Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~byly klient / 2019-09-16 12:16
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD ma w nosie nadawcow i odbiorcow

    kurierzy robia co chca - skladasz reklamacja a DPD udaje ze nie bylo tematu
    Wadysame wady
  • ~BYLY KLIJENT / 2020-04-24 16:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z istniejacych,nie odbieraja telefonu albo jak juz odbiora to odkladaja bez slowa telefon.Przetrzymuja paczki,Media Markt potwierdza w rozmowie telefonicznej i dodatkowo smsem ze paczke ma juz kurier a oni twierdza ze nie maja.Tragedia
  • ~Była klientka / 2020-06-22 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Zachowanie kurierów jest żartem,absolutnie nie obchodzi ich czas klienta,nie potrafią się dostosować pod żadną godzinę tylko przyjeżdżają kiedy tylko chcą,a na dodatek są wredni i opryskliwi na 4 piętro też im się wchodzić nie chce szkoda tylko że inni kurierzy albo dostawcy z jedzeniem wchodzą i nie narzekają na covida,o wyglądzie paczek lepiej nie wspominać bo wyglądaja jakby ktoś je ze śmietnika przywiózł już wolę zapłacić za inną dostawe niż męczyć się z tymi oprychami
    ZaletyŻadne
    WadyTa firma istnieje
  • ~Była klientka / 2021-01-18 15:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Pan Tomasz kurier na terenie Przemętu bardzo źle traktuje swoją pracę, nie dostarcza pączek i nie wydaje reszty, do tego jest arogancki i chamski!!!
    Nawet nie polecam tej firmy!!!
    Inni kurierzy nie robią wcale problem co kurier z dpd!!!
  • ~Była klientka / 2022-04-11 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, poziom obsługi zarówno kurierskiej jak i z biurem to jakiś ponury żart. Cwaniacki kurier zgodnie z praktyka tej firmy nie zgodził się wnieść paczki 25 kilo na czwarte piętro. Zmusił do tego moja córkę ktora waży 42 kilo. Kiedy do .... zadzwoniłam stwierdził "tak i co z tego" z biura dostałam odpowiedź że dziewczynka się przecież zgodziła sama chciała. Czy wy jesteście normalni? Poziom rozmów mailowych z biurem obsługi tylko ściaga na dno poziom tej firmy. Wiecie drodzy państwo dziecko przyparte do muru może zgadzać się na różne skur......... ale jakies granice trzeba mieć. Zresztą taki tekst jest oklepany już inna popularna firma bazuje na stwierdzeniu że dzieci same chcą. Od tamtej pory nie zamawiam z firm mających tego kuriera w dostawie I mam pytanie jaki cudem ten człowiek od kuriera GLS "przyjacielska przysługa"? przechwycił paczkę, myślał ,że córka będzie sama i będzie próbowął ją zastraszyć bo matka za dużo szumiała? Jeszcze raz taki numer i zajmie i sie wami policja wasz kurier ma trzymac sie z daleka. Szkoda że w taki sposób trzeba z wami rozmawiać, ale jesli wy uważacie, że wasz pracownik postąpił słusznie to szkoda czasu na wymiane maili.
    Zaletyzero
  • ~była klientka / 2024-07-02 00:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Zrezygnowaliśmy zupełnie z tego doręczyciela. Kilka razy zdarzyło się,że kłamał ,że nie zastał odbiorcy w domu. Nawet nie raczył zajechać z przesyłką bo mimo,że zamawiana była na adres to paczki zrzucał notorycznie w sklepie Zabka ( kurier Kamil z Ełku )Najgorsza firma doręczająca przesyłki a w zasadzie niedoręczająca tylko zrzucająca do Żabki bo po co się wysilać,niech starzy ludzie idą i sobie przyniosą paczki do domu. Odkąd nie korzystamy z DPD wszystkie paczki są dostarczane na adres ,wybieramy InPost , Fedex, Pocztex lub DHL. Z tych firm jesteśmy bardzo zadowoleni i cała rodzina obecnie korzysta .Nigdy więcej DPD.
    Zaletyżadnych
    Wadynotorycznie oszukujący kurier,że nie zastał odbiorcy. Paczki zostawia w sklepie Żabka ,a opłacaliśmy doręczenie na adres
  • ~była klientka / 2025-08-11 22:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Druga przesyłka nie została dostarczona przez kilka kolejnych dni! Kierownik nie podejmuje żadnych działań! Kurier bezczelnie kłamie, iż Żabka jest nieczynna albo odbiorca nieobecny a cały dzień byłam w domu i czekałam na przesyłkę. To moja ostatnia przesyłka przez dpd. Na szczęście są inni przewoźnicy. Nie dostarczanie przesyłek, kłamstwa wpisywane w historii przesyłki i rozrywanie opakowań przesyłek świadczy o poziomie kurierów dpd, sami się kompromitują. Na infolinię ciężko się dodzwonić a jak się uda, to niemiła obsługa i nic nie robią ignorując klienta. Najgorszy przewoźnik! Żenada, wstyd jak traktują klientów, dzięki, którym mają pracę!
