Tragedia! Kurier zadzwonił na domofon zapytał które piętro i to by było na tyle z kontaktu z kurierem.... Paczka jeździła sobie windą góra dół, aż życzliwy sąsiad przyszedł zapytać to ten karton robi w windzie. Paczka dość duża do tego ciężka więc chciałam, żeby rodzice to mieli dostarczone do mieszkania, a nie odbierali sobie z windy i to tylko dzięki temu, że są lubiani :) więc ktoś przyszedł i zapytał co z tym zrobić.... W innym przypadku ktoś mógł mieć fajny prezent za 400 zł.....
Z pewnością była to ostatnia moja paczka zamówiona w DPD.....
Zaletybrak
~Basior92 / 2022-01-17 16:03
Ocena: 1.00 / 5
Kurier spóźnia się kilka dni, nie odbiera telefonów ma wyje*ane w klienta, odrzuca połączenia. Nagorsza firma kurierska. Nigdy już nie wybiorę tej opcji, innymi słowy chu**wizna totalna. Nie Polecam !!
~bastin / 2022-12-14 09:01
Ocena: 1.00 / 5
Długi czas oczekiwania na przesyłkę, paczki często "błądzą",do tego wadliwe paczkomaty których i tak z przysłowiową świecą trzeba szukać. Niestety jak dla mnie jest to najgorsza firma przewozowa.
ZaletyBRAK
WadyDługi czas oczekiwania na przesyłkę,wadliwy sysyem aplikacji w połączeniu z paczkomatem
~Baśka / 2020-04-28 17:44
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie słowny umawia się na daną godzinę a przyjeżdża 4 godziny później telefonu nie odbiera i jak już jest to nawet nie zadzwoni!!!
ZaletyŻadnych
WadyBardzo dużo
~Batek / 2023-09-14 09:12
Ocena: 1.00 / 5
Paczka przez tydzień jest przetrzymywana zero informacji, ta firma kurierska to jeden wielki żart i wszystkim odradzam z nimi jakiegokolwiek kontaktu.
Zaletybrak
Wadyczas dostawy
kurierzy robią co chcą
infolinia zero pomocy
~bateryjka / 2024-05-10 13:48
Ocena: 1.00 / 5
Dział obsługi klienta ( sprawy płatności ) Żenada czekanie ponad 20 minut na odebranie telefony to gorzej niż źle.
Oczywiście jest piątek więc pewnie wszyscy maja już klientów na końcu kręgosłupa .
ogólnie załatwienie sprawy jakiejkolwiek wymaga cierpliwości bo KROLESTWO DPD nie jest od tego aby pomagać rozwiązywać problemy.
właśnie minęła 26 minuta słuchania tanich melodyjek
Zaletybrak
Wadyza dużo do opisania
~Baxter / 2022-12-06 11:54
Ocena: 1.00 / 5
Według mnie to najgorsza firma kurierska przynajmniej na terenie Strzelina Kurier bardzo niemiły . Chamskie odzywki. Żadnych powiadomień o terminie czy godzinie dostawy przesyłki. Z innymi kurierami jest normalny kontakt a że strony DPD żadnego. NIE POLECAM!!!!!
ZaletyŻadnej
WadyJw
~Baxx / 2022-12-03 03:59
Ocena: 1.00 / 5
Tragiczny przewoźnik. Wiezie paczkę 4 dni. Gdzie inpost wozi w 2 dni.
Mało tego, doręczenie wypadło w sobotę a oni w sobotę standardowo nie doręczają paczek tylko trzeba osobno zapłacić.
PO-RA-ŻKA
Zaletybrak
WadySame wady
~Bb / 2020-09-18 16:41
Ocena: 1.00 / 5
Kurier odjechał z paczką bo nie chciał poczekać minuty na pieniądze
Brawo dpd
I dostałam informacje ze nie było mnie w domu
????????
~Bb / 2021-01-04 17:47
Ocena: 1.00 / 5
Paczka doszła uszkodzona. nie polecam tej firmy.
ZaletyŻadnych
WadyNie dbają o dobro klienta.
