Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2020-06-19 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Po pierwsze przesyłkę mimo wysokiej opłaty transportowej trzeba na własny koszt dostarczyć do punktu DPD.
    Po drugie mimo dodatkowego opakowania, które nie było konieczne przed dostarczeniem w stanie nienaruszonym przesyłki do mnie, przez inną firmę, do adresata produkty dotarły wyszczerbione, a opakowania podarte.
    Reklamację odrzucili.
    Zdecydowanie NIE POLECAM firmy DPD!!!!!
    Zaletybrak
    Wadybrak troski o powierzone przez klienta produkty i niedbałe wykonanie usługi
  • ~Anna / 2020-06-22 15:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Ich dostawy to żart, w każdym aspekcie. Dostawy tylko 9-17 (haha), kurierzy notorycznie nie dostarczają paczek. Dramat, jakakolwiek inna firma jest lepsza.
  • ~Anna / 2020-07-31 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam przesyłkę za pobraniem, jej koszt to 20 zł. Ponadto sprzedawca na moją prośbę dokładnie opisał na przesyłce godziny otwarcia firmy - czyli miejsca gdzie paczka miała być pozostawiona. Bez jakiegokolwiek kontaktu ze strony kuriera paczka została pozostawiona 1,5 km od miejsca dostawy w punkcie Pick Up. Mimo, że mamy również punkt Pick up 100 m od siedziby firmy. Czyli zamawiając kuriera przygotujcie się Szanowni Państwo na to, że pozostawi ją tam gdzie będzie chciał i sama firma twierdzi, że tak może. Jeśli kiedykolwiek jakikolwiek sprzedawca będzie oferował dostawę Dpd z pewnością nie skorzystam z jego usług.
  • ~Anna / 2020-10-16 10:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. W śledzeniu paczki informacja, że dostarczona. Dzwonię do kuriera, nie odbiera. Dzwonię na infolinię, zostaje poinformowana, że paczkę odebrał sąsiad. Tylko dlaczego? Byłam w domu. Idę do sąsiada, nikt u niego nie był. Dwa bloki obleciałam, nigdzie nie ma. Szukać po całym osiedlu? Dzwonię drugi raz na infolinię, zajmą się tym. Po 4 dniach dzwonię znowu na infolinię, dadzą mi znać. Czekam tydzień, nic. Paczka była opłacona. Nigdy w życiu DPD
    WadyKurier nie odbiera telefonu, na infolinii pracują ludzie niekompetentni, albo mają takie polecenia, żeby niczego nie załatwić. Największa wada, to brak opłaconej pączki
  • ~Anna / 2020-11-02 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Podejście kuriera Henryka w Łodzi to żenada. Nie podano nawet orientacyjnej godziny dostarczenia. Walnął paczkę pod drzwi klatki, nie chciał mi jej wnieść a przecież po to wzięłam kuriera - dwójka małych dzieci w domu i powiedział, że chce pożyć - nie miał nawet maseczki
    ZaletyZero
  • ~Anna / 2020-11-02 21:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Przez 3 dni czekałam na kuriera żeby odebrał paczkę do wysłania.Piszą ze będą w danym dniu i nikt się niestety nie zjawia.Wpisują że ilość paczek się nie zgadza lub paczka była nie przygotowana. Niepotrzebnie straciłam tyle dni.
    Wadynie szanują klienta
  • ~Anna / 2020-11-06 17:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Oby nigdy więcej!
    Firma wysyła link do strony,gdzie można ustalić godziny doręczenia.
    Wybrałam 16-18 bo pracuję.
    Dzwonię do kuriera żeby potwierdzić a on na to, że pracuje do 15.30 I nie będzie na mnie czekał.
    O 14.30 dzwoni, że jest pod drzwiami I nikogo nie ma.
    Kurier rządzi! Trzeba mieć mocne nerwy!
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2020-11-25 09:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, przesyłki zostawiane tam gdzie kurierowi po drodze, albo nie doręczone pomimo obecności w domu. Nie polecam i nie skorzystam więcej.
    ZaletyBrak
    WadyCałokształt
  • ~Anna / 2020-12-09 09:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby kurier podjął próbę doręczenia paczki, od razu wiezie do punktu odbioru!
  • ~Anna / 2021-01-18 20:04
    Ocena: 1.00 / 5
    W piątek nadaję przesylkę do Warszawy(koszt 36zł).W poniedziałek kurier zostawia przesyłkę pod moim domem..adresat i nadawca dobrze wpisany,ale cos przeskoczylo w kodzie..tłumaczy pan na infolini..I moglabym to zrozumieć...zdarza się,ale paczka jest zgnieciona i uszkodzona.Rozpakowuję,a w srodku moja przesylka.. tylko w kawałkach!!!!!Nie ma spisanego protokołu...tłumaczę,bo nie było kuriera..(paczka zostawiona na płocie)...trzeba bylo zglosic do godziny...wrocilam z pracy po 3godz.zglosilam na infolinii(nagrana rozmowa!!) napisalam reklamację...niestety to wszystko Za mało!!!...Zaplacilam 36zl za paczkę wyslaną do samej siebie...no i za uszkodzenie przesylanego towaru(wartosc ok.300zł),czy to nie jest PORAŻKA....
