Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12950 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Asia / 2025-10-09 11:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier obcej wschodniej narodowości ma widocznie ptsd bo nie wysiada z auta i od razu rejestruje brak adresata. Dpd to totalna porażka, inpost górą!!!
    ZaletyBrak
    WadyTotalna niekompetencja
  • ~Asik / 2021-07-28 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma do niczego. Zamówiłam listwy. Czekam tydzień, nie ma. Aż dzwoni do mnie ani ze sklepu, czemu nie odebrałam paczki(zapłacona z góry). Kurier poprostu ja odesłał. Następny przypadek. Wchodzę w historie wysyłki a tam status odebrana, a paczki nie mam. Nie chciało się jechać kurierowi to sobie sam odebrał. Przywiózł na drugi dzień
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Asmodeusz / 2020-03-05 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bez informowania mnie dał zniszczoną przesyłkę (było widać, ze karton jest zalany) sąsiadce, miał spisać jakiś protokół ale nie przyjechał, jak z nim rozmawiałem to powiedział, że mogę sobie skargi składać i tak mu nic nie zrobią
    Zaletybrak
    Wadywłaściwie wszytsko
  • ~AsToR8978 / 2022-10-11 08:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Ja osobiście nie polecam kurierów DPD. Wczoraj 10.10.2022 przy paczkomacie na kościuszki 11 w Rybniku prubowałam wysłać paczkę w paczkomacie, ale aplikacja na telefonie działała opornie. Próbowałam jakoś z tym sobie poradzić,lecz po wielu próbach nieudanych miałam odchodzić od paczkomatu. O godzinie 8.50 nie 20 min walczyłam by wysłać paczkę, więc jak miałam odchodzi to podjechał dpd, weszli do sklepu obok kurierów było dwóch. Podeszłam do auta by poprosić o pomoc z wysłaniem paczki to zamiast kurier wyjść i pomiuc to powiedział że kolega wyjdzie że sklepu to podejdzie pomuc, czekałam 10 min po czym patrze kiedy podejdzi, a auto z 2 kurierami odjerzdzało. W skrucie zlali mnie. NIE POLECAM KURIERÓW DPD!!!!!
    ZaletyZERO
    WadyFatalna pomoc w obsłudze klienta
  • ~Aśka / 2021-09-24 18:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka. Podają fałszywe informacje nt. daty dostawy. Zero kontaktu. Na infolinii same boty, nie można porozmawiać z człowiekiem, aby się czegoś dowiedziecć. Na czacie w trakcie rozmowy pracownik zakończył czat, nagle i bez powodu. Zawalają sprawę z dostawą i zostawiają klienta z problemem, bez wsparcia w jego rozwiązaniu. Podejście do klienta marne. Nie polecam.
  • ~Aśka / 2023-02-10 18:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówione cztery opony. Trzy docierają do Oddziału we Wrocławiu, jedna do Rudy Śląskiej. Nikt nie czuje się winny. Nie ma możliwości polaczenia z konsultantem - bot jest nie do przejścia.
    Totalne partactwo.
  • ~Atamanchuk / 2023-10-03 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Support na czatach zamyka dialog nie odpowiadając na pytanie, czas oczekiwania 15 minut, kurierzy nie przyjeżdżają odebrać paczki, co za bzdury się dzieją?
  • ~atee / 2025-02-20 22:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka - wysłałam paczkę z nowym towarem do klienta za pobraniem . Paczka wróciła do mnie niby klient nie odebrał ,, po otwarciu zwrotu okazało się że towar używany zniszczony . Jak to możliwe ???? CUDA TYLKO W DPD . Ostrzegam
  • ~Atena / 2019-12-06 21:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam z takim chamstwem się nie spotkałam.kurier stwierdził że nie ma wydać 35 zł bo nie ma obowiązku i przesyłkę zabrał z powrotem.Na infolinii poinformowano mnie,że nie mogą przyjąć reklamacji tylko przez stronę. Sprawdziłam też w śledzeniu paczek i w szoku jestem ponieważ pojawi się wpis,odbiorca odmawia odbioru przesyłki a ja zaplacic chciałam i odebrać Nie polecam tej firmy ,ja ich omijać będę szerokim łukiem. !!!!!!!!
  • ~Ati / 2020-04-08 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś kpina.
    Ten burdel zwany firmą kurierską powinni zamknąć.
    Jak chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka nie dotrze to weź ta firmę.
    ZaletyTotalne olanie klienta
    WadyTotalne olanie klienta
  • ~Atina / 2023-10-08 20:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam
    Proszę zrobić coś w tej sprawie.Dla nas najważniejsze jest w tej chwili dyscyplinarka dla kuriera Pana Dariusza i zrobienie porządku w tym oddziale,który jest ujmą dla Waszej firmy.Nie wiem jak to wygląda w innych miastach,ale gliwicki oddział to mafia i kolesiostwo.Obecnie mamy problem z kurierem Dariuszem z nr tel 513746323,który bez kontaktu z odbiorcą zawozi paczki do punktów odbioru.Nie dokonałam przekierowania,a mimo to nie dostarcza mi paczek.Piszę do kuriera,że czekam w domu,a po chwili otrzymuję informację,iż paczka jest do odebrania w punkcie.Kiedy pytam gówniarza z jakiej racji,zawsze znajduje wymówkę,że domofon nie działał,że nie miał gdzie zaparkować.Nie próbuje nawet skontaktować.Znam regulamin i wiem,że kurier powinien próbować kontaktować się,może też zostawić u sąsiadów.Ten kurier idzie na łatwiznę.Nie chce mu się wnosić,szczególniebte ciężkie lub na wyższe piętra i znalazł sobie taki sposób.Mimo skarg z wielu różnych firm korzystających z Waszych gównianych usług,nic nie zrobiono w tej sprawie.Jest nas tutaj spora grupka i mamy dosyć tego kuriera i tej mafii w gliwicki oddziale.Składamy pozew do Sądu w Gliwicach i zrobimy z tym porządek.