~BB / 2021-07-09 17:13
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została doręczona określonego dnia. Kurier został uprzedzony o nieobecności w domu i umówiłam się z nim na telefon drugiego dnia, lecz wówczas nie przekazano mu przesyłki do doręczenia. Obiecują dostarczenie przesyłki konkretnego dnia nikt się nie zgłasza. Komunikacja z firmą i w firmie beznadziejna (nie ma możliwości porozmawiania z pracownikiem, proponują "rozmowę" z DPDBotem. Jest to mój drugi kontakt z firmą i ostatni! NIE POLECAM!!!
ZaletyBrak
WadyBrak możliwości kontaktu z pracownikiem
~BB / 2022-01-18 18:02
Ocena: 1.00 / 5
Otrzymalam e-maila DPD, ze przesylka zostala do mnie dostarczona, co nie jest prawda, kurier u mnie nie byl i nie dostarczyl mi przesylki. Od kilku godzin kurier nie odbiera ode mnie telefonow i nie reaguje na smsy.
~bb / 2022-02-01 12:09
Ocena: 1.00 / 5
nie polecam ciągle nie ma nikogo w domu za każdym razem przy dostawie dostaję sms nie zastał nikogo w domu gdzie nawet go nie było
~BB / 2022-12-02 13:31
Ocena: 1.00 / 5
W zasadzie wszystko, co napisane w innych postach! Tak jak Poczta Polska - dno. Dostają 1 w opiniach, bo nie ma 0.
ZaletyNie ma
WadySame wady!
~bb / 2023-12-22 12:37
Ocena: 1.00 / 5
18.12.2023 zamówiono dla mnie kuriera do odbioru paczki. Nikt się nie pojawił. Nikt!!!
Do 22.12.2023 przez cały czas był ktoś w domu. Kurier się nie zjawił, a w systemie napisał, że nikogo nie było w domu. Kontakt z firmą - żaden, kontakt z kurierem - żaden (telefon wyłączony). Na święta zostaję z dużą nieodebraną paczką!
Świetny pomysł na biznes! Wziąć pieniądze + nic nie robić = czysty zyska.
W ten sposób kasa bum-bum?
Zaletyrozczarowanie i utrata pieniędzy
Wadyrozczarowanie i utrata pieniędzy
~bb / 2025-07-31 15:11
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy Suwałki - nr tel wyłączone, przekierowalam paczkę i co? I tak włożył sobie do paczkomatu, gdzie chciał. Pancia z działu jakości obsługi odsyła mnie na infolie, infolinia to dno- zero kompetencji, odsyła mnie do skarg na kuriera..nie odnoszą się do sprawy, najgorsza firma na rynku..
ZaletyZero
WadyWszystko na nie
~BB / 2026-06-03 06:37
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska w Polsce, długi czas oczekiwania na paczkę, kurierzy rzucają paczki przez bramę nikogo nie informując. Brak reakcji ze strony działu reklamacji. Jednym słowem odradzam mocno !!!!
ZaletyBrak jakichkolwiek zalet
WadyPodejście firmy i samych kurierów
~Bbb / 2022-07-27 09:44
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę, otrzymałam maila i smsa z informacją, że kurier będzie w godz 15-17. Jako, że mam nie najlepsze wspomnienia z dpd, zadzwoniłam pod podany nr tel do kuriera i co za zdziwienie kurier będzie u mnie ok12.30, kiedy to mam umówione spotkanie i nie jestem stanie tego zmienić. Cały dziwne domu tylko jedno krótkie spotkanie w tej akurat godzinie. Dzwonię pytam się jak ma się to informacji zawartej w mailu. Usłyszałam, że dpd nie umie rozwiązać dotychczas tego problemu tj niezgodności godziny podanej w mailu. WTF
~BBB / 2023-09-20 22:02
Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM
Zaletyżadnych
Wadypóźna pora dostarczenia, zero kontaktu ze strony kuriera, paczka pozostawiona przed klatką
~Bbbb / 2020-12-03 14:39
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została umówiona na inny termin, nie wiem z kim :) Po czym zmienila status i teraz się magazynuje! Nie polecam, nie polecam I raz jeszcze nie polecam