Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Brygida / 2020-12-31 15:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Kurierzy sami przekierowywują przesyłki bądź sami umawiają późniejszy termin bez uzgodnienia z klientem, twierdzą że nikogo nie zastali a nie raczył nawet zadzwonić do drzwi. Masakra szczerze nie polecam!!!!!
  • ~Brzeszczot / 2024-12-24 14:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma,nigdy więcej nie skorzystam.Kurier dzwonił rano w wigilię, że będzie super ucieszyłem się bo wiózł prezent...niestety później już przez kilka godzin ani razu nie odebrał a przesyłkę zawiózł od razu do magazynu.Obsługa klienta jest dramatycznie byle jaka,zero kontaktu w dobie telefonów i internetu.Po co podają numer do kuriera skoro on i tak nie odbiera??Po co każą podać adres dostawy skoro nawet nie próbują dostarczyć a od razu wiozą do magazynu wpisując, że odbiorca niedostępny.W życiu nie spotkałem się z taką fuszerką i bylejakością oraz olewaniem.
    ZaletyBrak
    WadyZerowy kontakt z kurierem,nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle przesyłka dojdzie
  • ~Brzęczyszczykiewicz / 2023-04-12 11:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i trzy metry mułu. Zaplanowane doręczenie do domu na 12.04. Przekierowałem paczkę 11.04 ok. godziny 18 do obioru w punkcie DPD Pickup sklep żabka. Rano 12.04 okazało się, że takie przekierowanie przesuwa dostawę na kolejny dzień roboczy tj. 13.04. Kontakt z infolinią w celu ustalenia czy mogę w takim razie odebrać paczkę z ich magazynu w tym samym mieście. Mam dzwonić za godzinę. Po godzinie dalej nic nie wiedzą i nie wiedzą kiedy będą wiedzieć. Przesyłka nie została doręczona dziś do żabki bo nie było "kodu punktu" na liście przewozowym - w trakcie przekierowywania punkt wybrałem z mapy, a skrót był widoczny w formularzu. Syf i malaria. Najlepiej ostatnio pod względem punktualnego dostarczenia i przekierowań działa inpost. Trzyliterowe firmy na D polecam omijać.
    Zaletyabsolutnie żadnych
    WadySzkoda czasu na wypisywanie kolejnych
  • ~BTG / 2019-12-10 18:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia . kurier nie odebrał przesyłki to musialem sam zawiesc do sortowani to zostala naliczona opłata 50 zł za to ze przeskoczyłem wage do 10 kg przesyłka ważyła 5.9 kg. Taka sytuacja się powtarza i nie jest pierwszy raz. Zlapkuriera.pl jest brokerem tej firmy wiec prosze uważać na nich bo maja windykację ktora gnębi . Odradzam korzystania z uslug Dpd to jest dno, masakra i tragedia.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~btrico / 2023-10-02 13:51
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier kłamie ze nie ma w domu , następnym razem ze zona nie miała pieniędzy na odebranie za pobraniem. Bezczelny typ obsługujący rejon Jaworzna. Trklamacje zbywane
    Zaletybrak
    Wadysame wady, nic pozytywnego
  • ~Buba / 2019-12-03 20:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Jednym słowem tragedia. Dwa dni czekałam na kuriera na dostarczenie 3 paczek już opłaconych. Oczywiście się nie doczekałam. Na dodatek kurier całe 2 dni miał włączoną pocztę głosową. Wieczorem zobaczyłam status, że paczki dostarczono do Punktu Odbioru. Na infolinii konsultantka poinformowała mnie, że jak chcę odebrać paczki to muszę przyjechać z Warszawy do Pruszkowa.
    ZaletyTa firma nie ma żadnych zalet
    WadyWszystko
  • ~Buba / 2019-12-23 13:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma bardzo niekompetentna miałem problem z adresem że jest zły dzwoniłem do dpd aby poprawili adres niby poprawili dzwonię kilka dni później przesyłka została wysłana do zwrotu do nadawcy więc już nie rozumiem tej głupiej firmy jak to u nich działa
  • ~Buba / 2023-03-16 17:51
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest jakaś żenada, nie było mnie w domu nikt się zemną nie skontaktował w sprawie dostawy tego samego dnia zrobili zwrot do nadawcy, a zależało mi na tej przesyłce żeby mieć jak najszybciej, nie polecam
  • ~Buba 9 / 2023-09-28 08:34
    Ocena: 1.00 / 5
    U mnie sprawa była taka że wysłałam paczkę do klienta niestety po odebraniu jej odemnie stracili list przewozowy szukali jej 2 tygodnie na magazynach. Gdy paczka do mnie wróciła okazało się że połamali porysowali zawartość paczki. Reklamacji mi nie uwzględnili odwołanie nic nie dało także jestem na minusie około 500zł.
