Zaletyżadnych zalet niestety
strona 276 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- nastepna »
-
~beti73 / 2019-10-03 17:23Ocena: 1.00 / 5
przesyłka leży od 3 dni w magazynie Dpd w Komornikach, zero informacji dlaczego klient jej nie otrzymał.Kilkukrotne interwencje ze strony nadawcy - sklep oraz odbiorcy i nic..na stronie śledzenie przesyłki bzdurne informacje, że przesyłka wydana do doręczenie a po 8 min uzgodniono nowy termin dostawy. Z kim pytam? Lekceważenie klienta i brak kompetencji.Pozostaje złożenie reklamacji i rezygnacja z usług pseudo kuriera Dpd we wszystkich sklepach internetowych.Nie polecam. -
-
~Betib / 2020-03-10 16:45Ocena: 1.00 / 5
Witam,korzystałam z usługi kuriera w Lublinie. Jakiś koszmar. Godziny doręczenia wzięte z księżyca ( nie dla ludzi pracujących 12-15) ,kto pracujący jest o tej porze w domu. Brak kontaktu z kurierem. Pani Lidia T. Na infolinii nie słucha co się mówi. Mało czytelna informacja a właściwie jej brak. Ogólnie koszmar. ZaletyBrakWadyMało uczciwe podejście do klienta -
~Betina3334 / 2023-07-24 16:05Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nadana w czwartek po południu w Krakowie, jest poniedziałek i nadal nie dotarła do Legnicy, nie wiem czy dotrze we wtorek, raczej w środę. Jestem rozczarowana i zła. Mogłam się przejść na pieszo i szybciej bym to załatwiła. Nie polecam firmy. ZaletyBrakWadyAbsolutnie nie szybcy. -
~betinka / 2022-10-03 20:23Ocena: 1.00 / 5
Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami.Ta firma to dno począwszy od kuriera skończywszy na obsłudze klienta. Niestety muszę korzystać z ich usług od czasu do czasu ale to ze względu na to że firma pośrednicząca ma nimi podpisaną umowę.Nie wiem jakim cudem ta firma jeszcze utrzymuje się na rynku . WadyBrak -
~BETKA / 2026-02-17 11:47Ocena: 1.00 / 5
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM,
KOLEJNY RAZ SIEDZE W DOMU, czekam na przesyłkę, A ona LĄDUJE WE WSI OBOK MOJEGO MIASTA.
WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONA REKLAMACJA, DOKŁADNIE TAKA SAMNA SYTUACJA!!!! INFORMACJA OD DPD, ZE KURIER NIE MUSI DO MNIE DZWONIĆ, ŻE DZWONI NA BRAMKĘ!!! MAM MONITORING, NIE DZWONI PO RAZ KOLEJNY NA BRAMKE!!!!
TO NIE PIERWSZY RAZ!!!! -
~bety / 2019-12-05 20:06Ocena: 1.00 / 5
dramat,nie chcą nawet drobnych rzeczy dostarczyc,poprostu pisza ze nikogo nie zastali w domu,jesli mam wybor wybieram inna firme kurierska,jesli nie ma wyboru,to rezygnuje.SPRZEDAJACY NIE WYBIERAJCIE TEJ FIRMY KURIERSKIEJ bo ludzie nie beda u was zamawiac,DPD to jedna wielka sciema -
~bezrobotny_alkoholik / 2022-08-10 17:00Ocena: 1.00 / 5
2 raz miałem przyjemność korzystać z usług DPD. Za pierwszym razem paczka wylądowała w punkcie odbioru i sam musiałem się fatygować, żeby ją odebrać. Teraz kurier nie zastawał nikogo w domu. Pomimo, że cały czas ktoś był. Nawet nie pofatygował się zadzwonić. Po moim telefonie stwierdził, że muszę mieć popsuty domofon. Był niegrzeczny i opryskliwy. Następnego dnia dostałem maila, że znowu nie zastał nikogo i paczka wróciła do nadawcy. Nawet nie pofatygował się oddać przesyłki do punktu odbioru. Jak ta firma utrzymuje się jeszcze na rynku? Zaletynie znalezionoWadybrak zalet -
~Będzie Pan zadowolony / 2022-06-03 11:03Ocena: 1.00 / 5
Bezczelny kurier nie przyjeżdża i wpisuje, że nie zastał nikogo. 3 na 3 razy. Rozmowy z botem na infolinii i reklamacje mailowe to jawne kpiny z klientów. "Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi?" Klasyka... ZaletyBrak!WadyKorzystanie z "usług" tej firmy, to proszenie się o kłopoty. Unikać!!! -
