Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12952 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Bogusława / 2019-11-15 08:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia,żadnego kontaktu poza 1 sms-em,paczka odesłana, bez możliwości odbioru osobistego w "punkcie obsługi klienta"
  • ~bojo / 2023-09-26 09:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Został wysłany numer do kontaktu z kurierem. Cały dzień siedziałam w domu i czekałam. Po wielu próbach udało mi się do niego dodzwonić. Kurier powiedział, że paczka była u innego kuriera, który zaginął. Kurier poprosił o oddzwonienie za 15 minut. W rezultacie przestał odbierać telefony i ignorował SMS-y. Dzisiaj dowiedziałem się, że przesyłka została zwrócona. Firma ma bardzo niski poziom usług i postaram się nigdy nie skorzystać z ich usług, a dodatkowo wszystkich zniechęcić
    ZaletyNie ma
    Wadyniski poziom usług
    zachowanie kurierów
  • ~Bokiik / 2021-09-15 10:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nie mili kurierzy wręcz mogę powiedzieć że aroganccy i chamscy
  • ~Bol / 2021-04-16 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył do domu paczki. Zadzwonił a w tym czasie prowadziłem rozmowę,oddzwoniłem odrazu. Kurier nie odbierał kilku telefonów odemnie. Gdy się dodzwoniłem powiedział że był w domu ale nikogo nie było co jest nie prawda. Powiedział że paczkę przywiezie dopiero w poniedziałek bo on nie ma czasu i że już nie wróci. A żeby było mało zaznaczył że paczkę doręczył. Na koniec usłyszałem parę niemiłych słów od kuriera po czym się rozłączył. Ja rozumiem że ktoś chce mieć wolne szybciej ale to co się dzieje to poprostu bycie zwykłym d...
    Po próbie wyjaśnienia sprawy na infolinię zostałem z niczym jescze powiedziano że to moja wina. Kurier nie poniesie żadnej odpowiedzialności ...
  • ~bolek / 2019-09-07 10:29
    Ocena: 1.00 / 5
    w dupie mają klienta na paczkę czekałem 2 tygodnie i w końcu zrezygnowałem bo kurierzy nawet nie raczyli zadzwonić że mają paczkę widocznie nie stać ich na telefon i mają gdzieś klienta bo ani razu nikt nawet się nie pofatygował aby dostarczyć paczkę i właśnie tak się dzieje jak się coś kupi z darmową dostawą ponieważ nie mają za to płacone więc olewają klienta radzę omijać szerokim łukiem firmę DPD
    Zaletyżadnych zalet
    Wadynie polecam nikomu
  • ~Bolo / 2019-08-23 14:34
    Ocena: 1.00 / 5
    2019-08-22 20:35:00 Magazynowanie przesyłki w oddziale BYD
    2019-08-22 11:00:00 Magazynowanie przesyłki w oddziale BYD
    2019-08-21 20:54:00 Magazynowanie przesyłki w oddziale BYD
    2019-08-21 12:13:00 Magazynowanie przesyłki w oddziale BYD
    2019-08-21 04:54:57 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD BYD
    2019-08-20 21:41:06 Przesyłka odebrana przez Kuriera
    2019-08-19 21:27:32 Zarejestrowano dane przesyłki,

    Trzeci dzień a bu.... nie ma!
    ZaletyNie ma!!!
    WadySame wady!!!
  • ~Bolo / 2021-10-07 15:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy nie wiarygoda firma 3 dzień towar leży na magazynie nie wywiązują się z terminów i po kontakcie ci ich konsultanci ściemniają. Porażka
    WadyNie polecam
  • ~BOLO / 2022-07-23 16:36
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZE SZAMBO TO DPD. !!!! OSZUŚCI, CHAMY, SOBIEPAŃSTWO !!! ELIMINUJMY TAKICH Z RYNKU, WIĘKSZOŚĆ OPINII NEGATYWNYCH. FAŁSZUJĄ DOKUMENTY PISZĄC NIEPRAWDĘ ŻE ODMOWA PRZYJĘCIA !!! ZWRACAJĄ PRZESYŁKI DO NADAWCY NIE DORĘCZAJĄC NA PODANY ADRES . TRZEBA TAKICH ELIMINOWAĆ Z RYNKU. JEST WIELE UCZCIWYCH I SOLIDNYCH FIRM KURIERSKICH, TAKICH PODAWAĆ DO SĄDU I PROKURATURY !!! NIE KORZYSTAJCIE Z DPD !!!!!!!!!!!
    ZaletyBRAK BO SKĄD ????
    WadySAME TYSIĄCE WAD !!!
  • ~Bolo / 2022-10-26 14:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna paczka zgubiona, druga uszkodzona bez uznanej reklamacji, gdzie dpd bezsensownie i niezrozumiale tłumaczy powód jej odrzucenia. Brak szacunku dla mienia klienta. Już nigdy nie skorzystam z usług tej marnej firmy.
    WadyNieuczciwość, brak szacunku dla mienia klienta.
  • ~Bomber / 2021-04-16 09:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam oszuści I tyle. Jeśli chodzi o pracodawcę to wykorzystują a jeśli chodzi o obsługę przesyłek wogole nie dbają ale nie ma się co dziwić jak kurier dostaje takie grosze
    ZaletyNie ma
    WadyObiecują złote góry a wychodzi wielkie G
  • ~Bonhart / 2019-08-19 13:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier notorycznie twierdzi, ze nie ma mnie w domu (pomimo, że cała rodzina jest) i zdaje przesyłki w punkcie.
