strona 250 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- nastepna »
-
~Anna / 2022-03-31 10:01Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczona paczka, kurier nie podjął ani jednej próby doręczenia przesyłki po czym paczka odesłana do nadawcy ze statusem odrzucona! Niesamowite! Nie polecam! -
-
~Anna / 2022-04-28 12:03Ocena: 1.00 / 5
uwaga najgorsza firma na rynku unikajcie jej uszkodziła produkt podczas transportu[do takiego wniosku doszliśmy ze sprzedającym] po czym po miesiącu od złożenia reklamacji odmówiła jej uznania .jak rozmawiałam ze znajomymi mają podobne zdanie -
~Anna / 2022-04-30 17:31Ocena: 1.00 / 5
a moją opinie o reklamacji usuneli dostalam zniszczony produkt kurier wiedzial o tym po 5 min od otworzenia unikajcie sa fajne inne protokol na miejscu a nie tu ukrainiec nie wie o co chodzi -
~Anna / 2022-04-30 17:42Ocena: 1.00 / 5
unikaj dpd in post jest super żadnej wtopy nie było a dużo korzystam z allegro Zaletynie maWadywszystkie możliwe -
~Anna / 2022-04-30 18:06Ocena: 1.00 / 5
usuńmy tę firmę z naszego rynku o reklamacji nie ma ma mowy nie uwzględniają ZaletyżadneWadywszystkie -
~Anna / 2022-05-31 15:47Ocena: 1.00 / 5
Paczka za pobraniem. Przesyłkę odbierał ktoś w moim imieniu. Kurier zawyżył kwotę o 10,00 zł. DPD nie powinno zatrudniać drobnych złodziejaszków -
~Anna / 2022-06-02 07:08Ocena: 1.00 / 5
Informacja o błędnie wystawionej fakturze przekazana do DPD w dniu wystawienia faktury. Odpowiedź na reklamację po 24 dniach z informacją, że to ja mam wystawić teraz notę korygującą i przesłać do DPD. Nie polecam tego przewoźnika nikomu. Kurierzy mają problem z dostarczeniem przesyłki, to jeszcze, jak się okazało, panie z działu reklamacji też mają beznadziejne podejście do klienta, a czas oczekiwania zostawia wiele do życzenia. -
~Anna / 2022-06-08 18:39Ocena: 1.00 / 5
Koszmar!! Po raz kolejny problem z dostawą od Dpd. Przekierowanie paczki na stronie nie działa. Kurier zgłasza że nikogo nie zastał w sklepie otwartym od 06 do 23. Kpina! WadyWszystko -
-
~Anna / 2022-06-17 13:54Ocena: 1.00 / 5
1.Chcąc wysłać paczkę w paczkomacie dpd otwiera mi się skrzynka,a tam czyjaś paczka,i co zrobić w takiej sytuacji??? Wyciągnęłam paczkę,dostarczę poprzez nr tel na własną rękę,swoją wrzuciłam tylko ciekawe kto ją teraz wyciagnie...dramat...2. czekam na paczkę i dostaje wiadomości ze nieudana próba dostarczenia....następna próba za 3 dni...hmmm. ciekawe kiedy dotrze...nie polecam absolutnie. Juz wyłączyłam ta opcje wysylki i nigdy nie zamówię przez DPD. ZaletyTylko to ze niska cena kosztu wysylkiWadySame wady -
~Anna / 2022-07-08 17:14Ocena: 1.00 / 5
Nie odpowiedzialna firma, której się płaci a nawet się nie chce zawieźć przesylki na wyznaczone miejsce. 100% nie polecam. Każda inna firma tylko nie DPD . Szkoda pieniędzy. Wyrzucone w błoto!!!! Dziwie ze ze ludzie jedzie korzystają z takich nieudaczników ZaletyLenie śmierdząceWadyLenie śmierdzące -
~Anna / 2022-07-21 02:02Ocena: 1.00 / 5
Nie respektuje się prośby o zmianę daty i godziny dostarczenia przesyłki.Prosilam o dostarczenie popoludniu a kurier przyjechał rano i oczywiście mnie nie było bo byłam w pracy.Kurier chamski i arogancki.Zadzwonilam na infolinię z tym problem to moją przesyłkę bez mojej zgody i wiedzy odesłano do nadawcy a mnie zablokowano ZaletyŻadnychWadyDużo więc nie polecam -
