strona 256 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- nastepna »
-
~AnonimLukasz / 2021-02-03 11:12Ocena: 1.00 / 5
Paczka została zagubiona podczas doręczenia. Trafiła do innego miasta. Komunikacja w sprawie rozwiązania problemu jest dramatyczna. Cały proces trwa już ponad 2 tygodnie i dalej nie wiem kiedy uda się odebrać paczke.
To był mój opierwsy i ostatatni raz z tą firmą.
Nie polecam !!!!! -
-
~Anonimowa / 2020-05-20 19:54Ocena: 1.00 / 5
Trzy dni temu dostałam maila od DPD z informacją o której godzinie mniej więcej przyjedzie kurier dostarczyć paczkę. W mailu wyraźnie pisało, że kurier będzie za ok. 3 godziny, ale niestety nie przyjechał. Więc dzień później zadzwoniłam pod wskazany numer bo chciałam zapytać się, co z moją paczką,ale oczywiście nikt nie odebrał. Następnego dnia ktoś łaskawie oddzwonił do mnie i powiedział, że kurier na pewno przyjedzie dzisiaj. Czekałam przez cały dzień i paczki nadal nie było! Dzisiaj już zażenowana całą sytuacją znów zadzwoniłam i powiedziałam, że to jest skandal, że czekam już tyle dni na paczkę itd. Po kilku godzinach kurier nareszcie przyjechał i zadzwonił, że dostarczył paczkę. Jak powiedziała mu przez telefon, że skandalem jest to, że już od kilku dni czekam na paczkę, to chamskim tonem wulgarnie się do mnie odezwał i rzucił słuchawką. Ta firma to jedna wielka tragedia i chyba nie wiedzą o tym jakich bezczelnych kurierów zatrudniają, którzy nie umieją porozumieć się z ludźmi. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. Fatalna organizacja. Odradzam!!!!!! ZaletyBrakWadyNiesłowność i obwijanie w bawełnę oraz chamstwo ze strony kuriera! -
~Anonimowy / 2023-10-04 14:03Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to porażka, paczka nie dostarczona mimo że wszyscy byli w domu WadyKurier (niestety nie znam imienia) -
~Anonin / 2022-06-08 18:35Ocena: 1.00 / 5
Miałam dostać dwie paczki, więc w jeden dzień dostałam jedną, bo druga gdzieś się podziała. Rozdzielono poprostu wielopak. Na infolinii powiedzieli że za dwa dni dostarczy kurier. To są jakieś kpiny, w końcu mąż sam pojechał po nią. -
~antek / 2019-05-22 17:30Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Dostarczają paczki jak chcą, nie informują o zmianach ,nie dostarczają na czas,tłumacząc się że kurier nie miał czasu żeby poinformować o zmiane daty. Kpina ZaletybrakWadyczas dostarczenia niezgodny z przysłaną informacją,brak kontaktu ze strony kuriera,kłamstwo, że odborca nie dostępny a kuriera nie było -
~Antek / 2020-07-06 16:58Ocena: 1.00 / 5
Standardem jest, że kurier nie dostacza przesyłki w danym terminie czy też stwierdza, że może dostarczyć 1 z 3 paczek, bo nie będzie wszystkich 3 nosił. -
~Antek / 2020-12-31 10:21Ocena: 1.00 / 5
Nie doraczaja paczki na podany adres. Piszą że robią próbę doraczenia a nie przyjeżdżają na wskazany adres -
~anter / 2023-04-05 18:37Ocena: 1.00 / 5
ostatni raz wysyłałem
wszystkie firmy są takie same
paczka nie dociera
a zwrotu pieniedzy nie ma -
-
~Antoni / 2021-01-15 15:17Ocena: 1.00 / 5
Najdroższa z dostępnych opcji, dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem i nie da się złożyć reklamacji, kurierzy w Warszawie to straszne chamstwo i bezczelność. Nie zamawiam już paczek z miejsc, które wysyłają tylko przez DPD. ZaletybrakWadyObsługa, Kurier -
~Antoni / 2022-06-22 18:44Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska zatrudniająca samych leni. N terenie Katowic Ligoty prym wiodą kurier Łukasz i Korneliusz, a zwłaszcza Korneliusz. Cały dzień czekałem na przesyłkę, w tym czasie odebrałem trzy inne, na szczęście z GSL. Bez problemu przesyłki odebrałem do godz. 12-tej. czekałem tylko na Korneliusza kilkukrotnie do niego wydzwaniając. Nie odebrał ani razu. Otrzymałem za to e-maila o nowym terminie doręczenia w następnym dniu. Wtedy interweniowałem w DPD i dowiedziałem się, że rzekomo próbował doręczyć, ale nikogo nie zastał. Co za ohydny typ. cały dzień siedzę w domu i czekam na przesyłkę. Lenie niesamowite. Nigdy więcej przesyłki z DPD. ZaletybrakWadyNierzetelnie wykonywane obowiązki przez Kurierów Łukasza i Korneliusza. Jednym słowem lenie. -
~Antoni / 2025-04-11 17:57Ocena: 1.00 / 5
Jeden burdel w dpd kierowca
Konsultantka klamia w bialy dzien
Że paczka uszkodzona
Z opoznieniem była
Brak słówZaletyBrakWadyDo robòty kierowca
Konsultantka
Przemordowani -
~Antonina / 2022-05-05 17:27Ocena: 1.00 / 5
Mimo zmiany terminu dostawy przez formularz, firma zignorowała ten fakt i dostarczała przesyłkę w pierwotnym dniu. Mimo, że nie było mnie w domu kurier odnotował odmowę odebrania przesyłki i została odesłana do nadawcy. Po moim telefonie na infolinię jedyna odpowiedź to taka, że nie wiedzą o co chodzi i mogę złożyć reklamację na stronie. -
~Antonio / 2019-06-25 13:54Ocena: 1.00 / 5
DPD - Kurier czy pomyłka ? Można powiedzieć że cyrk na kółkach i to kwadratowych. Kurier się umawia, paczki nie dostarcza a ty bądź mądry człowieku......