    WadyZagubienie paczki chamstwo bezczelność
  • ~BuBu / 2025-03-13 14:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w historii swiata porażka dramat kurier bezczelny opryskliwy nie ma wydać 40 zł bo to ja mam być przygotowana i mieć drobne dla łaskawca jak by było tego mało jeszcze nie umiał liczyć potem się dziwił że wziął 100 zł schował do saszetki i się pyta czy już mu zapłaciłam głąby nie da się inaczej przykro mi , że kogoś obrażam,ale takie są fakty.Firmy które mają w swojej opcji tę firmę dużo tracą.Jak zamawiam coś z internetu trzeba DPD omijać szerokim łukiem
  • ~Buka / 2022-04-14 16:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka najgorsza firma kurierska brak powiadomien SMS nic.. musisz czatować w domu na przesyłkę.
  • ~Bulwa / 2021-09-24 07:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka po przekierowaniu z innego dnia miała być dostarczona dzisiaj. Po rozmowie telefonicznej telefonicznej z kurierem w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki, o tak nieludzkiej porze jak 14, dowiedziałam się że jest to niemożliwe, bo kurier jak nie zastanie mnie w domu o 9 rano, to już paczki nie dostarczy o późniejszej godzinie, bo cyt. "nie będzie się wracał specjalnie dla mnie". Cóż miałoby to sens gdyby nie fakt, że kurier obsługuje tak ogromne miasto jakim jest chorzów i nadrobienie 3km jest niewykonalne w myśli kuriera. Po prośbie o nazwisko w celu złożenia skargi usłyszałam że kurier nie posługuje się nazwiskiem. Cóż, jest numer, jest imię, więc myślę, Grzesiu (‪573400983‬) że każdy będzie wiedział, jak ambitnym pracownikiem jesteś.
    Jak człowiek nie ma nerwów do pracy tak wymagającej to śmiało można ją zmienić. Hale produkcyjne bardzo chętnie zatrudniają nawet w czasach covidu, naprawdę kurierzy nie muszą epatować swoim chamstwem i prostactwem na prawo i lewo.
    ZaletyKompletne brak zalet
    WadyChamstwo i prostactwo kurierów, lenistwo, brak profesjonalizmu, wykonywanie pracy za karę
  • ~bunia / 2025-07-04 13:42
    Ocena: 1.00 / 5
    mimo ze podany jest nr telefonu kurierzy z dpd niedzwonia tylko zostawiaja paczki w paczkomatacjh jesytem osoba niepelnosprawna i mam trudnosci z chodzeniem i musze prosioc sasiada by odebral paczka z paczkomata ja jestem w domu zawsze i niezawsze dziala domofon tak ciezko zadzwonic na nr kliienta
    Wadyniedzwonia do kilienrta
  • ~Bunio / 2022-05-25 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska na rynku. Kurier nie da znaku czy przesyłkę dostarczy dziś czy za 3 miesiące tak jak to miało miejsce z reklamacją mojego laptopa który poszedł na gwarancje i został zagubiony przez dpd. Całe szczęście ze udało się go znaleźć. Tak samo teraz. Cały dzień w domu a typ odznacza paczkę jako niedoręczoną z powodu nieobecności. Nosz kur**. Jak się komuś nie chce dostarczać paczek i wykonywać swoich obowiązków w pracy to niech idzie na socjal bo do niczego innego się nie nadaje najwidoczniej. Obsługa klienta to samo. Nigdy nic nie wiedzą. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej dennej firmy i mam nadzieje, że więcej ludzi którzy mają dość, podzielą moje zdanie.
    ZaletyBrak jakichkolwiek
    WadyBrak kontaktu z kurierem. Obsługa klienta dno.