    Infolinia i obsługa klient to jakieś nieporozumienie. Droga przez mekę. Nie polecam.
    Wadyproblemy z doręczeniem przesyłki
  • ~Bonifacy / 2021-03-08 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma ,kurier chamski i ma w d... ma klienta przyjmują jakiś z zagranicy gamoni i potem musi człowiek się martwić czy dostanie przesyłkę czy łaskawie poinformują klienta o niej,łaskę robi ze musi dostarczyć przesyłkę,omijać dużym łukiem tą firmę
  • ~BoroBoro / 2025-12-29 15:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Być może jest to oszustwo na szeroką skalę: kurierzy nie doręczają celowo, zwracają do nadawcy, który musi ponownie zapłacić za usługę doręczenia, gdyż "ma umowę tylko z DPD". Czyli chcą kasować klienta (szczególnie firmy) podwójnie. Mam nadzieję, że różne organy państwowe zajmą się tymi oszustami.
  • ~Borowik / 2019-03-09 07:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Jastrzębie-Zdrój.
    Kolega dostał telefon chyba tylko po to żeby się nim chwalić przy kumplach.
    Zero kontaktu !!!. Gdyby gościu był sprytniejszy, to puściłby info że za 15 minut będzie i sprawa załatwiona, ale uparty kolo wozi przesyłkę cztery dni po mieście wypisując że nikogo nie było :).Zmienia terminy dostawy jak chce. Mimo informacji żeby dostarczyć po 14:00, to gość się upiera że podejmie próbę między 11:00 a 13:00 :))). Kontakt z konsultantami DPD polega na informowaniu klienta o możliwości zmiany adresu dostawy.
    Dużo zamawiam przez internet, różne firmy kurierskie mnie obsługują ale takiej żenady jaką reprezentuje kurier DPD, kolega z Jastrzębia, to nie kojarzę z żadną inną firmą. Wizerunkowo, LIPA !!!
    ZATRUDNIAJĄ CHYBA KOGO POPADNIE bez weryfikacji predyspozycji do zawodu. No cóż, rynek pracownika.
    ZaletyZalety ???? Buahhaaahhaaaaaaa !!!!
    Wadytylko
  • ~Borys / 2021-09-29 20:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam, bardzo mi przykro, że macie takiego pracownika jak G-z. Niestety kłamstwo ma krótkie nogi. Dniem 29.09 miał przywieźć paczkę dla mojego brata (Podhalańska 51 34-500 Zakopane). Tata cały dzień czekał na przesyłkę, ale G-z nawet nie podjechal, rzekomo twierdząc że był na miejscu i nikt nie odebrał paczki... Tracicie w naszych oczach. Pozdrawiam.
    ZaletyBorys
  • ~borys / 2023-04-17 14:56
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier przywiózł przesyłkę do firmy. z uwagi na kruchość towaru miał dostarczyć do rąk własnych do sprawdzenia. nie zrobił tego, przesyłkę uszkodzoną zostawił na korytarzy w recepcji i zmył się czym prędzej. Towar kompletnie zniszczony - reklamację odrzucili, bo twierdzą, że odebrałem bez uwag a reklamację złożyłem bez kuriera i to 3 dni po czasie wliczając w to sobotę i niedzielę. parodia nie firma. NIE POLECAM.
    Zaletybrak
    Wadybanda oszustów bez poczucia winy i zero uczciwości. Na sybir niech wożą.
  • ~bos / 2022-12-13 16:07
    Ocena: 1.00 / 5
    żory - kurier bardzo nie miły ,kazał sobie podejść po paczkę 300m,pomimo że czekałem w domu.waga paczki 20dkg .po co jest adres na paczce? mam to szczęście że paczka jest za pobraniem i jest jeszcze nie odebrana to zapłacę mu w monetach 1zł.następnym razem jak poprosi mnie czy może zostawić paczkę dla sąsiada to wiecie.... polecam inną firmę kurierską! nikt łaski nie robi
    Zaletybrak
    Wadybrakło by miejsca na stronie na wady,omijajcie z daleka
  • ~bos / 2022-12-14 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    kogo rozbawić?
    oto wiadomość z dpd:
    Drogi Odbiorco,
     Dziś doręczamy Twoją paczkę za pobraniem!!!!!
    Możesz ją odebrać bezpiecznie - na zewnątrz lub poproś o pozostawienie w portierni/recepcji?
    mam się bać kuriera? paczka na adresata w żorach .kolejny dzień nie dostarczona!
    Zalety0,0,0,
    Wadysame
  • ~Bosman / 2026-06-03 08:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. Staram się z niej nie korzystać. Ale u sprzedawcy u którego kupiłem przedmiot na którym zależało mi żeby był następnego dnia, nie dawał innej możliwości. Dostałem informację że paczkomat był przepełniony więc nie udało się dostarczyć paczki. Na infolinii bot podaje informacje że nie może przełączyć na rozmowę z człowiekiem i że nie może podać nr do kuriera. Nie mam informacji gdzie jest moja paczka i nie mogę z z nikim skontaktować w tej sprawie.
    WadyZero kontaktu. Nie biorą odpowiedzialności za dostarczenie paczki. Nie jest to dla nich ważne. Brak szacunku do klienta.
  • ~Boss no 6 / 2021-09-07 11:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dostarczająca - podobno - przesyłki i nie posiadająca terminali do zapłaty kartą, to nie firma kurierska, a zwykły naciągacz.
    ZaletyBRAK
    WadySame
Dodaj własną opinię »