Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2024-01-16 09:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Infolinia dpd to jeden wielki tragiczny żart.
    Nie ma żadnej możliwości kontaktu z konsultantem.
    Kurierzy opryskliwi. Miałam wyznaczony przedział godzinowy odbioru paczki.
    Oczywiście kurier się nie pojawił.
    W trakcie rozmowy następnego dnia stwierdził w nieprzyjemny i niegrzeczny sposób, że on był wcześniej i nie obchodzą go ustalone godziny.
    Paczka nadal jest u mnie. Nie wiadomo, kiedy zostanie odebrana. Trudno siedzieć w domu, kiedy człowiek normalnie pracuje.
    Paczka opłacona z góry.
    ZaletyZero
    WadyWszystko
  • ~Anna / 2024-02-15 18:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda że nie ma zero gwiazdek. Paczki nie dostarczone do tej pory nie wiadomo gdzie są ????
  • ~Anna / 2024-02-19 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nie polecam! Kurierzy twierdzący, że nie istnieje wskazany adres, przesyłki kurierskie przekazywane do niewłaściwych oddziałów, lenistwo kurierów, którzy nie dostarczają paczek pod wskazany adres, a odwożą je do tzw. punktów zbiorczych, infolinia, na której trzeba mieć anielską cierpliwość, choć zawiniło DPD... Odradzam korzystanie z usług tego przewoźnika. To bardzo nieprofesjonalna firma.
    ZaletyBrak
    WadyJak wyżej
  • ~Anna / 2024-02-24 13:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z laptopem w środku pognieciona, dziurawa. Pudełko w okropnym stanie. Do środka nawet nie będę zaglądała. Kontakt z kurierem okropny. Najgorszy z możliwych dostawców, biorąc pod uwagę fakt, że laptop jest mi niezbędny do pracy - odebrałam z automatu, bo szanowny dostawca cham nie dostarczył pod wskazany adres, sugerując się jakaś "czasówką". Bezczelnie rozłączył się w trakcie rozmowy i dalej nie odbierał telefonu. Kto zwróci mi pieniądze za spowodowanie braku narzędzia do pracy??? Infolinia to jakiś boot o możliwości rozmowy z konsultantem można jedynie pomarzyć. Co za ludzi do pracy zatrudniacie? Ocena końcowa to mulaste dno i wodorosty - nigdy więcej! Odradzam każdemu!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko i nieakceptowalny poziom chamstwa
  • ~anna / 2024-03-11 16:46
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to największa firma kant i oszust, gówno w najczystrzej postaci. Reklamacji oczywiście nie uznają. Od tej firmy trzymajcie się z daleka.
    Zaletysame dno
    Wadysame wady
  • ~Anna / 2024-03-28 15:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka dotarła z opóźnieniem. Kurier podobno był pod domem, ciekawe bo w domu domownicy byli. Informacja na allegro- zostawił awizo- żadnego awizo nie ma. I przesyłka została od razu skierowana do punktu odbioru. Żadnego telefonu do odbiorcy, jedna tobą doręczenia. Nie polecam
  • ~Anna / 2024-04-08 17:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Najgorsza,najgorsza , nie współpracować.
