Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12950 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Bartosz / 2020-01-13 14:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Pełna ignorancja że strony kuriera jak i infolinii. Przyklad:nadanie paczki między 10-14,w tych godzinach kurier się nie zjawił, infolinia glupa różnie, kit wciska że kurier tel nie ma. Trzymają nadawcę cały dzień w miejscu bo hrabia kurier nie wie kiedy może się po nią zjawić. To już mój kolejny przypadek z tą pseudo kurierską firmą. Jak tylko można, unikać tej firmy.
    ZaletyNie ma żadnych zalet!
    WadyIgnorancja i bezczelność
  • ~Bartosz / 2020-01-13 20:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Piątek-zlecenie nadania.
    Poniedziałek-pobranie przez kuriera (miało być w godz. 10-14) NIESTETY W TYM DNIU KSIĘCIUNIO KURIER SIĘ NIE ZJAWIŁ. W Katowicach są trzy oddziały, z ani jednego nie można było podjechać do Chorzowa, za daleko dla baranów!
    Ta firma, to stado baranów, od kurierów poprzez ich kierowników a na nic nie pomagającej infolinii kończąc!
    ZaletyBrak zalet, gołębię bardziej są profesjonalne.
    WadyLekceważenie klienta, ignorancja, bezczelność, brak dbałości o przesyłki (często są podziurawione, pogniecione, roztargane) I kompletnie nie znają się na kalendarzu, nie mówiąc o zegarku... !!! K A T A S T R O F A !!!
  • ~Bartosz / 2022-04-08 14:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero proby kontaktu, oszukiwanie z dostawa. Dramat tragedia i brak poszanowania klienta nie pozdrawiam
    WadyWszystko
  • ~BartoSz / 2023-01-10 18:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Brak kontaktu z kurierem. Brak próby doręczenia. Pozostawiono paczkę w punkcie pick-up. Brak możliwości przekierowania do ich paczkomatu.
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu z klientem
  • ~Bartosz / 2023-05-19 12:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia paczka zagubiona później uszkodzona dwa razy! Kolejny trzeci raz paczka zostawiona u sąsiada bez powiadomienia i uszkodzona.
    Nie polecam!
    Kurier hamski krzyczy przez telefon.
    ZaletyBrak
    WadyZero profesjonalizmu.
  • ~Basia / 2019-10-17 22:00
    Ocena: 1.00 / 5
    kurierzy to jakaś kpina zostawiają paczki gdzie popadnie a później z łaską pan który obsługuje klientów informuje który sąsiad odebrał Twoje zamówienie dramat!!!!
  • ~Basia / 2020-02-07 22:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Usługi tej firmy to jakaś porażka. Nie polecam ! Obsługa klienta na zerowym poziomie! Kurierzy ustawiają błędy status przesyłki, cały dzień jestem w domu a staus- odmowa przyjęcia paczki, kpina !!
    Zaletybrak !!
    WadyObsługa klienta, kurierzy, czas przesyłki
  • ~Basia / 2020-12-05 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Ciężko mi podsumować kurierów w waszej firmie jeden gorszy od drugiego ... Informuję kuriera że ma poczekać bo sprawdzam paczkę na co on odpowiada ,że mam sobie sprawdzać an pewno nie będzie czekał bo on czasu nie ma i odchodzi ! Wczoraj kolejny,wali w okno gdzie dzwonek jest przy drzwiach i pretensje do całego świata ,pomijając fakt że ani Dzien Dobry ani dziękuję...GBUR !
    ZaletyPaczka przyjechała
    WadyNie miła obsługa !
  • ~Basia / 2021-01-07 21:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem w domu czekam. Przesyłka nie dociera natomiast otrzymuje email ze nie ma mnie w domu. Zmieniam adres dostawy czekam 2 dni paczka została wysłana do punktu odbioru. Brak profesjonalizmu aroganctwo. Trudno opisac jak można traktować tak klientów. Nie rozumiem po co zatrudniać takich pracowników.
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko
  • ~Basia / 2021-02-15 15:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostatni raz korzystam z tej firmy. Przesyłka została dostarczona pod inny adres bo kurierowi było tak wygodniej. W trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozłączył się. Chamstwo i bezczelność.
  • ~Basia / 2021-04-01 06:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem oburzona. Przesyłkę miałam odebrać w punkcie. Po otrzymaniu e-maila udałam się po odbiór lecz punkt jest zamknięty do 05.4.2021r. Na stronie.śledzenia przesyłek-inf.o zwrocie do nadawcy. Na infolinii Pan poinf.mnie ze nie ma możliwości odbioru osobistego ani w innym punkcie. Przesyłka musi być zwrócona do nadawcy. Nawet nie otrzymałam wiadomości o zamknięciu punktu!!!!! SKANDAL
    ZaletyBrak
  • ~Basia / 2021-12-16 12:24
    Ocena: 1.00 / 5
    W dniu 16.12.2021 r. Kurier DPD umyślnie nie dostarczył paczki o numerze 1000390875561U mimo mojej obecności w domu. Przed próbą dostarczenia paczki zadzwonił na mój numer telefonu i wymusił, abym zostawiła małe dziecko w domu i odebrała paczkę przed bloku z powodu remontu windy. Następie dostaje powiadomienie mailem: "Przesyłka niedoręczona (odbiorca nieobecny) Uprzejmie informujemy, że Kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem" co oczywiście jest kłamstwem, Po mojej rozmowie z Panią konsultant dostaje informacje, że kurier nie zamierza dostarczyć paczki w dniu 16.12.2021 pod wskazany adres.
