Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~daro3 / 2019-08-16 10:01
    Ocena: 1.00 / 5
    firma DPD to jedna wielka pomyłka,przesyłka którą zamówiłem objechała prawie całą Polskę i znów wróciła do adresata,a odległość między nadawcą a odbiorcą to jakieś 180km,ale cóż minął tydzień i dalej nic, myślę że z chin prędzej by dotarła -aniżeli przez firmę DPD,bardzo słaby kontakt,błędne statusy podczas śledzenia przesyłki,nigdy więcej DPD
    Zaletyabsolutnie żadnych
    Wadytylko i wyłącznie wady
  • ~Dart / 2023-02-08 18:41
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest trzeci przypadek, kiedy kurier nie dostarcza przesyłki mimo, że adresat jest w domu. Ta firma to jakaś porażka. W punkcie, gdzie zostawiają przesyłki kolejka na dwie godziny stania - to świadczy o liczbie niedostarczonych przesyłek. Pan Kurier Bartłomiej który obsługuje rejon Warszawa Rembertów ma głęboko klienta i fatyguje się tylko do przesyłek za pobraniem. Można sobie dzwonić, nagrywać się na pocztę, wysyłać SMS na podany numer - szkoda fatygi. Jak paczka jest opłacona, ląduje w punkcie a klient za swoje pieniądze dostaje SMS, że może sobie odebrać paczkę w punkcie na jakimś zadupiu (ba tam tanio wynajmują biuro). Tak szybciej, taniej, na paliwie można przyoszczędzić, słowem czysty zysk i dla firmy i Pana Kuriera oczywiście - Tylko Jaki wstyd...
  • ~daru911 / 2023-02-14 19:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier DPD z Czechowic Dziedzic to totalne dno !!!! Nie był pod adresem, natychmiast odesłał przesyłkę do nadawcy, żadnego kontaktu chocby telefonicznego. Potem tylko kłamstwa,kłamstwa. Naciągacze na koszta przesyłki w dwie strony. Jeśli masz ochote na zszargane nerwy strate pieniedzy za transport oraz brak przesylki za która zapłaciłeś to dobrze trafiłeś! DPD to Ci zapewni!!!! Totalne dno !!!!!
  • ~David / 2023-05-17 16:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko źle ponieważ kurier napisał że zły adres a nawet nie zadzwonił nie zostawił awizji ogólnie zero kontaktu i odesłał przesyłkę
    WadyZero kontaktu i kłamstwo jako że nie było mnie w domu
  • ~dawid / 2019-02-23 08:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka .
    Przesyłka leży 4 dni w magazynie błędnie zaadresowana i czeka na zwrot . Nikt nie informuje a pan na infolinię jest gburem który siedzi na siłę
    ZaletyMasakra
    WadyMasakra
  • ~DAWID / 2019-08-30 18:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie miałem nigdy takiego problemu, kupiłem kosztowny przedmiot na Allegro, wysłany w czwartek ranem, w piątek czyli dzisiaj dostałem informację, że będzie doręczona, pracuję w domu, nikt nie dzwonił zarówno dzwonkiem lub na telefon, o w systemie, że doręczona wtf?
    Zaletybrak
    Wadywysoki poziom zdenerwowania
  • ~Dawid / 2019-08-30 22:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Złodzieje z DPD zgubili moją przesyłkę 3 miesiące temu i do teraz nie chcą oddać mi pieniędzy. Ich pracownica z punktu w Katowicach (ul. Pasterska) przyznała się do błędu a DPD ma to gdzieś. Już 3 miesiące rozpatrują reklamację.
    Zaletyzero
    Wadykradzież i fatalna obsługa
  • ~Dawid / 2019-10-23 11:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, dramat i jeszcze raz dramat, brak kontaktu a jeśli już to niemili i opryskiliwi konsultanci, od 3 dni próbują dostarczyć paczkę, zerowy kontakt z kurierem. NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!
    ZaletyBrak
  • ~Dawid / 2020-04-08 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie przyjeżdża po przesyłkę. Zaznaczył, że nikogo nie zastał w domu tymczasem wiedzieliśmy go przez okno jak nawet nie raczył się zatrzymać. Nie polecam.