-
~BH / 2021-12-12 23:08Ocena: 1.00 / 5
DPD to skrajnie nieuczciwa firma. Wzięli pieniądze za usługę, zagubili lub ukradli przesyłkę, a nie zwrócili pieniędzy ani za przesyłkę, ani za niewykonaną usługę. Proces reklamacji w tej firmie to jakaś żenada, jakby żywcem wyjęty z powieści Kafki. "Nie oddamy pieniędzy i co nam Pan zrobi?" Nawet obsługa na infolinii śmieje się ironicznie i daje do zrozumienia, że nic nie mogę zrobić. Właściwie to zostaje jedynie droga sądowa. Ale jeżeli ktoś nie chce lub nie może tracić na to czasu, to radzę unikać tej firmy jak ognia, bo nieuczciwość to najdelikatniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy gdy myślę o ich postępowaniu z klientem (żeby nie użyć sformułowania "złodziejskie praktyki"). WadyNierzetelność, nieuczciwość, proces reklamacji z góry skazany na niepowodzenie -
~Bhjnvf / 2020-12-16 12:03Ocena: 1.00 / 5
Dzwoni do mnie kurier, mówi że ma dla mnie przesyłkę, której ktoś nie odebrał ode mnie (pobranie) więc musze za nią zapłacić- no normalka spoko. Ale nie było mnie w domu wiec powiedział ze przyjedzie następnego dnia. Z racji tego ze nigdy nie ma przy sobie terminala (mimo ze mail przychodzi ze można karta płacić) to pytam czy jutro będzie można zapłacić karta (to był kurier który przyjeżdża zawsze do mnie z DPD) on ze oczywiście ze tak. No i przyjechał, mówię ze płatność będzie karta a on do mnie „tylko gotówka nie można karta” ja mu mówię ze wczoraj mówił że OCZYWIŚCIE ja nie mam gotówki. Po czym on do mnie „a to wczoraj, dzisiaj tylko gotówka do widzenia. I poszedł sobie ten bezczelny typ. (przypominam ze nigdy nie ma przy sobie terminala co potwierdzają moi znajomi do których tez przyjeżdża) -
~Biały123 / 2020-10-30 17:25Ocena: 1.00 / 5
Rzucają paczkami jak workami z kartoflami , przesyłka została uszkodzona kurier uciekł zgłosiłem to mieli w dupie nie polecam tej firmy naprawdę masakra WadyBrak odpowiedzialności za przesyłki -
~Biczowski / 2023-05-15 07:22Ocena: 1.00 / 5
Dno i wodorosty. Kolejna paczka i kolejny problem. Zamówiliśmy łóżeczko dla dziecka. W poniedziałek status paczki przyjęto w oddziale. Nic złego nie może się wydarzyć. 3 dnia żona musiała jechać z moją siostrą do szpitala na badania i przekierowaliśmy paczkę do mojej pracy. Kolejny dzień paczki brak status bez zmian. Dzwonię na infolinię. Po wysłuchaniu melodyjki i upośledzonego bota rozmawiam z kobietą która mówi mi że w wyniku zmiany adresu doręczenia czas oczekiwania to kolejne 3 dni robocze ale zaznaczy że to pilne i będzie na jutro. Kolejnego dnia ofc paczki brak. Ponownie dzwonię i słyszę od innej kobiety że w wyniku przekierowania paczki czas dostarczenia jest nieokreślony. Tak mówi regulamin według niej. Dziś mają ostatnią szansę jeżeli paczka nie przyjdzie zgłaszam na policję próbę przywłaszczenia mojej własności. ZaletyHahahahaWadyWszystko co można sobie wyobrazić -
~Bikka / 2026-01-30 16:15Ocena: 1.00 / 5
Bezczelność kurierów w tej firmie nie zna granic. Kurierzy rozłączają się i nie chcą rozmawiać żeby ustalić kiedy można doręczyć przesyłkę. Ta firma to jakiś żart, dziwię się, że jeszcze funkcjonują przy taniej słabych ocenach. Wszędzie max 1-1,5 w skali do 5 lub 10. Ludzie nie wiem dlaczego w ogóle zamawiacie paczki w tej firmie i allegro tak samo. Nie rozumiem jak mogą z nimi współpracować. Niedługo kurier napluje w twarz klientowi, a firma odpowie , że to deszcz padał. Dramat, gorąco nie polecam !!! ZaletyBrakWadyWszystko ; -
~bilak123 / 2020-04-15 13:59Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka przychodzi o wiele za późno ciągłe wpisy typu,, umówiono późniejszy termin doręczenia,, -
