Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2023-05-16 13:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Na temat DPD można książkę napisać. Zero szacunku, kurierzy zachowują się jak bogowie. Nic nie muszą, wszystko mogą. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyZdecydowanie odradzam
  • ~Anna / 2023-05-30 17:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Opóźnienia,brak informacji,magazynowanie przesyłki czyli w prostych słowach firma nadała mi 2 przesyłki a na sortownię doszła 1,w dniu doręczenia zero informacji,nadal nie wiadomo kiedy dojdzie druga paczka żeby wreszcie mogły zostać dostarczone. Dno i kupa mułu. Wcześniej kurierzy jeździli rano i było ok,od jakiegoś czasu klient indywidualny obsługiwany jest po południu bo sklepy ważniejsze i musieli zrobić zmianę,od tego zaczął się burdel. Niestety nie wszędzie można wybrać innego kuriera,szkoda bo dpd najgorsze co może być.
  • ~Anna / 2023-06-21 10:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Zadzwonił dziś do mnie (wg. informacji z maila) kurier Adrian z Łodzi z pretensją, że ma dla mnie paczkę, a ja śmiem być poza domem. Nie dał mi dojść do słowa, wygarnął mi, że nie będzie dla mnie podejmował paczek, bo je zamawiam i nie siedzę cały dzień w domu w oczekiwaniu na paczkę, tylko przebywam we własnej pracy.
    Gdyby dał mi dojść do słowa, usłyszałby rewolucyjne rozwiązanie, że wystarczy zostawić paczkę za bramą i po sprawie. Paczka, jak zawsze - dla mnie ważna i potrzebna w danym dniu, nie dniu następnym. Standard obsługi klienta skandaliczny. Telefonu już później kurier Adrian nie odbierał, pewnie się jeszcze obraził...
    Droga firmo DPD, może warto zweryfikować kogo zatrudniacie?
    Ja po dzisiejszym zajściu, zdecydowanie nie polecam.
  • ~Anna / 2023-06-23 13:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dzwonił żeby otworzyć mu bramę wjazdową na osiedle niestety nie było w domu osoby która posiadała by pilota od bramy. Kurier był bardzo bezczelny i kazał gonić po sąsiadach ze ktoś ma mu otworzyć bo „on nie będzie dymał z paczka przez osiedle” (inne firmy bez problemu zostawiają samochody pod osiedlem, gdyż jest miejsce) jednak w domu była tylko starsza osoby o czym został poinformowany. Stwierdził wiec ze paczkę dostarczy jutro. Po całym dniu oczekiwania na niego i kilku kolejnych dniach dostałam e-mail ze moja paczka wraca do nadawcy z powodu nie zastania nikogo w domu! Dział reklamacji oczywiście odrzucił skargę. Nie polecam, nigdy więcej nic przez tą firmę nie zamówię. A dział reklamacji to taka sama kpina jak ten leniwy kurier.
    ZaletyBrak
    WadyDostawa, kurier
  • ~Anna / 2023-07-13 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Pełna tragedia firma dpd. Przesyłka idzie 3 dni gdzie 2 dni to już opóźnienie.
    WadyPełna porażka w całości.
  • ~Anna / 2023-07-22 09:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Sobota, dostarczenie paczki do sklepu w tym czasie pracownicy obsługują klientów i proszą kuriera na poczekanie. Kurier wychodzi z paczką, a w niedziele uroczystość i brak butów. Dzwonię do kuriera jego stwierdzenie że czekać nie będzie on na to że sobota i szybko chce skończyć prace i bezczelne się rozłancza. 90% paczek jest dostarczanych (kilka tygodniowo)a raczej było przez firmę Dpd
    Pozdrawiam.
  • ~Anna / 2023-08-24 09:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Kurier nie dojechał pod wskazany adres. Pomimo obecności w domu otrzymałam maila,że nikogo nie zastał. Pomimo wielokrotnych prób kontaktu nie raczył odebrać telefonu. Nie polecam. Najgorsza firma kurierska z jaką miałam okazję współpracować.
