Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2022-10-24 21:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja. Paczka przekierowałam do punktu Pickup. "Dostarczona" przez kuriera w piątek 21.10 o godz. 19.20, tylko, że... punkt czynny do 18.00. Paczki oczywiście w punkcie Pickup nie ma. Dzwonię i rozmawiam z konsultantami i nic. Wysyłają ponaglenia do oddziału, dzwonią i nikt nie odbiera. Informacji nie ma. Paczki nie ma. W historii przesyłki nadal w punkcie Pickup. Wirtualnie.
    Zaletybrak
    Wadynieodpowiedzialność, bałagan, brak realniej pomocy ze strony konsultantów
  • ~Anna / 2022-10-28 20:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie działa Pickup stadion, czas dostawy ciagle był dłuższy, brak opcji kontaktu
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2022-11-04 23:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza po jeszcze jednej firmie kurierskiej. Nie kontaktują się w sprawie doręczenia. Piszą że nie jest się obecnym i nie zależy im na dostarczeniu przesyłek
  • ~Anna / 2022-11-07 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam. Przy zamówieniu zaznaczałam opcje dostawy miedzy 14-16 a kurier i tak przyjechal od rana, dodatkowo nie dzwoniąc nawet do klienta ze przyjechql z paczka. Dodatkowo zero jakiejkolwiek informacji ze paczka danego dnia dotrze. Dobrze ze sprawdziłam status przesyłki z którego dowiedziałam się ze paczka została o 13.57 zwrocona do nadawcy, a miala byc dostarczona od 14. Na infolini Pan zbyl mnie mówiąc ze paczka juz odesłana i nie da się nic zrobić.
    Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyObsługa klienta, kontakt kuriera z klientem
  • ~anna / 2022-11-13 23:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Przerzucanie przesyłek przez ogrodzenie to jak widzę norma wśród kurierów DPD.
    W Ożarowie Mazowieckim już kolejny raz znajduję paczkę przerzuconą do ogródka - ostatnio był to zlewozmywak granitowy z oznaczeniem "Ostrożnie! Nie rzucać!.
    Niestety żadnej reakcji na skargi i składane reklamacje.
    Zaletyżadnych
  • ~Anna / 2022-11-15 21:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma kurierska to dno. Zamawiałam w sobote paczkę ktora byla juz wczesniej oplacona. Dziś przyszedł sms z dostarczeniem paczki oraz mail. Czekalam caly dzien a pozniej okazalo sie ze zwrocili ja do nadawcy bez proby doreczenia . Podkreslam ze byla oplacona wystarczylo by tylko ja wrzucic za ogrodzenie gdyz nie bylo w niej nic co moglo by sie uszkodzic. Chamstwo,leniswto i brak szacunku. Drugi raz napewno nie zamowie z ta firma
  • ~Anna / 2022-12-07 17:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy. Cały dzień czekam w domu na paczkę, a napisali że odbiorca nieobecny. Jakby się dało, to nawet jednej gwiazdki bym nie dała.
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2022-12-22 13:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nawet nie zadzwonił do mnie, nie podjął próby doręczenia paczki tylko odesłał ją do nadawcy. Sytuacja powtórzyła się już kilkukrotnie. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Brak możliwości dodzwonienia się do konsultanta bo zamiast niego jest beznadziejny BOT, który sprawy nie rozwiąże. Porażka
    Zaletybrak
    Wadykurier nie doręcza przesyłek
  • ~Anna / 2022-12-24 09:57
    Ocena: 1.00 / 5
    24.12 Wigilia zadzwoniłam na infolinię po pomoc, ponieważ kolejny raz próbuje odebrać paczkę w paczkomacie DPD ale nie mogę w ogóle zainstalować aplikacji dlatego zwróciłam się o pomoc z prośbą o przekierowanie paczki do punktu odbioru w sklepie ostatnio nie było problemu została udzielona mi taka pomoc.Natomiast dziś Pan z infolinii był bardzo nie miły zmuszał wręcz do ściągnięcia aplikacji po mimo że mówiłam iż nie działa mi,nie udziela pomocy wręcz nie dało się wytłumaczyć że nie mogę w ten sposób tej paczki odebrać,był bardzo nie miły i widać, że siedzi dziś tam za kare i jest zmuszany do pracy.Bardzo proszę o wysłuchanie rozmowy z godziny ok 9 rano i wyciągnięcie konsekwencji. Właśnie jestem po rozmowie z innym konsultantem który od razu udzielił pomocy i paczka została przekierowana.jednak się da chociaż tamten Pan mówił że nie ma takiej możliwości i stanowczo mówił że tego nie zrobi
  • ~Anna / 2023-01-01 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo wysoka cena bardzo niska jakość obsługi 4 razy ponawiałam podjazd kuriera przez aplikację furgonetka.W końcu dodzwoniłam się na infolinię DPD gdzie bardzo niemiła Pani poinformowała mnie że kurier będzie danego dnia po czym przyjechał dnia następnego.Z pewnością nie polecam i nie skorzystam już z usług.
    ZaletyBrak
    WadyNie wywiązują się z zawartej umowy usługi.
  • ~Anna / 2023-01-09 10:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo sms o doręczeniu i telefonu do kuriera paczka nie doręczona , wpisany powód nieobecność odbiorcy !!!!! Pan kurier w rozmowie telefonicznej stwierdza, że mogę sobie składać skargi bo jemu i tak nic nie zrobią a moje pretensje ma gdzieś gdyż ma wolne!!!!! Chamstwo, buta i całkowity brak kultury i profesjonalnego podejścia. Nigdy już nie skorzystam z usług DPD.
