Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Carol / 2023-08-25 06:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo rozczarowana DPD. Mama wysłala paczkę dla mojego syna, swojego wnuka na urodziny. Paczka zaginęła. Po długim procesie otrzymała zwrot z tytułu ubezpieczenia. Do tej pory nie zwrócono jej za koszty przesyłki, a minęło prawie pół roku.
  • ~Celesta / 2019-10-30 21:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nie polecam !! Jeżeli tylko będę miała możliwość wyboru firmy kurierskiej to tej nie wybiorę póki ta Pani kurier będzie dostarczać dalej paczki w moim rejonie !!! Otóż otrzymałam SMS z informacją że przesyłka będzie dostarczona w poniedziałek tj. 29.10. z racji tego że miałam umówione wcześniej spotkanie którego nie mogłam opuścić to grzecznie zadzwoniłam do kuriera (tutaj pani kurier) o godzinie 10:15 z zapytaniem w jakich godzinach orientacyjnie będzie dostarczona przesyłka , uzyskałam informacje że po godzinie 15:00 więc grzecznie podziękowałam i oczywiście byłam w domu i czekałam, o godzinie 16:40 postanowiłam zadzwonić do kuriera ale nie odebrał , no cóż nic się nie stało ,może prowadzi albo dostarcza przesyłkę i nie może rozmawiać , ale dzwoniłam znów po jakimś czasie że dwa może trzy razy i cisza nikt nie odbiera. Wchodzę na link załączony do sms a tam informacja że ustalono inny termin doręczenia , hmmm?? Z kim ustalono ?? Więc dzwonię na infolinię a tam Pan mnie informuje że nie może się połączyć z kurierem i że to kurier się ze mną skontaktuje . Oczywiście CISZA. Paczka dostarczona dnia następnego ale po perypetiach . Oczywiście grzecznie znów dzwonię z zapytaniem w jakich godzinach orientacyjnie będzie dostarczona przesyłka, Pani mnie informuje że o 17:00 może po 17:00 ok więc czekam. Nie wiem jak jeździ Pani kurier po Zabrzu ale będąc na ul. Zamojskiego i później przejeżdżając pod moim domem omija go i jedzie sobie dalej kiedy dzwonię i pytam o tą sytuację to słyszę że musiała pilnie podjechać na ul. Sienkiewicza i będzie za 10 minut . Pani zajęło to około godziny . Dodam że od ul. Zamojskiego gdzie Pani doręczala paczkę mieszkam 3 bloki niżej . Kurierka beznadziejna , nie polecam! Odczekać na pewno długi czas aby nie mieć styczności z tą Panią kurier !!!! Niestety negatyw !!!
  • ~Celina / 2021-03-28 20:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo zbulwersowana zachowaniem kuriera, który w dniu 26 marca 2021 r. zgłosił się do nas z przesyłką do odbioru. Kurier zadzwonił na około 10 minut przed swoim przybyciem pod naszą nieobecność (moją i męża). W domu był tylko syn. Nie miał pieniędzy na odbiór przesyłki, lecz odrobina dobrej woli kuriera wystarczyłaby, abym przelała na konto syna potrzebną sumę (konto w tym samym banku - czas przelewu - 1 minuta). Niestety, kurier arogancko stwierdził, że nie ma czau i odjechał. Wcześniej nie mieliśmy pojęcia o nadejściu przesyłki, więc nikt kuriera nie oczekiwał. Gdyby np. kurier zadzwonił na przynajmniej pół godziny przed swoim przybyciem, bylibyśmy w stanie nawet wrócić do domu.
    Bulwersujący jest też fakt o stwierdzeniu odmowy przyjęcia przesyłki, który został podany przez kuriera jako powód niedostarczenia. To oczywiste kłamstwo!
    Bardzo niegrzeczne, wręcz aroganckie zachowanie kuriera uniemożliwiło nam odbiór rzeczonej przesyłki.
    ZaletyBrak jakiejkolwiek!!!
    WadySame wady!!!
  • ~CEZAR / 2020-02-28 07:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Właśnie reklamuję usługę .Jedna z paczek została zwrócona do nadawcy w stanie opłakanym. Ponoć została zniszczona gdzieś w sortowni. Niestety DPD odmówił wypłaty odszkodowania twierdząc , że to nie ich wina . Paczki były ubezpieczone . Właśnie zajmuję się tym mój prawnik. To juz drugi raz kiedy DPD umywa ręce . Tragiczna Firma, nie polecam
  • ~cezar. / 2022-07-08 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie chce mi sie pisać o tej firmie,krótko DNO !Nigdy więcej!Czas i kontakt dla nich nie istnieje.
    ZaletyBrak
    Wady DNO !I to wszystko.
