła z kilkudniowym opóźnieniem. Nie wiadomo po co wpisywane są uwagi, że pod adresem jestem dostępna w określonych godzinach, skoro DPD nie przejmuje się tym wcale (tak mi powiedziała Pani konsultantka DPD) i kurier przyjeżdża w zupełnie innym czasie.
    Przesyłkę odebrałam jedynie dzięki uprzejmości kuriera, któremu bardzo dziękuję, że wykazał się zaangażowaniem i chęcią pomocy w rozwiązaniu sytuacji.
    Wadynie można porozumieć się co do terminu odbioru przesyłki
  • ~Dorota / 2019-11-12 18:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zwrócił paczkę z informacją, że mnie nie zastał, a następnie odmówiłam jej przyjęcia, a w ogóle ze mną nie rozmawiał. Wątpię nawet żeby podjął chociaż jedną próbę doręczenia przesyłki, bo tego dnia właściwie cały czas byłam w domu. Dodam, że od firmy Dpd nie było żadnej informacji o planowanym terminie dostawy i nie było żadnego kontaktu telefonicznego z kurierem. Obsługa na infolinii (telefonowałam z reklamacją) beznadziejna i polegająca tylko na zbyciu klienta. Jeszcze nie spotkałam się z tak żenującym poziomem obsługi.
    WadyKurier oszukuje, brak reakcji firmy
  • ~Dorota / 2020-02-28 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie opłacę przesyłki dostarczanej przez DPD. Czekałam na dostawę cały dzień, po czym wieczorem SMS informujący że paczka do odbioru w punkcie DPD pickup z informacją że kurier nie zastał nikogo w domu.
    Naciąganie klientów. Totalna żenada.
    WadyOszustwo
    Brak weryfikacji kurierów
  • ~Dorota / 2020-03-31 16:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki notorycznie nie doręczane ani nie odbierane przez kuriera. Telefonu do kuriera - brak. Infolinia - po kilkudziesięciu minutach oczekiwania na zgłoszenie konsultanta - brak nie tylko rzetelnej ale jakiejkolwiek informacji nt tego co jest powodem. Pani lekcewazacym tonem odpowiada ze nie wie dlaczego kurier nie dotarł. Strata czasu i pieniedzy, bardzo frustrujace doświadczenia.
  • ~Dorota / 2020-04-14 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    osoba wpisujaca dane do systemu pomylila nazwe dzielnicy z nazwa miasta w adresie !!! przez co przesylka nie zostala doreczona na czas a informacje widniejaca w systemie to "bledny adres". Dodatkowo brak jakiegokolwiek kontkatu ze strony kuriera - a na infolinii sylsze ze "nieudana proba doreczenia" - caly dzien siedze w domu, zero informacji i zero kontaktu.
    odradzam kazdemu
    Zaletybrak
    WadyBrak myslenia i uzywania zdrowego rozdadku
  • ~Dorota / 2020-10-14 18:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmar. Gdyby nie to, że przy zakupach Zalando nie ma opcji wybrania firmy kurierskiej omijałabym szerokim łukiem. Powiadomienie mail z nr tel. kuriera, którego nikt nigdy nie odbiera, nie oddzwoni, nie odpisze. Czekasz 12h ani paczki, ani kontaktu, ani co dalej. Inne przypadki wcześniej przedział podany 11-13, po 17 przyjeżdża burkliwy buc, który nawet na pytanie nie raczy odpowiedzieć. Standard obsługi mniej niż na zerowym poziomie. O zasadach zaleceń sanepidu nie wspomnę.
    ZaletyZero
  • ~Dorota / 2020-12-04 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD oferuje zmianę terminu i godziny doręczenia przesyłki. Okazuje się, że nijak się to ma do rzeczywistości. Złożyłam zamówienie w sklepie, gdzie towar dostarcza DPD. Oczywiście otrzymałam informację mailową ze sklepu, że towar został nadany. Podano także link do DPD, gdzie mogłam zmienić godzinę doręczenia. W związku z tym, iż zależało mi na godzinach popołudniowych, zmieniłam czas doręczenia. Okazuje się, że firma kurierska nie doręcza w tym czasie przesyłek, mimo, że takowe są podane na stronie. Przesyłki doręczane są tylko rano. Zadaję sobie pytanie, po co w takim razie jest opcja zmiany daty, godziny a nawet miejsca doręczenia przesyłki. Teraz na paczkę zamiast jednego dnia, zmuszona jestem czekać trzy dni. Chyba szybciej byłoby jechać do sklepu i zwyczajnie kupić towar. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, zwłaszcza, że to już jest nie pierwszy raz, kiedy zostaję przez tą firmę źle potraktowana.