  • ~Anna / 2023-01-14 09:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak dużej liczby uszkodzonych przesyłek nie otrzymałam od żadnej innej firmy kurierskiej. Moim zdaniem, zdecydowanie jest najgorsza z tych, co są na polskim rynku.
    Zaletynie znam
    Wadyprzesyłki traktowane jak worki z ziemniakami.
  • ~Anna / 2023-01-23 16:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została zamówiona do dobioru w paczkomacie, nadawca spoza Polski. Nie dość,że musiaam zainstalować aplikację, to pomimo 3 prób, nie udało mi się odebrać przesyłki. Nawet po zalogowanu i zmiany terminu dostawy, paczka wróciła do sprtowni.Kilkanaście połączeń na infolinię skutkuje prawie podwójnym rachunkiem za telefon, a i tak musiałam się kontaktować w dwoma kurierami, żeby osobiście odebrać paczkę, której nikt nie mogł przez pół godziny znaleźć. DRAMAT.
    ZaletyŻadnych
    WadyBrak możliwośći skutecznie odebtać przesyłki z paczkomatu, długie oczekiwanie na połączenie z konsultantem i przełączanie w nieskończoność.
  • ~Anna / 2023-02-18 10:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska działa nieprofesjonalnie. Nie jestem zadowolona, ponieważ nie ma powiadomienia dla klienta,ze paczka jest dostarczona, tylko od razu jest zwracana do nadawcy.Nadawca nie otrzymuje wiadomości o zwrocie i zadaje pytanie, czy jestem zadowolona z kupionego towaru.Nie polecam i będę unikała firmy DPD.
    ZaletyNe widzę zalet.
    WadyBrak profesjonalizmu.
  • ~Anna / 2023-02-21 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Kurierzy nie dostarczają paczek na wyznaczone adresy, wrzucają je gdzie chcą i kiedy chcą. Kurier miał przyjechać dwa tygodnie temu "ale nie zdążył" - dzisiaj ponowna próba - kurier wysiada, pali papierosa 5 minut po czym nie wiedząc że też tam stoję ma pretensje że czeka od 15 minut. Rzuca mi paczkę pod nogi, na ziemie na parkingu bo on jej niósł nie będzie chociaż na paczce wyraźnie ma napisany pokój a nie ziemię. Ja, osoba niepełnosprawna, niosę paczkę za kuriera bo on jej wziąć nie chce. Idziemy na drugie piętro do właściwego pokoju bo musi odebrać wcześniejszą paczkę (czego tez nie chciał robić). Idziemy - JA Z PACZKĄ W RĘKACH A KURIER A MNA - za co on dostaje wypłatę? Z łaską bierze paczkę na zwrot i rzuca mi naklejkami, jest wulgarny, chamski, aż ciężko w to uwierzyć. NIGDY WIĘCEJ ŻADNEJ OPCJI KURIERA DPD.
    Zaletyabsolutnie żadnych
    Wadychamstwo, próżniactwo, wysługiwanie się innymi osobami (z orzeczeniem o niepełnosprawności), niepunktualność, niestawianie się na czas, rzucanie paczek klientowi pod nogi, rzucanie paczek wszędzie tylko nie w miejscu dostawy, odmawianie pracy, odmawianie brania paczek na zwrot które mają wziąć, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem (Typu zadzwoń pod numer ****** to dzwoni na inny numer), brak reakcji firmy na składane reklamacje i skargi - nadal ci sami ludzie "pracują" w ten sam sposób
  • ~Anna / 2023-02-24 13:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczkę zamówiłam przez allegro we wtorek, sklep wysłała od razu. Dpd przysłało e-mail ze będzie na drugi dzień. Nie ma ani na drugi, ani na trzeci, ani na czwarty + w piątek nie przyszła wiec przed weekendem nie przyjdzie.

    Dzwoniłam na infolinie i powiedzieli ze przez przypadek nie wydali paczki ale ze dzisiaj będzie. Kłamali. Ogólnie obsługa dodatkowo niemiła i odbierają telefon za karę.

    Nie polecam, najpewniej brać do paczkomatu albo dhl’em.
    ZaletyZalety są takie ze można skorzystać z innego dostawcy, bo dpd jest beznadziejne.
    WadyZero odpowiedzialności za przesylke, nieterminowość, mówienie kłamstw, niemiła obsługa.
  • ~Anna / 2023-04-13 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Warszawa Ursynów, przychodzi mail, że paczka doręczona. Paczki nie ma. Kolejnego dnia, gdy wreszcie udało się dodzwonić do kuriera z pytaniem gdzie jest moja paczka usłyszałam chamskie, bezczelne odzywki i fochy. Z infolinią brak kontaktu. Nie polecam - chyba, że ktoś chce stracić swoją przesyłkę.
    Zaletybrak
    WadyNieprawdopodobne chamstwo
  • ~Anna / 2023-04-17 09:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma która nie zostawia awiza gdy paczka jest niemożliwa do dostarczenia. Odrazu zwraca do nadawcy bez kontaktu z zytkownikiem. Jak dla mnie jest nieprofesjonalna. Dużo obiecuje mali robi
  • ~Anna / 2023-04-20 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska.!!!!!unikać!!
    Kurier nie odbiera telefonów ,jest arogancki ,podobnie infolinia do której można przebić się dopiero po utarczkach kilkunastominutiwycb z botem
  • ~Anna / 2023-05-12 19:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza obsługa kurierska , z jaką kiedykolwiek miałam nieprzyjemność . Chamstwo, arogancja, robienie klientowi łaski, kłamstwo, że rzekomo kurier był z przesyłką, nie odbieranie telefonu. W dodatku nie można złożyć nigdzie skargi na tak fatalne usługi. Zdecydowanie odradzam. Będę omijać szerokim łukiem.
Dodaj własną opinię »