Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2022-03-31 10:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczona paczka, kurier nie podjął ani jednej próby doręczenia przesyłki po czym paczka odesłana do nadawcy ze statusem odrzucona! Niesamowite! Nie polecam!
  • ~Anna / 2022-04-28 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    uwaga najgorsza firma na rynku unikajcie jej uszkodziła produkt podczas transportu[do takiego wniosku doszliśmy ze sprzedającym] po czym po miesiącu od złożenia reklamacji odmówiła jej uznania .jak rozmawiałam ze znajomymi mają podobne zdanie
  • ~Anna / 2022-04-30 17:31
    Ocena: 1.00 / 5
    a moją opinie o reklamacji usuneli dostalam zniszczony produkt kurier wiedzial o tym po 5 min od otworzenia unikajcie sa fajne inne protokol na miejscu a nie tu ukrainiec nie wie o co chodzi
  • ~Anna / 2022-04-30 17:42
    Ocena: 1.00 / 5
    unikaj dpd in post jest super żadnej wtopy nie było a dużo korzystam z allegro
    Zaletynie ma
    Wadywszystkie możliwe
  • ~Anna / 2022-04-30 18:06
    Ocena: 1.00 / 5
    usuńmy tę firmę z naszego rynku o reklamacji nie ma ma mowy nie uwzględniają
    Zaletyżadne
    Wadywszystkie
  • ~Anna / 2022-05-31 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka za pobraniem. Przesyłkę odbierał ktoś w moim imieniu. Kurier zawyżył kwotę o 10,00 zł. DPD nie powinno zatrudniać drobnych złodziejaszków
  • ~Anna / 2022-06-02 07:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Informacja o błędnie wystawionej fakturze przekazana do DPD w dniu wystawienia faktury. Odpowiedź na reklamację po 24 dniach z informacją, że to ja mam wystawić teraz notę korygującą i przesłać do DPD. Nie polecam tego przewoźnika nikomu. Kurierzy mają problem z dostarczeniem przesyłki, to jeszcze, jak się okazało, panie z działu reklamacji też mają beznadziejne podejście do klienta, a czas oczekiwania zostawia wiele do życzenia.
  • ~Anna / 2022-06-08 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmar!! Po raz kolejny problem z dostawą od Dpd. Przekierowanie paczki na stronie nie działa. Kurier zgłasza że nikogo nie zastał w sklepie otwartym od 06 do 23. Kpina!
    WadyWszystko
  • ~Anna / 2022-06-17 13:54
    Ocena: 1.00 / 5
    1.Chcąc wysłać paczkę w paczkomacie dpd otwiera mi się skrzynka,a tam czyjaś paczka,i co zrobić w takiej sytuacji??? Wyciągnęłam paczkę,dostarczę poprzez nr tel na własną rękę,swoją wrzuciłam tylko ciekawe kto ją teraz wyciagnie...dramat...2. czekam na paczkę i dostaje wiadomości ze nieudana próba dostarczenia....następna próba za 3 dni...hmmm. ciekawe kiedy dotrze...nie polecam absolutnie. Juz wyłączyłam ta opcje wysylki i nigdy nie zamówię przez DPD.
    ZaletyTylko to ze niska cena kosztu wysylki
    WadySame wady
  • ~Anna / 2022-07-08 17:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie odpowiedzialna firma, której się płaci a nawet się nie chce zawieźć przesylki na wyznaczone miejsce. 100% nie polecam. Każda inna firma tylko nie DPD . Szkoda pieniędzy. Wyrzucone w błoto!!!! Dziwie ze ze ludzie jedzie korzystają z takich nieudaczników
    ZaletyLenie śmierdzące
    WadyLenie śmierdzące
  • ~Anna / 2022-07-21 02:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie respektuje się prośby o zmianę daty i godziny dostarczenia przesyłki.Prosilam o dostarczenie popoludniu a kurier przyjechał rano i oczywiście mnie nie było bo byłam w pracy.Kurier chamski i arogancki.Zadzwonilam na infolinię z tym problem to moją przesyłkę bez mojej zgody i wiedzy odesłano do nadawcy a mnie zablokowano
    ZaletyŻadnych
    WadyDużo więc nie polecam
  • ~Anna / 2022-08-16 17:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam DPD z województwa lubelskiego. Kurier z arogancją i pretensjami, kasy nie przyjął, bo liczyć mu się nie chciało, totalny leń i brak szacunku dla innych ludzi.
