strona 278 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- nastepna »
-
~Bocian / 2019-11-16 14:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier sam podjął decyzje o przełożeniu terminu doręczenia paczki na następny dzień, podczas kontaktu telefonicznego w dniu zaplanowanego odbioru kurier z oburzeniem stwierdził że nie posiada przesyłki i dodał (może jutro będzie). W dniu dzisiejszym bez jakiejkolwiek próby kontaktu podjeżdża pod adres umawia się z klientem na ustalony okres czasowy (30min). Po zerwaniu się z pracy i stawieniu pod adresem doręczenia, kurier nie przyjeżdża. Po kolejnej próbie kontaktu kurier zmienia zdanie i mówi że w przedziale 3godzinnym jak znajdzie czas to podjedzie. Jak na taką dużą firme kurierską, która prowadzi zlecenia stałe typu doręczania umów i sprzętów operatorów sieci komórkowych, dziecinne podejście do sprawy.... -
-
~bog / 2026-03-11 08:06Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Kurier zadzwonił raz na domofon PO godz. 20 (!!!), nie zdążyłam odebrać i tyle. Od razu paczka została przekierowana do punktu odbioru i to jeszcze nie najbliższego od miejsca wskazanego adresu dostarczenia, ale do najdalszego! Kontakt z DPD utrudniony. Reklamacja polega na wysłaniu maila zwrotnego: "dziękujemy za kontakt" i tyle. Paczka jest ciężka, więc zostało wybrane dostarczenie pod wskazany adres a nie do punktu. Nadawca przecież za to płaci! Chociaż tym razem chociaż kurier zadzwonił na domofon, bo wcześniej potrafił sam od razu, bez żadnego kontaktu, przekierować paczkę do punktu odbioru. WadyBrak kontaktu, brak dostarczenia paczki (kolejna taka sytuacja). -
~bogart / 2021-04-23 14:13Ocena: 1.00 / 5
Stado baranów nie firma.Przesyłka od nadawcy przychodzi do nich we wtorek.Lezy do piątku bo rzekomo jest wpisany zły adres odbiorcy.Po poszukiwaniach u nadawcy okazało sie ze skonsultował to z DPD i adres okazał się prawidłowy.Ale w firmie nie było kompetentnej osoby aby zadzwonic na numer odbiorcy i w piatek odesłali paczkę z powrotem.Paczka była opłacona.Pewnie jakby była płatna przy odbiorze to przynieśli by w zębach pod drzwi.A tak całkowicie olewaja klienta.Była to moja ostatnia przesyłka która zamawiałem przez te firmę ZaletyNie widzę zaletWadyOlewanie koncertowe klienta -
~Bogda / 2021-07-09 12:56Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska !!!!!
Kurierzy cierpią na brak mózgu
Dziwie się że sklepy internetowe takie jak Zalando współpracują z taką prymitywną firmą jaką jest dpdZaletyBrakWadyFirma jest jedną wielką wadą!!!! -
~bogdan / 2020-10-16 12:16Ocena: 1.00 / 5
dostawa nie odbyła się w podanym terminie ktoś sam zmienił czas dotawy ,bardzo irytująca sytuacja -
~Bogdan / 2021-06-07 20:45Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczke ktora miala byc w pt (niedoszla, kurier ,,niby,, byl ale awiza nie da rady i nikogo nie ma, gdzie sie czeka jak ciec). Poniedzialek to samo..dzwonie na infolinie przed 18 co jest z moja paczka. Odeslana spowrotem, a w obsludze mi chrzani, ze to ja mam dzwonic do kuriera czemu go nie bylo.
Z innej firmy gosc dzwoni 10min przed ze bedzie czy jestem w domu. Nie mowie kto bo nie chce reklamowac choc sie nalezy..
Dpd dno jak dla mnieZaletyBrakWadyKurierzy,ktorzy nie umieja dzwonic -
~Bogdan / 2021-06-08 18:57Ocena: 1.00 / 5
Paczka niedoszla. Norma. Ze obsluga sklepu rozmawiałem.wyslali zawiadomienie. Oni niby do kuriera dzwonili i ten nic sobie do zarzucenia, bo byl dzwonil..ja z rodzina w domu jak kretyn vzekam, ani tel ani domofon nie dzwoni, a gosc bezczelnie, ze usilowal..porazka..dzbanow przyjmuje i te..zero,koniec z dpd jak dla mnie ZaletyBrakWadyKurierzy -
~Bogdan / 2022-04-07 12:02Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na rynku kurierskim , naraziła mnie na straty ponad 10 tys zł , przesyłka nie doręczona , kurier odmówił wydania ważnych dokumentów i przesyłka wróciła do nadawcy gdzie czas doręczenia , korzystając oczywiście z innnej firmy przesunął się o 5 dni co naraziło mnie na straty. ZaletyżADNYCHWadyBRAK PROFESJONALIZMU -
-
~BOGDAN / 2022-07-11 21:23Ocena: 1.00 / 5
Najlepiej odebrać paczkę samodzielnie, ponieważ kurier nie może dostarczyć po godz. 15.Mimo złożonej dyspozycji godzinowej i tak nie może. Infolinia to jakaś porażka, rozmowa z automatem, który w konkretnej sprawie i tak nie pomaga. Beznadziejna firma.