  • ~Basia / 2022-03-14 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam nieprzyjemność. Dzwoni do mnie kurier z zapytaniem ( akcent zaciągający ) czy jest ktoś w domu. Super, tak powinien. MaM pewność, że jest gdzieś w pobliżu. Mówię Panu kurierowi, że będę za 30 min. Pana kurier mówi OK, po czym za 5min dostaję mail, że przesyłka niedoręczona, bo odbiorcy nie zastał. To po jakie licho dzwonił? Byłam za 15 min w domu z nadzieją, że jednak dostarczy. Nie, dostałam wiadomość, że przesyłka umieszczona w pickup. Jestem chora, do automatu nie pójde, DLATEGO TEZ ZAMAWIAŁAM KURIERA, żeby dostrczył pod adres. Dzwonie na infolinie, konsultantka zapewnia, że w następny dzień roboczy paczka będzie pod adresem. I co? I wielkie nic, paczka nada lezy sobie a pickup. Dodam, że w budynku w którym mieszkam jest portiernia, więc jak pan kurier był pod adresem (?) mógł zostawić w portieni. Przecież wcześniej, przy innej dostawie, jak byłam w domu, to kurier dzwonił ( też zaciągający akcent) czy może zostawić na portierni. Dlaczego? Co prawda 4 piętro, ale jest winda. Ale widocznie kurierowi i tak było ciężko. To jak w domu byłam. Za to jak mnie nie było, jakos na portierni nie zostawił. NIGDY WIĘCEJ DPD!
  • ~basia / 2022-06-01 16:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem cały czas w domu, czekam na kuriera a jedynie czego się doczekałam to maila z wiadomością " Kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem" Dzwonie, 5 min. po tym jak mail został wysłany. Pan kurier twierdzi, że był i się rozłącza.Nie ma dyskusji. Tak jak nie było telefonu do mnie, który sie przecież po coś podaję, jak niby mnie nie było w domu. To najgorsza firma kurierska w dziejach. Niestety, niektóre sklepy/apteki mają tylko kurierów DPD ( widocznie tani)
    Zaletyżadnych
  • ~Basia / 2023-04-13 20:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zamówiony między 10 a 12 na wtorek przyjeżdża w środę po 15 i nie mówi po polsku.
    Firma godna odradzenia!
    WadyWszystko źle
  • ~Basia / 2023-07-21 15:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Dymitr jeżdżący w Starogardzie Gdańskim to totalna porażka. Bardzo rzadko korzystam z usług tej firmy, bo kurier zwyczajnie nie dowozi mi paczek. Za każdym razem dostaję informację o nieudanej próbie doręczenia przesyłki, mimo że ciągle ktoś jest w domu. Do tego nie odbiera telefonów, a ostatnio dwa razy zostawił mi paczki w sklepach, chociaż przesyłka zapłacona z dostawą do domu. Zgłaszałam już kilka razy skargi, ale nikt z tym nic nie robi po prostu olewają temat.
    ZaletyBrak
  • ~Basia / 2023-08-02 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nawet się nie starają dostarczyć paczki pod wskazany adres. Place za dostawę i zamiast dostawy otrzymuje maile „nie udało się doręczyć paczki”. Dwa razy. A kurier ani razu nie zadzwonił domofonem i nawet nie próbował dostarczyć paczki.
    W dupie mają klienta byle tylko się nie narobić. Koszmarna firma, koszmarni kurierzy. Wybierając taki zawód trzeba się liczyć z tym ze łatwo nie będzie, a nie później odwalać robotę i nawet nie fatygować się dzwoniąc. Koszmar, najgorsza firma, nigdy więcej.
    NIE PRÓBUJĄ DOSTARCZYĆ A PÓŹNIEJ ZWRACAJĄ DO NADAWCY, to są jakieś żarty a nie firma kurierska
    ZaletyBrak
    WadyIgnoranci, lenie, nie próbują dostarczać paczek, nie odbieraną telefonów, chamstwo i brak profesjonalizmu
  • ~Basia / 2025-04-14 14:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka przetrzymywana na magazynie 6 dni a deklarowali że dostarczą ją następnego dnia. Podobno był wyciek oleju( w paczce była skrzynia biegów) i konsultanci twierdzili ze DPD nie musi mi jej dostarczyć, sama również nie mogłam jej odebrać bo była za pobraniem . 6 dni pomnożyć przez 100zł za podnośnik na którym stał mój samochód to jest dodatkowe 600zł ciekawe kto mi za to odda. Dziś w końcu się doczekałam kuriera, jakie było zdziwienie moje i mechanika gdy ujrzeliśmy czyściutką skrzynię. Kłamstwo po kłamstwie, to jest polityka tej firmy.
    ZaletyBrak
    WadyCała ta firma to jest jedna wielka wada.
  • ~basia / 2026-02-18 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Kochana Pani z infolinii. Niech Pani sama sobie zadzwoni do Brazylii, skoro mówię że uważam że paczka którą mi przyszła jest oszustwem.Poza tym rozłączanie się, gdzie do Pani dalej mówię jest brakiem szacunku. Proszę się nauczyć szacunku wiesniaro :). Nienawidzę tej firmy i na jaką kolwiek pomoc od nich liczyć to jest śmiechu warte. Żałosna firma kurierska.
    Zaletybrak
    Wadynie wychowani wieśniacy
  • ~basieńka / 2023-11-07 19:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Jestem osobą niepełnosprawną. przesyłka został, zamiast niedaleko adresu zamieszkania. Do mojej córki potrafił powiedzieć cyt.,, po co pani zamawia , skoro pani nie ma w domu ". Paczka miała przyjść dzień wcześniej a kurier się nie pojawił niestety. Każdy pracuje, szanujemy też innych kurierów pracujących. Z żadną inną firmą kurierską nie ma takich kłopotów jak z DPD. Serdecznie nie polecam.
    Zaletybrak
    Wadybrak poszanowania dla klienta
Dodaj własną opinię »