  • ~dorota / 2020-12-12 19:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero, gówno i zero. Kurier odjechał mi sprzed nosa z komentarzem odmowa przyjęcia . Przesyłka opłacona i oczekiwana. Oby jakiś z firmy doświadczył dostarczenia przesyłki przez firmę. Infolinia - porażka ale nie ma co mieć pretensji do pracowników infolinii. Ryba psuje się od głowy. Nigdy więcej. Wypad z rynku . Dla mnie - zero gwiazdek - musiałam dodać jedną bo inaczej opinia o tej beznadziei nie przejdzie.
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~DOROTA / 2021-01-04 12:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma ! Nie dostarcza przesyłek na czas a potem podaje ze uzgodniła inny termin doręczenia ?! Z kim uzgodniła ?..chyba sama ze sobą bo napewno nie z odbiorcą! Nie polecam !
    Zaletyżadnych
    Wadyterminy!
  • ~Dorota / 2021-07-02 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada…
    Kierowcy kłamią… klikają odmowę i nie dostarczają towaru… dzwoniąc na infolinie w połowie rozmowy odkładają słuchawkę…
    ZaletyZero
  • ~Dorota / 2021-07-09 23:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Zastanawiam się dlaczefo ta "firma" jeszcze istnieje? Paczka rzekomo doręczona przez kuriera mimo, że w domu nie było nikogo, więc gdzie została doręczona? Kurier nie odbiera telefonu, nie oddzwania a na infolinii nie ma możliwości połączenia z konsultantem tylko z botem. Dno i wodorosty. Nigdy więcej nic nie zamówię z doręczeniem od tej pseudofirmy.
    ZaletyŻadnych
    WadyBrak kontaktu z obsługą i kurierem, kurier oznacza paczkę jako dostarczoną mimo, że fizycznie jej nie mam
  • ~dorota / 2021-12-20 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza firma kurierska jaka istnieje wszystkim będę ją odradzała
    NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
  • ~Dorota / 2022-08-17 18:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie pierwszy raz mi się zdarzyło że kurier nie przyjechal na czas po odbiór reklamacji
  • ~Dorota / 2022-10-17 18:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostalam powiadomienie, ze przesylka niedostarczona, poniewaz nie bylo mnie pod adresem odbioru (a byl to paczkomat, coz, nie mieszkam w paczkomacie), potem przesylka zostala przekierowana gdzies daleko. Zalatwilam na infolinii (wisialam najpierw pol godziny na linii) przekierowanie gdzies blizej mnie, ale od tej pory roznymi kanalami dostaje rozne informacje (mail, sms, aplikacja) dotyczące tego, gdzie ona sie znajduje (miejsce z aplikacji juz zweryfikowalam i nie ma tam przesylki), poza tym nie mam kodu odbioru.
    ZaletyBrak
  • ~Dorota / 2022-11-16 18:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Caly dzien spedzilam w domu czekajac na przesylke, kierowca wrecz rozesmial mi sie do telefonu i stwierdzil ze go nie interesuje ze ja jestem i czekam na przesylke bo ja zawiezie do punktu i tam sobie moge po nia pojsc. Pan z customer service ponoc rozmawial z kierowca i zapewnil mnie ze dzis przesylka bedzie, niestety mnie oszukano. Wlasnie po calym dniu czekania w domu dostalam email ze dostarcza przesylke jednak jutro. Jest to niewyobrazalne zeby tak podchodzic do klijetow, zeby tak nie szanowac cudzego czasu i pieniedzy, przeciez oni tych paczek za darmo nie woza czlowiek zaplacil za usluge traci dodatkowo caly dzien lub 2 dni w tym wypadku i jeszcze obsluga jest nie mila i klamie. Co to za zwyczaje?!!!!!
    WadyZla obsluga, nie potrafia powiedziec kiedy przesylka dotrze a jest ponoc w doreczeniu, nie szanuja klijetow i ich czasu ani pieniedzy!!!
Dodaj własną opinię »