  • ~dawid / 2020-07-14 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak zamawiasz przesyłke do domu to kurier powinien ją dostarczyć na dany adres a nie zostawić w punkcie odbioru 0 kontaktu dzwoniłem 2 razy brak odpowiedz już nie dodam że dzień spóżnienia
    Wadybrak dostawy do domu
  • ~Dawid / 2020-12-28 15:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczna firma ,podaja datę przyjazdu po przesylke gdzie pozniej nie przyjeżdżają trzymają po 3,4 dni na magazynie zenada ostatni raz
  • ~Dawid / 2020-12-28 20:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka podobno 2 razy była w doręczeniu a na koniec cofnęła się.. Kuriera nie było.. Żadnego telefonu ani awizo... Na dodatek nikt z infolini i oddziału nie może skontaktować się z kurierem z mojego terenu... Pewnie nikt nie jeździ a paczki odsyłają samoczynnie po kilku dniach
    ZaletyBrak
    WadyŻenada
  • ~Dawid / 2021-04-13 23:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień siedzę w domu, nawet śmieci nie wyrzucałem, nigdzie kompletnie nie wyszedłem, na koniec dnia dostaję maila "Kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem". Nawet nie wiem jak to skomentować bez użycia wulgaryzmów.
  • ~Dawid / 2021-06-25 08:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalnie nie polecam tej firmy, sytuacja Chorzów Batory 23.06.2021, po tym jak udało dodzwonić się do debila kuriera nie wyraził chęci umówienia się gdzieś w późniejszym terminie jak robę to z innymi kurierami. Ewidentnie w dupie ma dostarczenie paczek, następnego dnia przekierowałem paczkę do pracy rano, miną kolejny dzień. piątek dowiaduję się że paczkę dostarczy kurier w późniejszych godzinach bo tak zaznaczył kolejny debil w systemie podczas rozmowy dzień wcześniej. ręce opadają.
    pozdrawiam
    Zaletyżadnych
    Wadywszystkie jakie mogą przytrafić się firmie kurierskiej
  • ~Dawid / 2021-10-06 14:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma powinna zmienić nazwę z DPD na DNO. Kurier przywozi paczkę po inny adres, bo pomylił klatki. W ten sposób udostępnia moje dane osobowe - osobie nieupoważnionej. Ktoś podpisuje się za mnie odbiera i otwiera moją paczkę. Następnie kurier twierdząc, że nie jest robotem i może się pomylić chce wcisnąć mi otwartą paczkę. Złożona reklamacja, firma ma to daleko w poważaniu... Udostępnienie danych, podrobienie podpisu i otworzenie przez osobę trzecią paczki... Pozostaje tylko sprawę przekierować do właściwych organów państwowych.
    ZaletyBrak
    WadyUdostępnienie danych osobowych osobom nieupoważnionym, podrobienie podpisu, otworzenie paczki przez osobę trzecią
  • ~Dawid / 2021-10-25 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Składam skargę na kuriera dpd o numerze +48798033671 probowal się ze mną połączyć kiedy byłem w pracy, po tym jak oddzwoniłem i dowiedział się z jakiego adresu dzwonie rozłączył się i numer był cały czas zajęty a dzwoniłem dokładnie 10 razy o różnych godzinach. Po jakimś czasie przychodzi wiadomość, że moja paczka czeka do odbioru w punkcie, dodam, że żona cały czas była w domu nie dzwonił domofon i nic nie słyszała. Płace za dostawę do domu a gość zawozi do punktu bo mu się nie chce wnosić i to nie pierwszy raz, zawsze musze trafić na tego gościa zrób ktoś w końcu z nim porządek, ja więcej nie zamówię nic przez kuriera DPD.
    ZaletyŻadne
    WadyNiekompetencja pracownika
  • ~Dawid / 2021-12-08 14:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Niemiła obsługa i używanie wulgarnych słów. To juz nie pierwszy dostawca ktory się posługuje nieodpowiednim słownictwem.
    ZaletyNie ma
    WadyWulgaryzm
  • ~Dawid / 2022-01-17 10:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem paczkę za którą zapłaciłem dużo więcej za to żeby przyszła w sobotę.tylko kurierowi chyba już się nie chciało pracować i wolał zaznaczyć że nie było mnie w domu zamiast przyjechać i sprawdzić. Najgorsza firma kurierska bo to juz nie pierwszy raz takie cos
    WadyNie przyjeżdża w określonym dniu
  • ~Dawid / 2022-01-20 16:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, z jaką miałem do czynienia nie odbierają przesyłek nie dostarczają na czas. Nie polecam
    WadySame wady zero zalet
  • ~Dawid / 2022-02-17 13:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Do kitu
    Okropny kontakt z działem obsługi, reklamacji czy jakimkolwiek konsultantem. Na zgłoszenie się koogokolwiek czekasz pół h a jak nie odpowiesz to Cię rozłączą. Masz przewidywany termin dostawy paczki i bierzesz dzień wolny, aby być w domu, po czym dostajesz informację, że nie było dla Twojej paczki miejsca w transporcie zbiorczym, więc będzie dzień później... Mają w dupie, że ktoś sobie pod tą zakichaną firmę układa dzień.
    ZaletyBrak
    WadySame
Dodaj własną opinię »