    ZaletyBrak!
    WadyMnóstwo: nie dostarczają przesyłek! Kurierzy kłamią bezczelnie. Wcześniej otrzymywałam opóżnione przesyłki i porozrywane.
  • ~była klientka dpd / 2025-02-18 12:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzeci dzień kurierowi nie chciało się doręczyć przesyłki. W środę o 17.05 napisał, że punkt był zamknięty (infolinia prac. do 17.00). Byłam sprawdzić, Żabka była otwarta do 23-ciej. Na infolinię ciężko się dodzwonić. Jak się już dodzwoniłam, zrobili dzisiaj w piątek interwencję ale kurier nie pojawił się! A przez telefon mówił, że będzie po 17-tej! Telefon raczył odebrać dopiero po interwencji! Potem już nie odbierał telefonu. Bezczelnie kłamał! Dopiero przed 23-cią zostawił w Żabce przesyłkę zaadresowaną na adres domowy. Przesyłka była na prezent na 12.02. Mogłam ją odebrać dopiero 15.02. Przesyłka byłą cała rozerwana!!! Mam zdjęcia. Kolejny raz przesyłka dostarczana przez dpd była rozerwana w ten sposób, żeby sprawdzić jej zawartość. Szukał drogiego telefonu czy innego drogiego przedmiotu. Powinni się wstydzić! Gdzie są szefowie, którzy zatrudniają leniwych, nierzetelnych i nieuczciwych kurierów? Nigdy więcej dpd! Najgorszy przewoźnik. A kiedyś był najlepszy i najszybszy. Tak szanują klientów, dzięki którym mają pracę.
    ZaletyŻadnych!
    Wady1.Pootwierane przesyłki, zwłaszcza te małe, kurierzy szukają telefonów i innych drogich przedmiotów.
    2. Bardzo długi czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki!
    3. Kurierzy bezczelnie kłamią.
    4. Bardzo trudno dodzwonić się na infolinię, taka celowa procedura, żeby rezygnować i nie zgłaszać interwencji.
  • ~Była klijentka dpd / 2022-11-09 10:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Chamstwo, cwianiactwo kuriera artura, który jeździ po gminie wielka wieś. Po raz kolejny z panem są problemy. Nie przynosi paczek zaznacza że nikogo nie było w domu mimo iż nie przychodzi i nie podjeżdża pod dom. Żenada. Nie odbiera telefonów. Ustala godzinę odbioru paczki po czym specjalnie bez informacji przyjeżdża wcześniej i znów nie pod dom nie pod drzwi i zaznacza że nikogo nie było. Widać że DPD nie zależy na klientach bo pomimo wielu skarg nic z tym nie robią.
    ZaletyBrak
    WadyTu nic nie działa dobrze. Nawet infolinia. Każdy z pracowników mówi coś innego i wprowadza w błąd. Radzę doszkolić kadrę. Paczki nie są dostarczane z powodu złego adresu a jest poprawny brak dojazdu a inne firmy kurierskie dojeżdżają po czym przy drugiej próbie dostarczenia dowiaduje się że paczka jest dziurawa potargana i odesłana do sklepu ale przy pierwszej próbie dostarczenia była cała. Żenada dno dno dno
  • ~Była klijentka dpd / 2023-06-05 23:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno dno dno. Niestety pracują tam niewykwalifikowani ludzie. Nieroby. Widać że dowiezienie paczki to za duży wyczyn dla Artura działającego na terenie gminy Wielka wies więc woli zaznaczyć że nikogo nie było w domu chociaż dom pełen ludzi. Sytuacja zdarza się po raz 5.
    ZaletyBrak
    WadyKurier Artur działający na terenie gminy Wielka wieś
  • ~Była klijentka dpd / 2023-06-06 00:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Artur 514222335 to wielkie nieporozumienie tej firmy. Niedowidzi paczek zaznacza że nikogo nie było w domu jak nawet tam nie podjeżdża. Traci klientów po to żeby się obijać i mieć więcej wolnego czasu
    ZaletyBrak
    WadyWielka wada jest że ktoś zatrudnia takiego człowieka to tylko do kamieniołomów może zobaczy co to ciężka praca skoro dowiezienie paczki go przerasta
  • ~Były już klient DPD / 2021-10-14 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier przez dwa kolejne dni nie pojawił się z przesyłkami pod adresem dostawy pomimo, że w systemie monitoringu przesyłek DPD widniała informacja o nieudanej próbie doręczenia.
    Złożyłem skargę na działalność kuriera do działu reklamacji. Efekt jest taki, że na rozpatrzenie reklamacji muszę czekać do 30 dni, a przesyłka została zwrócona do nadawcy.
