Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2021-07-14 12:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego kuriera i nie polecam
  • ~Anna / 2021-08-11 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Ręce opadają, przekierowałam paczkę do punktu DPD, gdyż była taka możliwość, ponaddto podalam dwa adresy gdzie można paczkę podrzucić, dziś dzień doręczenia, czekam, i dzwoni mi kobieta z firmy kurierskiej że paczka jest odrzucona. WTE? Jak to działa powiedzcie mi, skoro nie mogę znaleźć potwierdzenia z przekierowania bo nie dostałam, była tylko informacja przy przekierowaniu. Chcę oddzwonić i zapytać co zamierzają z tym zrobić, bo miałam przekierowanie, ale, nie dodzwonisz się do papieża. Ostatni raz. Ostatni
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie
  • ~Anna / 2021-08-30 15:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy tej firmy to złodzieje. Dzisiaj dotarła kolejna rozwalona paczka i oczywiście bez całości zamówionego towaru. Masakra!
    WadyRozwalona paczka i bez całosci
  • ~Anna / 2021-09-12 12:23
    Ocena: 1.00 / 5
    W piątek kurier dostarczył zamówienie, zapłaciłam karta ...dostałam potwierdzenie,że pobrano mi kwotę 412,30 z ..wysłał mi smsa,że zamówienie anulowano ale nie wie co z pieniędzmi i miał zadzwonić i mnie poinformować kiedy będą na koncie. Oczywiście echo.Sytuacja miała miejsce 10 tego września i będę musiała zgłosić sprawę gdzie indziej bo to nie 10 zł przecież.
    WadyBrak informacji, brak rzetelności wobec Klienta
  • ~Anna / 2021-09-15 14:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam. Zdecydowanie. Kolejny raz firma mnie rozczarowała. Unikam korzystania z jej usług, jednak zamawiając towar w sklepie internetowym nie miałam możliwości wyboru innej firmy. Skończyło się jak zwykle - paczka wróciła do adresata, gdyż kurier robił wszystko, aby jej nie dostarczyć. W sumie to powinnam chyba firmę przeprosić za to, że zawracam im głowę i próbuję skorzystać z ich usług. Dla mnie dno.
  • ~Anna / 2021-10-02 10:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dotarła naruszona. Najwyraźniej kurier zrobił otwór aby ręką mogła swobodnie wejść do środka paczki i sprawdzić zawartość. Żenada !!!!!! Zrobiłam zdjęcia jak wygląda paczka po dostawie .
  • ~Anna / 2021-10-04 16:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Bezczelność, arogancja. Paczka zapłacona kontaktu od kuriera brak i w efekcie paczka wraca do sprzedawcy. Już przechodzą samych siebie. Niestety jak będzie tylko możliwość to wybiorę paczkomat. Płacę za doręczenie i muszę ganiać się z kurierem aby łaskawie przyjechał. Kupuję usługę której nie realizują.
  • ~Anna / 2021-10-07 08:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero kontaktu z kurierem. Mimo, iż dzwoniłam do niego kilka razy i pisałam sms, kurier był w godzinach, gdy nie było mnie w domu. Paczka została zwrócona do nadawcy. Telefon do DPD nic nie dał, tylko przeprosili. A co mi z przeprosin, jak muszę znowu płacić za dostarczenie ? A jak trafi na tego samego kuriera ( Ignacy - nie polecam), to znowu, bez żadnego kontaktu ze mną zwróci paczkę do nadawcy. W śledzeniu przesyłki dodatkowo napisane, ze brak możliwości zostawienia awizo (???). Jakoś inne firmy pokonują "straszną" barierę domofonu i docierają do skrzynek pocztowych.
    1. Po co DPD podaje, że można wybrać godzinę dostarczenia przesyłki, jak kurier ma to gdzieś ?
    2. Po co DPD chce numer telefonu odbiorcy, skoro kurier nie raczy go używać?
    Już nigdy nie zamówię dostawy przesyłki przez DPD. NIE POLECAM - WRĘCZ ODRADZAM !!!!!!!
    ZaletyBRAK
    WadyKURIER OLEWA ODBIORCĘ, nie ma z nim żadnego kontaktu
  • ~Anna / 2021-10-08 21:16
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD udostępnia stronę internetową, gdzie można ustawić termin dostarczenia przesyłki - datę i przedział czasowy.
    Co z tego, skoro przyjeżdżają o zupełnie innej porze i mają pretensje, że nie ma mnie w domu.
    Następnie bez uzgodnienia dają dyspozycję odbioru osobistego, z jakiegoś magazynu na odludziu.
  • ~Anna / 2021-10-12 17:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Za pierwszym razem kurier rzucił paczką do ogrodu. Gdyby nie mail potwierdzający dostarczenie, nigdy nie wpadłabym na pomysł, że moje zakupy mogą leżeć w kwiatkach. Kolejnym razem na paczce była informacja o przepakowaniu paczki a w środku dwa PUSTE szampony, jeszcze pozostałe rzeczy i rodzinę pozostałościami. Po 1 przygodzie postanowiłam dać szansę, ale teraz już wiem, że było to OSTATNIE zamówienie dostarczane przez tą firmę.