-
~Bogdan / 2022-10-13 11:34Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem ekspres do kawy na allegro wysyłka towaru na następny dzień, powiadomienie o przesyłce na drugi dzień. Informacja "Kurier podejmie dzisiaj próbę dostarczenia przesyłki podany numer do kuriera. Dzwonię o godz. 15 o której będzie dostarczona przesyłka, odpowiedź miedzy 18 a 19 bo ma dużo przesyłek. O godz. 20 dzwonię do kuriera cisza. Na drugi dzień dostaję powiadomienie że przesyłka dostarczona, mało tego na drugi dzień spotykam kuriera na ulicy obok pytam go gdzie jest moja przesyłka odpowiedź mam ją odłożoną i dzisiaj dostarczy pytam o której o 17, na pytanie czy nie może mi jej teraz wydać odpowiedział że nie bo ma ją z tyłu paki za innymi paczkami. Ręce opadają skąd oni biorą tych kurierów. Firma dno. ZaletyBrakWadyNierzetelna, brak profesjonalizmu, firma która powinna zniknąć z rynku. -
~Bogdan / 2023-01-10 11:49Ocena: 1.00 / 5
DPD to dno DNA kurierka z Ukrainy widać przenosi swoje zwyczaje na tereny polskie już trzy razy nie dostarczono mi przesyłki do drzwi tylko zostawia się w sklepie albo dwa razy Nawet na korytarzu dosłownie na korytarzu oczywiście do DPD można próbować się dodzwonić cały dzień nie ma szans Mam nadzieję że kiedyś w końcu padnie to zło -
~Bogdan / 2023-02-14 10:28Ocena: 1.00 / 5
DPD uruchomiło PUNKTYNADANIA i BOT odpowiada na pytania . Punkty nadania trzymają przesyłki , BOT jak automat , przesyłka nadana leży w punkcienadania , I BOT o tym mowi , ALE KIEDY RUSZY DO MNIE to BOT MI NIE WIE , A DO KONSULTANTA nie można się dodzwonić . DNO nie obsługa. ZaletyBRAKWadyBRAK KONTAKTU -
~Bogdan / 2023-12-22 11:54Ocena: 1.00 / 5
Ignorancja klienta przy odpirze i nadaniu przesyłek brak jakiego kolejek kontaktu z kurierem bo jak .i powiedziano kurier nie ma obowiązku odbierać telefonu ani oddzwaniać -
~Bogdan Szczecin / 2020-12-31 12:35Ocena: 1.00 / 5
Jestem zawiedziony terminami dostaw. Kurier olewa nas jak może. Nie odbiera telefonów. Siedzimy całymi dniami i czekamy na Kuriera. Kto nam zapłaci za stracony czas. Dostawy docierają z wielodniowym opóźnieniem. Przestrzegam wszystkich którym zależy na terminowej dostawienie. WadyBrak terminowych dostaw. -
~Bogna / 2026-02-12 20:20Ocena: 1.00 / 5
Dziś (11.02.2026) kurier Sebastian w okularach firmy DPD otworzył bramkę mojej posesji i pies wybiegł na drogę. Pies został potrącony kilka metrów dalej przez pojazd tego kuriera. Nagranie z monitoringu pokazuje pełny przebieg zdarzeń. Nawet się nie zatrzymał jak zabił psa!!!
Uwaga na tego kuriera w okolicach szkoły — porusza się szybko i nieraz stwarza zagrożenie dla dzieci i rodziców przy drodze.
Jeśli ktoś miał podobne sytuacje, dajcie znać — bezpieczeństwo jest najważniejsze.WadyZABiCIE PSA -
~boguc / 2020-12-19 14:21Ocena: 1.00 / 5
Tak doręczeczenie w sobotę...
Zapłacone, a paczki nie ma :/
Dziękuję DPD za zepsucie świąt...:(
Oszuści, nie polecamZaletyBrakWadySame -
-
~Bogusia / 2021-08-19 15:13Ocena: 1.00 / 5
Po prostu jedno wielkie nieporozumienie. Tak można opisać w skrócie -
~Bogusia / 2022-07-18 17:13Ocena: 1.00 / 5
Dzisiejszy dzień spędziłam w domu czekając na kuriera, po czy o godz.17.00 dostałam SMS i e-mail z informacją, że nie było mnie w domu. Przesyłka została skierowana do punktu na drugi koniec miasta. Co za bezczelność. Od dziś dla mnie DPD nie istnieje. -
~Bogusia / 2023-10-18 18:58Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam nieprzyjemność kontaktu.Kurierzy pozal się Boże, od 10 dnie mogę odebrać przesyłki, codziennie doni h dzwonię i nic to nie daje Odwieczny problem z przekierowaniem paczki, jak już się udało, to okazuje się że nie mogę jej odebrać ponieważ DPD zapomniało przesłać mi kod odbioru. Z innymi firmami kurierskimi nigdy nie miałam problemów, a z DPD mam zawsze kiedy mają mi dostarczyć przesyłkę. Osobiście jeśli mam wybór to,zawsze wybieram inną opcję dostawy byle nie DPD
Zdecydowanie NIE POLECAMZaletyNie dopatrzyłam sięWadyProblem z dostawą, niema kontaktu z kurierem, system nie powiadamia prawidłowo o przesyłkach
Ogolny bslagan -
~Bogusia / 2024-03-29 08:04Ocena: 1.00 / 5
Miałam otrzymać wczoraj przesyłkę czekałam cały dzień w domu kurier się nie pojawił a dzisiaj dostałam informację że kurier nie dostarczył przesyłki bo nie było mnie w domu to jest jakaś porażka teraz mam sobie jechać nie wiadomo gdzie i sama odebrać przesyłkę ? To jest nie do pomyślenia ja płacę za dostarczenie przesyłki do domu a kurierowi nie chce się nawet na domofon zadzwonić
strona 278 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- nastepna »
