Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Diana / 2022-11-21 11:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka była zamówiona 18.11 i musiała być dostarczona 21.11, kurier próbował jej dostarczyć o 7:30 21.11, ale nie dostarczył i DPD opisało to jako błędnie podany adres, ale adres jest poprawny tylko że nie ma wpisanego numeru mieszkania, bo oni po prostu przekopiowali ten adres z Allegro. I zamiast tego, żeby zadzwonić (bo mają numer telefonu) i zapytać numer mieszkania, oni odrzucają dostarczenie paczki i piszą, że to jest moja wina i jeżeli nie zmienię adres oni wyślą moją paczkę z powrotem do nadawcy. A kiedy dzwonię do nich na infolinię, żeby wszystko powiedzieć co myślę na ten temat, oni nie odbierają i włączają bota, który nic prawie nie może zrobić
    ZaletyBrak
    WadyCała firma to duża wada
  • ~Diane / 2022-09-15 12:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na rynku. Zamówiłam 3 paczki żadna nie dotarła. Niby nikogo nie było w domu albo zły adres. To jest kpina z klienta. In post nigdy nie było preblemu a Dpd za każdym razem. Nie polecam tej firmy coś okropnego.
    ZaletyNiskie cen, ale coz z tego jak nie dostarcza paczek
    WadyNie dostarczają pączek wogole
  • ~didee / 2019-09-04 09:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ktory kłamał, ze kontaktował sie z klientem. Firma kurierska miała niepoprawny adres dostawy. Firma reklamacji nie uznała poniewaz stwierdzila ze jako zamawiający nie będący adresatem nie mam prawa do reklamacji.
    To nie pierwszy raz kiedy firma nie wywiązała sie z umowy.
    ZaletyCzasem uda im się dostarczyć
    towar jak nalezy.
  • ~dija / 2022-07-07 15:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie dowożą paczek. Klikają "odbiorca nieobecny", kiedy 24h jestem w domu. Sami przekierowują paczki do punktów odbioru, nie kontaktują się, nie ma do nich numeru.
    ZaletyBRAK
    WadyNiekompetentni, wiecznie spóźnieni, brak kontaktu, nie podejmują próby doręczenia paczek, przekierowują paczki do punktów,
  • ~dinozlaur / 2021-01-05 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Miały być dwa dni robocze, mija czwarty a ja dalej bez paczki.
    Zaletybrak
    Wadyczas
  • ~dionizy / 2021-03-25 10:32
    Ocena: 1.00 / 5
    BRAK aktualizacji danych na stronie, paczkę przetrzymują od 3 dni, zmieniony adres dostawy który się nie zmienił i nic nie można zrobić infolinia łączy z botem który nie może połączyć z obsługą dno totalne. Wziąłem 2 h przepustki w pracy straciłem na to 45 zl bo konsultant dzień wcześniej zapewniał ze przesyłka dojdzie w wybranych godzinach na następny dzień okazuje się ze przesyłki jeszcze kurier w rękach nie ma porażka
    ZaletyBRAK !!!!
    WadyZA DUŻO !!!!!
  • ~dior / 2022-07-07 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsi kurierzy. Paczka nadana 4 lipca. 5 lipca - próba dostarczenia. 6 lipca zwrot do mnie na mój koszt. Argument - nie było numeru tel do odbiorcy, więc jakim cudem bez tego przyjęto paczkę. Niezły biznes. Kurier zapuka raz, nie zostawia awizo i zwraca paczkę. Biznes się kręci...
    Zaletybrak
    Wadynaciągają na kolejne przesyłki
  • ~Diqmondog / 2023-01-20 14:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostawała trwała 3 tygodnie, przesyłka przyszła bardzo opóźniona.
  • ~Dixie Pomerania / 2021-12-09 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak można zgubić dwa duże regały na książki? Zapytajcie O to DPD w Gdańsku! Przesyłka miała dotrzeć do mojego sklepu dzisiaj między 14 a 16. Wypełniłem wczoraj formę on-line potwierdzającą dostawę w godzinach 14-16, która została potwierdzona przez DPD. Zamiast tego ich kurier Kamil (osoba niekompetentna i złośliwa, kod kurierski KME) próbował dostarczyć przesyłkę przed godzinami otwarcia sklepu, a następnie odesłał ją do nadawcy na południe Polski! Kurier nie odpowiada na moje telefony. Nigdy więcej DPD!
    Zaletybrak
    Wadyewidentne!
  • ~Dj / 2023-05-18 14:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, oszustwo, omijać tą pseudofirmę
    Odraaaaaaadzam
  • ~dk / 2020-08-10 15:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem zawiedziona."
    Przeczytałam informacje,że paczka ma być dostarczona za granicę do 5 dni roboczych.Okazuje sie ze paczka "idzie "juz 4 dni robocze z Krakowa do Warszawy.Gdzie rzetelność informacji???? Porażka!!!!!