  • ~Cezary / 2022-04-29 11:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier DPD to chyba jakaś kpina. Żadnego telefonu,sms-a,maila,czy choćby awizo do skrzynki. Trzeba samemu szukać w internecie (śledzenie paczki) wydzwaniać do kuriera, żeby usłyszeć jego kłamstwa że on był ale nikogo nie zastał w domu, chociaż wszyscy domownicy byli w domu a pracownicy na terenie posesji nikogo nie widzieli. Od kuriera usłyszałem,że mam sam odebrać paczkę w siedzibie firmy bo inaczej będzie odesłana do nadawcy.Kłamstwa, arogancja i bezczelność. Wolę tańsze paczkomaty, Pocztex i samodzielny odbiór niż warować jak pies w domu i jeszcze przesyłki nie otrzymać. To nie jest jedyne moje negatywne doświadczenie z tą firmą, również znajomi potwierdzają swoje złe odczucia.
    ZaletySzybki transport z jednej miejscowości do drugiej
    WadyNieodpowiedzialny i lekceważący stosunek do odbiorcy końcowego
  • ~Cezary / 2025-04-02 08:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma w ordynarny sposób kłamie i oszukuje - w dniu wczorajszym kurier w ogóle się nie zgłosił po przesyłkę, a ja otrzymałem maila, że nie było mnie pod wskazanym adresem !!! W ciągu dnia nie odbierał telefonów - dzwoniłem wielokrotnie. W razie potrzeby chętnie służę konkretami
    Zaletybrak
    Wadyoszukiwanie klientów i wyłudzanie pieniędzy za niewykonane usługi
  • ~Cezary-72 / 2021-05-12 16:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma która nie robi nic by dostarczyć przesyłkę. Kurier dzwoni jak jest pod drzwiami, jeżeli Cie nie ma zabiera przesyłkę. Jest opcja zmiany terminu ale nie działa, zaznaczasz godziny w których jesteś w domu a kurier powtarza sekwencje dnia następnego i jest o tej samej godzinie mimo że wybierasz dostawę o 6 godzin później. Okazuje się że to odbiorca musisobie zorganizować odbiór a nie DPD dostarczenie przesyłki. Konsultanci trzymają się jednej regułki, zero jakiejkolwiek pomocy.
    Stanowczo odradzam i nie polecam firmy DPD.
  • ~Cezin / 2023-03-30 08:42
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to tragedia! Nie dostarczają paczek na czas pomimo wnoszonych przez nas opłąt za priorytet. Codziennie obsługuję kilka reklamacji od klientów, że paczki są rozwalone, kurierzy nie dostarczają pod wskazany adres, wyrzucają paczki pod rampę, na ulicę lub pod inny adres, kłamią, że nie zastali odbiorcy... najgorsze jest to że nie ma żadnej normalnej konkurencji i czują siębezkarni...
    Zaletybrak
    Wadywszystkie możliwe
  • ~Cezzz / 2026-05-29 12:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Poziom dno, kurier nie potrafi dostarczyć paczki. Dzwonię i wyjaśniam mu że jestem w mieszkaniu i nie rozumie nic.
    Inteligencja na poziomie niskim
  • ~cezzz76 / 2022-08-10 13:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier skutecznie nie doręczył paczki, żenada.Brak kontaktu i współpracy.
  • ~Ch0i w5m w d0pe / 2021-02-12 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy wcześniej nie miałem kłopotu lecz od tego roku masakra jakaś kuriezy nie dostarczają pączek po czym dają na zawrót moja paczka utknela w sortowni jestem stratny chajs po czym przyszła totalnie zniszczona
    ZaletyBrak
    WadyOszuści i złodzieje
  • ~Chaberek / 2022-12-27 01:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dosłownie rzucona psom na pożarcie. Zniszczone paczki z nasionami za 1800 zł. Gnoje chcą tylko wypłacić tysiaka.
  • ~chanka / 2020-05-06 08:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka została dostarczona pod zły adres i do dzisiaj jej nie mam a DPD twierdzi, ze sprawa jest załatwiona. Złożyłam reklamacje, wszystko wyjaśniłam dokładnie, ze poprzez infolinie został zmieniony adres doręczenia, ale DPD ma to w nosie, a co najśmieszniejsze przesyłka składała się z dwóch paczek, jedna doręczyli pod zły adres z drugą odesłali do nadawcy. Kosmos!! A teraz jak mantrę powtarzają, ze wszystko zgodnie z Regulaminem, ręce opadają!! Stanowczo odradzam tę firmę kurierską!!
    ZaletyŻacnych
    WadyDostarczanie pod zły adres, ignorowanie dowodów i Klienta
  • ~charry / 2024-09-03 12:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka!!! kurier nie odbiera cały dzień telefonu mimo iż firma DPD wysyła emaila wcześnie rano do odbiorcy z imieniem i numerem telefonu do kuriera!.Przyjeżdżając pod blok i nie zastając nikogo w domu też nie ma ochoty zadzwonić do odbiorcy,a numer posiada!Firma powinna zostać zlikwidowana dla dobra klijętów,i w tedy może ich obowiązki przejęła by inna normalna firma
    ZaletyBRAK
    WadyTa firma to jedna wielka WADA!