Później czytasz że - Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny tylko że owego kuriera wcale nie było!
Dnia następnego, zaczynasz szukać owej paczki, dzwonisz na infolinie, czeski film, rozmawiasz na czacie z konsultantką i co i spychologia, wszędzie mają cię w głębokim poszanowaniu i tylko wysyłają od drzwi do drzwi!ZaletyGdyby Pythony kręcili nowe skecze to mieli by gotowy materiał!WadyKarygodne podejście do klienta, spychologia, niewiedza i brak jakiejkolwiek kompetencji. -
~ANTTECH / 2024-11-19 09:41Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka istnieje.
Uszkodzone paczki to norma. Opóżnienie dostawy palety z towarem o 7 czy 14 dni też.
Omijajcie szerokim łukiem tą patologię.
KURIER NIE ODBIERA TELEFONU.ZaletyBRAK -
~ANTTECH / 2024-11-19 09:42Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka istnieje.
Uszkodzone paczki to norma. Opóżnienie dostawy palety z towarem o 7 czy 14 dni też.
Omijajcie szerokim łukiem tą patologię.
KURIER NIE ODBIERA TELEFONU.ZaletyBRAK -
~Anty DPD / 2020-04-16 16:37Ocena: 1.00 / 5
Przestałem korzystać z usług DPD przed kurierów. To knipa paczki idą po tydzień z Polski mało tego zawsze zawsze robią jakiś problem. Do tego nie którzy kurierzy są bezczelni i hamscy. Nigdy więcej. Odradzam też znajomym i innym.
POLECAM za to inPost. Ma się spokój, odbierasz bez problemu i kontaktu z "TYMi" kurierami.ZaletyNigdy nie byłoWadyZawsze robią jakieś problemy. -
-
~Anty DPD / 2022-12-05 17:26Ocena: 1.00 / 5
Nie sposób się nie zgodzić, że to najgorsza firma. Czekam cały dzień jak na szpilkach (bo oczywiście nie wiadomo o której będzie) na kuriera, w końcu jak przyjeżdża wybiegam z domu w 2min, w klapkach i bez kurtki, żeby mi nie zwiał i przekazać mu paczkę, podchodzę do samochodu, żeby mu ją podać, a on... Odjeżdża.
Dzwonię do niego i mówię, że zwiał mi sprzed nosa, on, że zaraz będzie z powrotem, mówię "ok", ale zamiast tego nie pojawia się wcale i jeszcze dostaję powiadomienie o "nie doręczeniu z powodu braku nadawcy w domu" i przesunięciu na następny dzień. Normalnie śmiech na sali!
Aha i kurier nawet nie pofatygował się, żeby zadzwonić dzwonkiem do drzwi, czy wyjść z samochodu. Rozumiem, można się zagapić i nie zauważyć człowieka z paczką obok samochodu, ale na wszystkie świętości, po kontakcie telefonicznym i obiecaniu, że się zaraz będzie wpisać, że to moja wina i mnie nie było w domu?!
Nigdy więcej tego gunwaZaletyNie gryzą, nie biją (jeszcze), nie rzucająca kupąWadySame, szczególnie nieumiejętność korzystania z dzwonka do mieszkania, ani wychodzenia z samochodu, odbierając/nadając paczkę tylko przeszkadza się im w pracy, którą jest chyba po prostu jazda dostawczym samochodem od adresu do adresu, nie dostarczając/odbierając przesyłek. Godziny ich pracy też cudowne - trzeba brać wolne i czekać z zapartym tchem kiedy się łaskawie pojawią -
~Anty dpd / 2023-06-02 10:30Ocena: 1.00 / 5
TRAGEDIA!!! Nawet nie wiem co napisać, tak jestem zażenowany poziomem pracy tej firmy i jej kurierów. ZaletyNie maWadySamo istnienie tej firmy. -
~ANTYDPD / 2021-09-06 11:23Ocena: 1.00 / 5
Dno i kupa mułu takiego chamstwa wśrod kurierów nikt nie prezentuje. Kurier przywiozł paczkę 20kg przez domofon powiedział leciutka i kazał zejśc po odbiór z czwartego pietra. Zapalil papieroska i pojechał. O firmie świadczą pracownicy. Jeżeli firma nie obsługuje takich paczek niech nie bierze za to pieniędzy bo to jest naciąganie klientów, pobieranie opłaty za usługi których sie nie realizuje. WadyChamstwo, nie wywiązywanie sie z umów za które pobiera niemałe pieniądze. -
~antyDPD / 2023-07-13 15:20Ocena: 1.00 / 5
Omijać szerokim łukiem to badziewie. Kurier miał dostarczyć paczkę za pobraniem. Nie miał czytnika. Zatrudniają byle kogo. Oczywiście paczka niedoręczona na czas. Na infolinii chamskie przerywanie połączenia, bo nie będzie słuchać skargi na kuriera.
strona 256 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- nastepna »