    Pozostał niesmak i złe doświadczenia z obecnym kurierem, za którym ciągle trzeba jeździć aby odebrać swoją przesyłkę.
    A wizerunek firmy tworzą przecież pracujący w niej ludzie.
    Osobiście postanowiłem, że te niedostarczone przesyłki były ostatnimi jakie zamówiłem za pośrednictwem DPD i do czasu zmiany kuriera będę korzystać z usług innych firm kurierskich i pocztowych.
    NIE POLECAM !
  • ~Były już klient DPD / 2021-10-14 15:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeszcze za kontakt z infolinią celem wyjaśnienia zwrotu naliczyli mi opłatę.
    Sami nie podejmują najmniejszej próby kontaktu z klientem w przypadku problemów z doręczeniem przesyłki, a gdy to klient wyjdzie z inicjatywą to każą sobie za to płacić !
    TO JUŻ JEST SZCZYT BEZCZELNOŚCI !!!
    WadyArogancja kurierów, kontakt z infolinią, czas rozpatrzenia reklamacji, brak jakiegokolwiek kontaktu w przypadku problemów z doręczeniem przesyłki
  • ~były klient / 2019-03-22 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    w historii widnieje informacja, że próba doreczenia była podejmowana dwukrotnie (19 i 20 marca), a ja kuriera na oczy nie widziałam
    brak kontaktu z klientem mimo, ze nr telefonu był podany, a kurier nie odbierał!!!
    brak zainteresowania, aby pomóc w odbiorze paczki
    efekt...paczka zwrócona do nadawcy i 21 marca juz nie mogłam nic kompletnie załatwić!!!
    NIE POLECAM
    Zalety???
    Wadyw historii widnieje informacja, że próba doreczenia była podejmowana dwukrotnie (19 i 20 marca), a ja kuriera na oczy nie widziałam
    brak kontaktu z klientem mimo, ze nr telefonu był podany, a kurier nie odbierał!!!
    brak zainteresowania, aby pomóc w odbiorze paczki
    efekt...paczka zwrócona do nadawcy i 21 marca juz nie mogłam nic kompletnie załatwić!!!
    NIE POLECAM
  • ~Były klient / 2020-04-30 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia. Chamscy kurierzy, którzy nie odbierają telefonu, ignorują informacje przesyłane SMS-ami i kłamią w kwestii doręczeń. Przesyłki dostarczają lub nie wedle swoich zachcianek, ale w informacji piszą, że podjęli próbę doręczenia. Kontakt z tzw. Konsultantem na infolinii, to jak bicie głową w mur. Koszmar i skandal. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tych dziadów.
    ZaletyZalet nie ma
    WadySame wady
  • ~Były klient / 2020-06-05 15:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarcza przesyłki do drzwi, tylko każe schodzić, a jaką mam gwarancję, że on sam nie jest chory? Jak to się ma do akcji #Nie wychodź z domu. Nie przysyłają mail ani numeru telefonu do kuriera, a w śledzeniu informacja o wysłaniu maila.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Były klient / 2020-07-03 16:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zadzwonił 13.26,13.28 po 28sekund,kiedy 14.11 oddzwoniłam, okazało się, że paczkę oddał do punktu, otwartego do 14.poniewaz był to piątek na kolejne dni nie było możliwości odebrania paczki. Kurier powiedział że nie ma obowiązku dzwonić, i podjol próbę dostarczenia, a w domu były osoby ale nikt nie dzwonił do drzwi. Ponadto kurier przyznał ze pracuje do 16 ale nie będzie do mnie wydzwania ł. W infolinii uznali to za zgodne z regulaminem.. Ostatni raz
    korzystałam z DPS
    WadyStosunek do klienta i podejście do kwestii tzw. podjęcia próby dostarczenia
  • ~Były klient / 2021-01-14 20:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda mi czasu i zdrowia, aby opisywać szczegóły. Z większą bandą nieudaczników nie miałem jeszcze do czynienia.
    ZaletyZe co?
    WadyMarna imitacja firmy kurierskiej
  • ~Były Klient / 2021-06-02 15:31
    Ocena: 1.00 / 5
    KOSZMARNA firma przesyłki docierają z ogromnym opóźnieniem, kontaktu profesjonalnego brak!!!!!!! JUZ NIGDY NIE CHCE MNIEĆ NIC DO CZYNIENIA Z DPD!!!!!! Oprócz tego zgłaszam ich zaniedbania do Urzędu Ochrony Konsumentów!!!!!!!!
  • ~były klient / 2021-11-26 17:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne dno , nie dostarczają przesyłek w wyznaczonym terminie przychodzi email z fikcyjna informacją nikogo nie było , kurier nie korzysta bo podobno nie musi z numeru tel do adresata i przesuwają dostawę o 3 dni to już 4 raz i ostatni kiedy dostałem takiego fikcyjnego maila . Mamy sporo dostaw z różnych firm kurierskich i nigdzie nie ma takich standardów ....
Dodaj własną opinię »