najgorsza firma pod słońcem, gubią paczki i nie biorą odpowiedzialności. Odsyłają do innego kontrahenta który wystawia faktury, bałagan straszny i brak odpowiedzialności. Zdecydowanie NIE POLECAM
Zaletyzsdnych
Wadybrak odpowiedzialności i betroska za wykonaną usługę
~Anna p / 2023-04-07 16:22
Ocena: 1.00 / 5
Dramat!
Brak kontaktu z kurierem, brak kontaktu z konsultantem
WadyKontakt z obsługa klienta i kurierem to żart
Jak taka firma może istnieć na rynku??
~Anna Roszkowska / 2023-10-16 17:41
Ocena: 1.00 / 5
chcę ocenić sposób nadawania paczki. otrzymałam przesyłkę ze sklepu wraz z etykietą zwrotną dpd. Mam ta etykietę - nie moge jej nadac on line... MUSZĘ zadzwonić telefonicznie. Przez godzinę "wisiałam" na telefonie ponieważ "wszystkie linie były zajęte" ... w międzyczasie ściągnęłam aplikacje DPD, zarejestrowałam się... i co? Nie ma taliej opcji w aplikacji...
Weszłam na stronę z nadawaniem paczki, która ma juz etykietę zwrotną - udało się... wpisuję dane, i co? DPD mówi ze nie moge jej nadać. Po porstu masakra!!!! właśnie dlatego NIGDY jeśli nie musze nie korzystam z usług tej firmy - jest najgorszą firma kurierską jeśli chodzi o obsługe klienta.
InPost działa fantastycznie - wszystko mogę zrobić w aplikacji
~Anna00 / 2022-04-01 15:39
Ocena: 1.00 / 5
Wszystko było ok aż do dnia dzisiejszego kiedy trafił mi się kurier który jest chamem. Paczka o wadze 10 kg, nie przekraczającą żadnych gabarytów ale kurier miał problem z dostarczeniem jej pod drzwi. W końcu w wielkich bólach ją dostarczył. Oczywiście zwyzywał mnie od głupich kobiet , powiedział że ciąża to nie choroba i on nie widzi żadnych przeciwwskazań żebym ja to sb sama zaniosła spod bramy do mieszkania ( lekarz specjalista się znalazł). Dodatkowo stwierdził że mój mąż może dźwigać ( raz że go nie było w domu a dwa co to wgl ma do rzeczy). Oczywiście zagroził że następnym razem paczki będę sb odbierać z magazynu i że wgl tą paczkę też trzeba było odebrać z magazynu bo on nie będzie tyle dźwigać. Oczywiście idąc korytarzem padło jeszcze kilka niecenzuralnych słów w moim kierunku. Nie polecam tej firmy. Za groszezacunku do drugiego człowieka.
~anna17011 / 2020-07-28 11:16
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka.
Żeby otrzymać przesyłkę trzeba wziąć tydzień urlopu i nigdzie z domu przez ten czas nie wychodzić.
Wcześniej była opinia że jeśli będzie w sklepie internetowym opcja kurier dpd to nic tam nie kupi. JESTEM W 100% ZA.
ABSOLUTNIE NIC NIE ZAMÓWIĘ JEŚLI W OPCJI BĘDZIE TYLKO FIRMA KURIERSKA DPD.
Przesyłka miała być 27.07. Dostałam info że będzie 28.07. Nie mogłam wziąć urlopu na ten dzień. (ale to chyba nie o to chodzi)
Dzwonie do kuriera że mogę być najwcześniej w domu o 15.00 lub jeśli może to podam inny adres do pracy (w tej samej miejscowości 2 km dalej. kurier mówi że ok.
3 godziny później otrzymuje emaila że przesyłka niedostarczona bo NIEPRAWIDŁOWY ADRES i żebym weszła na zarządzanie przesyłką. Tam nic nie działa. nic nie mogę z paczką zrobić.