    ZaletyZalety???????????BRAK
    WadyObsługa..Uszkodzenie towaru..Głupie tłumaczenie i totalne zlekcewazaenie klienta.... Porażka...
  • ~Anna / 2021-01-20 09:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna obsługa. Nigdy nie spotkałam się z gorszą.
    Zamówiłam kuriera po odbiór przesyłki na poniedziałek. W poniedziałek nikt się nie zjawił ani nie zadzwonił. Wieczorem otrzymałam maila z informacją, że kurier nie zastał adresata w domu i że przesyłka zostanie odebrana w następnym dniu roboczym.
    We wtorek ponownie nie została odebrana ode mnie przesyłka.
    Firma DPD i tym razem podaje fałszywy powód, że nie zastała adresata pod podanym adresem.
    We wtorek, po kontakcie telefonicznym, kurier Krzysztof najpierw skłamał, że był pod naszym domem. Po czym spytany o szczegóły, posłużył się informacjami oznakowania domu, które niedawno zostały zmienione (najprawdopodobniej pamiętał je z poprzednich tras).
    Po przyłapaniu kuriera na kłamstwie, wymusiłam od niego odebranie przesyłki. Powiedział, że będzie w ciągu dwóch minut i oczekuje żeby ktoś czekał przy bramie z przesyłką. Syn z przesyłką czekał przy bramie około 5 minut. Po czym z powodu panującego w tym dniu mrozu, wszedł do domu i wyczekiwał kuriera z oka. Kiedy zobaczył, że kurier podjeżdża pod dom natychmiast wyszedł z domu z przesyłką (trwa to kilkanaście sekund). Jednak kurier nawet się nie zatrzymał i odjechał. Natychmiast wykonałam do niego telefon i otrzymałam odpowiedź, że nikogo nie było przy bramie i że do mnie dzwonił (po historii połączeń, łatwo sprawdzić że nie). Powiedział również, że nie zawróci, bo ma innych klientów, którzy czekają na przesyłki.
    Kurier Krzysztof był przy tym bardzo arogancki i bezczelny. Podkreślał, że ktoś powinien wyczekiwać na niego przy bramie i nie ma czasu czekać, aż ktoś wyjdzie z domu.
    Przed tym zdarzeniem, że w czasach wolnej konkurencji możliwe są takie sytuacje. Mam nadzieje, że DPD szybko zastąpią inne, profesjonalne firmy.
  • ~Anna / 2021-02-12 10:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd to jakaś pomyłka.
    Czekalam na przesyłkę, której nie otrzymałam, a dzwoniąc na drugi dzień do firmy kurierskiej otrzymałam informację, że kurier nikogo nie zastał co jest niemożliwością bo wszyscy domownicy byli i paczka wróciła do nadawcy...
    Porażka.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie
  • ~Anna / 2021-04-11 17:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na rynku ! Nie dostarczają paczek, otrzymujemy jedynie maila, o nieudanej próbie dostarczenia,a kurier nawet nie przejeżdżał obok domu ! Ostatnio nawet nie podjął próby dostarczenia paczki tylko zawrócił ją z powrotem do Francji bez żadnej informacji dla nas ! następnie paczka zginęła ! Nieudolność i ignorancja, nie ma gorszej firmy!
    Wadykłamstwo o rzekomej próbie dostarczenia paczek
    niechlujstwo i niedbalstwo
    ignorancja
  • ~Anna / 2021-05-11 15:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Radzę omijać z daleka! Pracownicy niekompetentni na lini kuriera aż po biuro obsługi. Nie są w ogóle pomocni. Po przedstawieniu problemu rozłączają się. Kurier wydzwania do mnie po zgłoszeniu problemu do biura. Biuro obsługi pomimo informacji o telefonach i niszczonych paczkach nic z tym nie zrobiło. Już kiedyś zgłosiłam skargę na tego konkretnego kuriera i od tamtej pory jest jeszcze gorzej. Rzucanie petów przed bramę, niszczone paczki, chamskie zachowanie, aroganckie i obraźliwe teksty. Kurier nawet otworzył paczkę z poufnymi danymi i ją zabrał pomimo, że nie miał do tego prawa. Nie mam pojęcia jak wykorzysta zawarte w niej informacje (dane osobowe). Na tę chwilę po prostu się go boję. Sprawa nie została załatwiona.
    ZaletyBrak
    WadyKurier
  • ~Anna / 2021-05-17 12:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Halo
    O firmie DPD MOZNA NAPISAC TYLKO ZLE.Zla dostawa, reklamacja do d......, Paczka calkowicie zmiazdzona.
    Ci na tym forum ,co pisza dobrze o dpd,to sa chyba pracownicy poczty.
    WadyKompletnie nie polecam. Jedna gwiazdka to za duzo!!!!!!
  • ~Anna / 2021-06-09 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    to jest skandal!!!

