Po drugie mimo dodatkowego opakowania, które nie było konieczne przed dostarczeniem w stanie nienaruszonym przesyłki do mnie, przez inną firmę, do adresata produkty dotarły wyszczerbione, a opakowania podarte.
Reklamację odrzucili.
Zdecydowanie NIE POLECAM firmy DPD!!!!!
Zaletybrak
Wadybrak troski o powierzone przez klienta produkty i niedbałe wykonanie usługi