Zaletybrak
kompletna żenada
Wadyolew klienta
nigdy więcej nie skorzystam
~annaj123 / 2019-12-12 13:52
Ocena: 1.00 / 5
Witam chciałam zgłosić bardzo niekompetentne zachowanie jednego z kierowców DPD w Bydgoszczy
Pozdrawiam
~annaj123 / 2019-12-12 13:53
Ocena: 1.00 / 5
Witam chciałam zgłosić bardzo niekompetentne zachowanie jednego z kierowców DPD w Bydgoszczy
Pozdrawiam
~AnnaS / 2025-12-29 14:05
Ocena: 1.00 / 5
Uwaga potencjalny nadawco przesyłki DOD do Niemiec!!!!!
Firma nie używa niemieckich znaków (ő, ū, ä itp) Jeśli w nazwie ulicy będzie ö to napiszą Ci o i przesyłka na pewno nie dotrze. Zapłacisz za przesyłkę z Polski do Niemiec i jeśli przesyłka nie zginie to zapłacisz za przesyłkę zwrotną z Niemiec do Polski. DPD nie poczuwa się do winy. Twierdząc, że to Ty popełniłeś błąd w adresie. Przypominamy, że nie stosują niemieckich liter bo nie mają ich na klawiaturze. Tak właśnie postąpiono że mną. Poniosłam koszty nadania i zwrotu, a przesyłka nie została dostarczona i nie uwzględniona reklamacja.
Uważajcie jeżeli nie odbierzecie zwrotnej przesyłki zostaniecie obciążeni kosztami utylizacji ok 200zl.
ZaletyŻadnych
WadyWszystko jest wadą
~Anndy / 2021-07-23 10:07
Ocena: 1.00 / 5
Jeżeli chcesz poczuć klimat z PRL-u i masz mocne nerwy, kożystaj z DPD.Dno Powiadam Dno, oto motto tej firmy. Klient dla nich to pasożyt,nie dostarczają przesyłek,jak już to uszkodzone , i co im można zrobić,omijać i nie tracić zdrowia,ich szczepionka nie uleczy !
ZaletyBrak
WadySame
~Annka / 2020-08-14 17:42
Ocena: 1.00 / 5
Na stronie informacja że kurier będzie między 17:42 a 19:42, po czym kurier przyjeżdża o 12 i ma pretensje że nikogo nie ma w domu. Biuro obsługi klienta twierdzi cyt " na stronie podawane są orientacyjne godziny i że to ja powinnam kontaktować się z kurierem' . Paczka została przekazana do punktu odbioru oddalonego o 6 km, nadmienię że najbliższy punkt odbioru znajduje się 300 m od prawidłowego miejsca odbioru. Biuro obsługi nie widzi żadnego problemu. Jednym słowem tragedia. Szerokim łukiem będę omijać DPD. Na nieszczęście to nie pierwszy taki numer ze strony tej firmy pocieszam się że ostatni. Nigdy więcej DPD
~annna / 2022-05-12 12:42
Ocena: 1.00 / 5
Kurier sam sobie wpisał, że nie było mnie w domu, później sam zadecydował, że odbiorę przesyłkę sama. Na koniec, jak zadzwoniłam na infolinie, pani mi powiedziała, że kurier ponownie mi ją dostarczy, a jak zadzwoniłam ponownie, inny konsultant rozmawiał ze mną jak z idiotką i przedrzeźniał. Na koniec powiedział, że mam sama sb przesyłkę odebrać a jak oskarżam kuriera o to, że go nie było to mam "se napisać skarge w formularzu"
Zaletybrak
~annnonim / 2020-05-05 15:33
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, kurier twierdził ze nie ma nikogo w domu i nie odbierał gdy się do niego dzwoniło po czym się okazało, że paczka została położona na płocie u sąsiada
ZaletyBrak
WadySame
~annow / 2023-01-23 11:40
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, zwłaszcza z okolic Torunia. Kurier kolejny raz nie dostarcza paczki, mimo, że adresat jest na miejscu i czeka.... w międzyczasie w linku śledzącym przesyłkę pojawia się komunikat, że odbiorca nieobecny, co jest niezgodne z prawdą. Kurier w ogóle się nie pokazał a telefon ma wyłączony. Dramat!
~Annp / 2022-06-14 21:27
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Kurierzy nie dostarczają paczek, tylko rzucają gdzie im wygodnie. Najorsza że znanych mi firm. Szkoda tylko że sprzedawcy najczęściej wybierają właśnie te firmę. Myślę że dobra opcja było by informowanie sprzedających o problemach z tą firmą, tak aby pomyśleli na wyborem innej. Niestety musiałam dać przynajmniej po jednej gwiazdce, ale firma zupełnie na nie nie zasługuje.