    Przedsiebiorca
  • ~Anna / 2024-04-28 09:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecę, nigdy. Po raz kolejny zawiodłam się na DPD. Teraz wręcz skandalicznie! Kurier nawet nie próbował dostarczyć przesyłki z Play, zwrócił ją i Play anulował umowę! Kurier napisał, że 2 dni pod rząd nie zastał odbiorcy, a tak się składa, że to urząd, w którym pracuje 200 osob!!! Nawet o mnie nie pytał, nie dzwonił i nie przysłał żadnej wiadomości, że jest lub na mnie czeka!!! SKANDAL
    ZaletyBrak
    WadyNiedbałość lekceważenie
  • ~Anna / 2024-06-19 08:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam przesyłkę do DPD paczkomatu. Została ona niepoprawnie włożona co skutkowało brakiem informacji o dostarczeniu i możliwości odbioru. Jak się zorientowałam to się okazało że leży tam od 4 dni, bo dopiero na aplikacji vinted coś mi przestało pasować i sprawdziłam. Było jako dostarczone do punktu. Natychmiast zadzwoniłam na infolinię, zostałam poinformowana, że jest sprawa zgłoszona i czekałam na przerzucenie do odpowiedniej skrytki, by móc ją odebrać. Więc z tego co rozumuje to wystarczyło być przy tym paczkomacie i przełożyć paczkę, żadna filozofia i podejrzewam że codziennie ktoś do tego paczkomatu dostarcza paczki. Ależ nic bardziej mylnego. Od dwóch pełnych dni czekam na możliwość odebrania swojej paczki. Wydzwaniam na infolinię, ale zawsze odsyłają mnie z tą samą informacja 'sprawa jest zgłoszona trzeba czekać'. Ja jestem naprawdę cierpliwa osobą, ale to nie jest pierwszą sytuacja. Raz, oczywiście idzie zrozumieć, każdy może się pomylić, dwa - no każdy może mieć gorszy dzień. Ale kolejne to już jakiś żart. I to w przeciągu kilku dni (zamówiłam kilka rzeczy w jednym czasie, gdybym miała szybciej świadomość to bym oczywiście zamówiła przez InPost- nigdy nie zdarzyła mi się żadna wpadka, które oczywiście na pewno są, ale mam nadzieję że podejście do klienta mają dużo lepsze i większe chęci załatwienia problemu). Koszmar, koszmar, koszmar! Do teraz czekam na wyjaśnienie sprawy..
    WadyWszystko.
  • ~Anna / 2024-11-19 11:46
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD nie dostarczYŁo przesyłki lekceważac SWOJE OBOWIĄZKI I KLENTA
    ZaletyBRAK
    Wadywszystkie
  • ~Anna / 2024-12-17 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysyłka paczki za granicę -porażka !!!
    Nigdy więcej !!
    Z 4 dni roboczych obiecanych zrobiło się 8 !!!
    Art spożywcze świeże - w śmietnik
    Nie polecam
    ZaletyDostawa na terenie Polski - ok
    Kurier -ok
    WadyWysyłka za granicę -porażka
    Brak dotrzymania terminu dostawy !!
  • ~Anna / 2025-01-07 17:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska zero szacunku dla klienta miałem otrzymać przesyłkę do domu o czym firma informuje rano w sms-ie, następnie czekamy na paczkę a o godz. 10.48 zostaję powiadomiony sms-em, że paczkę mam odebrać w paczkomacie bo kurierowi nie chciało się dostarczyć przesyłki pod wskazany adres choć w mieszkaniu specjalnie były osoby do odbioru paczki. Dzwoniąc na info czekam na łączach 20 minut by łaskawie ktoś odebrał połączenie, lecz nie uzyskuję odpowiedniej informacji i następne czekanie 20 minut razem 40 minut by dowiedzieć się jak można odebrać przesyłkę bez aplikacji. O całej sytuacji powiadomiłem nadawcę by unikał wysyłania przesyłek przez firmę DPD. Ponad to w okolicy nikt kuriera z DPD nie widział a kurierowi najłatwiej jest przesyłki zostawić w paczkomacie niż rozwozić po adresatach. Może kierownictwu do coś do myślenia jak będą tracili wpływy przez nieodpowiedzialnych kurierów.