    ZaletyZero
    WadyOpisałam powyżej
  • ~Anna / 2023-08-24 20:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam!
    We wtorek kurier niby dzwonił ale się nie dodzwonił stwierdził że miałam zajęty telefon .W środę dzwoniłam 4razy na infolinię gdzie znajduje się moja paczka stwierdzili że nie wiedzą gdzie jest.Kurier rzucił paczię pod drzwi i uciekł.Paczka była otwarta i uszkodzona.Nie polecam usług tej firmy.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~Anna / 2023-09-22 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie chora firma. Na ten moment. 2 razy nie mogłam odebrać przesyłki ze skrytki. Raz nie dojechała cześć przesyłki. 2 razy kurier zostawił przesyłkę pod drzwiami. Nawet nie zadzwonił sprawdzić czy jest ktoś w domu. Tragiczna polityka firmy. Żadnych pozytywnych doświadczeń z tą firmą.
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2023-10-02 12:13
    Ocena: 1.00 / 5
    2 przesyłki na ten sam adres. Kurier wybiera sobie , która przesyłkę dostarczyć a którą nie. Jedna przyszła na cza nawet następnego dnia. Druga 2 dni później. Złożenie reklamacji: mają 3 dni na dostarczenie , przesyłka była duża, wiec kurier sobie wybrał.Tragedia.
    Zaletybrak
    WadyWszystko. Przesyłka była zamówiona pod imprezę. jedna przyszła 2 dni po.
  • ~Anna / 2023-10-24 17:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie było kuriera , nikt nie przychodził ajestem w domu. Nagle dostaję wiadomość , że z powodu nieprawidłowego adresu nie mogli mi doręczyć paczki.
    Adres jest prawidłowy. Nie było również żadnej próby kontaktu kuriera ze mną ale w historii przesyłki jest napisane , że był.
    Dobra. Zadzwoniłam w tej sprawie w dział obsługi klienta. A tam mi powiedzieli , że niestety już nic nie mogę zrobić ponieważ paczka już wraca do nadawcy.
    Nawet jeżeli próba doręczenia się nie udała miałam czas na uregulowanie sprawy do 25.10 i mogłam by ją chociaż przekierować na inny punkt odbioru.

    Jest to dla ważna i kosztowna przesyłka. Jakim cudem Pan Kurier podjął decyzje za mnie?!

    Po tym wszystkim mam wrażenie , że mu się nie chciało pracować. Siedział w aucie i klikał w skanerze co mu się podoba.

    Nikt w DPD nie kontroluje chyba swoich pracowników.
  • ~Anna / 2023-11-14 10:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dość że paczki poniszczone. Rzeczy znajdujące się w środku w większości przypadkach uszkodzone i trzeba reklamować! To siedzi się w domu i kwitnie bo nie wiadomo o której kurier będzie zero kontaktu telefonicznego ani sms. Nie polecam!!!
    ZaletyNie dostrzegam
    WadyUszkodzone przedmioty w środku paczki
  • ~anna / 2023-11-23 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Wczoraj Niestety kurier nawet nie pofatygował się doręczyś paczki,dzwonił,że zaraz będzie ,i tyle go widziałam, byłam w domu i czekałam na przesyłkę,to już nie pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce,.Wczoraj do mnie nie dojechał ,i od razu paczka została zwrócona do nadawcy,co się z wami dzieje,co za dziadostwo .waszym kurierom nie chce się pracować,mało tego nie można się do niego dodzwonić gdyż nie odbiera telefonu,jestem wściekła i będę wszystkim odradzać wasze usługi,zróbcie coś z tym bo słabo to wygląda,po prostu dno,nie pozdrawiam.