    ZaletyZero zalet
    WadyFirmy nie polecam.
  • ~Anna / 2022-08-16 18:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Całkowicie nie polecam tej firmy , radze dobrze wybierać inną . Dnia 24 maja wysłałam osobiście paczkę do Francji do pracującego tam męża , paczka zaginęła ???? w Sortowni Śląskiej i nie ma i nikt nic nie wie a człowiek otrzymuje bezmyślne odpowiedzi na reklamacje a firma kurierska Dpd robi wszystko aby nie zapłacić odszkodowania .W jednym zdaniu odpowiedzi jest napisane że cytuję : Z uwagi na fakt, że w umowie przewozu występują Pani jedynie jako nadawca, czyli
    strona umowy nadająca przesyłkę w imieniu Zleceniodawcy (niebędąca Zleceniodawcą), nie
    jest Pani uprawniona do wniesienia reklamacji. W związku z tym Pani reklamację traktuje się
    jak niewniesioną. a w zdaniu poniżej : Reklamacja powinna zostać wniesiona do DPD Polska przez nadawcę, odbiorcę lub płatnika dla
    DPD Polska za usługę. Czyli mogę czy nie moge jako nadawca wnieść reklamacji , bo chyba sami macie z tym problem.
  • ~Anna / 2022-08-20 06:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska najgorsza z możliwych. Przekierowalam paczkę do punktu pop. Z punktu pop po 3 dniach dzwonią na jaki adres mają wysłać. Zero organizacji. Paczka odebrana po 8 dniach. Masakra
  • ~Anna / 2022-09-21 10:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra. Dostaję maila o przesyłce i że mogę ją przekierować. Wchodzę na stronę, przekierowanie do punktu nie jest możliwe. Mogę zmienić termin dostawy jedynie. Zmieniam na czwartek paczka i tak jest dostarczana w środę rano kiedy jestem w pracy. Na infolinii jedynie bot z którym nie pogadasz.
  • ~Anna / 2022-09-23 11:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zostala skradziona i DPD nie stara sie rozwiazac problemu. Nie da sie skontaktowac z kurierem gdzie prawdopodobnie powstal problem utraty paczki, chociaz dokladnie wiedza kto te paczke odbieral. Wielka paczka 30kg ginie!!!!
  • ~Anna / 2022-10-11 13:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała być do paczkomatu, a wylądowała w punkcie bardzo daleko od mojego domu, gdzie trzeba się zjawić osobiście i w określonych godzinach Najśmieszniejsze że druga paczka była do odebrania w paczkomacie Wyjaśnienie pani w biurze paczkomaty małe a zdołałam przecież dojechać do biura Nie polecam
  • ~Anna / 2022-10-12 18:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 3 dni kurier DPD nie dostarczył mi przesyłki. W pierwszym planowanym terminie w ogóle jej nie dostarczył. Dziś miał ją dostarczyć - czekałam cały dzień, dzwoniłam do kuriera - bezskutecznie. O 17:30 wpisał, że paczka niedostarczona, bo odbiorca był niedostępny.
    Byłam CAŁY DZIEŃ w domu, czekając na paczkę. Skandal. Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy.
  • ~Anna / 2022-10-12 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier mnie dziś po prostu olał. Miał być od 12-14, nie udało się. Zadzwoniłam - będzie za 40 min i nie ma go do tej pory- 18.10. Kurier nr . 516343671 , na infolini czekałam godzinę i nikt nie odebrał ! Żałosna firma!!!! 12.10.22
    ZaletyNie ma
    WadyNie mam dostawy
  • ~Anna / 2022-10-13 18:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka na całej linii. Nigdy więcej!!!!!! Klasyk na całego, paczka najpierw niby była później jej nie było a finalnie wrocila do nadawcy. Aplikacja to dno
    ZaletyBrak
    WadyAplikacja porażka
    Czas oczekiwania komunikaty dno
    Finalnie pączki nie ma
Dodaj własną opinię »