Najgorsi kurierzy to DPD firma nie ma się czym szczycić bo ani firmie ani kurierom nie zależy na jakości usług tyle razy się zawiodłam na Was ze nikomu nie polecę Waszej firmy. Jak widzę ze korzysta ktoś z Waszych usług to od razu się wycofuje z zakupu miałam do czynienia z Wami jak korzystałam z Zoo plusa firma która sprzedaje jedzenie dla zwierząt laska ze kurier DPD dzwoni i ze złością oraz tonem nie znoszącym sprzeciwu informuje ze ma przesyłkę a nikogo nie ma w domu jak ktoś śmie nie być w domu kiedy hrabia kurier z DPD przywozi paczkę albo nie informuje nikogo o tym ze ma przesyłkę tylko od razu zostawia w punkcie odbioru wiec co można powiedzieć o firmie ze jest do bani
Zaletyżadnych zalet
Wadyopryskliwi i nieuprzejmi
~Bożena / 2025-11-01 01:44
Ocena: 1.00 / 5
Nic nowego, już trzy opłacone przesyłki trafiły do Żabki i do producenta. A już najbardziej mnie wkurzyła informacja, że odbiorcy nie było pod wskazanym adresem. Pracuję w domu, uroda pracy zdalnej.
Do tej pory miałam solidnych kurierów z DPD, ale coś się zmieniło i teraz paczki mam sobie odbierać w Żabce, z opłaconymi kosztami dostawy.
Zalety-100%
Wady+100%
~Bożena / 2026-03-12 15:22
Ocena: 1.00 / 5
Kurierkowi nie chciało się włożyć do większego boxu PACZKA ZA DUŻA - to może chcieć!~! Ohyda!! Paczkę zwrócono!! Ta firma powinna być ZRÓWNANA Z ZIEMIĄ - to lenie śmierdzące!! NIc się nie chce_ niech ich IN POst wykupiu - tylko za darmo, bo to g...o nic niewarte111
Zaletynie ma!
WadyLenistwo i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu!!
~Bp / 2022-05-15 13:35
Ocena: 1.00 / 5
Paczka zdewastowana. Nie polecam zamawiania paczek przez dpd.
ZaletyBrak zalet
WadyDpd to same wady.
~BPKN / 2019-06-24 15:39
Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Obsługa przez kurirów tej firmy to porażka. Już nie pierwszy raz mam problemy z yą firma a szczególnie z kurierem obsługującego rejon ul. Markiewicz. Nie polecam tej firmy.
ZaletyŻadne
WadyNiemiła rozmowa z kurierem.
~BR / 2023-06-15 22:31
Ocena: 1.00 / 5
DPD - najgorsza z możliwych firm kurierskich. Córka , która jest jeszcze dziś we Francji w BORDEAUX na studenckim ERAZMUSIE medycznym oczekiwała na kuriera do wysłania paczek z własnym dobytkiem z powrotem do Polski, mogę powiedzieć łącznie tydzień, kosztem cennych zajęć w szpitalu (strata, którą można wycenić finansowo, nie mówiąc o stratach moralnych). Zatem, pozostając w kontakcie z infolinią DPD w Polsce i we Francji, oczekiwała kuriera również dzisiaj (dzień siódmy, piąty z wyłączenie weekendu, podczas którego DPD nie pracuje.). Czekała cały dzień na powietrzu, mając "nóż na gardle", przy bramie Akademika, ponieważ jutro o świcie ma odlot do Polski i by uniknąć sytuacji z dni wcześniejszych, kiedy nie wiadomo skąd przy zleceniu elektronicznym pojawił się wpis o uniemożliwieniu kurierowi odbioru przesyłki, mimo iż Córka cały czas uważnie na niego oczekiwała. Skoro jednak kurier nie nawiązuje kontaktu telefonicznego, podjeżdża pod akademik albo i nie, to potem może bezkarnie zmieniać status paczki na "brak możliwości odbioru", choć dziwnym trafem, gdy odwoził paczkę, którą DPD uznało za za ciężką kurier zadzwonił i wezwał córkę ze szpitala w trybie superpilnym, żeby zabrała przesyłkę. DPD nie przewiduje, co jest fatalnym rozwiązaniem, wysyłki paczki z wagą ponad normę (a przecież wagę paczki nadawca na ogół ustala na „oko”), tylko dokonuje zwrotu paczki, za który obciąża klienta w rozliczeniu odroczonym, odsuniętym w czasie, z uiszczonej uprzednio wpłaty, natomiast ponowna wysyłka wymaga poniesienia kolejnych kosztów powtórnie. Dodatkowo informacje o statusie paczek zmieniają się nie wiadomo na jakiej podstawie, a paczki są źle traktowane- rzucane, szarpane etc., natomiast klient traktowany przez kuriera, jako zło konieczne, mimo używania wyuczonych, eleganckich, ale obłudnych sformułowań konsultantów telefonicznych.
