Przesyłka miała być zrealizowana w środę, po wejściu do systemu patrzę, że Przesyłka nie dostarczona, bo brak odbiorcy, dziwne jak w domu siedziała osoba cały dzień, a dźwięku domofonu zero, brak połączeń również. Drugiego dnia ponowna próba dostarczenia przesyłki, ta sama sytuacja, ci dziwne wiadomość dostałam około 12.20, a w tym czasie chlopak kręcił się po parkingu i żadnego samochodu dpd nie było, oczywiście za chwilę wiadomość, że paczkę przekierowano do punktu odbioru. W sumie to nie wiem, czy tam im się chce wgl pracować, czy tylko paczki zrzucają do po, w w tym punkcie trochę paczek też czekało...
ZaletyJedyny plus, że paczka była cala
WadyBrak kontaktu, brak dostarczenia pod drzwi,
~chmurka / 2025-12-11 15:00
Ocena: 1.00 / 5
Miałam dostać paczkę od sklepu odzieżowego i jednoczeście nadać paczkę, bo chodziło o wymianę towaru z powodu reklamacji. Pan od reklamacji powiedział, że zaznaczył pole z prośbą o kontakt z odbiorcą/nadawcą ze strony kuriera. Żadnej próby kontaktu nie było, żadnych telefonów, smsów, nic. Natomiast póżniej się okazało, że były wiadomości mailowe z numerem telefonu do kuriera i informacją, że kurier realizuje przesyłki w godzinach 09:00-17:00. Ale przecież to jest duży rozstęp! A jak człowiek siedzi w pracy, to przecież nie sprawdza co chwilę prywatną skrzynkę pocztową, prawda?? Miała być próba kontaktu, to czekałam na próbę kontaktu. A tu nic. Jedna próba doręczenia i do widzenia. A odbiór został anulowany. Po napisanej skardze dostałam suchą wiadomość, że Kurier nie zastał Nadawcy pod adresem, a próba odbioru przesyłki w ramach realizacji zlecenia następuje jeden raz. Zlecenia realizowane są w godz 9-17. Jeżeli Nadawca nie jest w stanie być w podanych godzinach pod wskazanym adresem odbioru powinien podać adres, pod którym będzie obecny lub adres osoby mogącej przekazać paczkę. Kurierzy nie kontaktują się w celu umówienia na odbiór. Nawet nie przeprosili za złe doświadczenie. W ogóle te firmy kurierskie są beznadziejne, jak mogę, to zawsze unikam, bo funkcjonują według jakichś swoich tylko im znanych zasad... Beznadziene i absolutnie nie zrobione dla dobra klienta...
~Chris / 2025-02-11 11:06
Ocena: 1.00 / 5
Witam. Uwaga na ta chorą psychicznie firmę. Kiedyś jak zatrudniali ludzi a nie Ukraińców. To była firma. Ale od kiedy jest BOT na infolini i Ukraińcy dostarczają paczki. Nie przychodzą e-maile z numerem kuriera, na prośbę anulowania paczki, paczka jest nadal dostarczana mimo ze była w automacie. Reklamacja to jakiś żart. Nikt w tej firmie nie słucha ludzi i klientów. Tylko swojego węża w kieszeni, myślenie jak psycho socjopaci globaliści z WEF! Mija drugi dzień, próbowali dostarczyć bo wredny sprzedawca nie chce przyjąć paczki i cały czas naciska firmę, dziś kolejny email ze paczka czeka w automacie? Pustki bez mózgów i zera a nie firma. Nigdy ale to nigdy wiece nie skorzystać z tej pseudo firmy.
ZaletyZero
WadyBOT na infolini i nic niebkuma, pomacz z obsluga, nie mogę cie teraz połączyć z obsługa i tak w kółko 3 razy aż w końcu połączy ciebie z konsultantem, email z numerem do kuriera nie przychodzi, tępi Ukraińcy co nie umieją na kurs pójść i się nauczyć języka. Obsługa ma pretensje jak im się coś zgłasza.
~Christian / 2019-12-11 13:20
Ocena: 1.00 / 5
Ustawiasz na stronie godzine w jakich maja byc paczki doreczone, kurier przyjezda 2 razy przed wyznaczona godzina, po czym ja dostaje opierdziel ze nie odbieram paczki i ze ja odsylaja spowrotem.
