porażka wszystkim firmy i instytucje powinny wymówić umową tej śmiesznej firmie..... Bo tak to tylko ponoszą koszta braku profesjonalizmu pseudo firmie kurierskiej. Jakoś jak Poczta Polska czyli żadna jakość
Zaletybrak
Wadysame długo by wymieniać
~cronos / 2019-08-27 18:13
Ocena: 1.00 / 5
W piątek o godzinie 12 15 zamawiałem trzy rzeczy na allegro ,hak do auta,DPD(bardzo pilne) lusterko do auta,DHL,olej do skrzyni biegów(totalnie obojętne)INPOST.Olej, czyli INPOST poinformował że paczka jest już w Gorzowie Wlkp,mówimy o poniedziałkowym poranku. Jeżeli chodzi o INPOST jak dla mnie firma śmieszna,dziwni ludzie tam pracują i wożą paczki prywatnymi autami np astrtą.Po południu pojawił się kurier DHL ale najbardziej zleżało mi na haku bo klient w środę rano miał wyjazd z przyczepą.We wtorek zaczeły się poszukiwania przesyłki.O godzinie 15 10 okazało się że paczka nadana w sopocie jest w UWAGA w MIELCU :) Brak ku..... słów!!!!
Zaletybrak
Wadydużo by pisać
~Crun / 2020-06-09 20:38
Ocena: 1.00 / 5
Nie na czas ,nie na podany adres ,wiecznie awizo nie raz nie dwa a kilka razy kontakt i reklamacja mija sie z celem bo z paczką jeszcze większy kłopot
WadyNie na czas ,nie na podany adres ,wiecznie awizo nie raz nie dwa a kilka razy kontakt i reklamacja mija sie z celem bo z paczką jeszcze większy kłopot
~cry / 2021-01-15 20:14
Ocena: 1.00 / 5
Firma to żart, długi czas realizacji ciągle problemy z ich strony
Wadyistnienie
~Cubus / 2023-07-13 11:47
Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierem, żeby dodzwonić się do człowieka w CC trzeba spędzić pół dnia przed tel. Na dodatek dostałem maila, że paczka została dostarczona podczas gdy ja byłem 600km od adresu docelowego. Normalnie kurier czarodziej teleporter????♂️
WadyBrak kontaktu, kłamstwo o rzekomo doręczonej przesyłce,
~CURWY Z DPD / 2020-02-21 13:59
Ocena: 1.00 / 5
Precz z tymi curwami. Ścierwo totalne. Nie polecam. Dopłata na dopłacie. Reklamacji nie uznają. Z TYMI CURWAMI TYLKO SĄD.
ZaletyCO?
WadyZa mało miejsca, żeby wszystkie wymienić.
~Customer / 2021-12-21 16:03
Ocena: 1.00 / 5
Chamy, chamy i jeszcze raz chamy. Koło prawdziwych kurierów nawet nie stali. Trójmiasto
~cybs / 2022-12-12 13:57
Ocena: 1.00 / 5
Paczkomaty dpd powinny naprawde zostać usunięte. Same problemy z nimi
Wadypaczkomaty
~Cykpykpuk / 2020-12-31 10:13
Ocena: 1.00 / 5
Brak słów umówiłem się z kurierem że paczkę przywiezie na następny dzień dostałem tego potwierdzenie ake następnego dnia jakies barany w ZIELONEJ GÓRZE!!! Odesłali paczkę do nadawcy bo nie umiał przeczytac kto tak pracuje? Jesteście gorsi od poczty polskiej. Żegnam oziemble.
~cywil / 2019-04-10 19:24
Ocena: 1.00 / 5
korzystałem trzy razy z usług tych orzustuw i złodziei i oświadczam że pisze prawdę pierwszy kurier okradł mnie z wydania reszty za zapłacony towar i więcej nie wrócił drugi nie przjechał z przesyłką i powiedział że odmówiłem odebrania przesyłki trzeci zaś kurier DPD pan Kamil też nie dotarł do mnie ale przez telefon był bardzo wulgarny istny cham i gbur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Wadychamstwo i oszustwo
~czankie / 2021-02-22 16:34
Ocena: 1.00 / 5
Wieczny problem z nadawaniem i odbieraniem przesyłek, obsługa klienta, cała infolinia to kpina z ludzi. Nie pierwszy raz z winy przewoźnika opóźnienia kosztują nas niepotrzebne nerwy i pretensje od klientów.
ZaletyNie ma
WadyCałe mnóstwo, począwszy od infolinii, którą obsługują chyba przypadkowo złapani na ulicy ludzie, brak informacji o przesunięciu dostarczenia przesyłki, jakiekolwiek uzyskanie informacji graniczy z cudem. Przerzucanie winy na kuriera, który w tej sytuacji nie jest absolutnie niczemu winien.
~Czarek / 2019-10-02 11:23
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na świecie. Nigdy nie dostarczają w terminie, mimo danych podanych w sms. W dwóch wypadkach nie było kontaktu z kurierem, a gdy już nawet odebrał, to stwierdził, że nie da rady przywieźć paczki, bo wypadła mu inna trasa. Zmiana terminu doręczenia również została zignorowana. Ostatecznie byłem zmuszony odbierać przesyłki w punkcie DPD. Równie dobrze i bez stresu mogłem skorzystać z usług poczty polskiej. Byłoby wygodniej, gdyż do urzędu pocztowy jest bliżej.