    Zaletybrak
  • ~dlugi159 / 2020-12-10 09:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka Moja miała być dostarczona do skrzynki Biedronka otwieram skrzynki skrzynka pusta firma stwierdziła że paczka się nie mieściła doręczają mi ją już 3 razy jak do dziś przesyłki nie ma był to żyrandol pewnie komuś się spodobał z firmy cały czas czekam na dostarczenie przesyłki a kurier twierdzi że to błąd systemu Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich Usuń
    Zaletydlugi_159@wp.pl
    WadySzkoda słów
  • ~DM / 2021-02-24 13:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie będę oryginalny, kurier to prostak i cham, z tego co widać w opiniach innych, to raczej standard, Robią chyba casting na największego prymitywa jak wygra to zostaje kurierem. Kurier to stan umysłu, myślałem że już nie ma takich ludzi, a jednak są i zostają kurierami. Nie ma w słowniku polskim na tyle obraźliwych słów abym mógł opisać kuriera który odbierał paczkę do wysyłki.
    Zaletybrak
    Wadywszystkie możliwe
  • ~dm / 2022-06-24 16:52
    Ocena: 1.00 / 5
    beznadziejni zlidzieje
    DPD skrot doreczenie paxEk do d……
    Tak powinni swoje uslugi opisywac
  • ~Dm / 2025-11-17 16:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka nic dodać nic ująć. Szkoda pieniędzy wydawać bo i tak przepadną. Żenada.
  • ~Dmitrij / 2023-01-02 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Był wysłany paszport córki z ambasady. Po tygodniu okazało się że paszport już wysłany z powrotem z powodu nie udanego doręczenia. Nie było żadnej wiadomości ani innej próby kontaktu ze mną od DPD. Kontakt centr - totalna porażka. Na wszystkie moje prośbę o pomocy odpisywali że nie mają możliwośći nawet wysłać informacje z listy przewozowej do sprawdzenia danych.
    ZaletyNie ma
    WadyDużo
  • ~DN / 2020-04-03 12:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka. Życzę bankructwa! Jako wymówkę używając argumentu "jest epidemia" (robili to też przed epidemią!!!) kurier w bloku wielorodzinnym zostawia paczkę przed domofonem! Dzwonię do niego, że nie ma kto odebrać, więc żeby ją zabrał na co słyszę "to pani problem"! Radzę omijać szerokim łukiem!
    ZaletyBRAK
    WadyCAŁOKSZTAŁT
  • ~dn / 2023-06-14 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka doszła do punktu- śledzenie paczki, nie mogłam odebrać bo firma wysyłkowa podała zły mejl, ale numer telefonu był dobry. pa dluuuugim czasie by bot mnie przełąćzył i ktos odebrał miałam odebrać paczke na dowód osobisty. na dowód nie chcieli mi wydać , nie mieli nawet paczki w systemie , mieli paczke w pn odbioru, ale bez zadnej rejestracji??? szkoda nerwów. zadnej inf. z firmy na telefon . rezygnuje z takiej obsługi
    Zaletybyły do niedawna
    Wadynie obchodzi ich klijent, słaba inf obsługi bot to tragedia
  • ~DNO / 2021-01-08 18:20
    Ocena: 1.00 / 5
    UWAGA ! Skrót DPD = Dużo Poniżej Dna. Nie wiem jak takie coś może funkcjonować w 21 wieku. Nie mam czasu na pisanie opinii w internecie, a tym bardziej negatywnych jednak współpraca z nimi mnie przerasta. Wysyłam ponad 100 paczek miesięcznie. Nie chce im się doręczać paczek pod wskazany, prawidłowy adres. Paczki mi wracają z zagranicy. Jestem obciążany dodatkowymi kosztami za wysyłkę powrotną przez ich lenistwo i niedokładność, a koszt wysyłki z zagranicy zaczyna się od 20 euro w górę. Klienci wqrwieni, dostaję negatywne opinie od klientów bo przecież ich nie obchodzi to, że kurier nawalił. Każdy chce mieć towar na czas. Aktualnie np mała paczka wysłana 22 grudnia do Niemiec nie dotarła do dzisiaj tj. 8 stycznia i po siedmiu interwencjach telefonicznych nikt nic nie wie. Jedynie utrudniają cały proces chcąc np potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera z Polski [sic!]. ŻENADA !
    Zaletynie ma
  • ~Do / 2020-04-10 19:05
    Ocena: 1.00 / 5
    TRAGEDIA. Caly dzien jestem w domu i jak zwykle paczka niedoreczona. Nawet nie potrafia zadzwonic na numer tel. Ani tel nie odbieraja. Porazka!!!
Dodaj własną opinię »