Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Dawid / 2022-08-30 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. Jesli macie możliwość zamówić z innej firmy kurierskiej to nie ma co się zastanawiać
  • ~Dawid / 2022-08-30 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. Jesli macie możliwość zamówić z innej firmy kurierskiej to nie ma co się zastanawiać
  • ~Dawid / 2022-08-30 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. Jesli macie możliwość zamówić z innej firmy kurierskiej to nie ma co się zastanawiać
  • ~Dawid / 2022-09-16 16:01
    Ocena: 1.00 / 5
    2022 rok a ta kretyńska firma w dalszym ciągu funkcjonuje, niebywałe. Kurierzy niemal za każdym razem nawet nie podejmują próby doręczenia paczki, po prostu zostawiają je w punktach obok i klient (KTÓRY ZAMÓWIŁ PACZKĘ DO DOMU), musi iśc ją sobie odebrać. Nie-wia-ry-go-dne.

    Dhl i Fedex, to przy tych debilach z dpd najlepsze firmy na świecie, o Inpoście nawet nie wspomnę, bo to najwyższa liga od dłuższego czasu. Omijajcie szerokim łukiem, ja pomimo zamawiania mnóstwa paczek muszę się z nimi użerać (z konieczności) raptem 2-3x w roku, gdy już naprawdę nie ma innego wyjścia, a i tak za każdym razem żałuję.
    WadyNie ma gorszej firmy kurierskiej, kropka.
  • ~Dawid / 2022-12-15 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    chamstwo kurier był wulgarny przez telefon i ni przywiózł paczki to jest skandal a t mobile powinna rozwiązać z nimi umowę jak tacy ludzie mogą mieć kontakt klientami
  • ~Dawid / 2023-01-25 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczka miała być dostarczona w dniu dzisiejszym.Kurier moją paczkę z Krakowa wywiózł do Warszawy.Gdzie miejsce odbioru to właśnie Kraków.Żal mi tej firmy kurierskiej bo ciagle są z nimi problemy.
  • ~Dawid / 2023-02-01 19:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jest totalne nieporozumienie.
    Jakość obsługi najgorsza ze wszystkich firm kurierskich. Złożenie reklamacji za niewykonanie usługi utrudnione. Robią wszystko by nie brać odpowiedzialności. Odradzam!
    ZaletyBrak
    WadyNieterminowość, brak nastawienia proklienckiego
  • ~Dawid / 2023-04-07 20:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka omijać szerokim łukiem. Za każdym razem jakis problem, opóźnienie u nich to normalka, a jak paczka bedzie na czas to zostawia paczkę od drzwiami i mawet nie poinformuja o tym. Infolinia to jakis bot, który niby ma pomagac a tak nie jest. Dpd to totalne dno. Nie korzystał bym z usług tych oszustów, ale niestety na allegro smart brak innego kuriera.
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak dostawy na czas
    Paczki zostawiane pod drzwiami
    Brak inteligentnej infolini
  • ~Dawid / 2023-04-26 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka na całej linii, paczka krajowa nadana w pon rano, po 13 odebrana przez kuriera po 4 dnia paczka nadal w drodze, paczka codziennie „nocuje” w innym magazynie ????