    Pracownik formy dpd, działający na rozdzielni w Komornikach, odesłał moją przesyłkę do nadawcy. Nikt nie wie dlaczego, nie można już cofnąć tej przesyłki, nikt nie poczuwa się do winy. Wmawiają mi że ja nie jestem stroną w sprawie, generalnie spuszczają człowieka na drzewo. Teraz nikt nie wie gdzie jest moja przesyłka, mam sobie dzwonić do nadawcy. żenada!!
    Unikajcie tej firmy!!!
    Zaletybrak!!
    Wadyinfolinia bez wiedzy
    brak kontaktu z kompetentną osobą
    brak odpowiedzi na pytania
    bardzo złe traktowanie człowieka
  • ~Anna / 2021-06-10 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia!!
    Ludzi unikajcie jak ognia tej firmy!!
    Kłamią, oszukują, traktują człowieka jak g...
    Zamówiłam przesyłkę, której nie dostałam, bo pracownik DPD, nie wiedzieć dlaczego, bez mojej wiedzy odesłał ją do nadawcy. Zero kontaktu, zero reakcji, oni nie wiedza problemu, mam sobie złożyć zamówienie jeszcze raz. Nikt nic nie wie, moje przesyłka przepadła i tyle i mam się nie interesować. To usłyszałam!!
    Skandal!!
    Nie polecam!!
    Zaletybrak!!
    Wadyfatalny kontakt z biurem obsługi
    nikt nic nie wie
    tragiczne traktowanie klienta
  • ~ANNA / 2021-06-23 09:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ,w mailu podają inny nr kuriera a inny przyjezdza nie ma mozliwisc kontaktu z kurierem bo nie ma do niego nr tel.jak już się nr zdobędzie po wielkich trudach szukania po internecie i rozmowach z robotem! Gdzie niejednokrotnie trzeba było odsuchiwac regułki cały dzień to później kurier gdy łaskawie odbierze to bezczelnie odrzuca połączenia(w trakcie 2 słów wypowiedzianch) sms nie odbierze ,nie odpisze ,nie wierzę ,że sekundy nie znajdzie żeby po ludzku dać znać, będę czy nie będę o tej godzinie ,ułatwiło by to życie odbiory i kurierowi. Wydaje mi się że firma kurierska została stworzona po to aby działała na korzyść odbiorców i sprawie a nie utrudniała im życie. Jeżeli firma logistycznie i organizacyjnie sobie nie radzi to niech zrezygnuje że świadczenia usług! Następnie jeżeli chodzi o napisanie reklamacji niestety nie można na stronie dpd bo strona się już nie otwiera ,chyba nie radzą sobie z tak duża ilością niezadowolonych klientów! Kurier a przynajmniej ten co miał mi podesłać przesyłkę do zmiany pracy niestety, nie nadaje się do kontaktu z ludźmi. Podejrzewam że chyba wynagrodzenie musi być marne jak mają taką motywację pracy nie zależy im na kliencie i firmie w której pracują.przesylka niedoręczona i dalej kolejny dzień trzeba czatować na Pana kuriera bo nie wiadomo kiedy podjedzie a kontakt utrudniony .trzeba wolne brac z pracy i czekać cały dzień ! Nawet się człowiek nie dowie jak Pan kurier się nazywa bo to tajne .nie polecam !!!! Oni mogą się zachowywać jak chcą beż jakichkolwiek konsekwencji.hamstwo i wolna amerykanka.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Anna / 2021-06-29 14:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy juz nie pierwszy raz są bardzo nie mili kurierzy rozmawiają z łaska odbierają przysylki z pretensjami... teraz kolejna sytuacja wyszła ze kurier jedna paczke zabral a druga pozostawil bo stwierdzil ze dwóch nie weźmie i ja musze odebrac ta paczke i nadać ponownie. Napewno nie przez Dpd. Dzwoniąc na infolinię pani bezczelnie sie rozlonczyla masakra jakaś!!!
  • ~Anna / 2021-07-05 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Przekierowałam paczkę do punktu odbioru i otrzymałam informację zwrotną że paczka tam czeka. W systemie również wyświetlała się informacja że paczka jest dostarczona do wyznaczonego punktu odbioru. Okazało się że punkt odbioru już nie funkcjonuje, lokal opuszczony. Dodzwonić się na infolinię nie dało gdyż włączał się automat. Dodzwoniłam się do kuriera działającego w tym oddziale dpd i twierdził że paczka jest w tym nie istniejącym punkcie odbioru...po dwóch dniach udało mi się cudem dodzwonić na infolinię i znaleźć paczkę. Okazało się że jest w innym punkcie odbioru o czym mnie nie poinformowano i że mam tylko czas do 18 odebrać bo oddadzą do nadawcy. Musiałam się nieźle nabiegać za swoją paczką, straciłam mnóstwo czasu i nerwów. Zero informacji, zero szacunku do klienta, zero odpowiedzialności. Nie polecam tej firmy bo mają niezły bałagan.
Dodaj własną opinię »