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu z kurierem. Konsultant, który nie jest w stanie niczego załatwić. Strona internetowa jest również beznadziejna, wyszukiwanie oddziałów nie jest możliwe.
~czarek / 2021-06-09 12:47
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałem w Gliwicach. Złośliwy kurier, który robi wszystko, żeby paczki nie dostarczyć i zmusić klienta do obioru w oddziale - udziela nieprawdziwych informacji, wydaje dyspozycje w imieniu klienta, a informacja o przedziale czasowym doręczenia to od 8 do 17. Czekanie cały dzień na kuriera, który i tak się w końcu nie pojawia i twierdzi, że odbiorcy nie było w domu. Nie rozumiem, jak takie coś utrzymuje się na rynku
Wadyzłośliwy kurier, odbiór osobisty w oddziele, brak informacji o przedziale czasowym dostawy
~Czarek / 2022-05-25 12:45
Ocena: 1.00 / 5
Jeśli jest tylko możliwość to nie korzystam z ich usług bo można być pewnym że kurier nawet w okolicy nie będzie z paczką. Nawet jak ustali się godziny dostarczenia to miejcie pewność że zamiast np. o godzinie 18 , kurier niby będzie o 8. Widocznie zależy im na zamknięciu firmy.
ZaletyAbsolutnie żadnych!
WadyTu jest tego tak wiele że nie zmieścił bym się chyba w jednym dniu pisania...
~Czarek / 2023-01-17 10:45
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia na zatrudniali Ukraińców nie idzie się dogadać
~Czarna / 2020-12-22 17:46
Ocena: 1.00 / 5
15 minut temu Pan z DPD zadzwonił, że czeka z przesyłką a gdy zeszłam po minucie nikogo już nie było. Przez telefon stwierdził, że odmówiłam dostarczenia przesyłki i nie ma czasu na to żeby drugi raz przyjeżdżać. Brak słów..
~Czarna / 2022-05-30 22:40
Ocena: 1.00 / 5
Kurier dzisiaj powiedział mi że jak nie chce paczki to zebym odeslala ją przez pocztę ja zaplace grosze bo On juz zaznaczyl ze paczkę odbieram. A najlepsze to nawet do mnie nie podszedł tylko zostawil koleżance. Wniosek z tego jest taki jesli pracownik poleca inna firmę do przesyłki to ani z Niego kurier ani to odpowiednia firma kurierska. Nie polecam
ZaletyBrak
WadyBrak kultury
~czarna / 2025-06-16 12:30
Ocena: 1.00 / 5
Firma dramat!!! Nie polecam!!!
Reklamacja to jakaś kpina, kurier stłukł lustro które zwróciłam do producenta, w oryginalnym kartonie i z oryginalnymi zabezpieczeniami. Odpowiedź z firmy dpd że towar był źle zabezpieczony!!!!! Producent jakoś umiał dosłać w tym samym opakowaniu towar nieuszkodzony
~CZARNY / 2019-10-14 10:43
Ocena: 1.00 / 5
Usługodawca, w piątek w południe, miał mi odesłać naprawiony sprzęt (komputer od samochodu) . W związku z tym, że samochód (martwy bez komputera) blokował garaż u mechanika, zależało mi na jak najszybszej dostawie przesyłki. Ustaliłem z nadawcą, że dopłacę 50pln za dostarczenie przesyłki w sobotę. Plusy tego byłyby takie, że w sobotę miałbym już sprawne auto, mechanik nie wydzwaniałby mi, że skasuje kasę za dodatkowe przetrzymywanie auta i nie musiałbym brać urlopu w celu oczekiwania na kuriera i na odbiór auta. Niestety, jest poniedziałek, godz. 10.30 a przesyłki jeszcze nie ma, ale PIENIĄDZE ZA DOSTAWĘ W SOBOTĘ WZIĘLI!!!!! Jak się skontaktowałem a tą dziadoską firmą, to powiedzieli, że oni będą rozmawiali tylko z nadawcą. Kazali mi się z nim kontaktować, ale w jakim celu? Nie wiem.NACIĄGACZE NA KASĘ!!! OMIJAJCIE Z DALEKA.
~czarny / 2019-10-14 15:13
Ocena: 1.00 / 5
A jednak przesyłka nie jest opóźniona, tylko zaginęła. I nie ma z kim o tym rozmawiać, tylko mam wypełnić formularz reklamacyjny na stronie. PORAŻKA, dwa komputery od auta, warte 4000 PLN zaginęły, a im to wisi. Nie wiedzą kiedy i czy się znajdą i nie ma z kim o tym rozmawiać. A ja nie dosyć, że muszę wynająć lawetę, żeby zabrać auto od mechanika, to nie mam środka transportu!!!!! W DUPIE MAJĄ POJEDYNCZEGO KLIENTA!!! OMIJAJCIE BANDĘ DHL Z DALEKA, JAK NIE CHCECIE BORYKAĆ SIĘ Z TAKIMI PROBLEMAMI!
ZaletyBrak
WadyBrak pewności, że paczka dotrze do odbiorcy.
Olewanie klienta