~Bilon / 2025-11-15 21:56Ocena: 1.00 / 5
DPD to najgorsza firma jaką świat widział po prostu dziadostwo. Nie wiem skąd oni biorą pracowników / kurier /. Pierwsza paczka z allegro była uszkodzona. Kurier zadzwonił domofonem i poinformował mnie że paczkę zostawia na dole klatki schodowej i mam sobie zejść i wnieść do mieszkania. Mieszkam na 2 piętrze a paczka ważyła niecałe 9 kg. Tak też zrobiłem, kuriera już nie było. Druga paczka a allegro dostarczona była do sklepu żabka ponieważ nie było nikogo w domu. Udałem się do sklepu po odbiór paczki i omal nie zemdlałem. Karton w którym były panele ścienne był kompletnie rozerwany. Część paneli leżała na podłodze. Pani sprzedawczyni powiedziała że w takim stanie przywiózł ją kurier. Na pewno nie była to wina sklepu. Była tam jedna sprzedawczyni niska, szczupła na pewno nie siłowała by się z paczą dość dużych gabarytów ważącej ok. 10 kg. Zrobiłem zdjęcia tylko nie mam ich jak zamieścić. Mieszkam w Bydgoszczy os. Wyżyny. Ten kurier który ten rejon obsługuje już dawno powinien być wywalony z pracy. Nigdy więcej DPD. ZaletyBrakWadyJak w opisie -
~Bim / 2018-12-06 20:57Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie używa telefonu - a maili na prywatny adres w pracy nie czytam. Gdyby wysłał sms lub zadzwonił - od razu dowiedziałby się, że paczkę należy zostawić u moich sąsiadów. Może kurierów powinno się szkolić z zasady, że na te paczki KTOŚ CZEKA!!! Po reakcji ode mnie przesłali mi sms z opcją przekierowania paczki, co zrobiłam - wybrała dzień, godzinę i adres sąsiadów. Nikt się nie pojawił. Może firma DPD nie rozumie, że żyje z klientów? ZaletyBrakWadyTotalny brak przejmowania się klientem -
-
~Bimp / 2022-05-05 22:24Ocena: 1.00 / 5
Zabił mi psa i nawet mu nie pomógł..
Brak słów co wiecej mówić -
~birdli / 2019-09-08 16:23Ocena: 1.00 / 5
Według mnie najgorsza firma na świecie.Kurier pisze mi że paczka będzie o 14 30 dzwonie do kuriera o 17 on mi odpowiada "Niestety to nie jest dostępne może w poniedziałek jestem zmęczony" wiem że to wydaje się dziwne i kłamliwe ale jak ktoś starszy z mojej rodziny tam zadzwonił to od razu przepraszam i ogółem że paczka będzie za godzine przyszła mi ta paczka a zamawiałem myszkę po pierwsze myszka kosztowała 200 zł przycisk boczny rozwalony i przycisk od dpi lewy klik myszy słabiej reagował.Z mojej strony nie polecam bo nie wiem jak można rzucać paczką żęby rozwalić myszke MYSZKA TO NIE PORCELANA. ZaletyNIE MA ANI JEDNEJ ZALETYWadyWADĄ JEST TA CAŁA FIRMA I KURIERZY WSTYD -
~bk / 2020-12-04 12:06Ocena: 1.00 / 5
bo ktos sie pomylil w sortowaniu dziecko na mikolajki nie dostanie prezentu...... ZaletybrakWadywiele -
~blabla / 2020-02-21 15:40Ocena: 1.00 / 5
NIE4 DOSTAŁAM OD 1,5 miesiąc swojej paczki!
TO JEST SKANDAL!
KŁAMIĄ, KRĘCĄ, a paczki jak nie było, tak nie ma
Nie mam już siły dzwonić, pytać, dociekać. Paczka z cenną zawartością od miesiąca GDZIEŚ podobno leży ale nie wiedzą czemu kurier jej nie dostarcza. Odmawiają przyjęcia reklamacji od odbiorcy. Ma ją prawo złożyć tylko nadawca, chociaż paczka i jej zawartość należy do mnie bo jest z góry opłacona. CO by było gdyby nadwca w ciągu tych 45 dni umarł? Moja CENNA, opłacona z góry paczka przeszłaby na własność DPD?ZaletyNie ma. Ta firma to strata czasu i DNOWadyWszystko! Od chamów na CC, którzy odkładają słuchawkę jak nie znają odpowiedzi na pytanie przez całkowity brak organizacji
strona 276 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- nastepna »