Zaletybrak
Wadycala ta firma to jedna wielka wada
~chudy / 2021-10-30 06:30
Ocena: 1.00 / 5
Paczka została zlecona 25.10 kurier miał ją dostarczyć do Warszawy(zestaw kawowy-porcelana)paczka była opisana to jest szkło. Paczka dojechała do Warszawy, ale cała potluczona. Masakra Ci kurierzy nie czytają co pisze na paczce. Nie polecam tej firmy nikomu żenada.
~Chuj / 2021-09-03 13:53
Ocena: 1.00 / 5
Chamstwem jest dzwonienie domofonem, kiedy ma się paczke dla sąsiada, a nie dla mnie..
~Cichy / 2022-11-14 19:07
Ocena: 1.00 / 5
Paczka została dostarczona w inne miejsce niż bylo zakładane, punkty pickup nie zorganizowane. Nie dotarł sms z kodem pin który jest wymagany do odbioru. Byłem zmuszony skazystac raz i mam nadzieję, że nie będzie już takiej koniecznosci. Nie polecam.
~cierpliwy / 2020-05-04 20:48
Ocena: 1.00 / 5
to już drugi raz jak otworzyłem zlecenie nadania przesyłki i pomimo awizacji o odbiorze kurier nie przyjechał po przesyłkę a ponadto zamknął zlecenie twierdząc że był nikogo nie zastał. Stracony czas cały dzień siedzenia w domu i oczekiwania na kuriera , Dno ta firma nie powinna mieć żadnych klientów skoro ich nie szanuje. Jestem negatywnie nastawiony po dwóch razach i trzeciego nie będzie bo już nigdy nie skorzystam z tej firmy kurierskiej.
Zaletybrak
Wadywiele szkoda czasu by o nich pisać . Od kuriera poprzez obsługę do zwierzchników to same negatywy. kurier nierzetelny , obsługa telefoniczna opryskliwa a zwierzchnicy co czytają skargi nie wyciągają wniosków twierdząc że trafił sie jakiś pieniacz. POWODZENIA
~Cihy / 2020-06-26 07:14
Ocena: 1.00 / 5
Mimo iż wysyłamy skargi na kuriera - DPD nie reaguje (kurier z Dąbrowy Górniczej - Strzemieszyce). Brak jakiego kolwiek zainteresowania ze strony DPD. ODRADZAMY TĄ FIRMĘ. INNE FIRMY Działają lepiej przynajmniej mają normalnych kurierów.
~Cinusek / 2020-09-09 21:42
Ocena: 1.00 / 5
Miałem przesyłkę płatną do odbioru, było napisane, że ma być kontakt przed dostarczeniem, kurier pojawia się o 10:00,rano, nie raczy zadzwonić.... Ja akurat w pracy. Do wieczora i na drugi dzień już się nie pojawia...i po paczce w pi...u!!!!
ZaletyFatyga, że wogóle się pijawił
WadyBrak jakiegokolwiek kontaktu mimo polecenia na paczce.