  • ~Anna / 2021-10-12 17:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska .Kurierzy nawet nie pojawiają się pod wskazanym adresem, nie odebrałeś telefonu to znaczy że, nie ma cię w domu i trach paczka wędruje do punktu, przecież można pozbyć się kłopotu, nie ważne że płacisz za dostarczenie pod wskazany adres. Na stronie DPD czytamy:Zmiana adresu doręczenia-
    Zamówiłeś przesyłkę do domu, a chciałbyś ją odebrać w pracy? Po prostu przekieruj ją tam gdzie chcesz! To jakaś kpina, w DPD nie ma czegoś takiego.
  • ~Anna / 2021-10-15 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam . przesyłka dostarczona odrazu do punktu brak odzewu od kuriera. Dla mnie totalna porażka z kurierem DPD.
  • ~Anna / 2021-11-05 11:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada..
    Moja paczka wróciła do nadawcy przez błąd magazyniera!
  • ~Anna / 2021-11-05 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Od pewnego czasu to najgorsza firma kurierska,wcześniej kurier dzwonił,można było się jakoś porozumieć,
    Obecnie,po zmianie siedziby firmy/okolice Trójmiasta/ to jakiś koszmar.kurier nawet nie dzwoniąc twierdzi,że nikogo nie było w domu,nie zostawia inf gdzie jest przesyłka,a tel podany do kuriera w wiadomość o dostawje nie istnieje.
    Unikać jak ognia!!!!
  • ~Anna / 2021-11-08 08:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Dyspozycja zmiany daty doręczenia NIGDY nie działa. Kurier i tak przychodzi z paczką dzisiaj, chociaż jest przesunięta na jutro. Brak kontaktu z kurierem. O dziwo, zmiana na odbiór w punkcie odbioru działa bez zarzutu - jak widać nie chce im się jeździć. Zdecydowanie odradzam!
    WadyWszystko
  • ~Anna / 2021-11-27 12:52
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest masakra !!!! Cały czas te kuriery nie odbierają telefonów , po prostu mają wyłączane , nie dostaje przesyłki na czas jak powinno to być , obsługa klienta nic z tym nie może zrobić , tylko czuje cały czas że nie poradzimy

    Totalna porażka
  • ~Anna / 2022-01-18 12:11
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM !!!!! Najgorszy przewoźnik gabarytowy, sami zmieniają sobie czas dostawy zawsze idzie o 3 dni dłużej niż powinna TRAGEDIA!!!!
    Zaletyzero
    Wadynie terminowość
  • ~Anna / 2022-02-14 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam DPD. Wysyłałam przesyłkę zagraniczną, krążyła 1,5 miesiąca po Europie. Po tym czasie przesyłka wróciła do kraju z nie wiadomego powodu. Nikt na infolinii nie był w stanie mi pomóc ani wyjaśnić dlaczego. Za zwrot przesyłki musiałam ponownie zapłacić. Mało tego kurier kłamał dwu krotnie nie dostarczając przesyłki pod wskazany adres ( stracone dwa dni oczekiwania na kuriera) po czym w informacjach śledzenia przesyłki pojawiała się nota iż odbiorca odmawia odbioru przesyłki. Bałagan i kłamstwa. Po tygodniu codziennych interwencji odzyskałam przesyłkę. Kompletny brak dbałości i poszanowania klienta. Jestem bardzo rozczarowana.
  • ~Anna / 2022-02-24 10:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Opłaciłam kuriera, ponieważ zależało mi na otrzymanie przesyłki w danym dniu. Jednak kurier nie potrafił zadzwonić przed dostarczeniem paczki, otrzymałam tylko i wyłącznie po fakcie maila, że przesyłka nie jest dostarczona z powodu nieobecności w mieszkaniu. Nie mając podanych przybliżonych godzin, w których kurier ma się pojawić - rozumiem, że żeby otrzymać przesyłkę trzeba być przez cały dzień w domu czekając na kuriera? Po otrzymaniu wiadomości o ponownej próbie dostarczenia następnego dnia, pomyślałam, że sytuacja prawdopodobnie się powtórzy. Więc korzystając z formularza przekierowałam paczkę do punktu odbioru, gdzie NIE MA ŻADNEJ INFORMACJI, że przekierowanie spowoduje kolejne opóźnienie paczki i że nie będzie ona na pewno dostarczona w kolejnym dniu. Więc opłacając dostawę kurierem tylko straciłam pieniądze, a przesyłkę otrzymam z minimum 2 dniowym opóźnieniem.
  • ~Anna / 2022-03-29 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna obsługa. Dokument miał być dostarczony w ciągu kilku godzin, opłata ponad 100 zł, i co? Nic. Pracownik źle wpisał kod pocztowy, dokument nie dotarł. Firma nie poczuwa się do odpowiedzialności, żenada.
Dodaj własną opinię »