  • ~Cheapgun / 2019-06-19 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Zakup w esklepie, dostawa DPD. I sie zaczelo. Nastepnego dnia, mimo informacji, ze za paczke moge zaplacic karta, kurier stwierdzil, ze terminala nie ma i co mu zrobie. Zabral paczke i w system wpisal, ze odbiorca odmowil przyjecia paczki (sic!). Zglosilem ten fakt esklepowi, jako nadawcy. Zglosili interwencje i dostali zapewnienie z DPD, ze przesylka bedzie nastepnego dnia. A nastepnego dnia okazalo sie, ze paczki nawet nie wydano kurierowi (domyslam sie, ze kurier postanowil sobie ukarac mnie za brak gotowki przy odbiorze). Od tego momentu koszmar, osoby na infolinii (czat) prezentowaly poziom najwyzej przedszkola, nie rozumialy zadawanych pytan, udzielaly w kolko tych samych informacji, ewidentnie grajac na czas. Zamykanie okna czatu przez agenta DPD tez mialo miejsce. Wszystkim rozwazajacym wspolprace a ta firma radze sie 10 razy zastanowic bo jesli wejdziecie w taka wspolprace to bedziecie mieli do czynienia z nieprofesjonalnymi i niedojrzalymi ludzmi, z niedopracowanym systemem, bez kontroli tego co naprawde dzieje sie w firmie. Uprzedzam
    Zaletyzadnych
    Wadywszystko
  • ~Chemik / 2023-08-29 19:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 28.08.2023 oraz 29.08.2023 kurier nie podjął żadnej próby dostarczenia paczki. Po wpisaniu numeru śledzenia zamówienia pojawia się komunikat, jakbym to ja osobiście raz zrezygnował z przesyłki, a raz był nieobecny. 29.08.2023 dzwoniłem na infolinię w godzinach porannych z zapytaniem dlaczego kurier wypisuje sobie nieprawdę, ale oczywiście jak grochem o ścianę - pani na słuchawce wie, że było inaczej. Sugerowała, żeby tego samego dnia tj. 29.08.2023 kontaktować się z kurierem, żeby nie doszło do podobnej sytuacji. Próba kontaktu oczywiście bez odpowiedzi. Najgorsze, że jeszcze taki pracownik wpisze sobie jakąkolwiek głupotę w system i jest kryty - a odbiorca niech znowu zamawia, traci czas i liczy, że może następnym razem się uda.
    ZaletyBrak
    WadyNic nie działaw tej firmie
  • ~Cherry / 2023-07-18 12:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda że nie można ocenić poniżej 0. Nigdy więcej nie zamówie przez DPD. Kurier nawet nie podjął próby doręczenia. Kontaktu z konsultantem 0. Od 5 dni próbowałam ustalić co z moją paczką.
    ZaletyBrak
  • ~Chester / 2024-05-07 12:11
    Ocena: 1.00 / 5
    ponownie kurier zostawił paczkę DPD Pickup, nie na adres.. t taki sposób zostałem 2 razy oszukany na koszt dostawy.
    Zaletybędę anulował zakup za karzdym razem jak zobaczę że DPD ma dostarczyć :D
    Wadycała ta firma jest żenująca
  • ~Chłop z mazur / 2021-03-04 09:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, paździerz i jeszcze raz dno.(dpd)
    Tak im zależy na klienteli że 4minuty poza docelowe miejsce doręczenia nie chce im się czterech liter ruszyć, "bo ma nie po drodze".(mam porównanie bo każda inna firma, nawet jakąś największa firma krzak nie widzi w tym żadnego problemu i robi to z uśmiechem na twarzy, bo mają świadomość że na tym polega ich praca a nie robią to za kare jakby odpracowywali pracę społeczne). Do tego, czas doręczenia na 2021rok poniżej poziomu zerowego, przez chwilę bałem się że gdzieś w kosmos ja wysłali. W skrócie, -7/10, trzy punkciki dodałem bo mimo wszystko doszła do mnie ta paczka, choć jakby przez pole minowe musiała się przedrzeć. (Nie)pozdrowienia dla kurierow z oddziału warmińsko-mazurskiego(nie był to pierwszy eksces z dpd), polecam im poszukać pracy gdzieś gdzie nie musza robić nic dla innych ludzi, np kierowca tira albo niech ich w firmie wyślą na jakieś kursy interpersonalne bo oni są wizytówką firmy i sądząc po średniej ocenie nie tylko ja mam takie zdanie.
    Zalety- zdecydowanie nie ma zalet.
    Wady- czas oczekiwania, - kurierzy pracujący za karę,
Dodaj własną opinię »