~Anna / 2022-08-16 17:41Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam DPD z województwa lubelskiego. Kurier z arogancją i pretensjami, kasy nie przyjął, bo liczyć mu się nie chciało, totalny leń i brak szacunku dla innych ludzi. ZaletyZero zaletWadyFirmy nie polecam. -
~Anna / 2022-08-16 18:47Ocena: 1.00 / 5
Całkowicie nie polecam tej firmy , radze dobrze wybierać inną . Dnia 24 maja wysłałam osobiście paczkę do Francji do pracującego tam męża , paczka zaginęła ???? w Sortowni Śląskiej i nie ma i nikt nic nie wie a człowiek otrzymuje bezmyślne odpowiedzi na reklamacje a firma kurierska Dpd robi wszystko aby nie zapłacić odszkodowania .W jednym zdaniu odpowiedzi jest napisane że cytuję : Z uwagi na fakt, że w umowie przewozu występują Pani jedynie jako nadawca, czyli
strona umowy nadająca przesyłkę w imieniu Zleceniodawcy (niebędąca Zleceniodawcą), nie
jest Pani uprawniona do wniesienia reklamacji. W związku z tym Pani reklamację traktuje się
jak niewniesioną. a w zdaniu poniżej : Reklamacja powinna zostać wniesiona do DPD Polska przez nadawcę, odbiorcę lub płatnika dla
DPD Polska za usługę. Czyli mogę czy nie moge jako nadawca wnieść reklamacji , bo chyba sami macie z tym problem. -
~Anna / 2022-08-20 06:06Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska najgorsza z możliwych. Przekierowalam paczkę do punktu pop. Z punktu pop po 3 dniach dzwonią na jaki adres mają wysłać. Zero organizacji. Paczka odebrana po 8 dniach. Masakra -
~Anna / 2022-09-21 10:02Ocena: 1.00 / 5
Masakra. Dostaję maila o przesyłce i że mogę ją przekierować. Wchodzę na stronę, przekierowanie do punktu nie jest możliwe. Mogę zmienić termin dostawy jedynie. Zmieniam na czwartek paczka i tak jest dostarczana w środę rano kiedy jestem w pracy. Na infolinii jedynie bot z którym nie pogadasz. -
~Anna / 2022-09-23 11:09Ocena: 1.00 / 5
Paczka zostala skradziona i DPD nie stara sie rozwiazac problemu. Nie da sie skontaktowac z kurierem gdzie prawdopodobnie powstal problem utraty paczki, chociaz dokladnie wiedza kto te paczke odbieral. Wielka paczka 30kg ginie!!!! -
-
~Anna / 2022-10-11 13:52Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka miała być do paczkomatu, a wylądowała w punkcie bardzo daleko od mojego domu, gdzie trzeba się zjawić osobiście i w określonych godzinach Najśmieszniejsze że druga paczka była do odebrania w paczkomacie Wyjaśnienie pani w biurze paczkomaty małe a zdołałam przecież dojechać do biura Nie polecam -
~Anna / 2022-10-12 18:02Ocena: 1.00 / 5
Od 3 dni kurier DPD nie dostarczył mi przesyłki. W pierwszym planowanym terminie w ogóle jej nie dostarczył. Dziś miał ją dostarczyć - czekałam cały dzień, dzwoniłam do kuriera - bezskutecznie. O 17:30 wpisał, że paczka niedostarczona, bo odbiorca był niedostępny.
Byłam CAŁY DZIEŃ w domu, czekając na paczkę. Skandal. Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy. -
~Anna / 2022-10-12 18:16Ocena: 1.00 / 5
Kurier mnie dziś po prostu olał. Miał być od 12-14, nie udało się. Zadzwoniłam - będzie za 40 min i nie ma go do tej pory- 18.10. Kurier nr . 516343671 , na infolini czekałam godzinę i nikt nie odebrał ! Żałosna firma!!!! 12.10.22 ZaletyNie maWadyNie mam dostawy -
~Anna / 2022-10-13 18:07Ocena: 1.00 / 5
Porażka na całej linii. Nigdy więcej!!!!!! Klasyk na całego, paczka najpierw niby była później jej nie było a finalnie wrocila do nadawcy. Aplikacja to dno ZaletyBrakWadyAplikacja porażka
Czas oczekiwania komunikaty dno
Finalnie pączki nie ma
strona 250 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- nastepna »
