Nie polecam firmy DPD. Kurier twierdził, że nikogo nie było w domu, a tak naprawdę wcale Go nie było. Konsultanci deklarują, że paczka będzie dostarczona następnego dnia (tak trzy razy), co wcale nie następuje. Na odwołania szkoda czasu, są nieuznawane, ani słowa w nich odpowiedzi na konkretne zarzuty, dużo bełkotu urzędniczego - zupełnie nie na temat. Mają chyba takie przygotowane standardowe odpowiedzi, które wysyłają po 3 tygodniach od wysłania. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
ZaletyŻadnych
WadyNierzetelność, kłamią jak najęci