  • ~Dawid / 2023-10-23 10:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Wyslalem konsole, ubezpieczyłem paczkę, w punkcie odbioru paczka została otworzona ponadto niechlujnie spakowana i odesłana spowrotem do mnie w złym stanie po ubieganiu się o reklamacje już licząc w miesiącach, pisze tą opinię. Nie polecam to nie pierwszy raz z takimi problemami :)
  • ~Dawid / 2025-07-09 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Zadzwoniłem na infolinię żeby zapytać czy mogę odebrać dzisiaj paczkę z punktu . Osoba tam pracująca oznajmiła ,że paczka została błędnie skierowana do DPD pickup przy ulicy Kusocińskiego w Radomiu . Pojechałem tam w celu odebrania przesyłki . Paczka jednak została zabrana przez kuriera żeby zawieźć ją 4 km dalej na ulicę Słowackiego . Zadzwoniłem dwukrotnie na infolinię żeby dostać numer do kuriera lub żeby dowiedzieć się jak ją odebrać w dniu dzisiejszym. Okazuje się ,że z Kusocińskiego na Słowackiego będzie paczka jechała całą noc , co jest po prostu żenujące , a ja odebrać dzisiaj paczki nie mogę .chociaż zostałem w 1 rozmowie poinformowany ,że paczka jest w punkcie i mogę odbea. W godzinach jego otwarcia . Co za tym idzie , straciłem czas , nerwy na rozmowy z idiotami i pieniądze na paliwo i parking . Opiszę was wszędzie na 1 gwiazdkę . Ostatnie zamówienie przez DPD. Żegnam
    ZaletyNie ma zlaet
    WadyMasakra
  • ~Dawid / 2025-08-19 15:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD to porażka kurier dostarczył moja paczkę o 14:45 nie będąc go u mnie w domu firma nie próbuje odzyskać mojej paczki a ja jestem stratny pieniądze bo przesyłka była opłacona
    Nie polecam DPD dawno takiej g,,,,,,ej firmy nie widziałem
    ZaletyBrak
    WadyDostarczają paczki nie tym osobom co trzeba
  • ~Dawid / 2026-04-30 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka po raz kolejny opóźnienia, bo ma większe gabaryty, po co się męczyć jak mozna opóźnić doreczenie i po niedzieli bedzie więcej sił. Nie pierwsza taka sytuacja i wykrecanie sie ze maja dwa dni robocze na dostarczenie.
    ZaletyZalet nie widać, mają gdzies klienta
    Wady- brak kontaktu ze strony kuriera
    - nieterminowe dostarczenie paczek
    - infolinia z czatem która nie łączy z konsultantem
    - brak profesjonalizmu
  • ~Dawid Serwata / 2021-02-12 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki przychodzą (jeśli dojdą) otwarte chamsko ktoś łapa grzebal w środku a teraz wisienka na torcie paczka z zabawka dla dziecka nie dotarła do mnie na ich stronie widniało jako doręczona zareklamowaliśmy usługę dostaliśmy wiadomość że dostarczono paczkę odwołaliśmy się to napisali ze brak dowodów z naszej strony że paczka nie dotarła żenada zawsze było coś odwalone nigdy od nich nie dostałem zamkniętej paczki zawsze rozerwane aby zobaczyć co w środku a teraz paczka zniknęła i brak jakiej kolwiek rekompensaty... Omijać szerokim łukiem ludzie straciłem tylko 80zl ale strach pomyslec co by było gdybym zamówił coś droższego
    ZaletyBrak
    WadyOtwarte przegrzebane paczki
    Paczki nie docieraja a niby dostarczone
  • ~Dawid.D / 2023-08-08 15:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak zwykle gdy zamówisz coś ważnego to ta pseudo firma kurierska musi nawalić, polecam wybierać każdą inna możliwości dostawy.
  • ~Dawido / 2023-07-06 21:59
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorszy kurier , kolejny raz przesyłka nie dotarła mimo potwierdzenia dostawy.
    Dziwie się ze Allegro podpisało z nimi umowę
    ZaletyBrak
    Wadynie dostarczają towaru
    nie reagują na reklamacje
  • ~DAYSY / 2021-05-05 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dzwoni dopiero wtedy gdy jest pod domem. Później umawia się w innym miejscu i wcale tak nie czeka. Kiedy do niego zadzwoniłam to mówi że on już pojechał dalej. Za chwilę znowu się umówiliśmy że zaraz podrzuci paczkę pod blok i czekaj do usranej śmierci. Nie można nigdzie wyjść bo czeka się aż łaskawie przyjdzie z paczką. I Ja ciężarna mam jeszcze z dzieckiem pod pachą latać i szukać Pana.
    ZaletyBrak
    WadyTak jak opisano wyżej. Wad więcej niż się może wydawać.
  • ~DDDD / 2019-04-05 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier z terenu Jaworzna to jakaś tragedia , kłamca do X potęgi
    WadySame, trzeba by spędzić mnóstwo czasu żeby to opisac
  • ~Dddd / 2020-11-20 13:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, 2 tyg czekam na przesyłkę , odzewu z ich strony zero. Tragedia
  • ~dddd / 2022-06-20 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    APLIKACJA DPD MOBILE NIE DZIAŁA. OBSŁUGA KLIENTA TO JAKAS FARSA.
Dodaj własną opinię »