Córka czekała w bramie Akademika do ostatniej chwili i do godziny 18-ej – do końca, konsultanci telefoniczni, poinformowani, że sytuacja jest naprawdę „gardłowa” i moment ostateczny, utrzymywali i zapewniali Córkę o odbiorze paczki zgodnie z planem przez kuriera DPD, który jest na trasie, po czym ze zrozumieniem dla jej zniecierpliwienia w tej sytuacji, przy kolejnej próbie kontaktu, zakomunikowano, że kurier odstąpił już od rozwożenia przesyłek w tym dniu i nie dojedzie. Córka, nie mając już innego rozwiązania musi zostawić cały swój dobytek na ulicy. Nie mamy zrozumienia dla kurierów, mimo dostrzegania ciężaru ich, pewnie niedostatecznie wynagradzanej, źle logistycznie zorganizowanej pracy, tym bardziej dla konsultantów, jednakże ze strony DPD czujemy się oszukani, upokorzeni, objęci haniebnym, traumatycznym doświadczeniem, które mamy nadzieję, nie przejdzie bezkarnie, choć nic tych przejść nie zrekompensuje. Odpowiedzialność za tę słabą, beznadziejną organizację pokrytą frazesami grzecznościowymi teleinformatorów i wyzysk kurierów ponosi najgorsza na świecie (ocena emocjonalna w kontekście wydarzeń jw.) firma kurierska DPD.
~Brad / 2022-07-27 17:45
Ocena: 1.00 / 5
Tragizm w czystej postaci. Brak próby doręczenia i sam musiałem lecieć po paczkę.
~brak słów / 2020-02-18 13:06
Ocena: 1.00 / 5
Na stronie brak informacji o tym że zmiana adresu dostawy automatycznie zmienia czas dostawy na następny dzień.Ale następnego dnia firma znowu zmienia czas dostawy z nie wiadomo jakiego powodu, klienta nikt nie informuje . Nie szanuje klienta.Bardzo mi szkoda pracowników infolinii.
Zaletynie znam
Wadybrak współpracy z klientem
~Brakslow / 2021-07-07 16:04
Ocena: 1.00 / 5
Brak słów, przesyłka uszkodzona, o reklamacji można zapomnieć
~Brilliant Yusifzada / 2022-08-12 16:49
Ocena: 1.00 / 5
Kurjer I firma w golee nie doucha klienta.
3 razy paczka nie została poprawnie przekazana.
Kurjer z ukrainy przeklina się i obraża klienta.A customer service mówi ze nic z tym nie mogą robić.Kurjer kłamie ze przekazuje przesyłkę ale nikt nawet nie dzwoni i nikt nie przychodzi z paczka.
Okropny service!!
~brimstae / 2021-05-21 12:15
Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj powinna zostać dostarczona do mnie przesyłka. Oprócz tego, że firma nie informuje między jakimi godzinami powinnam spodziewać się kuriera to późniejszy kontakt jest okropny. O godzinie 10:56 moja mama zadzowniła na podany numer kuriera i spytał, czy ktoś jest w domu. Oczywiście, że razem z mamą byłam. Już o godzinie 10:57 na śledzeniu przesyłki było zaznaczone, że nikogo nie było w domu. Jestem naprawdę niemile zaskoczona, szczególnie, że dosłownie minutę wcześniej powiedziałam, że jestem w domu. Kurier rozmawiając z moją mamą powiedział, że dostarczy paczkę w poniedziałek, bo nie ma umowy, a po późniejszej rozmowie z Panią na infolinii dowiedziałam się, że przecież kilkukrotnie (bullshit) dzwonił do mnie i nie odbierałam (dzwonił raz). Jestem pewna, że to jest moja ‚przygoda’ z firma kurierską DPD i wszystkim będę ją odradzała.
Zaletybrak
Wadywszystko
~Brockroo / 2020-08-17 14:19
Ocena: 1.00 / 5
Dpd to dno i do tego jest dostawca w Smart. Allegro powinno coś z nimi zrobić! Np wywalić chociaż że smarta!
