Partacz dpd zmienił sobie regulamin, i teraz nie musi doręczać paczek bezpośrednio do domu odbiorcy, kurier może bezkarnie bez próby doręczenia zostawiać ją w punkcie. To klient płaci za usługę dostawy paczki do domu, a kurier i tak jej nie doręczy tylko trzeba udać się osobiście do punktu odebrać paczkę!!! Uważajcie na tego pseudo kuriera który dba tylko o własną kieszeń i aby się czasem nie przepracował, klienci zapłacą kupę kasy za dostawę do domu, a on i tak paczkę zostawi w punkcie. Omijać szerokim łukiem tego partackiego kuriera dpd. OBYŚCIE ZBANKRUTOWALI JAK NAJSZYBCIEJ DPD!ZaletyBRAK
WadyBRAK DORĘCZENIA PACZKI DO DOMU, KURIER ROBIĄCY ŁASKĘ, BARDZO NIE MIŁA OBSŁUGA, WRĘCZ OLEWAJĄCA NA KAŻDYM KROKU KLIENTA