Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~daro / 2022-09-25 16:59
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze nie wysyłać dpd tylko epaką w koszęcinie omijać szerokim łukiem dpd
    Zaletynie polecam
    Wadynie polecam
  • ~daro / 2022-09-25 17:01
    Ocena: 1.00 / 5
    dpd ma zniknąć z rynku omijać go szerokim łukiem jak macie pakaczki to tylko epaka w kopszęcinie
    Zaletynie polecam
    Wadynie polecam
  • ~daro / 2022-10-07 18:17
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze o zlikwidowanie dpd firmy kurierskiej omijać ją szerokim łukiem
    Zaletyżle
    Wadyżle
  • ~daro / 2022-10-24 20:10
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze o zamknięcie firmy dpd bo jest nieuczciwa omijajcie dpd szerokim łukiem
    Zaletytak
    Wadytak
  • ~Daro / 2022-10-28 12:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy PDP to jakaś porażka tak samo kontakt z samą firmą. Nie polecam tego przewoźnika. Tragedia.
  • ~Daro / 2022-10-28 14:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Dlaczego kurier nie zostawił powiadomienia że mam paczkę do odbioru tylko okłamał pisząc że nie było możliwości pozostawienia awizo skoro stał przed furtką wejściową że skrzynką na listy. Nie zostawił powiadomienia BO ROZMAWIAŁ PRYWATNIE PRZEZ TELEFON mam nagranie z kamery. Nigdy więcej tej firmy.
  • ~daro / 2022-11-17 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    proszę o likwidacje dpd firmy zamknąć ja to szą zodzieje i oszusty paczki dostarczaja uszkodzone i po pięciu dniach i nie dzwonią do klientów ze jest paczka prosze omijac szerokim łukiem dpd
    Zaletynie
    Wadynie
  • ~daro / 2022-11-22 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze zlikwidować firme dpd bo to jest oszustwo i na paczki czekasie potygodniu
    Zaletytak
    Wadytak
  • ~daro / 2022-11-28 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze nie wysyłać paczek dpd w koszęcinie tylko w epace na ligonia 21
    Zaletyzle
    Wadyzle
  • ~daro / 2022-11-28 18:23
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze omijać dpd szerokim łukiem w koszęcinie i wysyłac paczki w epace szybka wysyłka i jest tanio a dpd ma drogie przesyłki kradną paczki i dawają je zniszczone
    Zaletyzle
    Wadyzle
  • ~daro / 2022-11-28 18:27
    Ocena: 1.00 / 5
    prosze o likwidacje dpd całego biura dpd jest oszust prosze omijać dpd w koszęcinie szerokim łukiem
    Zaletyzero
    Wadybardzo zle
  • ~daro / 2023-02-03 23:07
    Ocena: 1.00 / 5
    proszę nie posyłać w koszęcinie paczek dpd tylko epaka na ligonia 21 bardzo was prosze klienci dpd to oszusci i złodzieje paczki dostarczają po 5 dniach nie dajcie się nabierac ze paczka dojdzie nastepnegodnia nie słuchajcie nikogo tylko epaka ligonia 21 klienci posłuchajcie mnie paczki nie dochodzą nawet zagranicą proszer was bardzo dajcie szanse epace zrobcie co wam każ słuchajcie mnie i wypiscie sie z dpd niech was skresli z listy bo to oszuscisą tylko impost szybkie nadanie i jest taniej jak w dpd epaka tez ma taniej
    Zaletytak
    Wadytak
  • ~daro / 2023-02-03 23:20
    Ocena: 1.00 / 5
    niech kurier nigdy nie p[rzyjezdza na koszęcin bo to oszust jest
    Zaletytak
    Wadynajgorsze dpd i kurier
  • ~Daro / 2023-05-04 13:02
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD już upadło całkowicie. Zamówiony towar na palecie miał być na drugi dzień, ewentualnie w kolejny. Niestety, dwa dni leżakował na jednym magazynie, kolejne dwa dni na kolejnym magazynie. Oczywiście dni robocze. Kontakt telefoniczny z człowiekiem niemożliwy, z botem nie ma co rozmawiać bo ciągle jedno i to samo. Pisemne reklamację również porażka. Sprzedawca chce obciążyć kupującego kosztami przesyłki z której zrezygnował bo znudziło mu się czekanie. Powinni zamknąć ta firmę przewozową i tyle. Nie wiem że ludzie jeszcze z ich usług korzystają.