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~Anna / 2025-03-13 18:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dpd dokonał zwrotu przesyłki bez próby doręczenia i taka sytuacja po raz kolejny miała miejsce w przypadku przewoźnika dpd, innym razem kurier dpd umówił się że mną na odbiór osobisty, pojechałam do magazynu a pani w magazynie mówi, że nie może mi wydać przesyłki bo kurier nie oznaczył jej odpowiednio czyli że odbiór własny, chore psychicznie ludzie tam pracują niestety
  • ~Anna / 2025-05-09 23:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza ze wszystkich firm kurierskich.Nigdy nie zamówię juz nic jeśli będzie tylko dostępna opcja kurierska DPD ,a tak jest z paczką której nie mogę odebrac.Zamówiłam do paczkomatu,stałam przy nim i kombinowałam jak odebrac paczkę,straciłam sporo czasu i nerw.W informacj z DPD jest jasno napisane odbiór paczki AUTOMAT PACZKOWY,a tymczasem obok jest sklep i podejrzewam ,że paczkę oddali do punktu w sklepie,niestety nie było mi dane odebrać jej ,ponieważ sklep otwarty do godziny 21,co najgorsze na infolinii okazało się ,że paczka w paczkomacie od dwóch dni leży,a ja dostałam dopiero dziś rano sms ze można odebrać paczkę,wg.informacji z sms będzie tylko do jutra do godzin nocnych,więc z pewnością wróci z powrotem,bo przecież nie bedę wstawała o 3 w nocy i czekała na kuriera pod sklepem zanim odesle ją z powrotem do nadawcy.Paczka wysłana w poniedziałek ,dzis jest piątek,czyli jechała 5 dni. Porażka.Moja rada zamknijcie tą "firmę",
    ZaletyBrak
    Wadysame wady
  • ~Anna / 2025-07-15 12:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Tarnowskie Góry - Sowice. Kurier nie odbiera paczek z magazynu – na jedną czekamy od piątku. Z tym kurierem są wiecznie problemy. Staram się korzystać z Waszych usług jak najrzadziej, bo każda próba kończy się frustracją. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem, a jeśli już się uda, to konsultanci nic nie wiedzą i sprawiają wrażenie, jakby pracowali za karę. Kurier nie odbiera telefonu w ogóle. Przekierowanie paczki to kolejne dni oczekiwania – zazwyczaj około tygodnia. Totalna porażka, a nie firma kurierska.
  • ~Anna / 2025-07-17 15:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nigdy nie dzwoni nawet z opłacona paczka. zawsze jakiś problem z ich strony nawet po otrzymaniu z infolinii nr tel do kuriera nie odbiera nie polecam!
    ZaletyBrak
    WadyNie rzetelna firma
  • ~Anna / 2025-11-06 16:48
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier bez proby dostarczenia paczki, bez kontaktu telefonicznego zamiast wniesc 12 kg przesylke na 3 pietro wrzuca ja do paczkomatu twierdzac ze nikogo nie bylo w domu. Akurat ktos w domu byl, a on nawet nie raczyl poinformowac o dostawie. Nie po to zamawiam przesylke z dostawa na wskazany adres zeby potem odbierac ja z paczkomatu. Dodam, ze odbiorca jest starsza osoba. Jak kurierowi nie chce sie nosic paczek to niech poszuka innej pracy.
  • ~Anna / 2026-04-19 06:28
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM!! jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie nerwów czasu i pieniędzy, NIE korzystajcie z tej formy. Totalne DNO!! kurierzy leniwi i kłamczuchy. zamiast spróbować dostarczyć paczkę odsyłają do nadawcy z adnotacją ze odmówiono przyjęcia paczki!!! nikt nad tymi klamczuchami nie panuje bo nie ma kontaktu z obsługą!!
    Wadysame wady.
  • ~Anna Barbara / 2024-12-31 13:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Nie dostarczają przesyłek na czas, brak kontaktu,, paczka kilka dni na magazynie.
  • ~Anna D. / 2024-10-02 10:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki zabierają i dostarczają byle komu. Proces reklamacji nie istnieje, kurierzy wydają paczki przypadkowym ludziom.
    Wadyreklamacje - jeślipaczka zaginie to Twój problem.
Dodaj własną opinię »