bardzo eko wrażenie kursują rowerami międzynarodowo
bardzo eko
- międzynarodowo kursują rowerami moje wrażenie
- ener.oszczę. nie wysyłają info. nadawcy jeżeli problem z doręczeniem
- oszczędność paliw bardzo szybkie decyzje zwrot do nadawcy bez powiadomienia o problemie
--------------------------------- czyli bardzo eko zieleni w tym co robia --------------------------
mam wrażenie że paczki między narodowe doręczają rowerami. Traktowanie klienta podmiotowo dobra wizytówka a po podpisaniu umowy słom z butów wystaje specjaliści pełną gębom klientów traktują jak towar niechciany na magazynie zero informacji jak paczka ma problem z doręczeniem nie polecam daje 1 gwiazdę bo mniej nie idzie szkoda Zaletybardzo eko czyli zieloni w tym co robię
Wadywszystko od zlecenia magazyn informacja