    Wadyolewanie klienta,kurier bardzo nieprzyjemny,nierealizowanie zleceń
  • ~Anna / 2023-11-24 15:08
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest skandal przesyłka ekspresowa opóźniona żenada
    ZaletyGówno
    WadyGówno
  • ~Anna / 2023-12-07 11:58
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD firma, której najwyraźniej klienci przeszkadzają. Wczoraj kurier nie zastał nikogo w biurze, w rozmowie telefonicznej ustaliliśmy doręczenia w dniu dzisiejszym. Otrzymałam taką informację mailem. A dzisiaj drugi mail, w którym informują, że paczka dostarczona do punktu pickup. Szkoda tylko, że w innej miejscowości. W obsłudze klienta powiedzieli, że dostarczają tam gdzie mają miejsce a nie gdzie jest najbliżej klientowi. Mam szczęście, że nie dostarczyli do Wałbrzycha bo z Wrocławia to trochę długi spacer. Jak to jest, że zawsze mają regulamin w którym klient jest na przegranej pozycji i zawsze to wina klienta, że z dostarczeniem coś nie tak.
  • ~Anna / 2023-12-13 10:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam usługę nadania paczki. Opłaciłam, kurier nie stawił się w umówionym czasie i nie odebrał przesyłki, nie skontaktował się w ogóle. Złożyłam reklamację. Po prawie miesiącu otrzymałam odpowiedź,że roszczenie o zwrot pieniędzy za nadanie mi nie przysługuje bo nie byłam uprawniona do złożenia reklamacji. DRAMAT. Nie polecam
  • ~Anna / 2023-12-19 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka mimo próśb została odesłana. Kurier ledwo mówiący po polsku przyjeżdżał 2x o godzinie 12 gdzie prosiłam i mówiłam , że o tej godzinie mnie nie będzie. Fatalna obsługa klienta , długi czas oczekiwania na infolinii, z czego i tak sprawa nie została rozwiązana. Czas i pieniądze zmarnowane, a przesyłka wróciła do nadawcy. NIE ZAMAWIAJCE Z DPD!!!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko. Nie jestem w stanie wymienić nic pozytywnego. Chyba najgorsza firma z jaką miała kontakt.
  • ~Anna / 2023-12-21 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam najgorsza firma.Kurier rzekomo próbował dostarczyć paczkę.Siedzimy w domu i otrzymuje meila że paczka została odesłana do nadawcy.Bo nikogo biedak nie zastał w domu.Paczka pobraniowa zero kontaktu.Z jego strony ale paczkę od sąsiadów przerzucił nam przez bramę masakra.Infolinia też porażka pani ma wszystko gdzieś nawet nie starała się wytłumaczyć kuriera
    ZaletyBrak
    WadyNajgorsza firma kurierska
  • ~Anna / 2023-12-29 18:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska DPD to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Po pierwsze kurier przywozi paczki ale jak jest za pobraniem to nigdy nie ma wydać,jeżeli nie ma się drobnych to kontaktuje się z kupującym czy może naszykować równą kwotę. Rozumiem raz albo dwa ale to jest non stop że on nie ma wydać,zamówiłam przesyłkę powiedziałam że nie mam wydać,to kurier bezczelnie do mnie że zabierze te paczki i przywiezie jak będzie miał wydać,niestety nie dość że paczek nie przywiózł to jeszcze zostały odesłane do nadawcy. Zamawiajcie z każdej firmy tylko nie DPD już Inpost jest tańszy ale lepszy
    ZaletyZalet Tu nie ma zadnych
    WadyWad jest mnóstwo ale życia by mi nie starczyło żeby je wypisać
  • ~Anna / 2024-01-15 17:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety, bardzo złe doświadczenie.
    Zapłaciłam za wysłanie paczki.
    Kurier mial ją odebrać między 14 a 16.
    Nie przyjechał.
    Kontakt z dpd niemożliwy.
    Na infolinii spędziłam godzinę wysłuchując nagranych tekstów i nie mialam możliwości rozmowy z konsultantem.
    Nie wiem, co dalej.
    Paczka powinna być wysłana pilnie dzisiaj a ja nie mam żadnej informacji.
Dodaj własną opinię »