Zasugerowałem kurierowi aby nie chodził po sąsiadach, sklepach a nawet poszedł do pobliskiej wulkanizacji i nie nękał ich prośba o przechowanie dla mnie paczki (duza paczka bo 1.5metra) tylko przywiózł ja do mnie na drugi dzień bo cały dzień będę w domu. Nie chcę się przed wszystkimi wstydzić a przeciez nie poto zapłaciłem za przesyłkę żeby teraz dobrzy ludzie za darmo dla mnie paczki przechwywali. A kurier dpd do mnie no to zobaczę i już ponad tydzień nie mogę doprosić się oddania mi przesyłki a jeszcze kłamie w systemie że coś że mną ustalał. To jest grzejnik, chydraulik czeka, kasa schodzi, remont nie skończony. To jest profesjonalizm dpd - totalne dno. Nie kupuje tam gdzie kurier dpd i to samo polecam wszystkim!
ZaletyBrak
WadySame
~Brodzia / 2022-10-18 16:27
Ocena: 1.00 / 5
DPD oddział Bydgoszcz to jakaś masakra . Kurier Kacper nie potrafi/ nie chce się mu dostarczać przesyłek a jak już to dostarczy to z wielką łaska....mało tego potrafi przejechać koło adresu dorenczenia bez zatrzymywania mimo że czekam w oknie a po chwili email że paczka nie doręczona bo nikogo nie było..ostatnio zamiast dowieść paczkę to postanowił ją zwrócić do nadawcy ...co za debil..pozdrawiam DPD i kuriera Kacpra ..nigdy nie będę już korzystał z usług tego przewoźnika. Pozdrawiam????
Zalety Na chwilę obecną brak
~Bronek173 / 2023-09-20 14:20
Ocena: 1.00 / 5
PROSZĘ lepiej przeszkolić kurierów nie informują klienta o przesylce paczki rzucają przy otwartej bramce
~Broń Boże przed DPD / 2022-09-07 15:54
Ocena: 1.00 / 5
Nr tel do kuriera podany w mailu jest tylko dla picu. Jak za setnym razem się dodzwonisz to cud. Dzisiaj mi się udało dodzwonić i ustalić z kurierem, że dostarczy paczkę w tym samym dniu bądź jak jednak nie zdążą to w następnym. Po 30 min. dostałem maila, że paczka czeka w punkcie odbioru paczek... Piękna postawa Damianie... Słowo nic nie znaczy ?
Oczywiście pan nawet nie raczy odebrać tel i odrzuca każde połączenie....
Serdecznie nie polecam...
ZaletyBrak
WadyWszystkie możliwe
~brrrr / 2023-08-21 15:54
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Kurier odnotował adresat nieobecny, mimo że to nie był mój dzień dostawy (ustaliłam z nim inny termin). W dniu dostawy nie przyjechał o ustalonej godzinie, w zamian znów odnotował, że odbiorca był nieobecny. Zapytałam dlaczego tego dnia przyjechał 3h wcześniej, usłyszałam wiele uwag wypowiedzianych opryskliwym tonem. Np. że nie on jest dla mnie, tylko ja dla niego, że robię problemy i utrudniam mu pracę. Mówię, że przecież sam ze mną ustalał godzinę dostawy. Odpowiedział, że o tej godzinie on już nie pracuje... Dlaczego więc ustalał ze mną taką godzinę?? Usłyszałam od kuriera, żebym zachowała komentarze dla siebie i nie wylewała swoich żali... O umówionej porze, które były jego godzinami pracy też nie przyjechał. Paczkę zwrócił do nadawcy.
Wadychaos, stosunek do klienta
~Bruce / 2022-01-18 12:53
Ocena: 1.00 / 5
0 kontaktu - jakiś cyrk - ja mam się starać o dłuższy opis ? - no macie tupet
WadyTermin przekierowanie kontakt - wszystko
~Bruce / 2026-04-28 09:34
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma - nie podejmują próby dostarczenia przesyłki i bezczelnie informują w mailu że nikogo nie było - normalnie jakieś jaja
~Bruno / 2019-12-17 13:02
Ocena: 1.00 / 5
W Policach jest jeszcze gorzej
Zaznaczam że to ostatnia paczka jaka zamawiałam przez tą kurierów.
Kurier odmówił mi wniesienia pączki do domu kazał mi zejść po nią bo ważyła 28kg wręcz nakrzyczał na mnie skoro zamawiam takie pączki to sama mam sobie wnosić.
Na moją prośbę czy może mi wnieść bo jestem wysoko w ciąży.
Odjechał z moją paczka notując że odmówiłam przyjęcia.
Pewnie facet go jakiś urodził i obcuje z facetami bo nie miał nigdy kontaktu z kobietą w ciąży.
Wiem że nie mosusl mi jej wnosić wystarczyło trochę empatii.
~Brygida / 2020-12-31 15:48
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska! Kurierzy sami przekierowywują przesyłki bądź sami umawiają późniejszy termin bez uzgodnienia z klientem, twierdzą że nikogo nie zastali a nie raczył nawet zadzwonić do drzwi. Masakra szczerze nie polecam!!!!!