Całkowity brak szacunku do klienta, Pani kurier oszustka i arogantka, a reklamacja rozpatrzona bez zrozumienia treści.
Kazali uzupełnić dokumenty. Wysłałem wszystko co chcieli a w uzasadnieniu rozpatrzenia napisali, że brak dokumentów.
Nie wiem kto tam pracuje ale jak dla mnie to firma nawet nie zasługuje na jedną gwiazdkę!!!!Zaletybrak
Wadysame wady - czas dostawy po kilku reklamacjach telefonicznych, przesyłka zniszczona. Rozpatrzenie reklamacji to ignorancja ze strony firmy dpd. Powinni zatrudniać pracowników którzy potrafią czytać!!!!