MASAKRA...ŻAL E IN POST NIE MA WIĘKSZYCH SKRZYNEK W PACZKOMACIE...BO TA DZIADOWSKA FIREMKA DPD NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z ZAMOWIENIA. PACZKA MIAŁA BYĆ DZISIAJ ODEBRANA POMIĘDZY 12-16...SIEDZĘ JAK DURNA I CZEKAM. DZWONIĘ NA INFO I DOWIADUJĘ SIĘ ŻE KURIER BYŁ. KŁAMSTWO...SIEDZĘ W DOMU, CZTERY WIELKIE PSY BIEGAJĄ, ROBIA RABAN JEŻELI KTOKOLWIEK SIĘ POJAWI. NUMERU LALUNIA NIE CHCIAŁA PODAĆ...DZIWNE BO AUTOMAT PODAJE ALE NIE WCZYTYWAŁ NUMERU PACZKI.
DZWONIĘ PONOWNIE NA INFO INNY KONSULTANT MÓWI ŻE KURIER BYŁ 9:15?!...ZAMÓWIENIE BYŁO OD 12.00 DO 16.00!!!! ALE KURIER NIE BYŁ NAWET O 9:15 BO JA CAŁY CZAS JESTEM W DOMU.
DZWONIĘ DO KURIERA ...NIE ODBIERA...TAK WYGODNIEJ.
NIGDY WIĘCEJ DPD !!!!
ZaletyŻADNYCH ZALET
WadyNIE WYWIĄZANIE SIĘ ZE ZLECENIA...BRAK KONTAKTU Z KURIEREM KTÓREGO NIE BYŁO A TWIERDZIŁ ŻE BYŁ...!!!!
~Anonim / 2019-03-22 22:35
Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem, podany zły numer kontaktowy do kuriera, po nieudanej próbie dostarczenia paczki szybko jechałam do centrali żeby ją odebrać osobiście i co? Paczka już zdana na pakę do zwrotu dostawcy.... Masakra polityka firmy tragiczna. No ja rozumiem że mogłam się minąć z kurierem ale żeby w przeciągu godziny ją odesłać??!!! DRAMAT, NIE POLECAM!!!
ZaletyBrak
~Anonim / 2019-08-23 11:22
Ocena: 1.00 / 5
Poprostu porażka,towar nie dotarł,brak jakiegokolwiek ktontaktu z kurierem,w siedzibie firmy też nie dało się nic załatwić czekałam trzy dni i czekam nadal.Żekomo adresata nie Było w domu to ciekawe bo cały czas ktoś jest.Kłamcy i klienta mają za nic.Odradzam szczerze tą firmę i to nie tylko moje zdanie.
ZaletyBrak
~Anonim / 2019-11-07 10:11
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, omijać z daleka. Wszystko do poprawy: infolinia, kompetencje pracowników i obsługa klienta, terminowość doręczeń.
ZaletyBrak
WadyWszystko do poprawy: infolinia, kompetencje pracowników i obsługa klienta, terminowość doręczeń.
~Anonim / 2019-12-06 07:53
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia.
Kurier zamiast doręczać paczki pod wskazany adres - odwozi je do punktu awizując w systemie przesyłki jako nie odebrane z winy odbiorcy (nie zastano). Pod adresem w tym dniu wyczekiwaliśmy kuriera więc jest to mijanie się z prawdą ze strony pracownika DPD.
Innym razem zamawiając kuriera w celu odebrania paczki - kurier DPD przez 2 dni nie był w stanie jej odebrać. Ma problem z odebraniem telefonu zarówno od pracownika infolinii DPD jak i klienta.
Dodzwonienie się do BOK DPD to ok 10-20 min. po czym i tak pozostajesz ze świadomością, że nikt ci nie pomoże.
Odradzam korzystanie z tego przewoźnika na terenie Dąbrowy Górniczej !!!
Zaletybrak
Wadysame wady
~anonim / 2019-12-11 17:23
Ocena: 1.00 / 5
2 dni czekam na odbiur paczki! nie polecam! .......