Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12950 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~anonim / 2019-12-11 17:23
    Ocena: 1.00 / 5
    2 dni czekam na odbiur paczki! nie polecam! .......
    Zaletyzadnych!
  • ~Anonim / 2020-09-02 15:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam od wczoraj na paczkę która właśnie wczoraj (01.09.2020) miała do mnie dotrzeć po czym wchodzę w śledzenie paczki i zobaczyłem że zmieniono datę na dzisiaj (02.09.2020) i żadnego telefonu nic od kuriera ani gdzie jest ani za ile i kiedy będzie.
    Wystawiam firmie DPD opinie bardzo złą.
  • ~Anonim / 2020-10-21 22:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak jakichkolwiek informacji o paczce, czekam na dostarczenie od ponad tygodnia i nic.
  • ~Anonim / 2020-12-07 19:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam wysyłać przesyłki w tej firmie za granicę ! Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę . Obsługa fatalna .
  • ~Anonim / 2021-01-05 13:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dotarł pod wskazany adres lecz dwukrotnie zostawiał paczkę w punkcie odbioru, pomimo że ustawiane były kolejne daty doręczenia. NIE POLECAM!
  • ~Anonim / 2021-10-26 21:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier masakra.. cały dzień nie odbiera telefonu, musiałam siedzieć w domu i czekać na niego, i w końcu odzwonil ze jest pod domem, ze zostawił moja paczkę niewiadomo gdzie i na dworze, dobrze ze nikt mi nie zabrał.
  • ~Anonim / 2022-03-16 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy zostawiają pączki pod drzwiami lub rzucają przez płot nie informując odbiorcę. Mylą adresy przez co bardzo ciężko odzyskać swoją paczkę.
  • ~Anonim / 2022-04-28 17:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Ich usługi są karygodne . Kurier wgl nie przyjeżdża w umówione miejsce . Człowiek cały dzien siedzi w domu czeka a nagle dostaje wiadomość ,ze kurier był i nikogo nie zastal w domu . To jest żałosne . Zgłasza człowiek cała sytuacje na infolinie a tam otrzymuje odpowiedz ze się nie mogą do kuriera dodzwonić . Jedna wielka porażka . Polowe ludzi pracujących w tej firmie powinni zwolnić .
    ZaletyZero zalet
    WadyCała firma jest jedna wielka wada
  • ~Anonim / 2022-06-15 05:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałam na bardzo ważną paczkę, ale krótko przed terminem dostawy musiałam wyjechać. Firma niby proponuje zmianę terminu na stronie i mimo,że w historii przesyłki nowy termin został zatwierdzony,to fakt ten został zignorowany i kurier podjął próbę doręczenia pod moją nieobecność. Z samym kurierem zero kontaktu,ani nie dzwonił do mnie ani ode mnie telefonów nie odbierał. Dzwoniłam wiele razy na infolinię,zgłasza się tylko bot i nie chce mnie z nikim połączyć. Widziałam gdzieś informację, że paczka powinna czekać jeszcze 3 dni w najbliższym punkcie odbioru,co jest nieprawdą, bo została odesłana do nadawacy od razu po drugiej próbie doręczenia. Granda. Chyba nigdy nie miałam do czynienia z tak nierzetelną firmą.
    WadyKompletna ignorancja,brak możliwości nawiązania kontaktu
  • ~Anonim / 2022-07-12 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jedna wielka masakra !!!!!!
    Wiecznie mają jakiś problem. Myślą ze ludzie nie mają co robić i będę na łaskawych panów czekać całe dnie w domu a oni albo przyjdą albo nie. To oni powinni być pod ludzi a nie ludzie pod nich, przecież klient nasz pan a to ich praca !!! Nie wiem za co im płacą !!! NIE POLECAM
  • ~Anonim / 2022-12-23 18:13
    Ocena: 1.00 / 5
    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY DPD!
    Paczka która zamówiłem miała zostać doręczona w drugi dzień, dostałem SMS z powiadomieniem ze paczka zostanie doręczona do mnie w danym dniu, czekałem cały dzień i się nie doczekałem. Dwa dni pozniej zadzwoniła do mnie Pani kurier z informacja, ze wiezie do mnie paczkę kłamiąc przy tym ze dopiero odebrała paczkę z magazynu, unosząc się do mnie że zrezygnowałem z odbioru paczki..