    ZaletyBrak
    WadyDuża wada to istnienie tej firmy
  • ~DARO / 2024-01-19 16:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie potrafi dostarczyć paczki pod wskazany adres zatrzymuje się ponad 100 m od miejsca docelowego kiedy sie do niego idzie i otwiera szlaban zeby podjechał blirzej bo nie chce dostarczyć paczki która spełnia normy wagowe i gabarytowe by dostarczyć ja na wskazany adres za co się płaci... śmieje się prosto w twarz i odjeżdża po czym po chwili widoczne na aplikacji paczka nie dostarczona z powodu nie obecności odbiorcy I zostawiona w jakieś nieistniejącej żabce na tej ulicy.. po tym incydencie zlorzylem skarge i reklamację opisałem na paru stronach incydent co zrobił kurier a raczej kurierka z następnymi paczkami mniejszymi bez powodu kiedy czeklalem na paczki odrazu dostarczyła do tego samego punktu a w między czasie dala mój nr koledze z pracy który zadzwonił byl nie uprzejmy z wrzaskiem i pretensjami groził mi ze za te skargi odeślę paczki na bazę a potem do producenta ... sprawa została zgłoszona na interwęcje a tam jak kuriera mają gdzies bo nic z tym nie zrobią.. naprawde tej firmie za to płacimy ? A oni mogą robic takie rzeczy
    WadyBrak słów i miejsca na wypisywanie
  • ~daro / 2024-01-31 20:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska nie informuje o dostawie telefonicznie sprawdzając czy koś jest w domu po niby rzekomej nie obecności adresata 2 razy odsyła przesyłkę do nadawcy nie poczuwając się do jakiejkolwiek winy kurier był i koniec w dobie telefonów to powinno być obowiązkiem informowanie klienta o dostawie gdzie telefon jest na liście przewozowym inne firmy kurierskie informują telefonicznie o terminie
    Zaletybrak
    Wadynie informuje o dostawie
  • ~Daro / 2024-06-11 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier w Polsce. Kurier nie doręcza paczki do adresata, paczkę zostawia w punkcie, potem w perfidny sposób kłamie że odbiorcy nie było w domu! Kurier próbuje doręczyć paczkę tylko raz potem paczka trafia do punktu, a regulamin jasno i wyraźnie mówi że kurier ma obowiązek podjąć dwie próby doręczenia, jeśli próby okażą się nieskuteczne dopiero wtedy paczka trafi do punktu. Ale kurier ma swój prywatny regulamin nie próbuje doręczyć paczki tylko natychmiast paczka trafia do punktu, pomoc obsługi jak i wszelkie reklamacje nic nie dają bo kurier jest nietykalny! Nie polecam nikomu tak partackiego kuriera jakim jest DPD, ja osobiście nigdy więcej z ich usług nie skorzystam!
    ZaletyBRAK
  • ~Daro / 2024-07-02 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat nie firma. Nigdy więcej. Nie dostarczono przesyłki. Brak kontaktu z kurierką (po kliku połączeniach od czwartku do wtorku kolejnego tygodnia, po prostu mnie zablokowała) Kurierka nie przyjemna w rozmowie. Bardzo długi czas oczekiwania na infolinii. Przez 4 dni robocze ( w międzyczasie weekend), nie można się dowiedzieć co właściwie z paczką się dzieje i gdzie ona jest. Przestrzegam wszystkich. Nie korzystajcie z usług tej firmy jeśli chcecie mieć w miarę spokojne nerwy
    ZaletyŻADNYCH
    WadyWSZYSTKIE
  • ~Daro / 2024-09-06 15:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Partacz dpd zmienił sobie regulamin, i teraz nie musi doręczać paczek bezpośrednio do domu odbiorcy, kurier może bezkarnie bez próby doręczenia zostawiać ją w punkcie. To klient płaci za usługę dostawy paczki do domu, a kurier i tak jej nie doręczy tylko trzeba udać się osobiście do punktu odebrać paczkę!!! Uważajcie na tego pseudo kuriera który dba tylko o własną kieszeń i aby się czasem nie przepracował, klienci zapłacą kupę kasy za dostawę do domu, a on i tak paczkę zostawi w punkcie. Omijać szerokim łukiem tego partackiego kuriera dpd. OBYŚCIE ZBANKRUTOWALI JAK NAJSZYBCIEJ DPD!
    ZaletyBRAK
    WadyBRAK DORĘCZENIA PACZKI DO DOMU, KURIER ROBIĄCY ŁASKĘ, BARDZO NIE MIŁA OBSŁUGA, WRĘCZ OLEWAJĄCA NA KAŻDYM KROKU KLIENTA
  • ~Daro / 2026-06-12 21:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska albo kłamią że podjęli próbę doręczenia przesyłki albo jak już przywiozą to oczywiście rozwaloną składanie skarg nie ma sensu mi mają to gdzieś. Najgorsze jest to że sklepy i różni przedsiębiorcy korzystają z ich usług to jest chore.
    ZaletyBrak
    WadyKłamstwa,niszczenie przesyłek, złe traktowanie klientów.
Dodaj własną opinię »