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~atreko / 2019-06-25 09:55
    Ocena: 1.00 / 5
    przekierowałem przesyłkę na inny adres,a rano okazało się, że opóźni to dostarczenie przesyłki o jeden dzień,choć w formularzu nie było o tym mowy.należy mieć nadzieję na poprawę organizacji usług poczty polskiej,aby można było zrezygnować wreszcie z dostaw przez post-hitlerowskie niemieckie świnie, które podstępem i przekupstwem opanowały polski rynek przesyłek.
    Zaletyżadne
  • ~Atylla / 2023-01-23 12:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszukiwanie klientów.
    Prosiłem , by dali paczkę w poniedziałek , bo nie mogłem odebrać. Potem piszą , że odesłali paczkę.
    To po co ustalenia z kurierem.
    ZaletyNie ma
    WadyOszukiwanie klientów. Nie czytanie aplikacji.
  • ~august / 2024-10-08 23:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Kierowca samochodu dostawczego marki MERCEDES o numerach rejestracyjnych PO 4SF37 dostarczający przesyłki na terenie gminy Sieraków i okolice w stosunku do klientów odbierających przesyłki jest chamski, beszczelny a wręcz nawet agresywny nie polecam słownictwo bardzo ubogie
  • ~Auto Parts / 2021-05-01 19:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma która nie szanuje wogule paczek kazda jedna paczka większych gabarytów uszkodzona.( Wręcz stratowana. Nie polecam. Jeśli ktoś wysyła większe paczki proszę unikać. Szkoda nerwów klientów jak i firm wysyłających paczki.
    Zaletyxiaomismart130220@gmail.com
    Wadyxiaomismart130220@gmail.com
  • ~Auto-Parts / 2022-03-09 00:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia Kurier dzwoni z parkingu że paczka waży 17kg i on na 4 piętro nie wejdzie i jak chce to mogę sam sobie po nią zejść,po czym wbija status brak odbiorcy i pozostawia paczkę w punkcie pick-up. Infolinia nie pomogła ,kierownik oddziału i koordynator tak samo zlali temat.Byłem odbiorcą tej paczki ale też jestem zleceniodawcą który wysyła 20 paczek dziennie i niestety już nie skorzystam DPD dam zarobić innej firmie.
    ZaletyBRAK
    WadySAME WADY
  • ~AutoBig.pl / 2026-02-18 12:32
    Ocena: 1.00 / 5
    bardzo eko wrażenie kursują rowerami międzynarodowo
    bardzo eko
    - międzynarodowo kursują rowerami moje wrażenie
    - ener.oszczę. nie wysyłają info. nadawcy jeżeli problem z doręczeniem
    - oszczędność paliw bardzo szybkie decyzje zwrot do nadawcy bez powiadomienia o problemie
    --------------------------------- czyli bardzo eko zieleni w tym co robia --------------------------
    mam wrażenie że paczki między narodowe doręczają rowerami. Traktowanie klienta podmiotowo dobra wizytówka a po podpisaniu umowy słom z butów wystaje specjaliści pełną gębom klientów traktują jak towar niechciany na magazynie zero informacji jak paczka ma problem z doręczeniem nie polecam daje 1 gwiazdę bo mniej nie idzie szkoda
    Zaletybardzo eko czyli zieloni w tym co robię
    Wadywszystko od zlecenia magazyn informacja
  • ~ava / 2022-08-10 09:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył przesyłki z powodu "błędnego adresu" (adres był prawidłowy). Nie było próby kontaktu. Przekierowałam paczkę do punktu odbioru, ale z niewiadomych przyczyn paczka tam nie trafiła, tylko została zwrócona do nadawcy. Na infolinii nie miałam możliwości porozmawiania z człowiekiem - bot poinformował mnie, ze paczka jest zwrócona i nic już nie się nie da zrobić. DRAMAT!
    Zaletyżadnych
    Wadywszystko
  • ~Avi / 2023-03-21 22:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno. Dzwoni do mnie miła Pani, że kurier nie próbował ale adresu nie odnalazł...
    Pytam jak skoro dom jest przy głównej ulicy i to dom jednorodzinny. No ona nie wie ale skontaktuje się z kurierem.

    I co widzę systemie, że rzekomo "omówiono" późniejszą dostawę.

    Dzwonie do kuriera i mowi, że on nawet tej paczki nie zabrał z magazynu... Bo nie była przygotowana.
    ZaletyBrak
    WadyKłamczuszki
  • ~AW / 2020-02-26 11:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę za pośrednictwem DPD. Cały dzień byłam w domu. Gdy zalogowałam się na stronie internetowej DPD ukazała się informacja o tym, że kliemta nie zastano. Gdy zadzwoniłam pod numer telefonu kuriera powiedział mi, hamskim głosem że nie ma obowiązku dzwonienia do klienta. Czyli cięcie kosztów na całego. DHL przy nich to super firma, z uprzejmymi kurierami.
    ZaletyZero
    WadyHamski kurier plus mam w d... klienta. Dewizą DPD powinna być maksyma "co mi zrobisz jak mnie złapiesz.
Dodaj własną opinię »