    ZaletyBrak
  • ~Anonim / 2023-01-20 21:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Nie polecam. Kurier ma dostarczyć paczkę. Paczk w złym stanie, mąż zastanawia co zrobi a kurier na to na ty do męża bierzesz b nie mam czasu. Mąż rezygnuje . Firma ponownie wysyła paczkę ale kurier nie przyjeżdża wiec na koniec dnia sms ze brak klienta w domu. Mam monitoring sprawdzam i co kuriera nie było. Składam reklamację a Pani wieży tylko w to co mówi kurier. Ponownie zamawiam paczkę teraz ja. I co dostaje sms ze paczkę mam odebrać osobiscie bo kurier odpowiada po tym co odstawiliście nie bedzie dostarczał nam paczek. Puszczaja mi nerwy bo to ja płace za przesyłke dostarczana do domu. Dostaje sms od kuriera z groźbami. Szkoda, ze kurier w ten sposób wystawia bardzo złą opinię dpd . Jako pracodawca zwolnilabym taką osobe. Juz nigdy ja ani moi znajomi nie skorzystamy z usług dpd.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Anonim / 2023-02-08 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce..... Zero dogadania się z kurierem ..... Brak wyrozumiałości
    ZaletyZadne
    WadyDużo by wymieniać
  • ~Anonim / 2023-05-31 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA FIRMA!!! Po raz kolejny zamówiłam paczkę przez tą firmę miała być dostarczona do automatu paczkowego, ale nie wiadomo z jakiego powodu została przekierowana do innego punktu, który mi nie odpowiada. Dzwoniąc konsultant mnie poinformował, że nie wie dlaczego nie została paczka umieszczona w automacie
    i nie może zmienić punktu odbioru przesyłki bo się nie da, ale mogę sobie odebrać w punkcie przeładunkowym 30 km od mojej miejscowości. Parodia.
    NIGDY WIĘCEJ!!!
    ZaletyBrak
    WadyŹle działająca aplikacja
  • ~Anonim / 2023-08-29 15:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie chce im się rozwozić paczek, wklepuja błędy adres i mają wszystko gdzieś.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Anonim / 2023-10-06 19:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy nie dość, że kurier Mirosław z Legnicy kradnie paczki, to jeszcze dewastuje cudzą własność. Oczywiście jego kierownicy na to zezwalają, a dział reklamacji oczywiście zamiata pod dywan kradzież tego idioty. Przykre jest, że DPD to firma ludzi tępych, ograniczonych umysłowo, którzy nie potrafią się w czuć w rolę klienta, okradając go z kasy. Dla własnego komfortu fizycznego i psychicznego kategorycznie odradzam firmę kurierską DPD.
    WadyZłodzieje
    Kłamcy
    Dewastują mienie (skrzynki, drzwi, domofony)
    Kurier Mirosław,
    Dział reklamacji opierający się tylko na zdaniu kuriera (więc bierz, co chcesz i tak nic ci nie zrobią),
    Firmie się wydaje, że my jesteśmy dla kurierów, a nie na odwrót.
  • ~anonim / 2024-03-14 13:49
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie dostarczył paczki na adres pomimo obecności w domu. przesyłkę zostawił w sklepie żabka a mieszkam 2 bloki od tego sklepu.
  • ~Anonim / 2026-04-29 11:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier mimo przejierowania paczki do automatu dostarczą na adres bez uprzedniego powiadomienia
    Przesyłka wróciła do nadawcy Brak kompetencji nastawieni tylko na szybki zarobek nie liczą się z klientem
    ZaletyBrak
  • ~anonim123 / 2022-07-12 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna wielka porażka. Po co robić stronę z możliwością zmiany adresu dostawny jak i tak jedzie pod stary adres. Jedno wielkie zamieszanie. Brak kontaktu do kuriera. Bot który obsługuje klienta przez telefon mówi że połączy z konsultantem po czym automatycznie kończy połączenie. Ta firma to jeden wieli syf, po ich obsłudze zostaje tylko smród. Najlepiej żeby samemu przyjechać i odebrać paczkę z magazynu.
    WadyWszystko źle
  • ~Anonim1234 / 2021-07-09 17:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa tragiczna, kurier nie odbiera w trakcie godzin realizacji, dzwoni już po i narzeka że musiał dużo paczek nosić tego dnia, lepiej wybrać inną firmę jeśli można.
    WadyWszystko
Dodaj własną opinię »