Firma kurierska DPD to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Po pierwsze kurier przywozi paczki ale jak jest za pobraniem to nigdy nie ma wydać,jeżeli nie ma się drobnych to kontaktuje się z kupującym czy może naszykować równą kwotę. Rozumiem raz albo dwa ale to jest non stop że on nie ma wydać,zamówiłam przesyłkę powiedziałam że nie mam wydać,to kurier bezczelnie do mnie że zabierze te paczki i przywiezie jak będzie miał wydać,niestety nie dość że paczek nie przywiózł to jeszcze zostały odesłane do nadawcy. Zamawiajcie z każdej firmy tylko nie DPD już Inpost jest tańszy ale lepszyZaletyZalet Tu nie ma zadnych
WadyWad jest mnóstwo ale życia by mi nie starczyło żeby je wypisać