~ciocia Nordi / 2022-11-29 15:25
Ocena: 1.00 / 5
witam,nadałam przesyłkę DPD,po drodze uszkodzili ją i teraz wyoięli się,to nie oni uszkodzili,transport z Warszawy do Pruszkowa trwał prawie tydzień.według mnie to najgorsza wirma kurierska
~Ciuszki / 2022-10-11 13:47
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa Kurierzy zawodzą nie dostarczają przesyłek a jeszcze podają kłamliwe informacje że adresata nie było pod adresem, kiedy jest się w domu i czeka na ważna przesyłkę Wybierajcie innego przewodnika
~Civol / 2024-02-03 13:27
Ocena: 1.00 / 5
Wysłałem paczkę w czwartek o godzinie 10 w punkcie, kurier ją odebrał dopiero w piątek, ale myślę sobie że DPD jeździ całą noc to do soboty dojdzie.W sobotę rano patrzę w aplikacji paczka wysyłana do punktu, gdzie po minucie jest wiadomość że paczka nie spełnia wymogów i została cofnięta do punktu dostarczającego, powód chyba taki że Sobota ale jak można zawieść paczkę do punktu w sobotę i jej już tam nie zostawić, oczywiście następny termin dostawy poniedziałek.I to jest chore że nawet nie ma się z kim kontaktować bo przy telefonie jest jakiś bot.Nie polecam tej firmy i już też nie skorzystam z usług
~co tu się wyrabia / 2020-03-24 17:51
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to totalne nieporozumienie. O godzinie 14.00 dzwoni do mnie kurier z informacją, iż podejmie próbę doręczenia. Informuję go że przebywam z pracy i jestem w stanie odebrać przesyłkę po 17.00. Kontakt się urywa. Po powrocie z pracy sprawdzam co z moją paczką. Okazuje się że kurier zadecydował o mojej rezygnacji z doręczenia (co samo w sobie jest absurdem) i paczka jest już w drodze powrotnej. Po kontakcie na z infolinią dowiaduję się, że przykro im ale nie są w stanie nic już zrobić. Jeszcze nigdy żadna firma kurerska nie dopuściła się takiego absurdu. Polecam omijać szerokim łukiem. Jeżeli musicie już zamówić coś ze sklepu, który współpracuje z tą "firmą kurierską" to płaćcie przy odbiorze. Bo jak widać dostarczenie paczki to nie ich obowiązek tylko dobra wola> DRAMAT
Wadycała ta firma to jedna wielka wada
~Co was to obchodzi / 2024-03-05 23:33
Ocena: 1.00 / 5
Dostawa trwała 2 miesiące reklamacja odrzucona nie polecam tego czegoś gdyż firma kurierską nie można tego nazwać
ZaletyHahahaha
WadyCała firma
~cocororo / 2021-10-15 16:33
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma ze wszystkich istniejących w Polsce.
kurierzy zachowują okropnie, i próbują oszukiwać klientów pisząc w systemie o dostarczeniu paczek, zatem po prostu ich nie dostarczając. Konsultanci tez mało co mogą dla klienta zrobić.
Omijajcie z dala daną firme.
Zaletyzero
Wadysame wady od działania systemu do obsługi
~Coke / 2019-07-03 18:41
Ocena: 1.00 / 5
Kurier zostawia paczkę i nie informuje, żenada, opryskliwa obsługa.
ZaletyBrak
WadyCałe mnóstwo
~Comnup / 2022-12-06 16:03
Ocena: 1.00 / 5
Cóż, oczekiwałam na paczkę od rana, ponieważ powiadomienie przyszło o godzinie 9. Pech chciał, ze kiedy kurier podjechał ( 16:00) mnie akurat w domu nie było. Ale teksty typu „zaraz pod blokiem Pani tą paczkę zostawię”, „mam ją na ziemi położyć” ?
To może Pan Panie Mateuszu sobie darować. Nic złego Panu nie powiedziałam, byłam mila i chciałam ustalić inny termin doręczenia, a mało mnie Pan nie zwyzywał.
Jeśli nie lubi Pan swojej pracy proszę ją zmienić, a wszystkim to wyjdzie na dobre.
Tymczasem, zycze jeszcze większego zapierdolu, a wam drodzy klienci paczek dostarczanych od konkurencji. :)
~Counti / 2022-12-21 20:09
Ocena: 1.00 / 5
Dostalam informacje ze w danym dniu kurier doreczy paczke, czekalam caly dzien w domu a kurier sie nie pojawil. O 19. 00 dostalam sms ze paczka jest do odbioru w punkcie dpd po nieudanej probie doreczenia. Tragedia i brak slow to malo powiedziane. Kurier nie odbiera tel. I nie odp na wiadomosci. Najgorsza firma kurierska ktora nawet nie probuje doreczyc przesylki tylko od razu laduje do punktu dpd.
ZaletyBrak
WadyJ. W.
~CPQ / 2023-03-10 13:44
Ocena: 1.00 / 5
Kpina a nie firma. Robienie sobie jaj z klienta to mało powiedziane. 2 tygodnie czekania na zamówienie, pierwotna paczka zgubiona w pierwszym oddziale tej pseudo firemki do którego trafiła. Kolejna wysłana paczka bez słowa zwrócona do nadawcy. Infolinii brak, bo bot sprawdzający status przesyłki to nie infolinia. Myślałem, że niżej od Poczty Polskiej upaść się nie da, ale wtedy na scenę wjechało DPD na białym rumaku...