  • ~burak / 2025-06-18 11:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy dostawca - kurier nic nie musi - nie musi dzwonić, nie musi pisać sms, nie musi dostarczać paczki! Dziadostwo - pod adresem zawsze ktoś jest, kurier pisze odmowa odbioru paczki - zero kontaktu wcześniej. Poczta polska jest lepsza od tych oferm z dpd a to nie jest wysoki poziom obsługi.
    Zaletybrak
    Wadyzero kontaktu, brak szacunku do wykonywanych obowiązków
  • ~BURSZTYN1206 / 2022-01-28 20:10
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorsza firma kurierska z jaką można mieć do czynienia. Kurier ani razu nie kontaktował się ze mną ws. dostarczenia paczki. Po prostu wpisał brak adresata i odesłał paczkę do nadawcy. Tragedia....
    ZaletySą za 0 zł na allegro
    WadyKurier nie kontaktuje się z klientem. Brak próby dostarczenia paczki. Bezpodstawne odesłanie paczki do sprzedającego....
  • ~Busia / 2023-08-11 12:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat!!! Przesyłka nadana 08.08.2023 do dnia 11.08.2023 nie dostarczona. Od 09.08.2023 informacja na stronie że jest w dostarczeniu. Jeden SMS w dniu 09.08.2023 , ze jest w dostarczeniu i cisza. Żadnego sms, żadnego maila. Reklamacje nie skutkują .Powtarzają jak mantrę,że przesyłka będzie dziś dostarczona. Omijać tą Firme
  • ~Butch / 2023-04-04 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Patryk który doręcza przesyłki na terenie gminy Nowa Słupia nie doręczył mi przesyłki pomimo że przesyłka była opłacona przekazem na Poczcie Polskiej która jest firmą uczciwą i rzetelną.
    Przesyłkę wyrwał mi z rąk wrzucił do samochodu i powiedział że ma zaznaczone że płatność jest przy odbiorze.
    Straciłem 75 zł i nie mam swojej przesyłki.
    Nigdy już nic nie zamówię przez firmę DPD.
  • ~byla klientka / 2021-10-14 14:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kilka miesiecy temu otrzymalam przesylke, ktora byla transportowana przez dpd, znajdujacy sie w niej produkt dotarl uszkodzony ewidentnie z winy firmy kurierskiej. Dpd nie chcialo przyjac reklamacji bo paczke odebral sasiad i reklamacje zlozylam 1 dzien po otrzumaniu paczki. Mimo, ze na reklamacje mam rok firma nie chciala jej przyjac. Odwolywalam sie wiele razy bo jak twierdzilo dpd nie mialam dowodow, ze do uszkodzenia doszlo w transporcie mimo,ze karton byla caly podarty i poobijany.Dopiero po napisaniu odwolania przez profesjonaliste z wyszczegolnionymi paragrafami iostrzezeniem przed zastosowaniem drogi sadowej rozpatrzyli relamacje pozytywnie. Minelo 5 miesiecy od momentu otrzymania przesylki do momentu pozytywnego rozpatrzenia reklamacji i to jeszcze firma zwroci za produkt bo kiedy wspomnialam o zwrocie za zle wykonana usluge stwierdzili, ze o to mam prosic nadawce. Osoba odpowiedzialna za dzial reklamacji i kontakt z klientem byla opryskliwa i nie przyjemna w mailach w ktorych odpowiadala. Nigdy wiecej nie skorzystam z usug tej firmy i zdecydowanie NIE POLECAM!!!
    Wadyczas rozpatrzenia reklamacji, kontkt z klientem
  • ~bylezdaleka / 2022-11-07 23:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Reklamowałem fakt nie dostarczenia mi przesyłki i odesłania do sprzedawcy z dużą dla mnie stratą. Złożyłem reklamację w DPD - po kilku tygodniach oczekiwania przyszła odpowiedź - chętnie odstąpię ją dla jakiegoś kabaretu: nie jestem uprawniony do złożenia reklamacji odnośnie uniemożliwienia mi odebrania zamówionej przesyłki, bo - uwaga, uwaga!- nie odebrałem jej!
    Zaletybrak
    Wadydługo wymieniać
Dodaj własną opinię »